Jump to content

Πόσο γυμνάζεστε????


Olive

Recommended Posts

Με όλο αυτό το διάβασμα που ταλαιπωρεί όχι μόνο το μυαλό μας αλλά και το σώμα μας, πόσος χρόνος μας μένει αλήθεια για άσκηση?Πόσο σημαντικό πιστεύετε παιδιά ότι είναι να διατηρούμε σε υψηλά επίπεδα τη φυσική μας κατάσταση?Ποια μορφή άσκησης σας ευχαριστεί, και γιατί?Περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας σε αυτά τα ερωτήματα και ό,τι άλλο γουστάρετε... :Iloveyou: :ILoveCoffee: :ILoveCoffee:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Last Reply

θα μοιραστω μαζί σας τις απόψεις μου επι του θέματος και τις εμπειρίες μου...απο Δευτέρα !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα μοιραστω μαζί σας τις απόψεις  μου επι του θέματος  και τις εμπειρίες μου...απο Δευτέρα !!!

Κατι σα τη διαιτα δηλ;;;

Εγω για να παω στο νοσοκομειο περπαταω 40' πηγαινε-ελα + το μετρο.Βαλε και τις σκαλες....ε νταξ φτανει δε φτανει!;Ειμαι και μοναντερη οπως με φωναζει καποιος...αντε να παω και κανα τρεξιματακι αν δε βρεχει φυσικα αφου εδω που'μαι βρεχει περισσοτερο απ'οτι στο Λονδινο .....κυριολεκτικα!Γενικοτερα ολο λεω να γραφτω σε κανα γυμναστηριο και ολο τα ξοδευω αλλου τα λεφτα....ειναι και ακριβουτσικα εδω που'μαι,ακομα και τα πιο απλα.

Αααααα να ευχαριστησω και τη μαμα μου που οτι τρωω το χανω ....μονο τη μαμα μου γιατι αμα επαιρνα απο το μπαμπα..... :o:o:o:o:o:o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ χμ...εγώ με το σκεπτικό αυτό όχι μόνο γυμνάζομαι....αλλά παραγυμνάζομαι!!!Όλη μέρα στους δρόμους είμαι!!!(εε καλά μη βαράτε :sfyri: ...και στο νετ...εντάξει???χαρήκατε τώρα???)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεψου οτι αλλοι για να αγορασουν τσιγαρα πανε στο περιπτερο με αυτοκινητο....κανουν τα παντα με το αυτοκινητο....βαλτους να περπατησουν λιγο το βραδυ πανε αμεσως για νανακια!

Αμα ερθω ελλαδα παμε μαζι Μαριζα για γυμναστκη να χασουμε κανα κιλακι;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμα ερθω ελλαδα παμε μαζι Μαριζα για γυμναστκη να χασουμε κανα κιλακι;;;;

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Και μετά τι θα μείνει????????????????????????????????? :-? :-? :-?

:shocked:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεψου οτι αλλοι για να αγορασουν τσιγαρα πανε στο περιπτερο με αυτοκινητο....κανουν τα παντα με το αυτοκινητο....βαλτους να περπατησουν λιγο το βραδυ πανε αμεσως για νανακια!

