Jump to content

Οδηγίες προς γυναίκες


Roadrunner

Recommended Posts

Σήμερα το πρωί ανοίγω το pc.. ανοίγω το Outlook.. και να το.. τσουπ... δείτε το :)

instraction_pipa1.jpg

Ε να μη μαθαίνουμε μόνο εμείς :P

ΥΓ. είχε και μία φώτο αλλά την έκοψα.... να πω επίσης ότι για το άρθρο έχω πάρει επίσημη έγκριση απο γνωστό/η μοδεράτο/η και όχι μόνο emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Last Reply

Έμπειρες συμβουλές που μπορούν να σώσουν μια σχέση :P:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως τώρα που το ξανασκέφτομαι αν η δικιά μου κατείχε τέτοιες γνώσεις μάλλον θα με ζώναν τα φίδια για το παρελθόν της :wacko:

Αλλά τί με νοιάζει; Το πολύ πολύ να της άφηνα και μετά ενα 50 γιούρος και εκείνη να μου έδινε ρέστα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως τώρα που το ξανασκέφτομαι αν η δικιά μου κατείχε τέτοιες γνώσεις μάλλον θα με ζώναν τα φίδια για το παρελθόν της :wacko:

Αλλά τί με νοιάζει; Το πολύ πολύ να της άφηνα και μετά ενα 50 γιούρος και εκείνη να μου έδινε ρέστα :lol:

Μάλλον τη δικιά σου την θέλεις "αμόλυντη", διότι αν είχε έστω και μια σχέση πριν, την πιπίτσα της θα την έχει πάρει. Αν πάλι δεν το κάνει καλά είναι άλλο θέμα... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψιτ, καλέ κύριε. Οδηγίες για το πώς να μας κάνετε εσείς μπιπ emcensored δεν έχετε? Μόνο να ζητάτε ξέρετε.

Και έχω να δηλώσω ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών σλουρπ τους συντρόφους τους, ενώ δε συμβαίνει το αντίστροφο <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναιιιιιιιιιιιι; emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψιτ, καλέ κύριε. Οδηγίες για το πώς να μας κάνετε εσείς μπιπ emcensored δεν έχετε? Μόνο να ζητάτε ξέρετε.

Και έχω να δηλώσω ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών σλουρπ τους συντρόφους τους, ενώ δε συμβαίνει το αντίστροφο <_<

αυτό το τόπικ είναι οδηγίες προς γυναίκες.. άμα θέλετε να βάλετε δικό σας ρεεεεε

επίσης ενίσταμαι κύριε πρόεδρε... οι περισσότερες κοπέλες έχετε ένα κόλλημα σ' αυτό το θέμα.. πιστεύετε ότι αν το κάνετε είναι ταπεινωτικό. Γενικά υπάρχει ένα τεράστιο taboo.. και το κακό είναι ότι σε περιστασιακές σχέσεις δεν έχετε κανένα πρόβλημα :blink: άντε βγάλε άκρη δλδ....

και επίσης... αν εσείς θέλετε κάτι αντίστοιχο δεν έχετε παρά να δώσετε στον άλλο να το καταλάβει :P εξάλλου γι' αυτό υπάρχει και το 69... για να μην μένει κανένας παραπονεμένος.... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό σημαίνει να αγαπάς τη δουλειά σου . emclappingemclap Η γυναίκα το έχει κάνει επιστήμη!!!!Ένα διδακτορικό αμέσως στη Φραντέσκα!!!!!!!!!Σιγά μην κάτσω εγώ να τα καταπίνω για να ευχαριστιέται ο ΑΝΤΡΑΣ!!!!Και ναι , ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ να κάνεις κάτι που δε σου αρέσει!!!Γιατί δεν μπορώ να φανταστώ να αρέσει σε καμμιά γυναίκα να καταπίνει σπέρμα........ emeek Τώρα για πιο λαιτ καταστάσεις το συζητάμε........Οσο για το "αντίστοιχο" απο τον άνδρα στη γυναίκα , οφείλουμε να ομολογήσουμε ότι η γυναικεία ανατομία καθιστά λίγο πιο "εξεζητημένο" , για να το πω ευγενικά , το στοματικό έρωτα.....Πάντως να πω για το θέμα ότι μιλάμε βεβαίως για ένα :splaaaats: 2!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτό το τόπικ είναι οδηγίες προς γυναίκες.. άμα  θέλετε να βάλετε δικό σας ρεεεεε

