Jump to content

Οδηγίες προς άντρες


notbad

Recommended Posts

από ρεμάλια.com (δεν συμφωνώ σε πάρα πολλά αλλά είναι μια αρχή μπας και ξεστραβωθείτε :P, τα sos βρε παιδί μου ) :lol:

Απο τον DR PANOs BARtender

Αυτος ειναι ο 1ος ολοκληρωμενος οδηγος για το πως θα την κανετε να κοβει φλεβες για παρτη σας και περιλαμβανει απο το πως θα τη γνωρισετε μεχρι και το πως θα τη χωρισετε αν τη βαρεθειτε

ΠΡΟΣΟΧΗ : ο οδηγός αυτός ειναι απολυτα δοκιμασμενος με ΑΠΟΛΥΤΑ ποσοστα ευστοχιας, αλλα με την προυποθεση οτι μιλαμε για γυναικες που γουσταρουμε και οχι που απλα θελουμε να ξεπεταξουμε, γυναικες που να κρινουμε οτι αξιζουν και οχι για αδιαφορες η καλουτσικες. Εαν ο σκοπος σας ειναι να ριξετε ενα γκομενακι για περιορισμενες χρησεις τοτε αυτος ο οδηγος θα σας φανει καθε αλλο παρα χρησιμος

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : το σημαντικοτερο ολων ειναι να διατηρειτε το προσωπικο στυλ και την αυθεντικοτητα σας, αν κατι απο τα παρακατω δε σας βγαινει μην το ζοριζετε ο καθενας εχει την προσωπικοτητα του ετσι ακομα και ολα τα παρακατω σας φερουν σε θεση ισχυος (που θα σας φερουν ) αν δεν ειναι του στυλ σας δε θα καταφερετε παρα να ερωτευθει κατι που ΔΕΝ ειστε οποτε...

ΒΗΜΑ 1ο ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ

ΣΕ CLUB

συμπεριφορα

1) δεν καθόμαστε ποτε με τον κολλητο μας και «κόβουμε» τι καλο κυκλοφορει στεκοντας πλαϊ πλαϊ σα να βλεπουμε παρελαση, αυτο α) ειναι γελοιο θεαμα και β) το κανουν ολοι, δε λεει

2) αν εντοπισουμε κατι που μας ενδιαφερει ποτε μα ποτε δεν καρφωνομαστε, κοιταζουμε τοσο ωστε να δειξουμε οτι μας τραβηξε την προσοχη, αλλα οχι σαν να εχει και καμια πινακιδα που γραφει «οποιος κοιταει πιο επιμονα, πηδαει»

η ωρα της προσεγγισης

1) μην κανετε την κινηση να στειλετε τα γνωστα σφηνακια , εχει καταντησει αηδια

2) αποφυγετε να την πλησιασετε με ατακες του τυπου «Μήπως ξέρεις από Πρώτες Βοήθειες; Μόλις σε είδα μου κόπηκε η αναπνοή!» ή «Ξέρεις τι θα πήγαινε όμορφα επάνω σου; Εγώ!»

3) αποκλειουμε δια ροπαλου κλασικες αηδιες τυπου «εχεις τα πιο ωραια ματια που εχω δει» ή «σε ειδα που με κοιταζες τοση ωρα και ειπα να ερθω να σου μιλησω» και προς Θεου ποτε μα ποτε δε λεμε «γεια ειμαι ο Σωτος, εσύ?»

4) ατακες οπως «εισαι η πιο ωραια γυναικα εδω και ηθελα οπωσδηποτε να σε γνωρίσω» κρινονται αμφιλεγομενες και η χρηση τους επιτρεπεται υπο ορισμενες συνθηκες αν και εχουν αξιοσεβαστα ποοστα ευστοχιας

5) η κορυφαια ατακα της χρονιάς ειναι το «μωρο μου, εισαι πιο όμορφη και απο μια μολοτωφ στο προσωπο ενος μπατσου», η περιπτωση να ειναι συγγενεις αστυνομου κρινεται ως εξαιρετικα ατυχης, απλα δεν ειναι η μερα σας

ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

Εδω περναμε σε μια δυσκολη αλλα ενδιαφερουσα κατηγορια διοτι εχει αυτο το «με αγγιξε το αρωμα σου» κατιτις

Εν κινηση

1) εχουμε την καρτουλα μας με το τηλεφωνακι μας και οταν δουμε στο διπλανο αυτοκινητο κατι ενδιαφερον απλα ανοιγουμε το παραθυρακι και τη δινουμε

