Jump to content

O χώρος μας...


ioan

Recommended Posts

Tί θα λέγατε για μιά photo του χώρου μας;

Eκεί που διαβάζουμε, γράφουμε, έχουμε το computer κλπ

Δε χρειάζεται να είναι όμορφο, αρκεί να εκφράζει εμάς, οπότε και θα είναι σίγουρα ενδιαφέρον...

Να το δικό μου set up:

upload_421851.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Last Reply

ioan δεν έχω καταλάβει αν είσαι αγοράκι ή κοριτσάκι αλλα οι αφίσες που έχεις στον τοίχο είναι τέλειες! Καλό γούστο... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup είναι 3 πολυμπριζα (1 με 8, 2 με 6, σε δύο μπρίζες), αν και φαίνεται μόνο το ένα :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ περιμενω να φορτώσω τις φωτό του κινητού στο λαπτοπ που έχει θύρα IR και κάααααααααααααποια στιγμή φαντάζομαι θα τις ανεβάσω :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάζω από το σπίτι στη Σπάρτη, γιατί ακόμα κι εγώ ντρέπομαι να βγάλω φωτογραφία τον κακό χαμό στο σπίτι εδώ...

post-34-1081779849.jpg

(το είχα ξαναποστάρει εδώ παλιότερα, έχει κι άλλες φωτόγραφίες)

Προκαλώ τους άλλους δυο Admin να βάλουν φωτό από το δικό τους χώρο, για να μην τους ξαναμιλήσει ποτέ γυναίκα :P:P:P και να βάλω κι εγώ μετά χωρίς ενοχές φωτό από εδώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

5.1 σύστημα ήχου B)

Το Black Hawk Down θα σου δίνει την αίσθσηση πως σε πυροβολούν :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπόν ας βάλω το δωματιό μου. Οι φωτογραφίες είναι απο το κινητό του αδερφού μου. Δεν έχει πολύ λεπτομέρεια...

εδώ είναι το γραφείο κ πίσω ακριβώς το κρεβατι. Απορώ αυτή η τσατσάρα πώς βρέθηκε εκεί!!!!

050621_231748.jpg

Κάτω ακριβώς απο το γραφείο θα συναντήσετε τον server μου!!! Είναι συνέχεια ανοιχτός για πολλές κ διάφορες χρήσεις! βέβαια όλα τα parts είναι εντελώς χύμα στο ράφι!

050621_231831.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...χωρίς case το computer!!! Tέλειο emrockon

Μα η σκόνη? Τα ανεμιστηράκια? :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μια χαρά παίζει χωρίς κουτί και δεν μαζεύει σκόνη. 2 ανεμιστηράκια έχει όλα κ όλα. Ένα για το τροφοδοτικό κ ένα στον επεξεργαστή. Μια χαρά παίζουν όλα κ το σύστημα είναι εντελώς δροσερό γιατί δεν είναι μέσα σε κουτί που εκεί βράζει όλο το hardware στο ζουμί του! Παλιά είχα βάλει λίνουξ κ είχα κάνει τρομερά πράγματα, αλλά τώρα που γέρασα λοοολ βαρέθηκα κ πέταξα τα παραθύρια κ καθάρισα.

Το χύμα πι-σι κάτω απο το γραφείο είναι ο σέρβερ μου. Το κυρίος σύστημα είναι σε κουτί. Δεν φαίνεται κανονικά στη φωτογραφία. Έχω 2 πι-σι συνολικά σε ένα τόσο μικρό δωμάτιο. :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επεσε φασινα κυριοι πριν βαλετε τις φωτο; :lol:

Εγω πανω στο γραφειο μου αυτη τη στιγμη βλεπω βιταμινες (μια και το'πα κατσε να παρω :D .....καπου εδω θα'ναι και το filicine),τα εισιτηρια απο το Sin City,βουρτσα,καρτες,φυσικα ο καφες,fenistil και celestoderm (εχουν πλακωσει τα κουνουπια :angry: ),βιβλια,χαρτομανι,ρε συ ενας αναπτηρας :rolleyes: ..... ενα κολιε (πωωωωω ακομα εδω ειναι .....τον ειχα βαλει πριν 3 βδομαδες στο παρτυ της Diesel B) ),tutto citta (ο χαρτης του Μιλανου)......καλα στυλο,το λαπ (αυτα ειναι μπαναλ πραγματα........Α ξεχασα τα απολιθωματα απο την εκτελεση των κουνουπιων :lol::lol::lol:

Ρε σεις ντρεπομαι να βαλω φωτογραφια :P:P:P

τα κλειδια της emgreece ,hansaplast....καλα αν συνεχσω ο καταλογος ειναι μεγαλος emblushemdevilemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

usmeds έχει πολύ μικρή οθόνη. Πάρε μια 19άρα να τα δείς όλα.

emarup Winmx πάντα έχω καθαρό το γραφείο μου. Μου τί δίνει όταν έχει το παραμικρό πάνω του. Και πάλι πολλά είχε όταν έβγαλα τη φώτο. Κρίμα που δεν μπορώ να βγάλω μια πιο κατατοπιστική όπου φαίνονται όλα. Φαίνεται κ το κρεββάτι μου :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

usmeds έχει πολύ μικρή οθόνη. Πάρε μια 19άρα να τα δείς όλα.
Είναι το παλιό μηχάνημα με 14άρα !!! οθόνη. Δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ αλλά το κρατώ για backup έτσι και τα φτύσει το laptop... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επεσε φασινα κυριοι πριν βαλετε τις φωτο; :lol:
Μπα όχι. Μόνο ένα ρετουσάρισμα της φωτογραφίας για να μην φαίνεται το μπάχαλο στο γραφείο... :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι και εγώ είχα την απορία.

Έτσι γεμάτη που είναι αυτή στο βάθος πρέπει να έχεις και μία δεύτερη, άδεια, για τα βιβλία του γραφείου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ μια βιβλιοθήκη παρατήρησα. Αυτό που φαίνεται μπροστά είναι γραφείο? Δεν σε πιστεύω!

Θα βγάλω φώτο το γραφείο του αδερφού μου να γελάσετε. τίγκα στο βιβλίο είναι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα, να μην έχω μία web cam? Μία ψηφιακή μηχανή? Τίποτα? Τόσες γιορτές και γεννέθλια περάσανε και εγώ τίποτα emcrybaby

Πολύ θα ήθελα να σας δείξω το γραφείο μου, αλλά επιφυλάσσομαι για την στιγμή που θα αποκτήσω κάτι από τα παραπάνω.

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δε εχεις στο κινητο φωτογραφικη μηχανη;

Ευγε Νοτβαδ.......ειχα αρχισει να ανησυχω οτι μονο εγω ειμαι στο χαος embounce8

Εμενα τα βιβλια θα τα βρειτε στο τραπεζι του σαλονιου.....αν αναρωτιεστε που τρωω emblush ....εεεεεχμ αυτη την περιοδο στο γραφειο :splats:

Βιβλια υπαρχουνε και κατω απο το κρεβατι.....βασικα δε εχω κομοδινο κ και βρισκει κανεις πολλα κατω απο το κρεβατι :P

Ναι η αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια ζω μεσα στο χαος...μια η ζεστη,μια η εξεταστικη.....που να βαλω ταξη emdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Χάος...τσ τσ υπερβολές...επειδή έχω 10 βιβλία και 30173195619 σελίδες σημειώσεις πάνω στο γραφείο αμέσως χάος :P:P:P

pic.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.