επίσης ενίσταμαι κύριε πρόεδρε... οι περισσότερες κοπέλες έχετε ένα κόλλημα σ' αυτό το θέμα.. πιστεύετε ότι αν το κάνετε είναι ταπεινωτικό. Γενικά υπάρχει ένα τεράστιο taboo.. και το κακό είναι ότι σε περιστασιακές σχέσεις δεν έχετε κανένα πρόβλημα  :blink: άντε βγάλε άκρη δλδ....

και επίσης... αν εσείς θέλετε κάτι αντίστοιχο δεν έχετε παρά να δώσετε στον άλλο να το καταλάβει  :P εξάλλου γι' αυτό υπάρχει και το 69... για να μην μένει κανένας παραπονεμένος.... :splaaaats:

Κύριε Πρόεδρε, αντένσταση.

Ίσα-ίσα οι περισσότερες κοπέλες δεν έχουν κανένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο.... (άλλο βέβαια όπως λέει και η Ολιβ η κατάποση... λέτε να μεταφερθεί το τοπικ στα γενικά ιατρικά? :unsure: ) θα έλεγα ότι οι περισσότεροι άντρες έχουν το αντίστοιχο πρόβλημα.

Στην έσχατη περίπτωση ας κάνουμε ένα πολλ βρε παιδί μου B)

Και δε μιλάμε για το 69 (το οποίο εμένα προσωπικά με ξενερώνει τρελά) αλλά για μια "εκατέρωθεν ανταλλαγή εξυπηρετήσεων" (όχι ταυτοχρόνως) emcensored

Α στο καλό σας ρε μεσημεριάτικο πάλι!!!!! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης για κοιτάξτε εδώ

και επίσης...εδώ

(για να μην επαναλαμβανόμαστε) :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ξέρεις πόσο περισσότερο αντικαταθλιπτικό είναι να μας κάνετε κι εσείς το ίδιο? :bloodomen:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδή παρατήρησα οτι οι αντρες του φόρουμ ψάχνουν να βρίσκουν τρόπους να απολαμβάνουν το σεχ....να τα αποτελέσματα πρόσφατης έρευνας!!! Βοηθειά σας!!!

[...Οικιακές τάσεις...

Επίσης, μελέτη νεόνυμφων του 1998 έδειξε πως όσο μεγαλύτερη ήταν η συμμετοχή του άνδρα στα οικιακά και τη φροντίδα των παιδιών κι όσο περισσότερο επιδίωκε την καλλιέργεια του συζυγικού διαλόγου, τόσο μεγαλύτερη ήταν η διάθεση της συζύγου για σεξουαλικές επαφές και τόσο μεγαλύτερη ικανοποίηση αντλούσε απ' αυτές.

Κατόπιν αυτών, το αρχικό σχήμα της ιστορίας θα μπορούσε να πάρει την εξής μορφή: ο άνδρας (που) κυνηγά το σεξ, πρέπει να καθαρίζει (καλά) το μπάνιο....]

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ - 16/10/2004

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μορφή: ο άνδρας (που) κυνηγά το σεξ, πρέπει να καθαρίζει (καλά) το μπάνιο....]

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ - 16/10/2004

emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai

emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά απ'αυτό νομίζω εδόθη μια νέα διάσταση στο θέμα "μοιραζόμαστε τις δουλειές του σπιτιού".... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από προτροπή γνωστής σεμνοτάτης μοδεράτωρος παραθέτω το ακόλουθο κειμενάκι :lol:

ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΕΡΙ ΠΕΟΘΗΛΑΣΜΟΥ emoops

1. Πρώτο και κυριότερο: δεν είμαι υποχρεωμένη να την κάνω.

> > 1.1 Αν την κάνω να νοιώθεις ευγνώμον.

> > 1.2 Αν δεν την κάνω να είσαι υπομονετικός.

