Jump to content

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ


Born

Recommended Posts

Σαν σήμερα, πριν από 26 ακριβώς συναπτά χρόνια, σε μια σημαδιακή για την ανθρωπότητα μέρα, είδε το φως της ζωής ο Σαράντος Καπτανής!!!! Σύσσωμο (ναι Μαρίζα, σύσσωμο!!) το φόρουμ εύχεται στον πρώην συνιδιοκτήτη του φόρουμ (έτσι λέει στο linenced to: δε φταίω εγώ)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ emband και δυνατά με την κούπα για το 2006 να την σηκώνει ο αρχηγός Έκι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονος κι ό,τι επιθυμείς! Επίσης, σε ευχαριστούμε για το ΓΜ... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά! Πολύχρονος και ότι επιθυμείς! :D

'Εμαθα διάλεξες και μια εξαιρετικά χρήσιμη ειδικότητα!!!! Θέλω πάντα να θυμάσαι πόσο εκτίμηση σου έχω και πόσο φοβερός γιατρός θεωρώ ότι είσαι και γενικά μέσα στην καρδιά μου σε έχω βρε παιδί μου (και να κάνεις και καμιά καλύτερη τιμή ε; :P:P )

PS Γιατί πρώην συνιδιοκτήτης;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε εδώ με κάνανε πρώην!!! Πώς και δεν έχω γίνει και τέως... Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στον πρώην συνιδιοκτήτη του φόρουμ (έτσι λέει στο linenced to: δε φταίω εγώ)

μπουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

ααααααααααααααααααααααααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

οοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

αυτά!!!!!

(ΥΓ. δεν είναι πρώην...απλά διαφωνούσε στο να δώσουμε $$$ για το licence.....αλλά να μην ανησυχεί....σε λίγες μέρες θα χρειαστεί να ξαναματαδώσουμε! :) )

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα !κάθε καλό ! emrose να εισαι ευτυχισμένος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα...!!! :P έστω και καθυστερημένα.. :blink:

Πάντα χαρά και ευτυχία..!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχα σιγά μην αφήσω την μανδάμ αποπάνω να είναι καθυστερημένη. Εγώ είμαι πιο καθυστερημένη emsplats

Καλιέ σχεδόν παρολίγο συνάδελφε (χτες ανακάλυψα τη φυσική μου κλίση στις αγορεύσεις) να σε χαιρόμαστε, πάντα γερός (και γέρος emdevil ) δυνατός κι ευτυχισμένος κλπ... Τι ειδικότητα διάλεξες? Χμμμμμμμμ για να λέει η κόρη Νοτβαδ περί τιμών ... μην είναι λέω πλαστικός χειρουργός?

Άμα είναι πλαστικός λιεπόν, θα συμφωνήσω μαζί της για την τιμή... και ξέρεις εσύ, εγώ στο γάμο σου θα τραγουδήσω τζάμπα :P :P :P

Imilliori auguri κλπ (ελπίζω να μην το σκότωσα Γουιν, νταξ, είπαμε καταλαβαίνω αλλά με την ιταλική ορθογραφία έχω ένα προβληματάκι ακόμα) empresentembandembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ αν και άργησα λίγο αλλα η σκέψη μετράει :P

πολύχρονος, πολύχρωμος και γενικά οτι θες ρε παιδί μου emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

There are over 12 million people having a birthday today, Sarando!

…and you're not one of them! Sorry I'm late!

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.