Jump to content

ΣΕ ΚΑΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ


captainJackSparrow

Recommended Posts

Σε αυτό το topic καλούμε άτομα που εκτιμάμε και συμπαθούμε να γίνουν φίλοι μας.Εκφράζουμε τη συμπάθεια μας για κάποιον,τον επιβραβεύουμε για κάτι που έκανε το οποίο μας άρεσε,δίνουμε συγχαρητήρια κτλ

Είναι ένα topic καλοπροαίρετο emcolgate

Αυτό σημαίνει ότι εδώ μπορείτε να εκφράσετε τη συγγνώμη σας σε κάποιον,ή να του ζητήσετε να συμφιλιωθείτε.

Επίσης μπορείτε να δώσετε και ευχές πχ για καλή σταδιοδρομία κτλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Last Reply

Kostask19, σε επιβραβεύω για το ότι καθαρίζεις ταχύτατα τα emofftopic από το θέμα ΑΓΡΟΤΙΚΑ emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε αυτό το topic καλούμε άτομα που εκτιμάμε και συμπαθούμε να γίνουν φίλοι μας.Εκφράζουμε τη συμπάθεια μας για κάποιον,τον επιβραβεύουμε για κάτι που έκανε το οποίο μας άρεσε,δίνουμε συγχαρητήρια κτλ

Είναι ένα topic καλοπροαίρετο emcolgate

συγχαρητήρια σε σένα Captain για το καλοπροαίρετο τοπικ! emthumbsup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tzak ,have a nice evening and start writing dear,i am waiting....kiss kiss.And to my princess as well i would like to give a meal of whatever since she didnt eat anything today....and to dcool a drink from me,and to my mother...and somebody stop me...AND TO MY SOON TO BE MY OTHER HALF A BIG KISS!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εύχομαι στη nelli,την οποία εκτιμώ διότι μου στάθηκε σε πολύ δύσκολες στιγμές,η ώρα η καλή για το γάμο και την ευχαριστώ για όλα!Εύχομαι στη Σοφία,την επόμενη φορά που θα χτυπήσει το τηλέφωνο να είναι για καλό.Να πάρεις γρήγορα αγροτικό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Princess_dimitra,θαυμάζω το profile σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παμε στοιχημα οτι εδω που ειναι για συμφιλιωσεις θα ξεσπασει γερος καβγας και διπλα στο τοπικ για καβγαδες θα επικρατει απολυτη ηρεμια? :P:lol::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το θέμα νομίζω θα εξελιχτεί σε "αυστηρώς για κοριτσάκια".. Κάτι σαν λέυκωμα..

Ευχαριστώ πολύ κόσμο εδώ μέσα..(και αν απαριθμήσω κόσμο φοβάμαι μην ξεχάσω κανέναν) που τους συμπαθώ κυρίως για την ευγένειά τους!

Είναι κι αλλοι που συμπαθώ από τα γραφόμενα τους..αν και δεν έχουμε μιλήσει ποτέ..

Και αγαπώ τα αδερφάκια του φόρουμ..γιατί είναι πολύ καλά παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παμε στοιχημα οτι εδω που ειναι για συμφιλιωσεις θα ξεσπασει γερος καβγας και διπλα στο τοπικ για καβγαδες θα επικρατει απολυτη ηρεμια? :P:lol::D

αχαχχαχ στάνταρρρρρρρρρ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

kostask19,θέλω να σου πω ότι σε εκτιμώ αφάνταστα και σε καλώ να γίνουμε φίλοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να με ευχαριστήσω που μου έχω σταθεί τόσο πολύ σε δύσκολες στιγμές, κι αν με στενοχωρώ μερικές φορές δεν πειράζει. Πάλι εδώ θα είμαι για μένα, να με στηρίζω, κι ας τσακωνόμαστε συχνά πυκνά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να με ευχαριστήσω που μου έχω σταθεί τόσο πολύ σε δύσκολες στιγμές, κι αν με στενοχωρώ μερικές φορές δεν πειράζει. Πάλι εδώ θα είμαι για μένα, να με στηρίζω, κι ας τσακωνόμαστε συχνά πυκνά.

καλα εσυ δεν την παλευεις καθολου...δε μας ειπες ποιος ειναι ποιος απο τους 2 :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ θέλω να γίνω φίλη του PROFITEROL....με τρελαίνει το όνομα μιλάμε ,δεν έχει εδωπέρα και κάθε φορά που το βλέπω θέλω ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ!!!!!με ακούςςςςςςςςς??????? emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα θα φάμε πόρτα Μιμή...κάτσε κι έρχεται.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωωωωω, μα τι ευχάριστη έκπληξη αυτό το τόπικ!!!!

τι ωραία ιδέα!!!

Μπράβοοοοο παιδιάαααα!!!

συγχαρητήρια καπετάνισσα!!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε θελω να 'μαστε ουτε φιλοι ουτε εχθροι, θελω να μη θυμαμαι... emlmfao emlmfao emlmfao

και μην ξεχνατε,

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! emkiss emkiss

p.s. nelli,bottoms up! emdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάει... μπήκε νέο αίμα και το gm ΦΛΩΡΕΨΕ εντελώς και ανεπιστρεπτί.... Τί τόπικ είναι αυτά που ανοίγετεεεεεεεεεεεε embond:P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάει... μπήκε νέο αίμα και το gm ΦΛΩΡΕΨΕ εντελώς και ανεπιστρεπτί.... Τί τόπικ είναι αυτά που ανοίγετεεεεεεεεεεε

emarup εμ,να αγαπιομαστε δε γουσταρετε,

να σας την λεμε δεν γουστρετε,

τι θετε επιτελους εσεις οι παλιοι κι αξιοτιμοι διαχειρισται emquestion

εγω σ'αγαπαω,εσυ μ'αγαπας?

αν δε μ'αγαπας,θες να βριστουμε? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.