Jump to content

Τι όνειρο είδατε χτες?????


nelli

Recommended Posts

emoops Αρχίζω εγώ γιατί με ξύπνησε το άτιμο στις 5 το πρωί,και δεν είχε και τίποτα η τηλεόραση.......

Λοιπόν,ήμουν λέει στον δρόμο και περίμενα ένα λεωφορείο μαζί με τον πρώην(χωρισμένη εδώ και ένα μήνα από έναν τραλαλαλα).Μπαίνουμε στο λεωφορείο και οι 2 και ξαφνικά κλείνουν οι πόρτες και αυτός βγαίνει!!!!Και εγώ μένω μέσα....αλλά παρακάτω στον δρόμο λέω στον οδηγό να ανοίξει την πίσω πόρτα(!!!!!!!)και βγαίνω και εγώ.Και εκεί ξυπνάω και ψάχνω τσιγάρο................Κάποιος???????Άι στο καλό κουτουλάω έκτοτε και έχω κάνει και ένα πακέτο ..... emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Last Reply

Δεν ξέρω να ερμηνεύω όνειρα...

Αλλά αυτά τα όνειρα με τις πρώην είναι δράμα...

Ξυπνάς κατάκοπος...λες και σε έδερναν όλο το βράδυ...

Κι εσύ οκ. Το κάπνισες το πακέτο. Εγώ τι να κάνω ο άκαπνος, που τα σουβλατζίδικα ανοίγουν το μεσημέρι; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, το δικό σου δεν ίναι τίποτα!!!!!!Εγώ χτες είδα ότι θα έκανα σεξ με τον Ηλία Ψινάκη!!!!!!!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Η ψυχανάλυση σηκώνει τα χέρια ψηλά..... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup η σχεση που προκειται να συναψεις,οσο κι αν σου φαινεται διασκεδαστικη,

σε κανει να νιωθεις εκτεθειμενη και σου αφηνει μια αισθηση ανικανοποιητου... :wacko:

πως με βρισκεις για ονειροκριτη? :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

AXAXAXXAXXAXAX,να βρω άλλον λες???? embounce8 ....καλά αυτό με τον Ψινάκη......τι να πεις.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emoops Αρχίζω εγώ γιατί με ξύπνησε το άτιμο στις 5 το πρωί,και δεν είχε και τίποτα η τηλεόραση.......

Λοιπόν,ήμουν λέει στον δρόμο και περίμενα ένα λεωφορείο μαζί με τον πρώην(χωρισμένη εδώ και ένα μήνα από έναν τραλαλαλα).Μπαίνουμε στο λεωφορείο και οι 2 και ξαφνικά κλείνουν οι πόρτες και αυτός βγαίνει!!!!Και εγώ μένω μέσα....αλλά παρακάτω στον δρόμο λέω στον οδηγό να ανοίξει την πίσω πόρτα(!!!!!!!)και βγαίνω και εγώ.Και εκεί ξυπνάω και ψάχνω τσιγάρο................Κάποιος???????Άι στο καλό κουτουλάω έκτοτε και έχω κάνει και ένα πακέτο ..... emhelp

Αν ήσουνε σαλονικιά, θα έλεγες στον οδηγό "με ανοίγεις πίσω" :-)))))))))0

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φτου βρε .........τς,τς,τς........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emoops Αρχίζω εγώ γιατί με ξύπνησε το άτιμο στις 5 το πρωί,και δεν είχε και τίποτα η τηλεόραση.......

Λοιπόν,ήμουν λέει στον δρόμο και περίμενα ένα λεωφορείο μαζί με τον πρώην(χωρισμένη εδώ και ένα μήνα από έναν τραλαλαλα).Μπαίνουμε στο λεωφορείο και οι 2 και ξαφνικά κλείνουν οι πόρτες και αυτός βγαίνει!!!!Και εγώ μένω μέσα....αλλά παρακάτω στον δρόμο λέω στον οδηγό να ανοίξει την πίσω πόρτα(!!!!!!!)και βγαίνω και εγώ.Και εκεί ξυπνάω και ψάχνω τσιγάρο................Κάποιος???????Άι στο καλό κουτουλάω έκτοτε και έχω κάνει και ένα πακέτο ..... emhelp

Μην αφήσεις τις αναμνήσεις από τον πρώην να σε σταματήσουν σε αυτό που θα αποφασίσεις να κάνεις.Αν είχατε κοινό επαγγελματικό στόχο,αυτός τον παράτησε και είσαι έτοιμη να κάνεις το ίδιο.Πρόκειται για κάτι που είχατε σκοπό να κάνετε,ή για κάτι που συζητούσατε.Σκέψου τί πραγματικά θέλεις να κάνεις στη ζωή σου και συνέχισε χωρίς αυτόν.Αν σε αγαπάει θα γυρίσει,ότι και να έχει γίνει.Όποιος αγαπάει όσο τραλαλά κι αν είναι γυρνάει.Αν δεν θέλεις να γυρίσει,απλά μην αφήνεις το μυαλό σου τα ταξιδεύει σε όσα ζήσατε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ.....καλόοοοοοοοο,άντε καλέ πεστε τα δικά σας!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emoops Αρχίζω εγώ γιατί με ξύπνησε το άτιμο στις 5 το πρωί,και δεν είχε και τίποτα η τηλεόραση.......

