Jump to content

ΟΙ ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ


AMANDA

Recommended Posts

βγηκαν σε ΦΕΚ αλλες 15 θεσεις για πληρη χειρουργικη στο Ερρικος Ντυναν αν ειναι αυτες οι 100 θεσεις που ελεγε η Αμαντα βηθεια μας...

Εκτος απ αυτες τις 15 χειρ. βγηκαν+καποιες αλλες?(οχι τιποτε αλλο αλλα δεν μπορω να μπω+να διαβασω τα ΦΕΚ,δεν μπορω να ανοιξω τα αρχεια)

Εχθές προσπάθησα με φάϊρφορξ και δεν τα έβλεπα. Με τον εξπλόρερ τα είδα (απλά κατέβασα ένα svg viewer, στην ιστοσελίδα σε παραπέμπει σε αυτό της adobe αλλά δεν το υποστηρίζει πλέον η εταιρία. Μπορείς να το κατεβάσεις από το download.com)

Σήμερα ξαναμπήκα για να το αποθηκεύσω αλλά δυστυχώς δεν λειτουργεί καθόλου πλέον, ποιος ξέρει γιατί, μήπως είδανε μεγάλο ενδιαφέρον και κατέβασαν ρολά;

Εάν έχει κάποιος το ΦΕΚ θα ήταν πολύ χρήσιμο να το "ανεβάσει" εδώ για όλους τους ενδιαφερόμενους.

Θενξ

Edit:

Μόλις επανήλθε η ιστοσελίδα. Αποθήκευσα το ΦΕΚ αλλά δεν ξέρω πως να κάνω επισύναψη αρχείου εδώ. (Είναι αρχείο svg)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 194
  • Created
  • Last Reply

σορρυ παιδια απλα οταν πηγαινα να στειλω το ποστ

υπηρχε καποιο προβλημα... κ δε το εστελνε...

clemence κ ινβιτρο ευχαριστω για τη βοηθεια

emcensoredemcensoredemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το χουμε πάθει όλοι άπειρες φορές....

Αν θες να ανοίγεις ένα άλλι παράθυρο και να κάνεις refresh για να τσεκάρεις αν πήρε την απάντησή σου ή το πιο έυκολο κάνε ένα edit αν δεις ότι έχει γίνει διπλή (...τριπλή, τετραπλή) καταχώρηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωρα πρεπει να πληρωσεις για να χαζευεις τα ΦΕΚ?/???????????????????????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωρα πρεπει να πληρωσεις για να χαζευεις τα ΦΕΚ?/???????????????????????????

Όχι, είναι δωρεάν. Εάν τα θέλεις σε μορφή text ή pdf πρέπει να πληρώσεις συνδρομή.

Κάνε κλικ εκεί που λέει svg για να τα δεις. Εάν πάλι δεν μπορείς, πρέπει να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα. Έχει οδηγίες στο κάτω μέρος της ιστοσελίδας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο υπουργος μας(ενας ειναι ο υπουργος μας) υποσχεθηκε οτι τον αλλο μηνα θα βγουν 6000 νεες θεσεις

νοσηλευτων και γιατρων.Φυσικα πρεπει να πει αν θα ανοιξουν αμεσα η αργοτερα πχ μετα τις εκλογες.

παντως οι περισσοτερες θεσεις γιατρων θα ειναι ειδικευομενων.

Ο υπουργος μας(ενας ειναι ο υπουργος μας) υποσχεθηκε οτι τον αλλο μηνα θα βγουν 6000 νεες θεσεις

νοσηλευτων και γιατρων.Φυσικα πρεπει να πει αν θα ανοιξουν αμεσα η αργοτερα πχ μετα τις εκλογες.

παντως οι περισσοτερες θεσεις γιατρων θα ειναι ειδικευομενων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο υπουργος μας(ενας ειναι ο υπουργος μας) υποσχεθηκε οτι τον αλλο μηνα θα βγουν 6000 νεες θεσεις

νοσηλευτων και γιατρων.Φυσικα πρεπει να πει αν θα ανοιξουν αμεσα η αργοτερα πχ μετα τις εκλογες.

παντως οι περισσοτερες θεσεις γιατρων θα ειναι ειδικευομενων.

Απο το αθηναικο πρακτορειο ειδησεων...

"Διαφάνεια και χρηστή διαχείριση σε όλα τα νοσοκομεία".