2) οι εμπειροι στο αθλημα εχουν παντα στο αυτοκινητο – μπαγκαζιερα μηχανης – σελα ποδηλατου ενα τριανταφυλλο με την καρτα τους καρφιτσωμενη και σε περιπτωαη που στο διπλανο αυτοκινητο η οδηγος-συνοδηγος μας κανει το κλικ, το προσφερουμε (προσοχη! Καλο θα ειναι σε τετοιες καρτες να μη βαζουμε το σταθερο μας διοτι μπορει να μας παιρνει ο μποξερ γκομενος της κυριας και να μας τα ζαλιζει)

πεζοι

1) αποφευγουμε δια ροπαλου ατακες του στυλ «πω πω μωρο τι πεπονια ειναι αυτα» ή «Αυτό το φόρεμα φαίνεται σπουδαίο επάνω σου! Επίσης και εγώ επάνω σου καλά θα έδειχνα!» ή «Είμαι δωρητής οργάνων σώματος, μήπως σου χρειάζεται τίποτα;»

2) αν ειστε τολμηροι μπορειτε να δοκιμασετε το «Είμαι καινούργιος στην πόλη, μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να βρω το σπίτι σου;» ή «Συγγνώμη, έχασα τον αριθμό του τηλεφώνου μου, μήπως μπορείτε να μου δανείσετε τον δικό σας;»

ΒΗΜΑ 2ο ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ

1) ποτε μα ποτε δεν παιρνουμε τηλ την αμεσως επομενη ημερα, στην αναγκη το κλειδωνουμε και στη ντουλαπα

2) δεν αρχιζουμε να λεμε την ιστορια της ζωης μας απο το πρωτο ραντεβου ουτε για το ποσο σουπερουαου και επιτυχημενοι ειμαστε

3) η ειλικρινεια ειναι μεγιστο αγαθο δεν κωλυομαστε να τις πουμε οτι ειμαστε ηδη σε μια σχεση που οδευει προς το τελος με το φοβο του πως θα αντιδρασει στο γεγονος οτι ειμαστε με αλλη και δεν κολλαμε να πουμε οτι μολις χωρισαμε επειδη καναμε την ταδε ή τη δεινα μαμακια αλλα ακομα τη σκεφτομαστε, αν δεν της κανουμε επιλογη ειναι δικη της

4) οταν μας ρωταει με ποσες εχουμε παει ειμαστε ειλικρινεις, σε περιπτωση που βρει τον αριθμο εξαιρετικα μεγαλο και σοκαριστει δε μας κανει ας παει να ψωνισει απο του παρθενοπουλου

5) ειλικρινεις ειμαστε και για τις μαμακιες που καναμε στο παρελθον και δε ντρεπομαστε να τις ομολογησουμε ξερετε για τοτε που το καναμε καθε βραδυ και με αλλη, τοτε που ειχαμε παραλληλους δεσμους, που κερατωσαμε την κοπελα μας με την καλυτερη της φιλη κλπ, αν σοκαριστει επισης αντε γεια, οι εμπειριες ειναι αυτες που μας κανουν καλυτερους, πιο κατασταλαγμενους και πιο ωριμους και αν δεν εχεις δει τις συνεπειες των πραξεων σου δε μαθαινεις και δεν βελτιωνεσαι

ΒΗΜΑ 3ο ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ (1η εως 4η εβδομαδα)

1) ΣΕΞ. Τι δεν καταλαβατε? ΣΕΞ! Οσο πιο συχνα γινεται, οσο πιο απιθανα γινεται, δωστε τον καλυτερο σας εαυτο, καντε την να καταλαβει οτι ειστε ο καλυτερος που ειχε μεχρι τωρα (η τουλαχιστον ετσι να σας πει!) καντε το πανω στο πολυφωτο, μεσα στο πλυντηριο και γενικα καντε την να τα δει ολα

2) ΒΟΛΤΕΣ. Περαστε καλα και κανετε την να περασει καλα, βγειτε βολτες και σε διαφορετικα μερη κατα προτιμηση 1 βραδια clubbing (προσοχη! Αν δεν εχετε τα φοντα να μπειτε σε καλο μαγαζι μην το ρισκαρετε πηγαινετε καλυτερα στο μπαρακι της γειτονιας σας διοτι η «ριψη» πορτας μπορει να αποβει μοιραια για το πρεστιζ σας) 1 βραδια σε καλο restaurant,1 στο Romeo και ενα θεατρακι (προσοχή αν ειναι να την πατε σε επιθεωρηση με Σεφερλη, Ψαλτη, Τσακωνα προτιμηστε κανενα σινεμα καλυτερα) ειναι το minimum των επιλογων μας για τον 1ο μηνα

