Jump to content

«Εμείς πάντως δεν φεύγουμε από εδώ»


Dr Lecter

Recommended Posts

Τα ίδια ισχύουν και για τον anastasiostheodoridis, που έχει βρίσει και μειώσει συνομιλητές του greekmeds.gr, στις μισές από τις 14.000 δημοσιεύσεις του!

Εσύ εστί για τον πέο :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Last Reply

Εσύ εστί για τον πέο

Βρίζει και σε νεκρές γλώσσες τώρα! Αυτό κι αν είναι καινοτομία!

Υπάρχει κανείς διαχειριστής να τον περιορίσει λίγο παρακαλώ?

Διαβάζει κανείς? Οεο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

XAXAXAXAXAXA

το ξέρω οτι δεν προσφέρει τίποτα στη συζήτηση αλλά έπρεπε να το προσθέσω. Θα ήθελα να συνεισφέρω κι εγω τη βασική πηγή έμπνευσης νομίζω του Sov, αλλά δε βρίσκω τη σκηνή αποφοίτησης αν δεν κάνω λάθος του ΘΟΥ ΒΟΥ πράκτορα 000 με τον αντίστοιχο χορό σε τέλεια παράταξη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα ρε filipolis που θα κάτσουμε να ασχοληθούμε με το κάθε φαντασμένο εδώ μέσα.

Μα είναι σοβαρα αυτά που λέει? Ψήφισαν 40.000.000 Ιταλοί τον Berlusconi δημοκρατικά...

Αυτός που έχει υπό τη κατοχή του τον έλεγχο των ΜΜΕ, αστυνομίας, μαφίας, δικαστών πιστεύεις ότι διέπεται απο δημοκρατικές αξίες?

Προφανώς και οι Ευρωπαίοι τον θεωρούσαν κατάλληλο συνεργάτη, αφού τα είχε όλα σε ένα...νοικοκυρεμένα.

Τετοια έλεγαν και στο Γιωργάκη και τώρα παρουσιάζει σημάδια έρημου και άνυδρου τοπίου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και όπως λέει ο απλός λαός: "Opinions are like assholes...everyone has one." So true...

Εμέις εδώ στην Ελλάδα το λέμε "το πολύ το τάκα τάκα κάνει το παιδί....λαμάκα"

Έεεελεοοοος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δε θα σε βρίσω. Δε μου το επιτρέπουν οι γνώσεις και η παιδεία μου.

emxmm ..μιλάς με γρίφους, γέροντα.. emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι ρε συ...Απλά κραταεί επίπεδο.

Δεν ειδες πόσα ενδιαφέροντα έχει?

Είναι αυτό που λένε και στο "ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ" ....."και lady και Gaga".ukliam2.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δε θα σε βρίσω. Δε μου το επιτρέπουν οι γνώσεις και η παιδεία μου.

emxmm ..μιλάς με γρίφους, γέροντα.. emxmm

γεροντισσα!Ποιος (αρρην)χρηστης θα υπεγραφε ως.. Μαρια ; Εριχ Μαρια το καταλαβαινω.Συνεπως ο Τασος θεοδωριδης ή κατι ξερει ή οφειλει να ζητησει συγνωμη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει μετά από αυτό θα έχουμε ....Εθνικές εκλογές.

χαχχαχαχα

Μητσομ ατάκα είναι η φράση "μιλάς με γρίφους, γέροντα"

Για take a look at εδώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Ψήφισαν 40.000.000 Ιταλοί τον Berlusconi δημοκρατικά...

Αυτός που έχει υπό τη κατοχή του τον έλεγχο των ΜΜΕ, αστυνομίας, μαφίας, δικαστών πιστεύεις ότι διέπεται απο δημοκρατικές αξίες?

1) Όντως τον ψήφισαν και τον ψηφίζουν. Ενημερώσου από το internet αν δεν πιστεύεις!

2) Από τα 100 κανάλια τηλεόρασης έχει τα 4. Είναι έλεγχος των ΜΜΕ αυτός? Όλα τα υπόλοιπα τον λασπολογούν ασύστολα. Φταίει αυτός που οι Ιταλοί δίνουν τη μέγιστη τηλεθέαση στα δικά του, σοβαρά κανάλια?

