Jump to content

ΕΡΩΤΗΣΗ- ΕΠΕΙΓΟΝ


Deposed Angel

Recommended Posts

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς να μου πει πότε θα είναι η επόμενη Γενική Συνέλευση της Σχολής; Άκουσα για τέλος Γενάρη, αλλά αν ξέρει κάποιος ημερομηνία παρακαλώ να τη γράψει. Βρίσκομαι εκτός Ελλάδας και εκκρεμεί ένα ζήτημά μου με τη σχολή. Όποιος γνωρίζει παρακαλώ να βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν προβλέπεται κάτι σύντομα απ' τα λίγα που ξέρω. :mellow:

Άσχετο: Την Παρασκευή 9:30 έχει συνέλευση ο Μορφολειτουργικός Τομέας, καλό θα είναι για όσους ενδιαφέρονται γενικά και δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν, να το παρακολουθήσουν! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς να μου πει πότε θα είναι η επόμενη Γενική Συνέλευση της Σχολής; Άκουσα για τέλος Γενάρη, αλλά αν ξέρει κάποιος ημερομηνία παρακαλώ να τη γράψει. Βρίσκομαι εκτός Ελλάδας και εκκρεμεί ένα ζήτημά μου με τη σχολή. Όποιος γνωρίζει παρακαλώ να βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Συνήθως γίνεται στο τέλος κάθε μήνα, αλλά τώρα έχουμε νεκρή περίοδο. Μόλις έχουμε κάτι, θα σε ενημερώσουμε αν και θα σου έρθει κάπως απότομο έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν κάτι έμαθα, αλλά με κάτι ενδιάμεσα τα μπέρδεψα κάπως. Νομίζω ότι ΓΣ Τμήματος θα έχουμε μεθαύριο Τετάρτη 25/1 ή την άλλη Τετάρτη 1/2.... Ετοίμαζε το πρωτόκολλο λοιπόν.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς να μου πει πότε θα είναι η επόμενη Γενική Συνέλευση της Σχολής; Άκουσα για τέλος Γενάρη, αλλά αν ξέρει κάποιος ημερομηνία παρακαλώ να τη γράψει. Βρίσκομαι εκτός Ελλάδας και εκκρεμεί ένα ζήτημά μου με τη σχολή. Όποιος γνωρίζει παρακαλώ να βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Η εξ'αναβολής από σήμερα γενική συνέλευση έχει όριστεί για αύριο στις 9 το πρωί καιρού επιτρέποντος και Θεού θέλοντος.

Σε περιπτωση νέας αναβολής θα υπάρχει ενημέρωση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.