Υπονοείς κάτι τώρα ΜΟΝΑΝΤΕΡΗ? :alien: :doa10: :banghead:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατά τη γνώμη μου το να είσαι δραστήριος στις καθημερινές σου δραστηριότητες είναι πολύ σημαντικό.Να πηγαίνεις με τα πόδια στο περίπτερο αντί να χρησιμοποιείς αυτοκίνητο κτλ. Αν όμως μιλάμε για πραγματική βελτίωση της αντοχής και του καρδιαγγειακού , αυτό δε φτάνει, ιδιαίτερα στις δικές μας ηλικίες. Χρειάζεται πιο έντονη και συστηματική άσκηση, και φυσικά αεροβική. Για απώλεια βάρους και θεαματικά αποτελέσματα στο καρδιοαναπνευστικό η καλύτερη άσκηση είναι-με διαφορά- το τρέξιμο.Και όταν λέμε τρέξιμο, εννοούμε βεβαίως τις μεγαλύτερες αποστάσεις, και όχι τους δρόμους ταχύτητας , στους οποίους οι όποιες μεταβολικές διεργασίες γίνονται αναερόβια . Το τρέξιμο δεν βοηθάει μόνο γιατί καίει γρηγορότερα λίπος απο οποιαδήποτε άλλη άσκηση. Οι επιδράσεις του στο σώμα και στο μεταβολισμό είναι εκπληκτικές. Δεν αλλάζει μόνο τον τρόπο με τον οποίο μεταβολίζει ο οργανισμός τις καύσιμες ύλες, αλλά και τον τρόπο που βλέπεις το φαγητό!!!Σε κάνει να απεχθάνεσαι τα λιπαρά φαγητά και τα γλυκά, και να ονειρεύεσαι φρούτα, ακόμα και αν είσαι ο μεγαλύτερος λάτρης της πίτσας και της σοκολάτας. Όποιος ενδιαφέρεται να μου πει να συνεχίσω...Το έχω μελετήσει το θέμα......... 8) 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατά τη γνώμη μου το να είσαι δραστήριος στις καθημερινές σου δραστηριότητες είναι πολύ σημαντικό.Να πηγαίνεις με τα πόδια στο περίπτερο αντί να χρησιμοποιείς αυτοκίνητο κτλ. Αν όμως μιλάμε για πραγματική βελτίωση της  αντοχής και του καρδιαγγειακού , αυτό δε φτάνει, ιδιαίτερα στις δικές μας ηλικίες. Χρειάζεται πιο έντονη και συστηματική άσκηση, και φυσικά αεροβική. Για απώλεια βάρους και θεαματικά αποτελέσματα στο καρδιοαναπνευστικό η καλύτερη άσκηση είναι-με διαφορά- το τρέξιμο.Και όταν λέμε τρέξιμο, εννοούμε βεβαίως τις μεγαλύτερες αποστάσεις, και όχι τους δρόμους ταχύτητας , στους οποίους οι όποιες μεταβολικές διεργασίες γίνονται αναερόβια . Το τρέξιμο δεν βοηθάει μόνο γιατί καίει γρηγορότερα λίπος απο οποιαδήποτε άλλη άσκηση. Οι επιδράσεις του στο σώμα και στο μεταβολισμό είναι εκπληκτικές. Δεν αλλάζει μόνο τον τρόπο με τον οποίο μεταβολίζει ο οργανισμός τις καύσιμες ύλες, αλλά και τον τρόπο που βλέπεις το φαγητό!!!Σε κάνει να απεχθάνεσαι τα λιπαρά φαγητά και τα γλυκά, και να ονειρεύεσαι φρούτα, ακόμα και αν είσαι ο μεγαλύτερος λάτρης της πίτσας και της σοκολάτας. Όποιος ενδιαφέρεται να μου πει να συνεχίσω...Το έχω μελετήσει το θέμα......... 8)  8)

Παντα μου αρεσε το junk food....απο μικρη ημουνα θαμωνας των Wendy's,pizza,σουβλακια ktl...βεβαια δε σου λεω πως τσακιζω τα παγωτα και τα γλυκα!!!Δε ξερω γιατι αλλα εμενα ο στιβος δε με'κανε να τα απεχθανομαι....αλλα να τα τρωω περισσοτερο.Θυμαμαι ακομα τον προπονητη μου να γκαριζει επειδη μετα την προπονηση τσακιζα ενα παγωτο...εμ εκανε ζεστη!!!Ακομα και τωρα οποιος μου'πει να παμε για κανα Friday's πεταει η σκουφια μου...καποιοι μπορουν να το επιβιωσουν....ή τσακιζω χωρις τυψεις 3 σουβλακια με πιτα (καλα μη σοκαρεστε ειπαμε ειμαι μοναντερη!).Απλα ειμαι τυχερη!Νταξ,τωρα δε τρωω καθε μερα σα τη γουρουνα....δε πινω αναψυκτικα....τρωω κανα φρουτακι...κανα γιαουρτακι (οταν δε εχω παει στο σουπερ-μαρκετ)..προσεχω καπως τη διατροφη μου...αλλα 2 γευματα τα κανω πληρως!