3) Κανείς δεν μπορεί να ελέγξει τη Ιταλική Μαφία που αποτελείται από δεκάδες οικογένειες. Μπορείς να κάνεις εμπορικές συμφωνίες με αυτή, αλλά θα ξέρεις πως πάντοτε θα χάνεις. Στη γλώσσα τους λένε πως θα είσαι το κοτόπουλο της υπόθεσης.

4) Οι δικαστές της Ιταλίας, διορισμένοι και μονιμοποιημένοι από την Αριστερά, έχουν κάνει τη ζωή του κόλαση στέλνοντάς τον καθημερινά σε δίκες για όλο και νέα σκάνδαλα, όπου πάντοτε αθωώνεται βέβαια, αλλά χάνει χρόνο από τα Νομοθετικά Καθήκοντα της Κυβέρνησής του.

Ίδια τακτική ακολούθησαν κι εδώ με το να στέλνουν σε συνεχείς δίκες το Μάκη Τριανταφυλλόπουλο, τις εποχές που έκανε μαχητική δημοσιογραφία, για να μην έχει χρόνο να βιντεοσκοπεί τις λαμογιές των πολιτικών.

Το να γράφεις οτι ελέγχει τους δικαστές της Χώρας του, αποτελεί ανέκδοτο για κάθε Ιταλό, και κάθε άνθρωπο που έζησε στην Ιταλία και ξέρει τα πράγματα.

5) Ο Silvio Berlusconi έχει όντως δημοκρατικές αξίες. Προτιμά να μάχεται στις εκλογές και να κερδίζει την ψήφο του Λαού με το σπαθί του, για να κυβερνήσει μία Χώρα.

Με τα δισεκατομμύρια που έχει, θα μπορούσε να αγοράσει μία Χώρα στην Καραϊβική και να γίνει ο ισόβιος Δικτάτοράς της.

6) Αν δε γνωρίζεις ένα θέμα, για να μη γελοιοποιήσε, καλύτερα να κρατάς το στόμα σου κλειστό. Περιορίσου σε αυτά τα λίγα που ξέρεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πριν απο ενα χρονο ειχα γραψει οτι ειμαι τρελος οπαδος του karanti_maria.Κανεις τοτε δεν με πιστευε οτι εδω εχουμε ενα ανερχομενο αστερι.Δικαιωθηκα.Θανατικος οπαδος του Ψωμιαδη και berlusconi,τα επιχειρηματα που χρησιμοποιει ειναι γροθια στο στομαχι.Ειδικα οι συμβουλες που δινει για ειδικοτητα στο εξωτερικο.Εχει ομως και καποια ελαττωματα αυτη η τεραστια προσωπικοτητα :P μου φαινεται οτι ειναι λιγακι καρμηρακος ,ψιλοσπαγγος emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

40.000.000 Ιταλοι... :lol::lol::lol:emnoemno:antegeia:

Ρε karanti_maria θα μας τρελανεις?! Παλι καλα που εζησες στην Ιταλια και καταλαβες τι παιζει. Κανονικα δεν θα επρεπε καν να ασχοληθω γιατι επεσε πολυ μπαρουφα σε λιγα μολις ποστ, κι αναρωτιεμαι πως δεν εχει απαντησει ακομα η Cassandra, αλλα εδω που τα λεμε γιατι να ασχοληθει με τετοιου επιπεδου επιχειρηματα. Εχει καποιο επιπεδο και καλο θα ηταν να μην ασχοληθει. Αυτα που λες ομως ειναι προσβλητικα για καθε σκεπτομενο Ιταλο.

Θα σου πω μονο οτι το κομμα του Berlusca πηρε αριθμητικα κατω απο 9 εκατ. ψηφους. Στις εκλογες του 2008 ειχε κανει ενα κομμα με τον Φινι ο οποιος εχει δικο του λαο που τον ακολουθει και ειναι γυρω στα 4 εκατ. Βαλε και τις συμμαχιες με λεγκα νορντ και σια, και να πως κερδιζονται οι εκλογες. Δες και τους χαρτες κατανομης, για να καταλαβεις ποιος ψηφισε τι και που, και ισως παρεις μια ιδεα περι του τι γινοταν και γινεται στην Ιταλια χρονια τωρα.