Λοιπόν,ήμουν λέει στον δρόμο και περίμενα ένα λεωφορείο μαζί με τον πρώην(χωρισμένη εδώ και ένα μήνα από έναν τραλαλαλα).Μπαίνουμε στο λεωφορείο και οι 2 και ξαφνικά κλείνουν οι πόρτες και αυτός βγαίνει!!!!Και εγώ μένω μέσα....αλλά παρακάτω στον δρόμο λέω στον οδηγό να ανοίξει την πίσω πόρτα(!!!!!!!)και βγαίνω και εγώ.Και εκεί ξυπνάω και ψάχνω τσιγάρο................Κάποιος???????Άι στο καλό κουτουλάω έκτοτε και έχω κάνει και ένα πακέτο ..... emhelp

Συγγνώμη, το λεωφορείο δεν είναι φαλλικό σύμβολο; Εξηγεί και το τσιγάρο στο τέλος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε.....λεςςςςςς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι πολύ απλό. Θα μάθεις ότι ο πρώην σου τα έχει φτιάξει με κάποια άλλη. Εσύ θα συνεχίσεις για λίγο να είσαι μόνη, αλλά όχι για πολύ ακόμη. Αυτή είναι η εξήγηση, αν έχεις κάποιες ικανότητες παραψυχολογίας. Συνήθως όλοι έχουν.

Τώρα αν δεν έχεις καμιά ικανότητα ή εμπειρία "μεταφυσικής" φύσεως, τότε ήταν ένα συνηθισμένο ψυχολογικό όνειρο, που απλά έδειξε την ως τώρα συναισθηματική σου ζωή: δηλαδή ξεκίνησες μια σχέση με κάποιον που τελείωσε και μάλλον φταίει ο πρώην σου, μια και αυτός ήταν που εγκατέλειψε πρώτος το λεωφορείο (βλέπε σχέση).

Κάνω και διαλογισμό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορεί και να χεις και δίκιο διότι όντως δεν έμεινα και πολύ μόνη....... emband:splaaaats: Τώρα όσο αφορά το ποιος κατέβηκε πρώτος από το λεωφορείο είσαι λάθος........θα μας πει κανείς άλλος κανά παράξενο ή πάλι εγώ θα γράφω αύριο??αν και δεν προβλέπεται να κοιμηθώ σήμερα.......

Μπορεί και να χεις και δίκιο διότι όντως δεν έμεινα και πολύ μόνη....... emband:splaaaats: Τώρα όσο αφορά το ποιος κατέβηκε πρώτος από το λεωφορείο είσαι λάθος........θα μας πει κανείς άλλος κανά παράξενο ή πάλι εγώ θα γράφω αύριο??αν και δεν προβλέπεται να κοιμηθώ σήμερα.......
αχαχαχχαχαχα μπα όχι πάπλωμα....άσε που έσκασα κιόλας :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλο ήταν εκεί και όλο χανόταν...έκλαιγα από έρωτα και δεν νοιαζόταν...Τί εφιάλτης Θεέ μου...Ευτυχώς που ξύπνησα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είδατε τι γίνεται αν τρωμε βαριά το βράδυ;;;...χιχιχιχ....

το 5ο πιτόγυρο μετά τους γίγαντες τι το θελες;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,χαλαρά δεν πάω καλά.Μόλις ξύπνησα,τελικά με πήρε ο ύπνος.....μπροστά στην τηλεόραση(είμαι άρρωστη και από τον βήχα γκουχου χου δύσκολο να κοιμηθώ,τρέχει και η μύξα,αψού κι αψού είπα να κάνω και καμιά δουλειά να περάσει το βράδυ.....).Σημεία και τέρατα!!!!Τελικά κάτι τεστ που έχει εδωμέσα που σου λένε την ψυχολογική σου κατάσταση ισχύουν.......Και το λοιπόν ,κατά τις 6 με το τασάκι στα μούτρα(βήχας-τσάι-τσιγάρο ...σας λέω μαγική συνταγή αποχρεμπτικού!!!!)μάλλον αποκοιμήθηκα...ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΑ!!!!!Ήμουν λέει σε ένα διάδρομο νοσοκομείου τεράστιο,με τα μπλε και την μπλε σχετική παντοφλίτσα(παναθεμα με έχω στυλ και στον ύπνο μου!!!) και είχα δίπλα μου την Μενεγάκη μαζί με την Βέφα να μου λένε ότι σε μπουφέ καλό είναι να μην βάζουμε ψάρι γιατί αυτοί οι 12 που είναι στο δωμάτιο τάδε την πάθαν από μια γαιδούρα που σέρβιρε σολωμό με μαγιονέζα!!!!!!!!!!!Και η Μενεγάκη μου έλεγε τι φάρμακα να δώσω!!!!Και μπαίνω στο δωμάτιο,μια τεράαααααααστια αίθουσα σε γνωστό ξενοδοχείο,και τους βλέπω να χορεύουν με ορούς....τους καλεσμένους μου για το ρεβεγιόν!!! emeleos

Και σας το ορκίζομαι μια σουπίτσα έφαγα χτες.......α,ρε ΜΩΡΟ με έχεος καρααγχώσει με το ρεβεγιόν...