3) ΣΠΙΤΙ. Οργανωστε τουλαχιστον 1 δειπνο στο σπιτι σας, βαλτε στο CD το τελευταιο café del mar ή τα best of frank Sinatra αν ειστε πιο classic, γεμιστε το σπιτι με κερια και μαγειρεψτε ο,τι καλυτερο εχει το ....delivery

ΒΗΜΑ 4ο ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ (5η εως 12 η εβδομαδα)

Προσοχη! Προκειται για το πιο χρησιμο χρονικο διαστημα, ο μηνας του μελιτος εχει περασει και αρχιζουν τα πραγματα να γινονται πιο συγκεκριμενα εδω η το ζευγαρι βαλει τις βασεις για μια πολυ καλη σχεση η δε θα τα βρουν και αντιος αμιγκος

1) Εχει παρατηρηθει ότι μετα τον πρωτο μηνα - και αφου ηδη υπαρχει ο σχετικος ενθουσιασμος μετα τα προηγουμενα βηματα και ισως και η αρχη του ερωτα - οτι πολλες γυναικες αρχιζουν να αποκτουν μια ιδιαιτερη σχεση με το κινητο μας, στην αρχη μεταξυ σοβαρου και αστειου βεβαια αλλα... ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ μην το παρετε αψηφιστα, αυτο πρεπει να κοπει μαχαιρι! Ξεξαθαριστε οτι το κινητο ειναι δικο σας και αμα θελετε του βαζετε φωτια και το καιτε γιατι στο τελος θα το απανταει αυτη αντι για εσας

2) Αν αρχισει και σας γκρινιαζει για φιλες σας που τηλεφωνουν και ποιες ειναι αυτες και σας κανει μουτρα επισης το κοβετε μαχαιρι και της εξηγειτε πως ειχατε φιλους και φιλες πριν τη γνωρισετε και θα εξακολουθειτε να εχετε και τωρα

3) Εκει ομως που πρεπει να ειστε αποφασιστικος ειναι οταν θα γκρινιαξει στην περιπτωση που θα προτιμησετε να βγειτε με μια φιλη/ο παρα με εκεινη, εκει η το κοβεται μαχαιρι η θα ειναι η αιωνια φαγωμαρα σας. Της εξηγειτε λοιπον πως το να θελετε να κανετε κατι χωρις αυτην δε σημαινει ουτε πως την βαρεθηκατε ουτε πως ψαχνεστε, απλα ολοι θελουμε χρονο για τον εαυτο μας.

Προσοχή ολα τα παραπανω προυποθετουν το να ειστε και εσεις κυριος και να εχετε την αντιστοιχη συμπεριφορα και οχι να ειστε πιο ψειρας και κατινα απο εκεινη!

Η ουσια ειναι στην εμπιστοσυνη, να γνωριζετε και εσεις και εκεινη οτι αν θελει καποιος να κανει κατι θα το κανει , και στο κατω – κατω αν το κανει θα σημαινει οτι δεν ειναι πληρως ικανοποιημενος οποτε για πιο λογο να θελετε να συνεχιστει η σχεση? Η καταπιεση δεν οδηγει πουθενα παρα μονο στην ενταση, και αν η ενταση ειναι καλο πραγμα μερικες φορες, η συνεχης ενταση οδηγει στο σπασιμο νευρων και τη φθορα.

ΧΩΡΙΣΜΟΣ

Τωρα αν μετα απο ολα αυτα διαπιστωσετε οτι δεν ειναι αυτη που θελατε η πως η σχεση δεν τραβαει, μη διστασετε, τελειωστε το. Το να την ταλαιπωρειτε και να ταλαιπωρειστε και εσεις επειδη δεν εχετε βρει ακομα κατι καλυτερο ειναι ανουσιο και αδικο τελειωστε το απλα και ειλικρινα ενα «δεν ειμαι πια ερωτευμενος μαζι σου» ή ενα «δεν ταιριαζουμε/δε με γεμιζει αυτη η σχεση ειναι ο,τι καλυτερο και ειλικιρινες, ακομα και εκεινη θα το εκτιμησει.

