Jump to content

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Amelie


Born

Recommended Posts

Χεχε σήμερα για δείτε ποιός γιορτάζει, μία από τις συμπαθείς προσωπικότητες του φόρουμ, η Αμελί. Για άλλους Αμελίτσα (βλ Μαρίζα) για άλλους Αμελόπαιδο (βλ. Μαρίαμ). Όπως και να έχει, έκλεισε τα 24 και με το ΠΤΥΧΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ emcolgate

Αμελί εύχομαι τα καλύτερα στη ζωή σου να τα βρεις από δοω και μπρος :rolleyes:

Αααααα κανόνισε να γνωρίσουν τα καναρίνια σου τον Μήτσο μου, το έχω πει για σένα, αν και ήταν διστακτικός στην αρχή, τελικά ενέδωσε :lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με αχαλίνωτο κλάμπινγκ και αφτερ για τη σημερινή μέρα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι είσαι συ ρε; Ούτε να κλάσουμε δεν προλαβαίνουμε με το συμπάθειο...

Χριστινάκι χρόνια σου πολλά-πολλά, να είσαι πάντα χαρούμενη, καλή σταδιοδρομία και γενικά, ό,τι ποθείς να το πάθεις :P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χριστίνα μου Χρόνια Πολλά..!!! :P

Να είσια πάντα γεμέτο υγεία και ευτυχία,μα και αισιοδοξία,(για να δίνεις ,οπως και κάνεις, στους άλλους..!!!) ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποια γενεθλιαζει,ποια γενεθλιαζει :wub: ;

Χρονια πολλαααααα!!!!!

Σου ευχομαι να βρεις απαντησεις στα ερωτηματα που καθημερινα θετεις.

Σου ευχομαι το καλυτερο γιατι εισαι μια κοπελα που το αξιζεις.

......και φυσικα σου ευχομαι ενα ταξιδι στο Μιλανο :anavwfwties::P παρεα με την τρελη για να βρειτε μια αλλη τρελη :cool10:emexcl

emkissingemwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emoops Φχαστώ..... emblush Το αδερφούλι μου.... (ξέρεις εσύ ;)emiloveyou ), την υπέροχη ελαφίναμ' (κι ας μην πρόλαβα να γειάνω εγκαίρως για να ακούσω τις ευχές :P , τον γλυκύτατο ΝΜ25 (κι ας μην πρόλαβες, καλό μου..Δεν έχει σημασία, άλλωστε-έδωσες έναν τόνο διαφορετικό με τον δικό σου τρόπο.. emkiss ) τον αγαπητό inliner (ακόμα δεν μπορώ να σε συνηθίσω αλλιώς!), το ηλιόλουστο Κατερινάκι και την τόσο αγαπημένη μου Win emcolgate !!! Αν και το 2006 μπήκε στραβό και δεν ξεχνά ποτέ να μου το θυμίζει, παρόλο που γενεθλιάζω στο κρεβάτι, αγκαλιά με αντιπυρετικά και σούπες, αυτό το θεματάκι έδωσε άλλο χρώμα στη μέρα.. Σας ευχαριστώ όλους θερμότατα και ανταποδίδω τις ευχές...... emroseemiloveyouemkiss
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα και απο εμενα Αμελι,πανω απο ολα με υγεια :cool05: ...

Και μην πολυσκοτιζεσαι για τις απαντησεις που ψαχνεις,οπως λεει και η Γουινι :P ...

Μεγαλωνοντας ολοι μας σιγα σιγα μαθαινουμε οτι δεν εχουν λογο υπαρξης οι ερωτησεις :D...

Πολυχρονη!! emkissemwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Αμελίτσα!!! emroseemroseemroseemrose

Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη...

Αααα και να αναρρώσεις γρήγορα... emhug

Σου στέλνω και μια καρτούλα απο το αγαπημένο σου Ροζ λαγουδάκι... emcolgate:P

RozSygedrosu1005.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια σου πολλάααα και καλάααα!!!!

ο,τι καλύτεροοοοο!!!!

emrose emrose

περαστικαααα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Amelie !!! Να τα εκατοστήσεις μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά!! :P

Περαστικά! Και μην στεναχωρίεσαι δεν είσαι η μόνη κστο κρεβάτι.. Αψουυυυυ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xρονια πολλαααα κι απο μενα! :Pemrose

ΥΓ-παντα καθυστερημενη...ν ανησυχω? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα σε έναν απ' τους συμπαθητικότερους χαρακτήρες αυτού του φόρουμ!!! :D

Πολύχρονη, με υγεία (πάνω απ' όλα), ευτυχία, και ό,τι άλλο επιθυμείς!!! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ, τι καλοί που είστε όλοι!!! emiloveyou Σήμερα σαν να είμαι κάπως καλύτερα από άποψη γρίπης ;) Τουλάχιστον εδώ γύρω έχει ζεστασιά! :) 24 πια και μιας ημέρας...-καθόλου καλό δεν μου ακούγεται ("Μαμά, γερνάω, μαμά...." emband ), αλλά φαντάζομαι πως σε αυτά τα θέματα δεν μπορούμε ποτέ να φέρουμε ουσιαστικές αντιρρήσεις.. :unsure: Και δεν μπορώ να το αντιστρέψω κιόλας! emcolgate:lol: Ωστόσο (ουφ!) πάει πέρασε κι αυτό. Και στα δικά σας, βρε, και του χρόνου! emkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα κι ευτυχισμένα ομορφη μας Γαλλιδουλα. :)

ευχομαι καθε καλό... emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΩΩ!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΑΜΕΛΙ ΜΑΣ!!ΥΓΕΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ/ΑΓΑΠΗ-ΛΕΦΤΑ/ΚΑΡΙΕΡΑ!! :Demrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωπ! Τώρα είδα ότι γενεθλιάζουμε τόσο κοντά και με το Αμελάκι! Χρόνια πολλά!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ήμανε η 1η που την πήρα στις 12 ακριβώς αλλά για λόγους πραξικοπηματικούς δεν κατάφερα να γράψω κι εδώ. Αλλά σιγά μη δεν έγραφα emdevil

Να σε χαιρόμαστε αμαζόναμ (μα τι απίστευτη σύμπτωση-χτες κατάφερα να σου δώκω το δώρο σου και σήμερα ανακάλυψα το τοπικ) να τελειώνουμε σγά-σγά του σκοτωμού μαλλιοκούβαρα με τα μαθήματα για να σε βάλουμε στο κόλπο (με πήρε η Μιλούσκα και ήθελε να είμαι εύκαιρη γενικά μεσημέρια, και κρίμα δεν είναι να αφήσουμε τη δουλειά στο Βασίλη που χτες τα δολοφόνησε όλα? εμ βέβαια, κρίμα είναι, γι'αυτό άντε τελείωνε) emsplats και γενικά φρόντισε κακομοίραμ να είσαι ευτυχισμένη διότι μας χρωστάς εκδρομή :lol:

Αυτά, πάω να ευχηθώ και στο αφεντικό empresentemroseembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.