Οσον αφορα τα πουτ@ν@κια του...Ρε φιλε δεν μπορει το καθε τσολι να εκβιαζει τον πρωθυπουργο της χωρας σου για να παρει μια θεση στο κοινοβουλιο...Τι το καναμε, μπορντελο?!ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ! Ο πρωθυπουργος οφειλει να μην βαζει τον εαυτο του σε αυτη τη θεση...Αλλιως να παραιτηθει! ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΑ?! Αααα δεν το γλιτωνω το εγκεφαλικο σημερα! ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ?! Εχει κοψει και ραψει το συνταγμα στα μετρα του, εχει φερει τα πανω κατω για τα προσωπικα του οφελη, διατηρουσε σχεσεις με την μαφια, κι εσυ μιλας για λασπολογια των αριστερων? Εισαι με τα καλα σου ρε?! Αμα δεν ξερεις μην μιλας καλυτερα! Ευτυχως παντως που δεν ψηφιζεις Ιταλια. Λυπαμαι ομως που ψηφιζεις στην Ελλαδα.

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μουσικό διάλειμμα :rolleyes:

Υ.Γ. Σταυρομαρία όλοι εδώ μέσα είναι εμπαθείς μαζί σου ....συνέχισε emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει μετά από αυτό θα έχουμε ....Εθνικές εκλογές.

χαχχαχαχα

Μητσομ ατάκα είναι η φράση "μιλάς με γρίφους, γέροντα"

Για take a look at εδώ

ελα παππου να σου δειξω τ΄αμπελοχωραφα σου...ποιανου νομιζεις ειναι οι στιχοι που παρατιθενται εκει περα ... οχι τιποτα αλλο αλλα δεν κατοχυρωσα και τον ορο "κομουνιλα" (βλ.προχειρο)-μου τον κλεψαν αλλοι εν τω μεταξυ-να χαρει και Η ( Η λεμε) Καραντη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Τι το καναμε, μπορντελο?!ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ! Ο πρωθυπουργος οφειλει να μην βαζει τον εαυτο του σε αυτη τη θεση...

Όταν ο μέγας σοσιαλιστής Πρωθυπουργός Ανδρέας Παπανδρέου, μαζί με τον μέγα σοσιαλιστή Πρωθυπουργό της Γαλλίας François Mitterrand, έσπερναν εξώγαμα σε όλη την Ευρώπη και διασκέδαζαν με πόρνες, δε διάβασα στις εφημερίδες άρθρα για την ηθική κατάπτωση του Πολιτικού Συστήματος, της Ευρώπης, της Ελλάδας, της Γαλλίας, για μπορντέλα, κτλ

...διατηρουσε σχεσεις με την μαφια...

Έχεις αποδείξεις? Οι δικαστές της Ιταλίας δεν είχαν!

Αν γνωρίζεις πως γίνεται κάποιος μέλος της Μαφίας, παρακαλώ γράψε μου τον τρόπο στο e-mail, γιατί χρόνια προσπαθώ να γίνω μέλος αλλά δεν τα καταφέρνω...

Ρώτησε και τους δημοσιογράφους της "La Repubblica", αυτοί κάτι θα ξέρουν! Όλο με τις μυστικές πόσεις αίματος σε απόκρυφες τελετές της Μαφίας ασχολούνται! Και πάντα γράφουν είναι παρών ο Berlusconi. Από το πολύ αίμα που ήπιε, σύμφωνα με την Αριστερή φυλλάδα τους, θα έχει σίγουρα αιμοσιδήρωση!

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...ορο "κομουνιλα"

Σε ευχαριστώ δημόσια για την άδεια χρήσης του όρου Κομμουνίλα!

Εδώ μέσα πλάκωσε αρκετή...

