Jump to content

ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10


p.v

Recommended Posts

rania...συγκινηθηκα...σοβαρα θα εκανες τετοιο πραγμα για μενα emcry ???

Συνηθως τους φυλακισμενους τους παρατανε οι γυναικες τους :D !!!

Αν και με προβληματιζει ο Κουγιας...Για να με βγαλει θα τον επαιρνες ή να με χωσει πιο βαθια μεσα :lol: ?

Ε,καλα τοτε...αν ημουν προεδρος του Αρη στο μπασκετ και οδηγουσα ενα Λεξους,ας μην ειχα καθε βραδυ τα πιπινια,αλλα μια καλη συζυγο -_- ...Δε θα εχουμε τις αντοχες των πιπινιων τοτε :P (νταξει,δε θα μαι και σκατογερος,αλλα...)!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάλε Κούγια για πρόεδρο και εσύ παίξτο κρυφός παράγοντας emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από 10 χρόνια θα έχω ολοκληρώσει τις μουσικές μου σπουδές στην Ιταλία και θα έχω πάει Μπουένος Άιρες για καριέρα. Εκεί θα γνωρίσω κανα Έλληνα (δε μας κάνουν οι ξένοι) της διασποράς που θα έχει πλουτίσει, ο οποίος θα με παντρέψει με τον ημι-λατίνο γιο του :P και θα λύσω το πρόβλημα της ζωής μου διά παντός :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από 10 χρόνια θα έχω ολοκληρώσει τις μουσικές μου σπουδές στην Ιταλία και θα έχω πάει Μπουένος Άιρες για καριέρα. Εκεί θα γνωρίσω κανα Έλληνα (δε μας κάνουν οι ξένοι) της διασποράς που θα έχει πλουτίσει, ο οποίος θα με παντρέψει με τον ημι-λατίνο γιο του :P και θα λύσω το πρόβλημα της ζωής μου διά παντός :lol:

Εγω λεω να παρεις κ τον πατερα...διοτι αν βρεθει νεαρη, λατινα σφετεριστρια :P πανε τα πλουτη πανε κι ολα (εκρος ισως απ τον ημι-λατινο γιο!) :P<_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι από Μαριμάρ emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τα δάκρυα της Κονσουέλας :lol: :lol: :lol:

emarright Ας σοβαρευτούμε: στην Αργεντινή υπάρχει πολύ δραστήρια κοινότητα Ελλήνων, άσε που είσαι τρομερά ευνοημένος με το που ακούσουν ότι είσαι ευρωπαίος (τους αμερικανούς ούτε να τους ακούσουν). Και οι Έλληνες της διασποράς έχουν κάνει λεφτά εκεί κάτω, όχι αστεία :P Επίσης το λυρικό τους θέατρο είναι ένα από τα καλύτερα στον κόσμο emharp

(Alejandro σου'ρχομαιιιιι) :wub:

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως στην Αργεντινή έβρισκα πάντα κάτι το συναρπαστικό. Μάλλον το tango είναι... Δεν ξέρω, αλλά αυτοί οι άνθρωποι έχουν το πάθος μέσα τους. Και ειδικά οι Αργεντινές -είχα γνωρίσει μία πριν από 8 χρόνια στο εξωτερικό. Τί μάτια ήταν αυτά Θέ μου.... :wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ορίστε, όταν μιλάω εγώ μου λένε ότι είμαι ψωνισμένη και σιγά μην τρέχουμε στου emdevil το emkeratas ....

Μια απόφαση είναι..... Άντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε embounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τα δάκρυα της Κονσουέλας :lol: :lol: :lol:

emarright Ας σοβαρευτούμε: στην Αργεντινή υπάρχει πολύ δραστήρια κοινότητα Ελλήνων, άσε που είσαι τρομερά ευνοημένος με το που ακούσουν ότι είσαι ευρωπαίος (τους αμερικανούς ούτε να τους ακούσουν). Και οι Έλληνες της διασποράς έχουν κάνει λεφτά εκεί κάτω, όχι αστεία Ε, τότε αλλάζει το πράγμα φίλη μου! Πάρε με μαζί σου στην Αργεντίνα να μ ερωτευτεί ο πλούσιος έλληνας της διασποράς κι ας με φωνάζουν και Μαριμάρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P Επίσης το λυρικό τους θέατρο είναι ένα από τα καλύτερα στον κόσμο emharp

(Alejandro σου'ρχομαιιιιι) :wub:

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Παρομοίως...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βρε εμείς δε θα κάνουμε μαγκαζίνο ανά τον κόσμο?? B)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα κρατήσει Μαριαμ 10 χρόνια; Βέβαια από την άλλη δεν έχεις και άδικο, η εκπομπή θα έχει θριαμβεύσει έναντι των αντιστοίχων του Αλιάγα (απορώ πώς ο μπιπ κατάφερε να πάρει συνέντευξη από την Μόνικα και την Μαντόνα, Μαριάμ δε θα τις καλέσουμε στο I LOVE MARIA+FOTIS emevil) και θα απολαμβάω τους κόπους μας στις παραλίες του Ακαπούλκο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι να την κάνεις χρυσέ μου τη Μόνικα, όταν εδώ έχει βουίξει ο τόπος ότι η Μαρία σ' είναι ολόιδια :rolleyes:

Θα τους φάμε λάχανο λέμεεεεεεεεεεεε emstarwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.