Καλά το πώς ξύπνησα?????με σκούντησε η Μενεγάκη ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!Ρε τι τραβάω .........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Βέφα στον ύπνο είναι χειρότερη κι απ τον Ψινάκη!!! :anavwfwties:

Συμβουλή: Μη βλέπεις πολύ τηλεόραση ακόμα κι αν είσαι άρρωστη. έχει παρενέργειες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,χαλαρά δεν πάω καλά.Μόλις ξύπνησα,τελικά με πήρε ο ύπνος.....μπροστά στην τηλεόραση(είμαι άρρωστη και από τον βήχα γκουχου χου δύσκολο να κοιμηθώ,τρέχει και η μύξα,αψού κι αψού είπα να κάνω και καμιά δουλειά να περάσει το βράδυ.....).Σημεία και τέρατα!!!!Τελικά κάτι τεστ που έχει εδωμέσα που σου λένε την ψυχολογική σου κατάσταση ισχύουν.......Και το λοιπόν ,κατά τις 6 με το τασάκι στα μούτρα(βήχας-τσάι-τσιγάρο ...σας λέω μαγική συνταγή αποχρεμπτικού!!!!)μάλλον αποκοιμήθηκα...ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΑ!!!!!Ήμουν λέει σε ένα διάδρομο νοσοκομείου τεράστιο,με τα μπλε και την μπλε σχετική παντοφλίτσα(παναθεμα με έχω στυλ και στον ύπνο μου!!!) και είχα δίπλα μου την Μενεγάκη μαζί με την Βέφα να μου λένε ότι σε μπουφέ καλό είναι να μην βάζουμε ψάρι γιατί αυτοί οι 12 που είναι στο δωμάτιο τάδε την πάθαν από μια γαιδούρα που σέρβιρε σολωμό με μαγιονέζα!!!!!!!!!!!Και η Μενεγάκη μου έλεγε τι φάρμακα να δώσω!!!!Και μπαίνω στο δωμάτιο,μια τεράαααααααστια αίθουσα σε γνωστό ξενοδοχείο,και τους βλέπω να χορεύουν με ορούς....τους καλεσμένους μου για το ρεβεγιόν!!! emeleos

Και σας το ορκίζομαι μια σουπίτσα έφαγα χτες.......α,ρε ΜΩΡΟ με έχεος καρααγχώσει με το ρεβεγιόν...

Καλά το πώς ξύπνησα?????με σκούντησε η Μενεγάκη ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!Ρε τι τραβάω .........

κοίτα..είχα κοιτάξει κάποια στιγμή τον ονειροκρίτη και έλεγε ότι εάν δεις νοσοκομείο γεμάτο ασθενείς τότε θα έχεις υγεία και μακροζωία ενω με ψάρι λαχτάρα θα λάβεις...τώρα ίσως θα πρέπει να ευχαριστήσεις την Μενεγάκη με τη Βέφα γιατί σου απαγόρεψαν το ψάρι και σε "έσωσαν"απο την λαχτάρα που θα έπαιρνες....(!!!!)!Με ανησυχεί λίγο η Μενεγάκη να σου λέει για τα φάρμακα που θα χορηγήσεις.... emsos και επίσης το ξενοδοχείο με το ξέφρενο γλέντι των καλεσμένων σου με τους ορούς.... :P:D :

Αποψή μου...μην κάνεις Ρεβεγιόν σπίτι σου...πήγαινε σε κάποιους άλλους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο ρεβεγιόν θα σε θάψουν πίσω από τη πλάτη σου. Θα είσαι επιθετική και θα μαλώσεις με το δικό σου.

Πιθανός χωρισμός. Όχι, μεγάλη πόρτα ΔΕΝ θα περάσεις. Αν παρόλα αυτά περάσεις, θυμήσου να σκύψεις... emarabia

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να σκύψω,εκεί που είναι το γαιδούρι μου άμα βρει καμιά κατσίκα να φυθτικώθει. εκεί που είναι...χαλάλι του!!!!!ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΩ ΠΑΡΤΥ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έμενα λέει πάνω από μία ταβέρνα.Είχα πολύ κόσμο στο σπίτι.Είχα και ένα άλλο σπίτι,το σπίτι που μένω.Έπρεπε να διαλέξω ποιο από τα δύο σπίτια θα κρατήσω.Το κανομικό μου σπίτι δεν το χρειαζόμουν αλλά το είχα για ασφάλεια.Το σπίτι της ταβέρνας ήθελα,αλλά φοβούμουν να αφήσω το παλιό.Μετά άρχισα να κλαίω,επειδή δεν μπορούσα να αποφασίσω και ξύπνησα.Τί να σημαίνει?Ξεδιπλώστε τα ταλέντα σας!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.