Τωρα το ερωτημα μου ειναι τη συζητηση την κανουμε για να χασουμε κανα κιλο ή για να ειμστε σε καλη φυσικη κατασταση!;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα το ερωτημα μου ειναι τη συζητηση την κανουμε για να χασουμε κανα κιλο ή για να ειμστε σε καλη φυσικη κατασταση!;

Αυτά τα 2 είναι αλληλένδετα. Άλλωστε , ακόμα και αν ο βασικός σου στόχος , όταν ξεκινάς μια μορφή άσκησης, δεν είναι να χάσεις κιλά, αυτό έρχεται μόνο του, ιδιώς όταν είσαι λίγο ή περισσότερο υπέρβαρος . Απο την άλλη, αν δεν χάσεις τα παραπανίσια κιλά, δεν μπορείς να βελτιώσεις ουσιαστικά τη φυσική σου κατάσταση. Οσον αφορά στις δικές σου διατροφικές συνήθειες Winmx και την ιδιαιτερότητα του μεταβολισμού σου , δεν αποτελούν σίγουρα τον κανόνα. Με ποιό άθλημα συγκεκριμένα ασχολήθηκες?Γιατί εγώ αναφέρθηκα στο τρέξιμο αντοχής. Οι απόψεις άλλωστε που παρέθεσα, αν και στηρίζονται απο προσωπική μου εμπειρία είναι γνώμες ειδικών επιστημόνων επί του θέματος , και όχι δικές μου εικασίες .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεψου οτι αλλοι για να αγορασουν τσιγαρα πανε στο περιπτερο με αυτοκινητο....κανουν τα παντα με το αυτοκινητο....βαλτους να περπατησουν λιγο το βραδυ πανε αμεσως για νανακια!

Υπονοείς κάτι τώρα ΜΟΝΑΝΤΕΡΗ? :alien: :doa10: :banghead:

Οποιος εχει τη μυγα.....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Απ'ο,τι βλέπω έχουμε λιώσει κάμποσα ζευγάρια αθλητικά παπούτσια.......Άντε βρε παιδιά ας πούμε κάτι εκτός διαβάσματος, ταινιών και λοιπών καθιστικών δραστηριοτήτων.....Να τρέξει και λίγη αδρεναλίνη στις φλέβες του φόρουμ ( δεν τρέχει και κανένας τσακωμός να ανάψουν τα αίματα........Ακόμα και το "Ελεος" κοντεύει να ξεπεραστεί..........) Έλα Νοτμπαντ σε καλώ σε μονομαχία.....Πές μας ποιό σπορ σου αρέσει να γίνει παιχνίδι.......... :shoot: :shoot:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποια μορφή άσκησης σας ευχαριστεί, και γιατί?

εγώ έχω εκειδικεύσει τη γυμναστική μου στους μασητήρες μύς!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

 Οσον αφορά στις δικές σου διατροφικές συνήθειες Winmx και την ιδιαιτερότητα του μεταβολισμού σου , δεν αποτελούν σίγουρα τον κανόνα. Με ποιό άθλημα συγκεκριμένα ασχολήθηκες?Γιατί εγώ αναφέρθηκα στο τρέξιμο αντοχής. Οι απόψεις άλλωστε που παρέθεσα, αν και στηρίζονται απο προσωπική μου εμπειρία είναι γνώμες ειδικών επιστημόνων επί του θέματος , και όχι δικές μου εικασίες .

