Jump to content

Ο '' ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ'' ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ!!!


BABOULAS A.E.

Recommended Posts

ΠΟΛΥ,ΠΟΛΥ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ-ΚΟΥΙΖ!

ΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΣΕ,ΑΚΡΙΒΩΣ, 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ??? ΔΗΛΑΔΗ, ΜΕ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΟΠΛΟΙΟ, ΚΟΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΗΑΚΕΝ ΜΑRTINI ΣΤΟ ΧΕΡΙ, 'Η ΜΗΠΩΣ, ΜΕ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΝ ΤΟ ΜΠΑΤΖΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΤΕ ΠΑΓΩΤΟ????ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ, ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ, ΜΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΣΑΣ, ΤΟ ΦΛΥΤΖΑΝΙ, ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΗΡΩΑ 'Η ΟΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ''ΑΝΑΓΝΩΣΜΑ'', ΡΙΞΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Last Reply

Χά!!!Καλή ερώτηση!!!Εγώ θα πώ πώς θα ήθελα να είναι μετά από 5 χρόνια..

Να έχω τελειώσει με τις σπουδές μου και να εργάζομαι ελπίζω με σχετικά καλές προοπτικές..

Να έχω το αμαξάκι μου..

Να είμαι καλά και ευτυχισμένη..

Να έχω δίπλα μου το άτομο που αγαπάω..

Απλά πράγματα.. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ευτυχία μου να είναι διαρκείας και να οφείλεται σε μικρά καθημερινά πράγματα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να είμαι πρωταγωνίστρια κάποιου μεγάλου λυρικού θεάτρου (ΟΧΙ της ΕΛΣ) emeek

Να γυρίζω το βράδυ κατάκοπη από παράσταση και να με υποδέχεται ο σύντροφός μου έχοντας μαγειρέψει κάτι ελαφρύ, να κοιμόμαστε και να τον ξεπροβοδίζω το πρωί που θα πηγαίνει για πρόβα στη Φιλαρμονική του Βερολίνου empiano

Να έχω κάνει τη ρημαδιασμένη την εγχείρηση μυωπίας γιατί με τόση σκόνη πού να φορέσεις φακούς! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως Τζουλιετ αν, λεω, αν αποτυχεις ως λυρικη καλλιτεχνιδα θα σου προτεινα να σκεφτεις την ηθοποιια ή ακομη καλυτερα τη σκηνοθεσια......Θα εβγαζες πολυ καλα κουλτουριαρικα εργα....Φιλαρμονικη Βερολινου....Κατι ελαφρυ......Εχεις φαντασια.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ποιος σου είπε ότι έχω αποτύχει? Απλά τώρα θέλω να το κυνηγήσω πιο διεθνώς.. :P

Ηθοποιΐα...σκηνοθεσία???? Όχι ευχαριστώ δε θα πάρω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Juliette, αν και δε σε ξέρω προσωπικά, απ τον τρόπο που γράφεις πιστεύω ότι έχεις πολλές πιθανότητες να τα καταφέρεις με την καριέρα σου. Αλλά να βρεις σύντροφο που να σου μαγειρεύει και να σε περιμένει και χαμογελαστός να γυρίσεις...χλωμό!!!! Αν παρόλα αυτά τον βρεις και τον βαρεθείς, να μου τον γνωρίσεις σε παρακαλώ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η τζούλ θα τραγουδήσει τη Τόσκα του Πουτσίνι ή εναλλακτικά την Πο*τσα του Τοσκίνι. Μην τη φοβάσαι :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Του Τοσκανίνι :P :P :Pemcensored Μουχαχαχαχαχα!

Επίσης Ράνια νομίζω τον έχω βρει. Δε νομίζω να τον βαρεθώ ποτέ, αλλά οκ θα στον γνωρίσω :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 5 χρονια:

-ελπιζω να εχω τελειωσει

-ελπιζω να ειμαι καπου στο εξωτερικο και να ειμαι καλα

-να κανω επιτελους αυτο που μ αρεσει στ αληθεια

-να μην εχω αναγκη τα λεφτα των γονιων μου

-να εχω τους φιλους μου και να βρω κι αλλους

-να σκεφτομαι πως ηρθε η ωρα να αποκτησω ενα παιδακι (οχι απαραιτητα να γεννησω)

-ολοι οι δικοι μου να ειναι καλα και υγιεις

-...................... (ειδικα αυτο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oτι αξίζει να ζείς????? emeek

Συγχώρεσέ με βρε Μαρίζα μου..που για μένα δεν είναι όλα τόσο αυτονόητα!!! embaaa:withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτονόητα? emeek

Αν θές τη γνώμη μου , η ζωή είναι κάτι το πολύ πολύτιμο και δεν αξίζει να τη χαραμίζεις σκεφτόμενη την "παραμικρή" δυσκολία...

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ!!!

Άν ακι μερικές φορές είναι πολύ δύσκολο το να μην σκέφτεσαι όχι μόνο τις δυσκολίες,μα και απλά και ειλικρινά χαζά πράγματα..

C'est la vie.. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε πέντε χρόνια από τώρα;;;; Θα ήθελα να είμαι σε... με.... στο .... και να έχω το .... και την ....

και να είναι η .... και ο .... με... και ....

Τί δεν καταλάβατε;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε πέντε χρόνια από τώρα;;;;

Θα ήθελα να είμαι σε...απομόνωση... με...λουκέτο... στο Δαφνί.... και να έχω το ...ακαταλόγιστο .... και την ...παράνοια

και να είναι η νοσηλεύτρια.... και ο ψυχίατρος .... με... λίθιο....και ....

Τί δεν καταλάβατε;;; :P

:P:P:P

πέστα , συναδέλφισσα!!!

σε περιμένω ...ραντεβού σε πέντε χρόνια..

φιλικά,

ο Αγιος Ναπολέων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε πέντε χρόνια από τώρα;;;; Θα ήθελα να είμαι σε μια κουζίνα... με το ψητό .... στο φούρνο.... και να έχω το ..Γιαννάκη.. και την ...Βασούλα.

και να είναι η πεθερά .... και ο ΄άνδρας μου .... με..παντόφλες. και ....εφημερίδα.

Τί δεν καταλάβατε;;; :P

Βέβαια υπάρχει κι η δεύτερη επιλογή οπότε είσαι ελεύθερη να διαλέξεις,,, :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.