Jump to content

Πρόβλημα στύσης


Lord Tadrides

Recommended Posts

Εδώ και μία εβδομάδα , δεν μου σηκώνετε καθόλου το γεννετικό μου όργανο . Αν το σηκώσω εγώ , φτάνει μέχρι ενός σημείου ( στο 25 % ) και ξαναπέφτει .

Από μικρός ήμουν χοντρός και έχω λίπος γύρω από τα γεννετικά όργανα , μία μικρή κοιλιά . Έτσι πάντα σε χαλάρωση ήταν μικρό αφού το μεγαλύτερο μέρος του κρυβόταν , όταν όμως ερχόταν στύση έβγαινε ολόκληρο - και ερχόταν συχνά στύση .

Έχω βγάλει πέντε διαφορετικές θεωρίες

1 ) Από απότομη κίνηση ατόνισε κάποιο νεύρο και δεν μπορεί να κουνηθεί - σηκωθεί .

2 ) Παραμαζεύτηκε πάχος εκεί και δεν μπορεί να βγει .

3 ) Έπαθε βλάβη η τεστοστερόνη μου .

4 ) Είναι σποραδικό και θα περάσει ( κάτι που θα πίστευα αν αυνανιζόμουν συχνά , πράγμα που όμως κάνω σπάνια ) .

5 ) Κάτι άλλο .

Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι από αυτά , πάντως δεν ξέρω σε τι γιατρό να απευθυνθώ .

ΥΓ : Δεν έχω κάνει ποτέ σεξ .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Last Reply

Φιλαράκο είχα κ εγώ το ίδιο πρόβλημα, πάρε νερό με όζον κ θα καρφώνεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σορρυ ρε φιλε αλλα για να γραφεις σε αυτο το φορουμ αντι να πας σε γιατρο μαλλον βαρεμενη την μπιελα θα την εχεις (η μαλλον εισαι μικρος σε ηλικια και προφανως ανωριμος) οποτε τραβα σε κανενα ειδικο γιατρο οπως ουρολογο οκ;

τωρα τελευταια πολυ μπαινουν εδω μεσα και ρωτανε διαφορα κουλα να υποθεσω καποιον ή κατι; :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σορρυ ρε φιλε αλλα για να γραφεις σε αυτο το φορουμ αντι να πας σε γιατρο μαλλον βαρεμενη την μπιελα θα την εχεις (η μαλλον εισαι μικρος σε ηλικια και προφανως ανωριμος) οποτε τραβα σε κανενα ειδικο γιατρο οπως ουρολογο οκ;

τωρα τελευταια πολυ μπαινουν εδω μεσα και ρωτανε διαφορα κουλα να υποθεσω καποιον ή κατι; :unsure:

Είπε το παιδί είναι παρθένο δάσος ακόμα ...άρα εάν κρίνουμε και από τον τρόπο γραφείς... μάλλον για ανήλικο πρόκειται.

Κέντρο Σεξουαλικής και Αναπαραγωγικής Υγείας ανοικτή γραμμή βοήθειας για την έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση των πολιτών στο νούμερο 2310 99 90 99

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλαράκο είχα κ εγώ το ίδιο πρόβλημα, πάρε νερό με όζον κ θα καρφώνεις

έπεσα κάτω και γελάω εδώ και 5 λεπτά....τα έσπασες απλά!

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλαράκο είχα κ εγώ το ίδιο πρόβλημα, πάρε νερό με όζον κ θα καρφώνεις

έπεσα κάτω και γελάω εδώ και 5 λεπτά....τα έσπασες απλά!

emiloveyou

οζον :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ όταν έχω πρόβλημα ανακατώνω όζον με Ρεντ Μπούλ και το γεννετικό μου όργανο κελαηδά. Κελαηδά σε λέω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επικίνδυνες ερωτήσεις κάνεις βραδυάτικα για το τι πίνει ο καθένας εδω μέσα.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια μονο τα πινετε αυτα ή κανετε και κομπρεσες?

ΛΟΛΟΛΟΛ

πειτε μου οτι δεν υπαρχει αυτος που ανοιξε το τοπικ κι οτι ειναι πλακα

πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, έχω μια θεωρία, ελπίζω να βοηθήσει.

Παραμαζεύτηκε πάχος εκεί και δεν μπορεί να βγει, με αποτέλεσμα να ατονίσει κάποιο νεύρο και δεν μπορεί να κουνηθεί-σηκωθεί. Έτσι έπαθε μια σποραδική βλάβη η τεστοστερόνη σου, κάτι που έγινε επειδή δεν αυνανίζεσαι συχνά. Αν δοκιμάσεις όζον με νερό, όζον με ρεντ μπουλ και όζον ον δε ροκς και δε δουλέψει, αναρρωτήσου:

Με ούλτρεξ λούστηκες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...μετά το όζον με νερό , όζον με ρεντ μπουλ και όζον ον δε ροκς προσπάθησε να τραβήξεις καμιά @@@@@ και αν δεν δουλέψει γράψου γυμναστήριο μπας και ρίξεις την μπάκα και το περι-ορχικό( δεν υπάρχει αυτό ε?) λίπος.....αν θες πάρε και μαξιλαράκι οσχέου να τα ξεκουράζεις......