Τωρα αν σας χωρισει εκεινη για τους ιδιους η αλλους λογους ξεπεραστε το αξιοπρεπως

Βρισκοντας μιαν αλλη!

Good luck

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 473
  • Created
  • Last Reply
1) ποτε μα ποτε δεν παιρνουμε τηλ την αμεσως επομενη ημερα, στην αναγκη το κλειδωνουμε και στη ντουλαπα

:D:D:D

Λάθος μέγιστο λάθος.Αν δεν την πάρετε την επομένη θα σας βγάλει το λάδι μετά(όχι ότι δε θα σας το βγάλει ούτως ή άλλως)! emdevil

Πάντως οι συμβουλές κάνουν μπαμ ότι είναι γραμμένες από άντρες.Αν ήξεραν από ψυχισμό γυναίκας δε θα έγραφαν τέτοιες μπαρούφες. :P

Σε ένα με βρίσκουν σύμφωνη:Ειλικρίνεια!

Κατά τα άλλα και την πιο πρωτάκουστη ατάκα να πετάξει ο άλλος, άμα κάποια δεν ενδιαφέρεται, μάλλον θα μείνει αυτός κι η ατάκα του! emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοιτάχτε σίγουρα "χτυπάει" κάποια" πράγματα που γίνονται κουραστικά και δημιουργούν πρόβλημα και στους δύο.

τώρα για τους τρόπους αντιμετώπισης: τίποτα δεν είναι απόλυτο, δεν υπάρχουν συμβουλές

πάντως ένα είναι σίγουρο: κάποια πράγματα αν δεν ξεκαθαρίσουν από τη αρχή μετά γίνονται βάσανο (πχ έλεγχος κινητού, έξοδος με φίλους κλπ)

και ένα άλλο:

1.αν την κ σε βλέπει σοβαρά

2.ταιριάζουν οι δύο

όλα κάπως λύνονται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Χμ,,νομιζω οτι σε αρκετα εχει δικιο....Βαζει καποιες γενικες αρχες ρε παιδακι μου!Λιγο στον πρωτο μηνα το παρακανει μου φαινεται....Ποτε να προλαβεις να τα κανεις ολα αυτα;Αλλα για την γνωριμια ειδικα στην αρχη και τις κλασικες βλακειες που κανουν ολοι(πχ.ειναι με εναν διπλα και κοιτανε το show) ειναι πολυ ευστοχος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

10 τρόποι για να εντυπωσιάσετε μια γυναίκα (σύμφωνα με τη βιογραφία του Καζανόβα)

1)Ξαφνιάστε τη με ένα δώρο. Θα σας εκφράσει την ευγνωμοσύνη της.

2) Ξοδέψτε χρήματα για εκείνη. Ομοίως.

3) Κολακέψτε την . Οι γυναίκες είναι ανασφαλείς .Πιο πολύ και από κολακευμένη , θα αισθανθεί θαυμασμό επειδή την θαυμάζετε!!

4) δείξτε της τρυφερότητα. Από τα απαραίτητα που απαιτούνται από σας.

5)Κάντε την να αισθανθεί ασφαλής. Όταν μια γυναίκα αισθάνεται ασφάλεια, μπορεί να είναι ο εαυτός της.

6)Ακούστε την με προσοχή ή αφήστε την να μιλήσει. Νομίζει ότι κερδίζει την απερίσπαστη προσοχή σας.

7) Υποστηρίξτε την. Θα πειστεί ότι ενδιαφέρεστε για ο,τι σκέφτεται και πιστεύει.

8) ενθαρρύνετε το αίσθημα ότι κάνει κάτι απαγορευμένο. Χαλαρώνοντας τις άμυνες , η δεύτερη «αμαρτία» θα βρίσκεται πλέον πιο κοντά.

9) Μη λετε ψέματα για την προσωπική σας ζωή. Μην ανησυχείτε: τίποτα δεν τρομάζει μια γυναίκα. Καλύτερα να μην πείτε τίποτα.

10) Αφήστε την να περιμένει . Όσο σέξι και να είναι, μην προτρέχετε. Η αυτοπεποίθηση είναι από μόνη της γοητευτική.

emarright Τι γνώμη έχουν …οι Καζανόβες του Φόρουμ μας;;

Υγ: και ύστερα σου λένε ότι έφταιγε η Εύα… :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

10 τρόποι για να εντυπωσιάσετε μια γυναίκα (σύμφωνα με τη βιογραφία του Καζανόβα)

Για να καταλάβεις πόσο κομμάτια είμαι από την κούραση...διάβασα...

