Jump to content

ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΕΙΣ ΝΩΡΙΣ...Η ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ,ΣΥΧΝΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΑΝΩΔΥΝΑ


green_eyes_m

Recommended Posts

ΤΡΟΠΟΙ:

1. ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΠΥΡΟ

2.ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ/Η ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ

3.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ

4.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

5.ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ....ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΔΡΑΣ

6.ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ

7.ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

8.ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ

9.ΕΙΣΑΙ ΝΤΟΠΙΟΣ

10.ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ ΙΑΤΡΟ

11.ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ

12.ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ

13.ΖΗΤΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

14.ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ...?!

15.ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΟΙ "ΚΟΛΛΗΤΟΙ" ΣΟΥ

16.ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ,ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΥΛΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ

17.ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

18.ΝΟΣΗΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ!

19.ΦΕΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ

20.ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

21.ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ

22.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ

23.ΣΥΧΝΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

emiloveyou

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΑΚΟΜΑ....

ΑΥΤΑ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...

ΕΙΣΤΕ "ΑΡΧΟΝΤΕΣ"!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τόσο χάλια είναι στα Γιάννενα ρε παιδιά? Έχει τη φήμη της δύσκολης ιατρικής αλλά ο διαβασμένος ποτέ δε θα αδικηθεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως ένα σημείο, σωστά είναι. Όταν με εξέταζαν και έβλεπαν από το όνομα ότι είμαι πατριώτης, είχαν μια θετική προδιάθεση. Όχι ότι θα περνούσα αέρα-πατέρα, αλλά υπήρχε ένα καλό και πολιτισμένο κλίμα... Και όταν με έκοβαν, πάλι πολιτισμένα γινόταν.

Αυτό με τη νοσηλεία το έχω δει να πιάνει πάντα! Τώρα μην πάτε να σπάτε πόδια για την ορθοπαιδική... μια γαστρεντερίτιδα για την Παθολογία, δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. Βγάλτε καμια ελιά, αλλά όχι σε ειδικευόμενο - ζητήστε καθηγητή. Μετρήστε τη μυωπία σας. Κάντε ένα τεστ Παπ. Έστω και μια εξέταση αίματος. Το καλύτερο όλων είναι η εγκυμοσύνη, αλλά έχει σοβαρές και μακροχρόνιες παρενέργειες...

Αλτέρνατιβ, στα Γιάννενα δεν ήσουν; Το Βουγιουκλάκη το θυμάσαι; Τι τον ένοιαζε αν ήσουν διαβασμένος; Τόσοι και τόσοι αριστούχοι κόπηκαν και δεν κατάλαβαν γιατί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα ίδια παίζονται και στη θεσσαλονίκη....χειρότερα ή καλύτερα δεν ξερω...

αυτο για το οποίο αναρωτιέμαι είναι αν η κατάσταση ήταν πάντα έτσι...οπότε όσο και να γκρινιάζουμε ή να καταδεικνυουμε και να αποκαλυπτουμε τα οσο αδικα συμβαίνουν δεν πετυχαινουμε τιποτα...

γιατι παντα ετσι ηταν είναι και θα είναι..

ή αν στις μερες μας απλα, είναι που έχει ξεφυγει η κατασταση και ίσως... ίσως μπορει αυτο να αλλαξει...

τεσπα ... εγω πιστευω οτι τιποτα ποτε δε θα αλλαξει γιατι οπου παιζει πολυ χρημα, οι κατεχοντες κανουν τα ΠΑΝΤΑ για να μη χασουν τη θεση τους...αυτοι και τα παιδια και τα δισεγγονα και και και...

οποτε το συμπερασμα είναι καθενας για την παρτη του και ας κοιταξουμε να τα καταφέρουμε ΠΑΡΑ τα οσα είναι εναντιον μας...

αυτα.. καλο κουραγιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΡΟΠΟΙ:

1. ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΠΥΡΟ

2.ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ/Η ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ (κατά προτίμηση γιαννιώτη και συγγενή καθηγητή)

3.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ

4.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

5.ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ....ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΔΡΑΣ

6.ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ (και πάλι γιαννιώτη)

7.ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

8.ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ

9.ΕΙΣΑΙ ΝΤΟΠΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ ΙΑΤΡΟ (γιαννιώτη φυσικά και που έκανε ιατρική στα Γιάννενα και ειδικότητα στα Γιάννενα και ήταν συμφοιτητής με τους άλλους Γιαννιώτες)

11.ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ

12.ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ

13.ΖΗΤΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

14.ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ...?!