Επίσης μπορεί να είναι σπερμοίδημα και να μην μπορεί να βγει από το πρήξιμο.....πρέπει να σου κάνει μασαζάκι ένα καλό μωρό για να υποχωρήσει αυτό....

Αν δεν δουλέψουν όλα αυτά....λούσου με Ultrex....και θα δεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, έχω μια θεωρία, ελπίζω να βοηθήσει.

Παραμαζεύτηκε πάχος εκεί και δεν μπορεί να βγει, με αποτέλεσμα να ατονίσει κάποιο νεύρο και δεν μπορεί να κουνηθεί-σηκωθεί. Έτσι έπαθε μια σποραδική βλάβη η τεστοστερόνη σου, κάτι που έγινε επειδή δεν αυνανίζεσαι συχνά. Αν δοκιμάσεις όζον με νερό, όζον με ρεντ μπουλ και όζον ον δε ροκς και δε δουλέψει, αναρρωτήσου:

Με ούλτρεξ λούστηκες;

ολο και κατι τετοιο περιμενα θα λεγες απο λεπτο σε λεπτο :lol:emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχαχαχαχαχαχα το ξερα οτι θα ρωτήσεις Sov.....είναι μια πάθηση....χμμμμμ που συμβαίνει σ αυτούς που συναναστρέφονται κόσμο που τους ζαλίζει και σ αυτούς που τα μαζεύουν.....you know :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδώ και μία εβδομάδα , δεν μου σηκώνετε καθόλου το γεννετικό μου όργανο . Αν το σηκώσω εγώ , φτάνει μέχρι ενός σημείου ( στο 25 % ) και ξαναπέφτει . Αν βοηθήσει κάποιος άλλος;;; emhelp

Από μικρός ήμουν χοντρός και έχω λίπος γύρω από τα γεννετικά όργανα , μία μικρή κοιλιά .* Έτσι πάντα σε χαλάρωση ήταν μικρό αφού το μεγαλύτερο μέρος του κρυβόταν , όταν όμως ερχόταν στύση έβγαινε ολόκληρο τσουπ! αποκάλυψη! :anavwfwties: - και ερχόταν συχνά στύση .

Έχω βγάλει πέντε διαφορετικές θεωρίες

1 ) Από απότομη κίνηση ατόνισε κάποιο νεύρο και δεν μπορεί να κουνηθεί - σηκωθεί . Δεν αυνανίζεσαι και δεν κάνεις σεξ, την απότομη κίνηση πώς την κατάφερες;;; :splats: Άσε που έχεις και την προστασία του πάχους... emwhistling

2 ) Παραμαζεύτηκε πάχος εκεί και δεν μπορεί να βγει . Είναι μικρό και ντροπαλό μωρε, μην το παρεξηγείς... :rolleyes: Ή λες να θάφτηκε κάτω από το λίπος;;; :blink: Μήπως να σου δανείσω τον Netter μου να το εντοπίσεις;;; :rolleyes:

3 ) Έπαθε βλάβη η τεστοστερόνη μου . post-11203-1225147493_thumbjpg

4 ) Είναι σποραδικό και θα περάσει ( κάτι που θα πίστευα αν αυνανιζόμουν συχνά :wacko::blink: , πράγμα που όμως κάνω σπάνια ) .

5 ) Κάτι άλλο . embaaa νομίζω ότι οι παραπάνω θεωρίες τα κάλυψαν όλα...

Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι από αυτά , πάντως δεν ξέρω σε τι γιατρό να απευθυνθώ .

ΥΓ : Δεν έχω κάνει ποτέ σεξ .*

*Πήγαινε στα bodyline και όλα θα διορθωθούν. :)

Αυτό το ποστ απλά δεν υπάρχει... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπιζω ο "Λορδος" να ειναι απλα μια φαεινη ιδεα για καλαμπουρι...αλλιως "του κανατε την καρδια περιβολι"! :lol:

Παντως για μενα Λορδε χρειαζεσαι γενικη προπονηση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει διαφορά σ' αυτό το 'ιντερνετικό' κάζο, που γίνεται στο Λόρδο και σ' αυτό που τράβηξαν στο χειρουργείο εις βάρος του γκέι με το δονητή στο ορθό; emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.