"10 τρόποι για να εντυπωσιάσετε μια γυναίκα σύμφωνα με τη βιογραφία του Καζαντζίδη"

:antegeia:

Γρήγορα νάνι......... emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

10 τρόποι για να εντυπωσιάσετε μια γυναίκα (σύμφωνα με τη βιογραφία του Καζανόβα)

  emarright Τι γνώμη έχουν …οι Καζανόβες του Φόρουμ μας;;

Υγ: και ύστερα σου λένε ότι έφταιγε η Εύα… :P

Εγω καζανόβας δεν είμαι.. σαν απλός θνητός όμως έτσι και κάνω τα όσα λες... πάει.... Ζούμε σε άλλους καιρούς, σε άλλες εποχές... ναι αν ζούσα στην εποχή του καζανόβα χαλαρά θα τα έκανα...

Προς το παρόν όποτε δείξεις ενδιαφέρον σε κάποια και της φερθείς σωστά.. είναι μαθηματικά αποδεδειγμένο ότι την πάτησες.... εμ γι'αυτό έχω τόσες φίλες :P

Για μένα το μόνο που πιάνει στον καιρό μας ειναι ένα... Φτύσιμο!!! emnuke το απόλυτο όπλο.... και πιάνει και για τις δύο πλευρές.. το θέμα όμως είναι να μην το παρακάνεις :rolleyes:

Εδώ σε θέλω όμως... εκεί που πρέπει, δεν το κάνουμε.. και την πατάμε... emno ε δε πειράζει τι να γίνει... όλα μέσα στη ζωή είναι... :)

΄

Το θέμα είναι να βάλουμε νωρίς μυαλό! Για το δικό μας καλο.. σορρυ αλλα δε ξέρετε ποια τι θελετε.... κάποτε τα πράγματα ήταν απλά...

Εγώ αυτά είχα να πω. B)

emstupid

Ας μιλήσει όμως και κανας καζανόβας....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς το παρόν όποτε δείξεις ενδιαφέρον σε κάποια και της φερθείς σωστά.. είναι μαθηματικά αποδεδειγμένο ότι την πάτησες.... εμ γι'αυτό έχω τόσες φίλες  :P

Για μένα το μόνο που πιάνει στον καιρό μας ειναι ένα... Φτύσιμο!!!  emnuke  το απόλυτο όπλο.... και πιάνει και για τις δύο πλευρές.. το θέμα όμως είναι να μην το παρακάνεις  :rolleyes:

Εδώ σε θέλω όμως... εκεί που πρέπει, δεν το κάνουμε.. και την πατάμε...  emno  ε δε πειράζει τι να γίνει... όλα μέσα στη ζωή είναι...  :)

΄

Το θέμα είναι να βάλουμε νωρίς μυαλό! Για το δικό μας καλο.. σορρυ αλλα δε ξέρετε ποια τι θελετε.... κάποτε τα πράγματα ήταν απλά...

Διαφωνώ :angry: Το πρόβλημα δεν είναι ότι θα φερθείς σωστά ή όχι....αλλά αν σε γουστάρει η άλλη από την αρχή. Αν σε γουστάρει, όσο φριχτά κι αν φερθείς, δεν έχεις πρόβλημα. Ούτε φτύσιμο ούτε τπτ.

Και το πρόβλημα δεν είναι ότι δεν ξέρουμε τι θέλουμε. Μια χαρά ξέρουμε. Απλά εσείς έχετε τρομάξει από τα νέα δεδομένα και δεν μπορείτε να μας το προσφέρετε. Και τα νέα δεδομένα είναι ότι έχουμε μπει και μεις στο παιχνίδι με πολύ δυναμισμό και απλά μας φοβάστε. <_<

Δε θέλει κόπο ρε σεις...θέλει τρόπο. Άμα δείξεις ενδιαφέρον με το σωστό τρόπο όλα θα γίνουν.

emarright Στο μόνο που συμφωνώ είναι "να μην το παρακάνουμε". Όλα με μέτρο. Αν δείξεις υπερβολικό ενδιαφέρον κινδυνεύεις να τον πνίξεις τον άλλον. Αν πάλι καθόλου ενδιαφέρον, το ίδιο θα εισπράξεις κι απ'την άλλη πλευρά.