15.ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΟΙ "ΚΟΛΛΗΤΟΙ" ΣΟΥ

16.ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ,ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΥΛΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ

17.ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

18.ΝΟΣΗΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ!

19.ΦΕΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ

20.ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

21.ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ (καλά αυτό μιλάμε μας είχε σπάσει τα νεύρα!)

22.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ

23.ΣΥΧΝΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

emiloveyou

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΑΚΟΜΑ....

ΑΥΤΑ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...

ΕΙΣΤΕ "ΑΡΧΟΝΤΕΣ"!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ

Συμφωνώ απόλυτα με όλα όσα είπε ο/η green eyes και bold σε όσα έχω δει με τα ματάκια μου! (τα άλλα τα έχω ακούσει με τα αυτάκια μου).

Εγώ τα λέω...η ιατρική στα Γιάννενα είναι τόσο δύστροπη, σου βγάζει την ψυχή. Πρέπει όμως να πω (ως ελπίδα) ότι όλοι τελειώνουν, σπάνια έχει αιώνιους φοιτητές (εγώ δεν έχω γνωρίσει κανέναν, όλοι τέλειωσαν στα 7-8 χρόνια) και ότι τα Γιάννενα είναι υπέροχη πόλη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως ένα σημείο, σωστά είναι. Όταν με εξέταζαν και έβλεπαν από το όνομα ότι είμαι πατριώτης, είχαν μια θετική προδιάθεση. Όχι ότι θα περνούσα αέρα-πατέρα, αλλά υπήρχε ένα καλό και πολιτισμένο κλίμα... Και όταν με έκοβαν, πάλι πολιτισμένα γινόταν.

Αυτό με τη νοσηλεία το έχω δει να πιάνει πάντα! Τώρα μην πάτε να σπάτε πόδια για την ορθοπαιδική... μια γαστρεντερίτιδα για την Παθολογία, δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. Βγάλτε καμια ελιά, αλλά όχι σε ειδικευόμενο - ζητήστε καθηγητή. Μετρήστε τη μυωπία σας. Κάντε ένα τεστ Παπ. Έστω και μια εξέταση αίματος. Το καλύτερο όλων είναι η εγκυμοσύνη, αλλά έχει σοβαρές και μακροχρόνιες παρενέργειες...

Αλτέρνατιβ, στα Γιάννενα δεν ήσουν; Το Βουγιουκλάκη το θυμάσαι; Τι τον ένοιαζε αν ήσουν διαβασμένος; Τόσοι και τόσοι αριστούχοι κόπηκαν και δεν κατάλαβαν γιατί...

Σαλόνικα έκανα το πρώτο έτος. Κάτσε όμως. Υπήρξε φοιτητής που κόπηκε ενώ θεωρούσε ότι είχε απαντήσει σωστά? Αν, ναι τότε κακώς δεν κυνήγησε το δίκιο του. Προσωπικά όταν έχω δίκιο μέχρι το φόνο μπορώ να φτάσω. Στη αθήνα συζητάμε για τον βλάχο ακτινολογία, επειδή μας ρωτάει κουφά. Ομως υπήρξαν παιδιά που του απάντησαν και πήραν βαθμό. Δε μπορώ να πιστέψω ότι σας αδικούν. Καταλαβαίνω όμως ότι σας δυσκολεύουν οι τρελές απαιτήσεις που έχουν απο εσάς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ακουστε λοιπον και περαδειγματα για οσους ειναι απιστοι εξεταση παιδιατρική προφορικα

1ος ερπητικη-καντιντιασική ουλοστοματίτιδα

2ι λεισμανιαση

3 νεκρωτική εντεροκολιτιδα

4 κλινική εικονα ουρολοιμωξης το κάλιο ειναι εξωκυττάριο ή ενδοκυττάριο (γιος γιατρού και μεγαλοστελεχος σε παραταξη )

