Jump to content

Συνάντηση των "τελειωμένων" ;


Sovereign

Συνάντηση των "τελειωμένων" ;  

31 members have voted

  1. 1. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση των "τελειωμένων" ;

    • Μέσα, καιρός είναι να γνωριστούμε για να σταματήσουν και οι τσακωμοί
      16
    • Μπα, δεν έχω καμία όρεξη να δω τα μούτρα εκείνου και του άλλου
      5
    • Μπα, θα είμαι στου χουριό για γουρνοπούλα
      3
    • Δεν με πολυενδιαφέρει το θέμα
      7


Recommended Posts

Εδώ και καιρό υποστηρίζω -και φαντάζομαι και άλλοι- ότι το όλο πράγμα με τις αντιδικίες έχει ξεφύγει εδώ μέσα. Πιστεύω ακόμη ότι ένα 90% από όσα λέγονται οφείλονται στις ιδιότητες του internet: έλλειψη άμεσης επικοινωνίας, εύκολη τζάμπα μαγκιά, απωθημένα στη φόρα και μεγαλοποιημένα.

Τι θα λέγατε να δίναμε ένα τέλος με μια συναντησούλα; Μέρες που είναι, το πνεύμα της αγάπης πρέπει να βασιλεύει στις καρδιές μας (σικ).

So, who's in dudes?

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ρεφ. Πάντως να το δώ και θα το γράψω στα απομνημονεύματά μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρασκευή, 30/12, στις 19.00, σε χώρο που θα καθοριστεί με δημοκρατικές διαδικασίες (δεν θα συμμετάσχουν στην ψηφοφορία όσοι δεν έχουν τελειώσει Ελλάδα).

Όσοι συμμετάσχουν στη συνάντηση, ας μου στείλουν pm για να το κάνουμε πιο συγκεκριμένο.

ΥΓ: Just kiddin για την παρένθεση ρε τρελογιατροί. Επιβάλλεται η παρουσία όλων των πλευρών και να είστε σίγουροι ότι έχουμε πολλά περισσότερα να συζητήσουμε πέρα από την κόντρα των "αιωνίων".

ΥΓ2: Αλέξη, προσωπική πρόταση δέχεσαι; Θα ήθελα να έρθεις :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστω για την προσκληση και σας ευχομαι να περασετε καλα. Την συγκεκριμενη ημερομηνια ειμαι "κλεισμενος" ετσι κι αλλιως.

Ομολογω παντως πως δεν νομιζω οτι θα ερχομουν. Διαβαζω αυτο το φορουμ πανω απο ενα χρονο και δυστυχως τιποτε δεν εχει αλλαξει οσον αφορα τον τροπο σκεψης των περισσοτερων μελων. Παρ'οτι ειμαι σιγουρος πως εκ του πλησιον τα πραγματα θα ειναι πολιτισμενα, νομιζω πως αυτο θα ειναι ενα ακομη δειγμα της υποκρισιας που επικρατει εδω μεσα.

Λιγο η παραπανω αντιληψη που εχω για μια μεταξυ μας συναντηση, λιγο το οτι δεν μπορω ξαφνικα επειδη ειναι Χριστουγεννα να κανω γαργαρα οσα εχω "ακουσει" κατα καιρους, νομιζω πως ισως τελικα δεν ειναι και τοσο καλη ιδεα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα εφημερεύω ρε παιδιά!!Δεην μπορώ να έρθω!

Θα τυπώσω τη σελίδα να τη δείξω στο διευθυντή μου μήπως και με αφήσει!(αλλά δεν το κόβω emno )...

Χωρίς πλάκα θα είχε πλάκα να γνωριζόμασταν από κοντά...Θα έφαρνα και σετάκι για τα θλαστικά...