Σιγουρα δε αποτελουν το κανονα!Απλα καμια φορα ακουω συμφοιτητες μας να λενε οτι εξαιτιας του φορτου εργασιας δε βρισκουν χρονο για κανουν γυμναστικη κ οτι λογω της καθιστικης ζως παχαινουν.Ε λοιπον αυτο δε το καταλαβαινω ειδικα οταν βλεπω ατομα με 10-15 κιλα παραπανω που καθονται διαβαζουν και μασουλανε ολη την ωρα!Οκ...και πες οτι δε βρισκουν χρονο να γυμναστουν (κατα τη γνωμη μου ειναι αδυνατον να μη βρισκεις 2-3 ωρες τη βδομαδα) ας κλεισουν το στομα τους!

Συμφωνω απολυτα με τη σωστη διατροφη που λες και δε ειπα οτι οι αποψεις σου ειναι εικασιες!Απλα ειπα οτι ειμαι λατρης των λιπαρων,των γλυκων και ο,τι απαγορευτικο και οτι οταν γυμναζομουνα συστυματικα τα τιμουσα!Εκανα στιβο οπως ειπα....ειδικοτερα ταχυτητες...αλλα πανε χροοοοοονια....τωρα το 50αρι το πολεμαω! :cry: Τωρα αντε να παω για κανα χαλαρο τρεξιματακι και αυτο αν το επιτρεπει ο καιρος και ο χρονος (δυστυχως οταν ζεις μονο σου εχεις παραπανω υποχρεωσεις...βλεπε καθαρισμα,πλυσιμο,σιδερωμα,μαγειρεμα,σουπερ-μαρκετ κτλ οσοι ζουν μονοι τους ξερουν.....εδω να δεις γυμναστικουλα Ολιβ!Σου συστηνω....ενα Σ/Κ να κανεις ολες τις δουλειες του σπιτιου!)

Εσυ ασχολεισαι με τπτ;Και μη μου πεις σε παρακαλω οτι δε εχεις χρονο....

ΥΓ.Αγγελε...εγω να δεις ποσο γυμνασμενους μυς εχω :multicolor:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winmx έχεις απόλυτο δίκιο........Όποιος θέλει να κάνει κάτι βρίσκει χρόνο.........Εγώ προσωπικά επι 3 περίπου χρόνια έκανα ποδήλατο 5 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον, γύρω στα 20 χιλιόμετρα. Περιέργως , η φυσική μου κατάσταση δεν ήταν και πολύ πρώτη, γεγονός που γινόταν φανερό όποτε ανέβαινα γρήγορα σκάλα.... 8) Απλά,έκανα κάτι πόδια τεράστια απο υπερτροφία του τετρακεφάλου!!!!Το βάρος μου μάλιστα αντι να μειωθεί αυξήθηκε ελαφρα ....... :o Επειδή όμως το ποδήλατο μου άρεσε τρομερά , δε με ένοιαζε τίποτα απο αυτά , και ο μόνος λόγος που σταματησα ήταν μια σοβαρή πτώση που θα μπορούσε να ήταν και η τελευταία μου, διότι οφειλόταν σε λάθος οδηγού που μπήκε στο αντίθετο ρεύμα και παραλίγο να πέσει πάνω μου !!!!! :splaaaats: (τελικά έπεσε πάνω σε δέντρο...δεν έπαθε ευτυχώς τίποτα.......εμένα μου έμεινε ένα σημάδι στο γόνατο, για να μου θυμίζει ότι οι δρόμοι και οι οδηγοί της Αθήνας δεν ταιριάζουν με τα ποδήλατα.......)