Συνεργασία με τον υπουργό Υγείας Δημήτρη Αβραμόπουλο, είχε το πρωί στο Μέγαρο Μαξίμου ο πρωθυπουργός Κώστας Καραμανλής και ενημερώθηκε, όπως είπε ο κ. Αβραμόπουλος, για όλα τα προγράμματα και τη νέα ολοκληρωμένη στρατηγική για το δημόσιο σύστημα Υγείας.

Προωθούμε, είπε ο κ. Αβραμόπουλος, πλούσιο νομοθετικό έργο και προανήγγειλε την κατάθεση νομοσχεδίου για τις προμήθειες στα νοσοκομεία, ώστε να εμπεδωθεί η διαφάνεια και η χρηστή διαχείριση σε όλα τα νοσοκομεία της χώρας.

"Μέσα από αυτή τη βαθιά τομή θα εξοικονομήσουμε σε ετήσια βάση 500 εκατομμύρια ευρώ και θα προχωρήσουμε στην ενίσχυση του εισοδήματος των εργαζομένων στο ΕΣΥ και στην πρόσληψη προσωπικού", υπογράμμισε ο κ. Αβραμόπουλος.

Ο υπουργός Υγείας είπε ότι προχωρά η πρόσληψη 6.000 νοσηλευτών, που θα δώσουν σημαντική ανακούφιση στο ΕΣΥ, ενώ μέσω του ΑΣΕΠ με γρήγορους ρυθμούς θα γίνουν και νέοι διαγωνισμοί για την πρόσληψη ιατρικού προσωπικού...

Που ειδες τις θεσεις ειδικευομενων?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωρα πρεπει να πληρωσεις για να χαζευεις τα ΦΕΚ?/???????????????????????????

Όχι, είναι δωρεάν. Εάν τα θέλεις σε μορφή text ή pdf πρέπει να πληρώσεις συνδρομή.

Κάνε κλικ εκεί που λέει svg για να τα δεις. Εάν πάλι δεν μπορείς, πρέπει να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα. Έχει οδηγίες στο κάτω μέρος της ιστοσελίδας.

ευχαριστω Βικη. Περασα να δω και για να ειμαι ειλικρινης δεν ειχα την υπομονη να διαβασω λεπτομερειες....θα το ψαξω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Πουθενά δεν είναι!!! Ποτέ δεν ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο πέραν των γνωστών που αναμένονται εδώ και καιρό.

Κατά την γνώμη μου ούτε αυτές πρέπει να δοθούν υπό την μορφή θέσεων ειδικευόμενονων αλλά ως οργανικές θέσεις

ιατρών ΕΣΥ (επιμελητών). Δεν είναι δυνατόν να κάνουν πολιτική τα καθάρματα με τα λιγοστά χρήματα του φορολογούμενου!

Ο πολίτης έχει ανάγκη και πρέπει να απολαμβάνει όσο το δυνατό καλύτερες υπηρεσίες υγείας που είναι και δείκτης του "επιπέδου"

της χώρας στην οποία ζεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γυρισες καλα τα μπουζουκια στη ρουμανοβουλγαρια...

οσο για το kingsize που ειπες παραπανω ..... πολυ μικρο .. μετρο συγκρισης εχεις βρε παιδι μου... emconfused

Kαι τα "κωλάδικα" !

Και μετά νομίζει ο κάθε Δικατσάς ότι μπορεί να μιλάει ισότιμα με κάποιον απόφοιτο Ελληνικής Ιατρικής Σχολής !

Ειδικά μετά τις Εξετάσεις διπλώματος οδήγησης ... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γυρισες καλα τα μπουζουκια στη ρουμανοβουλγαρια...

οσο για το kingsize που ειπες παραπανω ..... πολυ μικρο .. μετρο συγκρισης εχεις βρε παιδι μου... emconfused

Kαι τα "κωλάδικα" !

Και μετά νομίζει ο κάθε Δικατσάς ότι μπορεί να μιλάει ισότιμα με κάποιον απόφοιτο Ελληνικής Ιατρικής Σχολής !

Ειδικά μετά τις Εξετάσεις διπλώματος οδήγησης ... :splaaaats:

Ισότιμο βρίσιμο γίνεται? Φαίνεται πως ναι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ισότιμο βρίσιμο γίνεται? Φαίνεται πως ναι!

