Jump to content

Ποιοι-Που-Πότε και Γιατί χαθήκατε?


Spider

Recommended Posts

Αυτό το τόπικ ανοίγεται για να δηλώνουμε τους απολεσθέντες συμφορουμίτες μας οι οποίοι με δική τους ή όχι επιλογή, μας την έκαναν και εξαφανίστηκαν!

Ας κάνουμε λοιπόν έκκληση στο φιλότιμό τους να επιστρέψουν και να συνεχίσουν το θεάρεστο έργο να αποκτούν ποστς και να μας γεμίζουν τον provider (σωστά το είπα MD? :P:splaaaats: ) με ΜΒ... emcensored

Για πείτε λοιπόν ποιοι σας έλειψαν ,που είναι, γιατί χάθηκαν και δώστε τους την ευκαιρία να ξαναγράψουν!!! empresentemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Last Reply

Μου έλειψε ο Φίλιππος... :(

Τον είχα συνηθίσει που με έβριζε για τα πόστ μου... :P για τους τόνους... :P:P

Και τώρα εμένα ποιός θα με βρίζει εεεεεεεεεε? :(emno:huh:

Αααααααα μου έλειψε και ο Barky ο οποίος επίσης με έβριζε... emdontgetit

Τελικά μήπως είμαι μαζώχα??? :unsure::blink:

Σσσσσσσσσσς...ντροπή... :angry:emranting

Πλάκα έκανα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Yo my metal bro :cool11:

Τάχα μου είσαι φανδάρος στα κοσμοπολίτικα νησιά (μένα μου λες! :P ) και τάχα μου επίσης σου κάηκε το λαπτοπ... embaaa

Να τσακιστείς να βρεις κανα pc στη μονάδα...γιατί ορίστε μας! emranting:P

Μόνο τυρμπουσόν θα ξετρυπώνεις δηλαδής? Μπουαααααααααχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καπου ακουσα για Φιλιππο κ μου'ρθε στο μυαλο η συζητηση κ τα αλληποσταρισματα του με την Ολιβ

Που ειναι η Ολιβ;Να ρωτησουμε τον Ποπαυ μαλλον

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καπου ακουσα για Φιλιππο κ μου'ρθε στο μυαλο η συζητηση κ τα αλληποσταρισματα του με την Ολιβ

Που ειναι η Ολιβ;Να ρωτησουμε τον Ποπαυ μαλλον

Winmx μου σ'ευχαριστώ που με θυμήθηκες!!!!! emiloveyou Εδώ είμαι, σας παρακολουθώ σχεδόν καθημερινά , αλλά έχω καιρό να γράψω....Περνάω μια δύσκολη φάση προσαρμογής καθώς ξεκίνησα ειδικότητα και τα έχω ψιλοπαίξει...Απο την άλλη το φόρουμ έχει λίγο ατονήσει καθώς σημειώνονται όντως σημαντικές απουσίες μεταξύ των οποίων και αυτή του Φίλιππου!!!!Φίλιππε , γύρνα πίσω!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

καλή αρχή!!!!!!!!

καλότυχη και καλή δύναμη στον καινούργιο σου δρόμο!!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η λιλιαν διαβαζει για παθαν και μετα στο καπακι εχει προληπτικη και εχει και προβλημα το πισι της, αλλα θα παω να το κοιταξω μετα την προληπτικη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλα σας διαβαζω!!!!!Και ο Αζραουλης θα μου κανει φορματ και θα γινει σαν καινουριο το καβουρδιστηρι..... Και αυτη η Παθαν...θανατος!!!!!!!!! 7ακο μου,I love you........ Aυτια...........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aφού έμαθες να βάζεις τόνους Μαρίδα, τι νόημα έχει πια να γράφω; Εντάξει, κι εγώ σας διαβάζω –πού και πού- αλλά λίγο οι υποχρεώσεις, λίγο ο υπολογιστής μου που θέλει ειδική αίτηση για να γράψει ελληνικά, λίγο ο λογαριασμός του ΟΤΕ, λίγο η αλλαγή του φόρουμ, μαζεύεται πολύ και με οδηγεί στην σύνταξη. Καλή αρχή σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με το που φωναξαμε τα παιδια εδωσαν αμεσως το παρον.....βρε αυτο το νετ πως φτανει παντου emclap

Καλη αρχη Ολιβ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περνάω μια δύσκολη φάση προσαρμογής καθώς ξεκίνησα ειδικότητα και τα έχω ψιλοπαίξει
Συγνώμη κιόλας, πότε τέλειωσες, πότε πήγες αγροτικό, πότε πήγες ειδικότητα; Λάθος θυμάμαι ότι πριν λίγους μήνες ρωτούσες θέματα; emermm
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν ειδικότητες με 0 αναμονή-καπέλο και μοναδικό προαπαιτούμενο το πτυχίο Ιατρικής. Σε λίγα χρόνια πολλοί θα τραβάμε τους μαστούς μας που δεν διαλέξαμε Γενική Ιατρική, Παθολογοανατομία, Ιατρική της Εργασίας ή Ακτινοθεραπευτική.

Επίσης, η υπηρεσία υπαίθρου, προσφιλής έκφραση νέου μέλους του παρόντος φόρουμ, δεν προαπαιτείται για την έναρξη της ειδικότητας (απαιτείται για την ολοκλήρωσή της, μέχρι να καταργηθεί φυσικά).

Μήπως είσαι ξανθιά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup και από τι θυμάμαι η Όλιβ κάτι για Παθαν έλεγε..

Άντε και τα στραβώματά μας μην τα βγάζουμε στο pc.!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είσαστε δικηγόροι της Όλιβ; Σε ποιο νοσοκομείο της Ελλάδας η Παθαν έχει μηδενική αναμονή; Για τρεκάρετε αναμονές και μετά ασχολιόμαστε και με το τί χρώμα έχουν οι δικές μου τρίχες...

Ποια στραβώματα trivial;Εγώ με κάθε καλή πρόθεση ρώτησα. Ξέρω πολύ καλά τί ίσχυει με τις αναμονές και δεν παραπονιέμαι για τίποτα. Αντίθετα θέλω εξετάσεις ενώ η όλιβ όταν όλοι σκούζαμε γι αυτό το θέμα ήθελε να περιμένει...και να η απάντηση. Γιατί γνώριζε καλά ότι η ίδια ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ. Μην ζείτε στον κόσμο του Γκούφη! (δεν είναι προσωπικό όλιβ ειλικρινά. Μπορεί να υπάρχουν χίλιοι δυο σοβαροί λόγοι που μπήκες στην ειδικότητα, απλά ρωτάω για να μάθω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά έχουμε πήξει στους δικηγόρους εδώ μέσα... :Pemblushemiloveyou

Και μιας και είπαμε για δικηγόρους...

Το λουλουδάκι που είναιιιιιιιιιι???εεεεεεεε??? :unsure:

ΥΓ. τελικά τους έπεισες τους γονείς??? emsecret

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααααα!

Και τον Kurt χάσαμε ωρε παιδιά!!!

Τι έγινε αυτό το boy με τις πολλές φώτο???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup και από τι θυμάμαι η Όλιβ κάτι για Παθαν έλεγε..

Άντε και τα στραβώματά μας μην τα βγάζουμε στο pc.!!!

τελικα ειχα δικιο να δωσουμε προθεσμια για τα βραβεια "τσιμπιμα μυγας" μεχρι τελους του χρονου :D:Demgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tangerine και Νantia... πού'στε σεις ρεεεεεε.... μόλις κάνατε ρετζιστερ μας ξεχάσατε.. :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.