Jump to content

Eκτονωθείτε!!!


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Last Reply

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααα μου πονάει το δόντι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πάμε όλοι στο allou, να μπούμε στο 5G, να ουρλιάζεις και να βγάζεις την ποιό βαθιά κραυγή της ψυχής σου, να δεις εκτόνωση! :lol:

Δεν συνίσταται για υπερτασικούς και για υψοφοβικούς. Υψηλός κίνδυνος να χ@στείς ή να πεθάνεις!

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να εκτονωθώ λιγακί

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑασδς΄πθιγφσδηγλθδσηοθηγοήσρεοησ΄ξγοιξξγώιοσξπωγιοηστεηγωοισηγωβο΄ξσδξωοιμ

γητλγσηηγλσηγτποσηρποθγτσλ΄ρεξγποτρησεογητόσηγισηργλ΄κξωξξφεσοξιηξοσηο τξτιηξσγιοξγορεγτκν΄ξι΄ρδ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια κουβεντα ειναι......... Πως να εκτονωθουμε τοσο καιρο εξαφανισμενα τα αστερια μας??? Οποιος τους αναγκασε να παραμελησουν το forum την καταρα μας να εχει!!! Ειδικα εσυ ΜΟΝΑΔΙΚΕ, γυρνα γρηγορα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πάμε όλοι στο allou, να μπούμε στο 5G, να ουρλιάζεις και να βγάζεις την ποιό βαθιά κραυγή της ψυχής σου, να δεις εκτόνωση!  :lol:

Δεν συνίσταται για υπερτασικούς και για υψοφοβικούς.  Υψηλός κίνδυνος να χ@στείς ή να πεθάνεις!

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Νομίζω ότι δε συνίσταται και για σοπράνες :bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen: βραχνιάζεις εύκολα.... emdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevilemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι δε συνίσταται και για σοπράνες :bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen:  :bloodomen: βραχνιάζεις εύκολα.... emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil

Ε, Καί? Πήρες δίπλωμά εσύ? Πάμε να δείς, τί καλό θα σου κάνει! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααψου :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε, Καί?  Πήρες δίπλωμά εσύ?  Πάμε να δείς, τί καλό θα σου κάνει!  :wacko:

Δίπλωμα πήρα, αλλά η δουλειά δε σταματάει, έχω Νορβηγία :D

(και επιπλέον αν θελήσω να φωνάξω, δε θα πάω στο Αλλού...θα πάω "αλλού") :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

δεν τα βλέπω καθόλου καλά τα νεύρα μου..!!!

:bloodomen::bloodomen::bloodomen::angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εγώ εγώ :P:P:P:P:P

ρεεεεεεεεεεεεεεε αφήστε τις μαλακίεςςς ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

τελικά εγώ λέτε οτι χαιδευομαι αλλά ΑΛΛΟΙ/ΕΣ εχουν την χάρη :bloodomen::P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.