Jump to content

"neurodiab " ανεβασα το "avatar μου"


Recommended Posts

Γιατι και αλλοι εχουν δικαιωμα στη γνωση. :rolleyes:

Και καποιοι αλλοι εχουνε μυαλο. Δεν ειμαστε το μονο εξυπνο ον σε αυτο τον πλανητη, τωρα εχουμε και ανταγωνιστες. :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΥΑΟΥ!

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ...

ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΣΟΦΟ!

ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΦΙΛΟΥΡΕΣ

ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλακα-πλακα, απ'οτι εχεις καταλαβει δεν ειμαι και πολυ σοι με το pc, γι'αυτο αν εχεις καμια φωτο με πιθηκινα αντιστοιχη...στειλε κατα εδω να βαλω κι εγω καμια τρελοφατσα για avatar...

τωρα τα υπολοιπα που ειπες για το μυαλο και τη γνωση...δε τα καταλαβα και πολυ...κατι η κουραση...κατι το κρασακι...ασ'το... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλακα-πλακα, απ'οτι εχεις καταλαβει δεν ειμαι και πολυ σοι με το pc, γι'αυτο αν εχεις καμια φωτο με πιθηκινα αντιστοιχη...στειλε κατα εδω να βαλω κι εγω καμια τρελοφατσα για avatar...

τωρα τα υπολοιπα που ειπες για το μυαλο και τη γνωση...δε τα καταλαβα και πολυ...κατι η κουραση...κατι το κρασακι...ασ'το... :wacko:

πότε θα έχω νέα παραλαβή; :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εύχομαι να ξαναχιονίσει....να αποκλειστείς και να σου πάρω 10 μπουκάλια για τη διαδρομή που θα ζητάς να κάνεις... (μέχρι 10 χιλιόμετρα φυσικά) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Funny-MonkeyReaction%20small.jpgΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.Την οικονομικιη πολιτικη του αλογοσκουφη και τα παρατραγουδα της ιατρικης( Νατασα βλεπεις σε πηραν χαμπαρι και οι πιθηκοι). Αυτος ειναι πραγματικος επιστημονας.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Funny-MonkeyReaction%20small.jpgΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΒΕΝΖΙΝΗ ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.Την οικονομικιη πολιτικη του αλογοσκουφη και τα παρατραγουδα της ιατρικης( Νατασα βλεπεις σε πηραν χαμπαρι και οι πιθηκοι). Αυτος ειναι πραγματικος επιστημονας.

emarup

ΣΟΦΟΣ Ο ΠΙΘΗΚΟΣ, ΛΕΜΕ!!!

ΤΙ

ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

ΜΟΥ ΛΕΣ ΜΕΤΑ....

ΕΔΩ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟ

ΤΟ ΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

monkey.jpgΓΙΑ ΔΕς ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΒΑΛΤΗΝ ΓΙΑ AVATAR

Baby_ginger_monkey.jpgΓΙΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ. ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΤΟ ΚΑΡΦΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ, ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ. ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο πρωτος, αν ειχε εστω κι 1 φιογκακι ροζ στο μαλι...κατι θα γινοταν

αλλα τωρα, ετουτη εδω η φωτο, ειναι σα να λεω σε αυτον που τη κοιταζει...

"ξερεις, σε δουλευω, γιατι ειμαι πιο εμορφος απο σενα!"

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τουτη εδω η καφετι μου αρεσει...................

ποσο μου την αφηνεις???

εχει κανει τα εμβολια της???

...σαν να εχει αποβιβαστει απο το Σταρτρεκ ειναι...εξωγιηνακι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πω Πω αυτη τη καφετια, την ερωτευτηκα, την κοιταζω και ειναι σα να θελει να μου πει..."Γεια, Μαρια, κι εσυ γιατρος, νεα και απειρη???!!!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

XDo2fo691854-02.jpg ΓΙΑ ΔΕΣ ΑΥΤΗΝ!!

Έχω να δηλώσω ότι ΚΑΙ αυτή με αντιπροσωπεύει....

"Και πίνω μπύρες, πίνω μπύρες, πίνω μπυρώνια!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Ανεβασα το καινουργιο μου αβαταρ και αλλαξα την υπογραφη.

Αν θελει κανεις ας πει τη γνωμη του.

Αυτο το τραγουδι τα εξηγει ολα, τιποτα παραπανω.

ΑΝΟΗΤΕΣ ΑΓΑΠΕΣ... ΛΟΓΙΑ, ΛΟΓΙΑ ΨΕΥΤΙΚΑ

http://www.youtube.com/watch?v=HCNVy66jf_s

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανεβασα το καινουργιο μου αβαταρ και αλλαξα την υπογραφη.

Αν θελει κανεις ας πει τη γνωμη του.

Αυτο το τραγουδι τα εξηγει ολα, τιποτα παραπανω.

ΑΝΟΗΤΕΣ ΑΓΑΠΕΣ... ΛΟΓΙΑ, ΛΟΓΙΑ ΨΕΥΤΙΚΑ

http://www.youtube.com/watch?v=HCNVy66jf_s

ρε συ δικαιε τι εγινε emquestionemquestion απο το τριαλαλι στρουμφ και το τοκτοκ κουταβι που σου ταιριαζαν μαγικα...

το ριξες στο διαλογισμο τη μοναχικοτητα και τη μελαγχολια;;;;;;

πυρετο εχεις;;;;;;;; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Δεν εισαι ξινη. βαλε μια φωτογραφια με νοημα! (Με πιθηκους κατα προτιμηση! χιχι!) emelephant

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.