Πάντως πιστεύω ότι μόλις θα βρισκόμασταν δε θα κάναμε κουβέντα για τα χιλιοειπωμένα,διότι ο καθένας έχει την άποψη του και οι ασθενείς τη δική τους.Ίσως ξεκινούσαμε να κουβαντιάζουμε και για τα προβλήματα της εκπαίδευσης στην ειδικότητα που είναι πολλά και κυρίως για τα προβλήματα μετά την ειδικότητα που έχουν οξυνθεί σε μεγάλο βαθμό!!

Πάντως εγώ τείνω χέρι φιλίας σε όποιον παρεξηγήθηκε ή ενοχλήθηκε από αυτά που κατά καιρούς έγραψα..IT'S CHRISTMAS!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλές γιορτές και σε εσένα φιλαράκι!!

Μου φαίνεσαι μαλθακός στα ζόρια ε?Παράξενο που η Σερβία και οι δύσκολες εξετάσεις του Δικατσα δε σε έμαθαν στο ζόρι... emiloveyou ...ο στρατός τελικά ούτε αυτός έκανε κάτι?

Γιορτές θα είμαι Αθήνα οπότε μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε και από κοντά,σοβαρολογώ,φαίνεσαι τρελός χαβαλές και σε πάω με χίλια!

ΣΕΠ(εννοείς το γνωστό μας μάθημα στο σχολείο)ή ΣΑΙΕΠ?Μπα,η συνάντηση θα έχει και άτομα εκτός... μη φοβάσαι :anavwfwties:

Εάν εννοείς βέβαια κάτι άλλο κρατάω τις καβάντζες μου... δε σου έχω πεί??Θυμήσου βρε... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Laaaaaaaaaast Christmas I gave you my heart

but the very next day you gave it away :lol::lol::P

Εεε ηρεμήστε παρεκτρέπεστε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ2: Αλέξη, προσωπική πρόταση δέχεσαι; Θα ήθελα να έρθεις :)

Alex μια που εγώ θα είμαι εκτός Αθηνών, θα μου άρεσε η ιδέα να ήσουν εκεί ... με έχεις πείσει ότι θα έλεγες ακριβώς αυτά που σκέφτομαι B) Μη μείνουν μόνοι και ... πλήξουν μεταξύ τους ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά εγώ έχω μια καλύτερη ιδέα.

Γιατί δεν λέμε στον Μάκη να κάνει μια πρωτοχρονιατικη εκπομπή αφιερωμένη σε εμάς;

Καλό και το ίντερνετ,νομίζω όμως στην τηλεοπτικό γυαλί θα γράφουμε πραγματικά,με τις μαϊμούδες να πηδάνε πίσω μας,τον γιώργο πάντζα να κάνει παρέμβαση (δυστυχώς βέβαια έχει αποσυρθεί ο τροχανάς)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Alex μια που εγώ θα είμαι εκτός Αθηνών, θα μου άρεσε η ιδέα να ήσουν εκεί ... με έχεις πείσει ότι θα έλεγες ακριβώς αυτά που σκέφτομαι Μη μείνουν μόνοι και ... πλήξουν μεταξύ τους

Μπα ? Εσυ θα εισαι για σκι στην Αραχωβα κι εγω θα κανω προπαραμονη με τα παιδια ενος ανωτερου Θεου ? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας Αϋπνίες να πάτε καλύτερα emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λιγο η παραπανω αντιληψη που εχω για μια μεταξυ μας συναντηση, λιγο το οτι δεν μπορω ξαφνικα επειδη ειναι Χριστουγεννα να κανω γαργαρα οσα εχω "ακουσει" κατα καιρους, νομιζω πως ισως τελικα δεν ειναι και τοσο καλη ιδεα.

Δηλαδή το εννοούσες σοβαρά ότι θα μας δείρεις κιόλας?

Λοιπόν, με το ζήτημα του ότι δεν μπορείς να κάνεις γαργάρα όσα άκουσες συμφωνώ, αλλά πάντα μέσα στα όρια...