Μετά απο αυτό το συνταρακτικό γεγονός , και αφού έγιανε το πόδι μου, αποφάσισα να αλλάξω σπορ και να ασχοληθώ με το τρέξιμο........Δύσκολη, πολύ δύσκολη η αρχή, υπήρχε βέβαια η σχετική ποδηλατική μου "προϋπηρεσία" , η αντοχή μου τελικά δεν ήταν και τόσο χάλια, αλλά πήγαινα σα φίδι για να αντέξω το μισάωρο jogging.... :lol: Γρήγορα βελτιώθηκα αρκετά, το τρέξιμο γινόταν όλο και πιο ευχάριστο , έτρεχα περισσότερη ώρα , όλο και πιο γρήγορα. Οι αλλαγές στο σώμα μου ήταν θεαματικές!!!!Αδυνάτιζα, έτρωγα πιο υγιεινά , ένοιωθα ανανεωμένη ,πιο δυνατή. Μόνο μειονέκτημα το ότι νύσταζα πολύ νωρίς το βράδυ και έπειφτα ξερή για ύπνο.Παραδόξως όμως και το διάβασμα μου πήγαινε καλά. Δυστυχώς απ'το καλοκαίρι μου εμφανίστηκε ένα ήπιο άσθμα το οποίο με έκανε να αποκτήσω φοβία για το τρέξιμο και να σταματήσω. Νοιώθω χάλια που σταμάτησα και κάθε μέρα λέω στον εαυτό μου να δοκιμασει πάλι αλλά δεν τα έχω καταφέρει ακόμη . ΣΟΡΥ ΣΑΣ ΤΑ ΖΑΛΙΣΑ , ελπίζω να μη σας κούρασα πολύ , περιμένω και τις δικές σας ιστορίες :Iloveyou: :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Nous ygihs.-"

"H gymnastikh blaptei sovara ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ygeia." (diastremmata ktl ktl ktl...bariemai ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - grafw ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - wxw ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -sw)

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - to kalytero....

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - kanete gymnastiki, kaite thermides, paragete loipon thermothta.... H thermothta ws gnwston ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - xamenh energeia ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - diaxeomeni ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - sympan ayjanei tin entropia tou. ODHGEITE TO SYMPAN STON THERMIKO TOU THANATO!!!!

Ayta ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - tin wra :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tωρα ειδα την προκληση της Olive...που λετε εγω εχω ενα φοβερο προγραμμα στην ζωη μου...Απο Ιουνιο μεχρι Δεκεμβρη τρωω και παχαινω και απο Ιανουαριο μεχρι Ιουνιο κοβω το φαι και αδυνατιζω. Με πετυχαινετε σε φαση που ειμαι με τα χερουλια του ερωτα στο φουλ (και αφου κανω και γυναικολογια τωρα θα σας πω οτι τα χερουλια εχουν γινει βαλβες και μπορουν να τραβανε 3 ειδικευομενοι μαζι).Οποοτε το ραβω το ρημαδι γιατι ερχεται και καλοκαιρι...Τωρα με την γυμναστικη...Εχω ριξει τοση προπρονηση στην ζωη μου που ακομα και τωρα, μετα απο 6 χρονια καθισιου εχω τους τετρακεφαλους μου, τους τρικεφαλους, τους δικεφαλους και γενικα ολα τα κεφαλια στην θεση τους :)

Αλλα κατα τα αλλα ειμαι μια τυπικη ελληνιδα με ολα τα ελαττωματα στο σωμα της...Η γυμναστικη που ΘΑ μου αρεσε να κανω ειναι το kick-boxing αλλα προς το παρον αρκουμε στο Kick του irc (χεχε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βλεπε καθαρισμα,πλυσιμο,σιδερωμα,μαγειρεμα,σουπερ-μαρκετ

η καλή νοικοκυρά είναι δούλα κ κυρά!!!!!

ΥΓ.Αγγελε...εγω να δεις ποσο γυμνασμενους μυς εχω

τα σαγόνια του καρχαρία κ εσύ εεεε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο σας!!!!!!!!Πολύ συγκινηθήκατε απο την εκ βαθέων εξομολόγησή μου..... :cry: :cry: Ούτε το ατύχημά μου , ούτε το άσθμα μου, τίποτα δε σας συγκινεί.......ΑΚΑΡΔΟΙ.......... :antegeia::antegeia: ( :Iloveyou: anyway)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Em giatroi...ti perimeneis ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - sugkinh8oun me tetoia apla pragmata???

