Jump to content

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΕΦΙΕ


THE ILLUMINATOR

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,

ΕΧΩ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντω η ΕΕΦΙΕ στην Αθήνα τουλάχιστον ήταν πάντα από όσο θυμάμαι ένα μαγαζάκι όπου οι ρόλοι ήταν από πριν καθορισμένοι....

(με εξαίρεση την επόμενη από τη χρονιά που οργανώσαμε το συνέδριο, όπου ο Πρόεδρος ήταν αξιόλογος και προσπάθησε να κάνει τη διαφορά. Λέω προσπάθησε, γιατί αν και φίλος μου, δεν είμαι σίγουρος αν τελικά τα κατάφερε)....

ΥΓ: Η ιστοσελίδα του 12ου ΕΣΦΙΕ είναι ακόμα υπό κατασκευή www.12esfie.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντω η ΕΕΦΙΕ στην Αθήνα τουλάχιστον ήταν πάντα από όσο θυμάμαι ένα μαγαζάκι όπου οι ρόλοι ήταν από πριν καθορισμένοι....

(με εξαίρεση την επόμενη από τη χρονιά που οργανώσαμε το συνέδριο, όπου ο Πρόεδρος ήταν αξιόλογος και προσπάθησε να κάνει τη διαφορά. Λέω προσπάθησε, γιατί αν και φίλος μου, δεν είμαι σίγουρος αν τελικά τα κατάφερε)....

ΥΓ: Η ιστοσελίδα του 12ου ΕΣΦΙΕ είναι ακόμα υπό κατασκευή www.12esfie.gr

Δε νομίζω ότι προσπάθησε μόνο ο πρόεδρος έτσι;Πάντως τα πράγματα ήδη άρχισαν να παίρνουν πάλι τα πάνω τους εδώ.Τα νέα παιδιά προσπαθούν πολύ καλά και στην τελευταία ημερίδα τους την ημέρα του AIDS γέμισαν 300 άτομα.Κι έχουν μέλλον.Τώρα το προβλημα από αυτά που μαθαίνω εντοπίζεται στην ανυπαρξία των κεντρικών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε νομίζω ότι προσπάθησε μόνο ο πρόεδρος έτσι;Πάντως τα πράγματα ήδη άρχισαν να παίρνουν πάλι τα πάνω τους εδώ.Τα νέα παιδιά προσπαθούν πολύ καλά και στην τελευταία ημερίδα τους την ημέρα του AIDS γέμισαν 300 άτομα.Κι έχουν μέλλον.Τώρα το προβλημα από αυτά που μαθαίνω εντοπίζεται στην ανυπαρξία των κεντρικών.

Καλά δε διαφωνώ ότι όλοι προσπαθήσανε εκείνη την περίοδο, απλά επειδή κατά τη γνώμη μου όλοι οι προηγούμενοι "πρόεδροι" ήταν αυτοί που τα κάνανε σκ%τ%, για αυτό αναφέρω τον εν λόγω ως εξαίρεση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.