Jump to content

Καταγγέλλω...


Spider

Recommended Posts

Λεπόν εδώ θα κάνουμε τις καθημερινές μας καταγγελίες! :)

Είτε σοβαρές και επίσημες είτε αστείες και ανεπίσημες! :splaaaats:

Χώστε τα λοιπόν :)emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 763
  • Created
  • Last Reply

Καταγγέλλω δυο ματάκια που μου κόβουνε τον ύπνο·

με πειράζουν απ? αντίκρυ, με κοιτούν ορθάνοιχτα,

όπου πάω νά τα εμπρός μου, και στο γεύμα και στο δείπνο,

και κυκλοφορούν στο νου μου πέρ? απ? τα μεσάνυχτα!

(ktl ktl)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω καθηγητή της σχολής μας για αδιαφορία και απροσεξία με αποτέλεσμα να ταλαιπωρηθώ και να συγχυστώ αφάνταστα.Όταν μου περάσουν τα πολλά νεύρα θα γράψω περισσότερα για να προσέχουν και οι υπόλοιποι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγελω τα τριγλυκεριδια διοτι δεν μ'αφηνουν να απολαυσω τις γλυκιες η αμαρτωλες χαρες της ζωης!!!Επισης καταγγελω τον οτε που ειναι ακριβος.καταγγελω την μιζερια μου και ελπιζω συντομα να εξαφανιστει.Τελος καταγγελω τον ουρανο που με εχει αφησει μονη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος θέλει ας έρθει να με συλλάβει αύριο στο αεροδρόμιο. Δε θα προβάλλω καμία αντίσταση. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω το άτιμο το μσν που αποφάσισε μια ωραία πρωΐα εδώ και μερικούς μήνες να αυτονομηθεί και να μην με ξαναβάλει. Βρε το κατέβασα, βρε το ξανακατέβασα, ΟΛΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ! Τίποτα. :wacko: και τώρα που έχω σύνδρομο στέρησης και θέλω να μιλήσω με τους φίλους μου, όλοι οι άλλοι μιλάνε και μένα δεν με παίζουνεεεεεεεεεεεε emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλλω τους σκουπιδιαραίους που απεργούν και έχουμε σκυλοβρωμίσει εδώ και 3-4 μέρες!!!

μαζεύτε ρεεεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν απεργούν ρε συ. Οι κάτοικοι των Λιοσίων είχαν κλείσει τη χωματερή γιατί ήθελαν να μεταφέρουν λυμματολάσπη από την Ψυττάλεια. Δηλ έλεος τι άλλο θα στείλουν πια.... Αλλά από χτες βράδυ μαζεύουν σκουπίδια, οπότε μάλλον η περιοχή που μένεις φταίει!!! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω την Αττική οδό που σκάω καθημερινά 5 ευρώπουλα και σήμερα που δεν τα έσκασα έκανα μιάμιση ώρα να φτάσω στον προορισμό μου από τον κανονικό δρόμο... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω όλους αυτούς που μιλάνε αυτή την στιγμή στο μσν χωρίς εμένα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Καταγγέλλω τις αυριανές απεργιακες κινητοποιήσεις που μας στερούν τη δυνατότητα να δώσουμε εξετάσεις!!!

emfurious

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω τον Σμπαρούνη, τον Σκαλκέα, τον Παπαδημητρίου, την Bates, το Current και αυτόν που ανακάλυψε το νυστέρι κι έκανε γιατρούς τους χασάπηδες :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλλω κάτι παλιοκομπλεξικούς που με άκρατη σαδιστική διάθεση μας βασανίζουν με κάθε ευκαιρία....Να πάτε να πνιγείτε !Ουστ! emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω την Air France και το αεροδρόμιο De Gaulle! Τελικά δεν είναι όλα χειρότερα από την Ελλάδα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταγγέλω τον καρκίνο, το AIDS, τα αφροδισια νοσήματα και το χάρο για ευννόητους λόγους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλω την άτιμη κενωνία που άλλους τους ανεβάζει και άλλους τους ρίχνει στα ξένα χέρια!

Καταγγέλω τους κάθε λογής εξουσιαστές!

Καταγγέλω το emkwlos βάρεμα ΚΑΙ σήμερα (όχι το δικό μου, αυτό το κατήγγειλα χθες το βράδυ)!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταγγέλλω τους απανταχού λαλάκες που μου τα πρήζουν emeleos Αλλά στην τελική δικό τους είναι το πρόβλημα, όχι δικό μου :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.