:multicolor: :multicolor:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η γυμναστικη που ΘΑ μου αρεσε να κανω ειναι το kick-boxing αλλα προς το παρον αρκουμε στο Kick του irc  (χεχε)

Αν πω ότι το άθλημα που επέλεξες νοτμπαντ δε με εκπλήσσει???????Η σκοποβολή πως σου φαίνεται????????Με κεφάλια φοιτητών Ιατρικής Αθηνών για στόχους ???? 8) Αδειάζουν και θέσεις ειδικότητας.......... :Iloveyou:

Άντε σας καλώ όλους για τρέξιμο, αφού για ποδήλατο δε θέλετε.....Φέρτε και ένα Αερολιν!!!!!!!Με τόσους γιατρούς θα τρέξω με πολλή πολλή ασφάλεια..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λέω να ξαναρχίσεις το τρέξιμο Olivaki, αποφεύγοντας τις μέρες με πολύ κρύο και με τις εισπνοές σου μαζί! Πολλοί αθλητές, ακόμα και ολυμπιονίκες, έχουν υπάρξει ασθματικοί!!! Άντε, με έπεισες, θα αρχίσω κι εγώ, αν και ντρέπομαι εδώ στο χωριό... Φιλιάαα!!! :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασιλική μου σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!! :Iloveyou: :Iloveyou: Λοιπόν.....Βεβαίως και να αρχίσεις!!!!!!!Αν δεν έχεις ασχοληθεί στο παρελθόν μην απογοητευτείς στην αρχή , αν θές μπορώ να σου στείλω σε πμ ένα προγραμματάκι!Όπως είπα στην αρχή είναι δύσκολα, η συνέχεια όμως σε αποζημιώνει και με το παραπάνω!!!!!!!!Είναι υπέροχη αυτή η αίσθηση ελευθερίας και δύναμης που αποκτάς σιγά-σιγά με το τρέξιμο. Το μόνο σημαντικό είναι να βρείς τον κατάλληλο χώρο και χρόνο. Θα πρέπει να βρείς ένα χώρο όπου να νοιώθεις άνετα, να είναι ευθεία ή με ελάχιστη κλίση, και να είναι κοντά στο σπίτι σου , έτσι ώστε τις μέρες που είσαι λίγο πιο κουρασμένη, που βαριέσαι λιγάκι , που κάνει λίγο περισσότερο κρύο κτλ να έχεις ένα λόγο λιγότερο για να μην αναβάλλεις την άσκησή σου. Το ότι είσαι σε χωριό είναι και θετικό και αρνητικό. Θετικό απο την άποψη ότι το φυσικό περιβάλλον είναι το ιδανικότερο για αεροβική άσκηση, αρνητικό απο την άποψη της "κοινωνικής κριτικής". Μην κομπλάρεις, κάνε αυτό που θέλεις, οι περισσότεροι θα σε θαυμάσουν που γυμνάζεσαι , ακόμα και αν βρεθούν 2-3 ανεγκέφαλοι να πουν κάτι. Στα χωριά εξάλλου, ο,τι και να κάνεις πάντα θα φας στη μάπα το κουτσομπολιό. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ :Iloveyou: :Iloveyou: (one more time)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λέω να ξαναρχίσεις το τρέξιμο Olivaki, αποφεύγοντας τις μέρες με πολύ κρύο και με τις εισπνοές σου μαζί! Πολλοί αθλητές, ακόμα και ολυμπιονίκες, έχουν υπάρξει ασθματικοί!!! Άντε, με έπεισες, θα αρχίσω κι εγώ, αν και ντρέπομαι εδώ στο χωριό... Φιλιάαα!!! :Iloveyou:

Μουαχαχαχα,να το δω κι αυτό............κι ας πεθάαααααααααααανω!!!!!! :anavwfwties: :flammable: :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.