> >

> >

> > 2. Δεν με ενδιαφέρει πως την είδες στην τσόντα, σε καμία περίπτωση

δεν

> > θεωρείται στάνταρ να τελειώσεις στο πρόσωπο μου.

> > 2.1 Και φυσικά ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΩ.

> >

> > 3. Τα αυτιά μου δεν είναι χειρολαβές!

> > 3.1 Μην πατάς το κεφάλι μου σαν έμβολο. Θα 'θελες να ξεράσω πάνω

στα @@

> > σου;

> >

> >

> > 4. Δεν με νοιάζει πόσο χαλαρώνεις, αλλά ΜΗΝ ΚΛΑΣΕΙΣ.

> >

> >

> > 5. Όταν έχω περίοδο δεν σημαίνει ότι είναι εβδομάδα της

"ρουφηχτής". Δεν

> > έχω διάθεση και φυσικά δεν νοιώθω καλά όποτε μην χαίρεσαι ότι θα με

> > πλακώσεις στις πίπες επειδή δεν μπορείς να έχεις σεξ.

> > 5.1 Το κόλπο με τα "μελανιασμένα @@" έπιανε στο γυμνάσιο. Αν

έφτασες στο

> > απροχώρητο τράβα μια παχιά κι άσε με στην ησυχία μου και τα ταμπόν

μου.

> > 5.2 Όχι, δεν μπορώ να προγραμματίσω την περίοδο με τα

Τσαμπιονς-λιγκ.

> >

> >

> > 6. Αν σταματήσω να βγάλω μια τρίχα που κόλλησε στα δόντια μου μη

μου

πεις

> > να την κρατήσω για γούρι.

> >

> >

> > 7. Το να με αφήσεις στο κρεβάτι μόλις τελειώσεις και να πας να

παίξεις

> > PLAYSTATION είναι αρνητική κίνηση, αν θέλεις να διατηρήσω την

διάθεση

μου

> > στο μέλλον.

> >

> >

> > 8. Αν σου αρέσει πως την κάνω δεν χρειάζεται να υμνείς τις

στοματικές

μου

> > ικανότητες. Σκάσε κι απόλαυσε την χωρίς σχόλια.

> > 8.1 Δεν είμαι το "πουτάνακι" σου εφόσον δεν είσαι τουλάχιστον

"Κορκολής".

> > 8.2 Θυμήσου το άρθρο 1.1 περί ευγνωμοσύνης.

> >

> >

> > 9. Όχι ρε, δεν έχει υπέροχη γεύση. Και δεν ισχύουν οι μαλακίες

σχετικά

με

> > πρωτεΐνες.

> >

> >

> > 10. Όταν οι φίλοι σου διαμαρτύρονται ότι δεν έχουν συχνά την

ευκαιρία να

> > την απολαύσουν μην αρχίζεις και καυχιέσαι. Κράτα το στόμα σου

κλειστό.

> > 10.1 Άντε γιατί αν με κάνεις ρόμπα θα σκεφτώ να "εξυπηρετήσω"

κανένα

φίλο

> > σου.

> >

> >

> > 11. Επειδή "ξύπνησε" πρωί πρωί δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον

"φιλήσω"

για

> > καλημέρα.

> > 11.1 Δεν βελτιώνει την όραση, οπότε όταν οδηγάς ξέχνα το.

> >

> >

> > 12. Το "όλα μέσα" δεν σημαίνει απαραίτητα ότι έχω μεγάλο στόμα.

Μπορεί

> > κάλλιστα να σημαίνει κάτι αντίστροφο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΚΑΙ PLAYSTATION ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ(άντε για μένα και το ευγενές κατς). Τα υπόλοιπα τα συζητάμε ευχαρίστως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί ρε παιδιά είναι μόνο οδηγίες προς γυναίκες;;; Δηλαδή δεν μπορεί να το κάνει κι ένας άντρας εξίσου καλά σε άλλον άντρα;;; Καλή διάθεση να υπάρχει κι όλα λύνονται! emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οπα ρε παιδιά, το ωραίο στο σεξ είναι ότι είναι η μόνη κοινωνική έκφραση που μας μένει στην οποία μπορούμε να μην έχουμε κανόνες... μου τη σπάει όταν αρχίζουν τα μην κάνεις αυτό, μην κάνεις το άλλο, δεν μπορώ, σιχαίνομαι, δεν είμαι έτοιμη, για ποια με πέρασες κλπ..