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν γνωρίζεις πως γίνεται κάποιος μέλος της Μαφίας, παρακαλώ γράψε μου τον τρόπο στο e-mail, γιατί χρόνια προσπαθώ να γίνω μέλος αλλά δεν τα καταφέρνω...

http://www.perizitito.gr/product.php?productid=96333

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Συνεπως ο Τασος θεοδωριδης ή κατι ξερει ή οφειλει να ζητησει συγνωμη!

Σιγά μη ζητήσει συγνώμη!

Μπαίνει εδώ για να βρίσει και να μειώσει τους άλλους. Να ξεσπάσει, τέλος πάντων.

Ως ειδικευόμενος Ιατροδικαστικής, έχει να κάνει με πτώματα κάθε μέρα. Η απόλυτη μοναξιά. Σνιφάρει και λίγη παραπάνω φορμόλη... Τι περιμένεις?

Δε θυμάται το όνομά του στο τέλος της ημέρας, το δικό μου θα θυμάται?

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Συνεπως ο Τασος θεοδωριδης ή κατι ξερει ή οφειλει να ζητησει συγνωμη!

Μπαίνει εδώ για να βρίσει και να μειώσει τους άλλους. Να ξεσπάσει, τέλος πάντων.

Μόνο κάτι ηλίθιους σαν εσένα που μας πρήζει με τις emardown που γράφει βρίζω βρε Σταύρε...αμάν πια.

emarright Η παλινδρομική κίνηση ισχύως επί καθέτου αξόνως, βαίνουσα συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα βλήματα επί φανταστικού στόχου

emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα παππου να σου δειξω τ΄αμπελοχωραφα σου...ποιανου νομιζεις ειναι οι στιχοι που παρατιθενται εκει περα ... οχι τιποτα αλλο αλλα δεν κατοχυρωσα και τον ορο "κομουνιλα" (βλ.προχειρο)-μου τον κλεψαν αλλοι εν τω μεταξυ-να χαρει και Η ( Η λεμε) Καραντη!!

Στην αρχή λέω μπας και δε ξέρω ελληνικά? ....Δε καταλάβαινα τι έλεγες.

Αλλά μετά σε βρήκα Sir Demetrius Sui generis

Από τους ορισμού σου το "πρησμένος" είχε πλάκα

Σεξουαλικά διεγερμένος λόγω παρατεταμένης αποχής με έντονα σωματικά συμπτώματα, δλδ πονεμένοι γεννητικοί αδένες και οχι απλή «ανόρθωση».

Σατιρική διασκευή απο γνωστό φορουμ:

Πρησμένος ειμ΄απ΄το πρωί

πάω να ξελαμπικαρω (δις)

στου Παύλου το home cinema

που παίζει εργο λάβρο

στου Παύλου το home cinema

την ηδονή για να βρω

Είπα να μη το στερήσω και από τα παιδιά του greekmeds.

Όσο για τη Μαρία...ΜΕΓΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΕ!!

berlusconi_corna.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

berlusconi_corna.jpg

Οι συνάνθρωποί μας στην Ευρώπη που έχουν προβλήματα ακοής είναι περίπου 50 εκατομμύρια.

Συνεννοούνται στη νοηματική γλώσσα των κουφών.

Πολλοί πολιτικοί γνωρίζουν βασικές λέξεις και φράσεις σ'αυτή τη νοηματική γλώσσα, με σκοπό να επικοινωνήσουν με αυτούς τους ψηφοφόρους τους.

Αυτό το σήμα που κάνει ο Berlusconi με τα δάχτυλα, σημαίνει "σας αγαπώ".

Το έχουν κάνει, κατά καιρούς, και ο Clinton, ο Bush, ο Blair, ο Cameron, κτλ

Αν είσαι ανίδεος κι απαίδευτος, όσο αφορά τη νοηματική γλώσσα των Ανθρώπων με Ειδικές Ανάγκες, καλύτερα να μην εκφέρεις απόψεις που μπορεί να σε κάνουν περίγελο!

Όπως το Λιακόπουλο, και τους δημοσιογράφους της "La Repubblica", που είναι βέβαιοι πως πρόκειται για επικοινωνία με Σατανικούς δαίμονες... :splats:

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.