Δηλαδή αν έβλεπες στο δρόμο τυχαία το sovereign ή τον palaiologo τι θα έκανες? Ξύλο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωπωωω, Πρωτοχρονια στη Λημνο ?! Πωπω γαμησιιιιι...

Αχ αυτη η ελλειψη ΣΕΠ... ;)

Αυτο παλι δεν το καταλαβα. Και η επαρχια εχει ψυχη. Ελλαδα δεν ειναι μονο η Αθηνα! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάντως δεν θα έρθω γιατί θα γίνω πολύ εριστικός. Δεν μου αρέσουν οι γλύκες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστω για την προσκληση και σας ευχομαι να περασετε καλα. Την συγκεκριμενη ημερομηνια ειμαι "κλεισμενος" ετσι κι αλλιως.

Ομολογω παντως πως δεν νομιζω οτι θα ερχομουν. Διαβαζω αυτο το φορουμ πανω απο ενα χρονο και δυστυχως τιποτε δεν εχει αλλαξει οσον αφορα τον τροπο σκεψης των περισσοτερων μελων. Παρ'οτι ειμαι σιγουρος πως εκ του πλησιον τα πραγματα θα ειναι πολιτισμενα, νομιζω πως αυτο θα ειναι ενα ακομη δειγμα της υποκρισιας που επικρατει εδω μεσα.

Λιγο η παραπανω αντιληψη που εχω για μια μεταξυ μας συναντηση, λιγο το οτι δεν μπορω ξαφνικα επειδη ειναι Χριστουγεννα να κανω γαργαρα οσα εχω "ακουσει" κατα καιρους, νομιζω πως ισως τελικα δεν ειναι και τοσο καλη ιδεα.

:P Άλεξ θέλεις να γίνουμε φίλοι,ε,ε,ε;Plzzzzzz!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να μια ιδέα για την (επόμενη) συνάντηση: emcolgate

Πέρσι μια παρέα έριξε την πιο πρωτότυπη ιδέα μες στα Xριστούγεννα. Kαι έπιασε. Πάρτι σε υπόγεια διάβαση πίσω από το Πάντειο. Πρώτο βήμα ήταν να πάρουν άδεια από τη δημοτική αστυνομία. Bεβαίως, θα σας απαντήσουν, αρκεί να τα καθαρίσετε όλα μετά. Έφεραν γεννήτρια για φωτισμό, κομπιούτερ και κονσόλα. Πάνω σε ένα μπαρ φτιαγμένο από καφάσια, έστησαν ποτά, μπύρες κι αναψυκτικά. Για ντεκόρ άφησαν τις ήδη τοιχοκολλημένες αφίσες και τα γκράφιτι του τούνελ. Πάρτε λοιπόν λαμπιόνια, βάλτε τις δικές σας, αν προτιμάτε, αφίσες, κρεμάστε κάλτσες του Άγιου Bασίλη ή ζωγραφίστε σ' ένα μεγάλο χαρτόνι ένα τζάκι. Θα δημιουργήστε ένα απολύτως underground γιορτινό σκηνικό! Mαζέψτε όλοι από λίγα στολίδια, αποξηραμένα ρόδια και γιατί όχι; Στήστε ένα δέντρο... Όποιος περάσει από εκεί, θα εκπλαγεί, θα γελάσει και πιθανότατα, θα κάτσει να πιει ένα ποτό μαζί σας!

(Από athens voice online)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος περάσει από εκεί, θα εκπλαγεί, θα γελάσει και πιθανότατα, θα κάτσει να πιει ένα ποτό μαζί σας!

Και ίσως πιάσει και μια συζήτηση για το Δικατσά... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ίσως πιάσει και μια συζήτηση για το Δικατσά... :P

Μεθυσμένοι πολλοί θα καταλάβουν πράγματα που αδυνατούν να ''πιάσουν'' ξεμέθυστοι ... καλό θα τους έκανε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.