Καλύτερα να αφήνεσαι ελεύθερος/η κάθε φορά που θα το κάνεις, παρά το σεξ να είναι τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά... ιδιαίτερα σε μια μόνιμη σχέση.... αλλιώς... πολύ σύντομα το αγόρι σας θα σας βλέπει σαν την κυρα Τούλα στο ψιλικατζίδικο... η καλή σύντροφος πρέπει να είναι κυρία έξω και .... στο κρεβάτι τα ξέρετε.

Τα αντίστοιχα ισχύουν για τους αντρες... τα σιχαίνομαι κλπ είναι μαλα...ς... ΡΕΕΕΕ, όταν βλέπεις τις εγχειρήσεις στα νοσοκομεία δε σιχαίνεσαι; μεθαύριο θα σου βουλώσει ο νιπτήρας ή η λεκάνη... δε θα τα ξεβουλώσεις...;! σιχαίνεσαι... ΟΥ! αν και οι δύο προσέχουν την υγιηνή τους, δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από αυτή την αμοιβαία προσφορά. Τα δε σου κάνω αυτό / δε μου κάνεις το άλλο είναι κατά τη γνώμη μου περισσότερο παιχνίδια επιβολής και φορτίζουν τη σχέση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemypoklinomai

στο κρεβάτι δεν υπάρχουν περιορισμοί... οπότε ξεκολλήστεεεεεε

ααα αποκτήστε και λίγη φαντασία!!!

αν είναι να κάνεις κάτι κάντο σωστά.. αλλιώς άστο.. μην το κάνεις καθόλου... αγγαρίες και χάρες δε θέλουμε.. εγώ τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πρέπει τα κορίτσια του forum να αφήσουν τους καθωσπρεπισμούς και

να πουν σοβαρά τη γνώμη τους. Ο έρωτας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΕΣ.

Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πολλοί άντρες που να έχουν κάποιο πρόβλημα

με την αιδοιολειξία. Γιατί οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ κομπλάρουν για την πεολειξία;

Και μην ακούσω ότι η φύση δεν τα έκανε έτσι, ότι υπάρχουν απαγορευμένα

πράγματα, "παρά φύσιν" πράγματα κλπ. ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΟΛΑ.

Εάν ήταν έτσι τότε να κάναμε έρωτα μόνο όταν θέλουμε παιδί και να επιτρέπουμε

μόνο στο πέος να εισχωρεί στον κόλπο και να περιμένουμε. Να μην αγγίζουμε ούτε

μαστούς, να μην φιλάμε, να μην χαϊδεύουμε, να μην λέμε γλυκόλογα κλπ.

Θεωρήτικα το μόνο που χρείαζεται είναι η ΕΙΣΟΔΟΣ τους ΠΕΟΥΣ και ΜΟΝΟ όταν

θέλουμε να κάνουμε ΠΑΙΔΙ. Αυτό όμως είναι παράλογο. Και στο κάτω κάτω η φύση

έπλασε έτσι τα πράγματα ώστε ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ Ο ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ

ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΣΚΟΠΟΥΣ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΗΣ (ενώ ο άντρας ΠΑΝΤΑ έχει οργασμό).

Πιστεύω αγαπητές μου κυρίες να αντιλαμβάνεστε το παράλογο της υπόθεσης και

θα πρέπει να ξεφύγετε από θεωρίες "παρά φύσιν", "απογορευμένο", "taboo",

"μα τι κάνεις εκεί", "δεν πάμε καλά, για ποιά με πέρασες", "τι σιχαμένος που είσαι" κλπ.

ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ, με προϋπόθεση ότι συμφωνεί το ζευγάρι και υπάρχει

πραγματική αγάπη. Δεν το κάνω γιατί αναγκάζομαι, αλλά γιατί θέλω να σε

ευχαριστήσω και ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ για σένα. Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε όλοι.

dinaras

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πολλοί άντρες που να έχουν κάποιο πρόβλημα

με την αιδοιολειξία. Γιατί οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ κομπλάρουν για την πεολειξία;

Όπου ξ βάλε χ... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.