Δεν είναι βρίσιμο αγαπητή Clemence !

Απλά στην ειρωνία το καλύτερο αντίδοτο είναι η ειρωνία ... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωρα πρεπει να πληρωσεις για να χαζευεις τα ΦΕΚ?/???????????????????????????

Όχι, είναι δωρεάν. Εάν τα θέλεις σε μορφή text ή pdf πρέπει να πληρώσεις συνδρομή.

Κάνε κλικ εκεί που λέει svg για να τα δεις. Εάν πάλι δεν μπορείς, πρέπει να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα. Έχει οδηγίες στο κάτω μέρος της ιστοσελίδας.

ευχαριστω Βικη. Περασα να δω και για να ειμαι ειλικρινης δεν ειχα την υπομονη να διαβασω λεπτομερειες....θα το ψαξω...

Ε όχι και Βίκη.....Μήτσος :blink::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μετά νομίζει ο κάθε Δικατσάς ότι μπορεί να μιλάει ισότιμα με κάποιον απόφοιτο Ελληνικής Ιατρικής Σχολής !

Την τελευταία φορά που κοίταξα, η δική μου άδεια ασκήσεως επαγγέλματος δεν έχει κανένα ιδιαίτερο διακριτικό για να ξεχωρίζει από αυτές των ημεδαπών αποφοίτων..

Μήπως να γίνει κάτι γι'αυτό;;;

Για ψάξτο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε κωστακη , ας μην ανοιγουμε μετωπο ...

θαψε το τσεκουρακι αγορι μου ...

αν δεν σ αρεσει , πηγαινε σε αλλο τοπικ

το συγκεκριμενο εξυπηρετει εναν πολυ καλο σκοπο

ασχετο με την γνωστη κοντρα

ας μην το γαμησουμε και αυτο , σαν μοντ θα επρεπε να ηρεμεις τα πληθη , οχι να προκαλεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε κωστακη , ας μην ανοιγουμε μετωπο ...

θαψε το τσεκουρακι αγορι μου ...

αν δεν σ αρεσει , πηγαινε σε αλλο τοπικ

το συγκεκριμενο εξυπηρετει εναν πολυ καλο σκοπο

ασχετο με την γνωστη κοντρα

ας μην το γαμησουμε και αυτο , σαν μοντ θα επρεπε να ηρεμεις τα πληθη , οχι να προκαλεις

Δηλαδή το ποστ του Doc δεν προκαλεί;

Και αν ναι πρέπει να μείνει αναπάντητο;;

Στην τελική δεν είναι δικαίωμα μου να μάθω αν έχω ή όχι δικαίωμα να μιλάω... ισότιμα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο ειναι 5 ποστ πανω !!!

αλλα και παλι , εσυ εισαι μοντ , και πρεπει να ηρεμεις καταστασεις ,

οχι να επιτεινεις τις κοντρες ...

και επιπλεον , ξερεις πολυ καλα , πως τετοιο συμπερασμα που ψαχνεις ,

δεν προκειται να το βγαλεις απο δω μεσα - ελεος ρε κωστακη

δλδ καθε τοπικ θα καταληξει κλειδωμενο ?

ηδη σημερα καποιος κλειδωσε εκεινο για τα πτυχια στην σερβια ...

σειρα αυτου τωρα ...

δεν το συνεχιζω , μια παρατηρηση ηθελα να κανω

αν θες κατι αλλο , πμ ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή το ποστ του Doc δεν προκαλεί;

Και αν ναι πρέπει να μείνει αναπάντητο;;

Στην τελική δεν είναι δικαίωμα μου να μάθω αν έχω ή όχι δικαίωμα να μιλάω... ισότιμα;

Άκου φίλε.

Στο τόπικ δεν θα επενέβαινα αν δεν έβλεπα ένα ειρωνικό σου σχόλιο στο Ploutarxo.

Και με πείραξε που αναρωτιόσουν τι έκανε στην διάρκεια των Σπουδών του εσύ ως Δικατσάς.

Στην κουβέντα ασφαλώς και είμαστε όλοι ισότιμοι-στη ειρωνία όχι γιατί κάποια πράγματα είναι ευρέως γνωστά ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο μοντς θα περιμενα καλυτερη συμπεριφορα

παιδες , γενικοτερο σχολιο

οχι σ αυτο το τοπικ ...

παρακαλω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.