(Κι αν δείξεις ενδιαφέρον για τον τρόπο που ντύνεται, που βάφεται και που κάνει μανικιούρ μάλλον θα θεωρηθείς γκέι, οπότε αυτό αφήστε το :P )

Αυτάααααααα... κανάς άλλος Καζανόβας? B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ε΄γω με τον Ροαντ είμαι!

Απόλυτα σωστός!

Απλά υποσημειώνω ότι πάντα θα υπάρχουν οι εξαιρέσεις που θα επιβεβαιώνουν το θεμελιώδη κανόνα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι πάντα υπάρχει η εξαίρεση... αυτήν ψάχνω και εγώ :):DB)

Εγώ όμως περιμένω να μιλήσει κανάς καζανόβας....

7άκοοοο .......... (και αν δεν είσαι να γίνεις :D έχεις τα προσόντα B) )

αντε αντε...

ρε doctor-x.. αμαν.. τι μάνατζερ είσαι .. πρέπει να δίνεις το καλό παράδειγμα.. μην τις κρατάς όλες για σένα.. τστστσ.. απαράδεκτος! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι...ο 7άκος να πεί τη γνώμη του περί emlove1eminlove .

Εσείς οι άλλοι να μη μιλάτε...για ξεχωριστούς λόγους ο καθένας... :P

(αν θέλετε σας τους λέω απο κοντά...) :splats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Τι να πω...;

Κατά έναν περίεργο, ανεξήγητο και άκρως αυτοκαταστροφικό ( για αυτές ) λόγο...δεν κάνω τίποτα...

Ειλικρινά... B):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πρόβλημα και με τα δυο φύλα είναι το εξής:

Φερόμαστε σωστά σε λάθος άτομα.Γιατί εκεί που μας θέλουν συνήθως είμαστε πολλοί υπερόπτες για να το δεχτούμε.Καλά να πάθουμε μετά! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βασικά συνήθως φερόμαστε όπως μας φέρονται. Δράση-αντίδραση. Το θέμα είναι ποιος θα φερθεί άσχημα in the first place <_<
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemypoklinomai

Μόνο που δε βλέπω και πολύ δυναμισμό και ενεργητικότητα στο συγκεκριμένο τοπικ από τους άντρες του φορουμ.... :bloodomen::splaaaats:B)emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Kαι σου λένε μετά "δεν ξέρετε τι θέλετε..."

Ποιος δεν ξέρει τι θέλει εδώ μέσα??? :Pemsplats

Πού είναι η πυγμή του σύγχρονου άντρα? Γιατί ο άντρας ο σωστός ο πρόστυχος πρέπει να ξέρει και πότε να επιβάλλεται... emdevil (όποιος κάνει το γνωστό σχολιάκι με το ρόπαλο και τη σπηλιά ....θα emjumpon νταξ???) :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ...καλα καλα εχει κ μερικες κακιουλες

Γιατί οι άντρες είναι σαν τα video;

* Μπρος-πίσω, μπρος-πίσω & eject.

Γιατί οι άντρες είναι σαν τα δελφίνια;

* Γιατί λένε ότι είναι έξυπνοι αλλά δεν έχουν ακόμη καταφέρει να το αποδείξουν.

Γιατί οι άντρες είναι σαν τα σαλιγκάρια;

* Γιατί έχουν κέρατα, τους τρέχουν τα σάλια και νομίζουν ότι το σπίτι είναι δικό τους.

Γιατί οi άντρες είναι σαν τον φούρνο μικροκυμάτων;

* Γιατί ζεσταίνονται σε 15 δευτερόλεπτα.

Γιατί οι άντρες είναι σαν τα σπερματοζωάρια;

* Γιατί μόνο ένας στο ένα εκατομμύριο είναι χρήσιμος.

Γιατί ένας άντρας δεν μπορεί να είναι ΟΜΟΡΦΟΣ & ΕΞΥΠΝΟΣ ταυτόχρονα;

* Γιατί τότε θα ήταν ΓΥΝΑΙΚΑ!

Γιατί οι μπαταρίες είναι καλύτερες από τους άντρες;

* Γιατί έχουν, τουλάχιστον, ένα θετικό μέρος.

Ποια είναι η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και του καφέ;

* Απολύτως καμία. Και οι δύο σου κάνουν τα νεύρα κουρέλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλοι θέλουν μυστικά πώς να ρίξουν το άλλο φύλο και άλλοι πως να το χωρίσουν...κανένας να γνωρίζει; :P:p:p

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.