5κοκυτης και εμβολιο κοκκύτη (εγώ)

περνανε οι τρεις πρωτοι αξιοκρατικα και ο 4ος αφού είπε το κάλλιο εξωκυττάριο και οτι η ουρολοίμωξη διαχωρίζεται σε κυστίτιδα και ανώτερου (ειναι ανώτερου και κατώτερου) τον πέρασε αφού είπε και ότι στα νεογνά έχουμε τσούξιμο......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φυσικά ηταν επόμενο να κοπω εγώ γιατί εκανα λάθος στις μερες των σταδίων και δεν ήξερα ότι υπάρχει εμβόλιο που ανακαλύφθηκε τώρα για τους ενήλικες......

αυτά :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και τι να εκανα?

εξεταζει η ιδια η καθηγητρια και εχει μαζι της καποιον ωσαν διακοσμητικο. :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

green_eyes_m and dr legally blonde μοιαζετε γενικα :))) χεχε

ιδιο στιλ νικ γραφτηκατε την ιδια μερα εχετε τον ιδιο τροπο γραψιματος (εναλλαγη κεφαλαιων και μικρων, οσο για το περιεχομενο δεν ξερω βαριομουν να διαβασω) και απαντα ο ενας στη θεση του αλλου :P

καλα καμια σημασια βεβαια δεν εχει αλλα αμα δεν ειστε το ιδιο προσωπο να γνωριστειτε ντε θα γινετε καλοι φιλοι :)))

--καμια σημασια δεν εχει για την πλακα το γραφω..ουδεις ψογος!!!-- :lol::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως ένα σημείο, σωστά είναι. Όταν με εξέταζαν και έβλεπαν από το όνομα ότι είμαι πατριώτης, είχαν μια θετική προδιάθεση. Όχι ότι θα περνούσα αέρα-πατέρα, αλλά υπήρχε ένα καλό και πολιτισμένο κλίμα... Και όταν με έκοβαν, πάλι πολιτισμένα γινόταν.

Αυτό με τη νοσηλεία το έχω δει να πιάνει πάντα! Τώρα μην πάτε να σπάτε πόδια για την ορθοπαιδική... μια γαστρεντερίτιδα για την Παθολογία, δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. Βγάλτε καμια ελιά, αλλά όχι σε ειδικευόμενο - ζητήστε καθηγητή. Μετρήστε τη μυωπία σας. Κάντε ένα τεστ Παπ. Έστω και μια εξέταση αίματος. Το καλύτερο όλων είναι η εγκυμοσύνη, αλλά έχει σοβαρές και μακροχρόνιες παρενέργειες...

Αλτέρνατιβ, στα Γιάννενα δεν ήσουν; Το Βουγιουκλάκη το θυμάσαι; Τι τον ένοιαζε αν ήσουν διαβασμένος; Τόσοι και τόσοι αριστούχοι κόπηκαν και δεν κατάλαβαν γιατί...

Σαλόνικα έκανα το πρώτο έτος. Κάτσε όμως. Υπήρξε φοιτητής που κόπηκε ενώ θεωρούσε ότι είχε απαντήσει σωστά? Αν, ναι τότε κακώς δεν κυνήγησε το δίκιο του. Προσωπικά όταν έχω δίκιο μέχρι το φόνο μπορώ να φτάσω. Στη αθήνα συζητάμε για τον βλάχο ακτινολογία, επειδή μας ρωτάει κουφά. Ομως υπήρξαν παιδιά που του απάντησαν και πήραν βαθμό. Δε μπορώ να πιστέψω ότι σας αδικούν. Καταλαβαίνω όμως ότι σας δυσκολεύουν οι τρελές απαιτήσεις που έχουν απο εσάς.

Μα δεν υπάρχει θέμα γιατί ο συγκεκριμένος καθηγητής δεν ακούει την ώρα που απαντάς. Αλλά δεν κόβει μόνο. Επειδή δεν ακούει, μπορείς να περάσεις χωρίς να πεις και τίποτα. Από την άλλη, ξέρω περίπτωση κοπέλας που έδινε παιδιατρική στην καθηγήτρια που αναφέρει παραπάνω το ξανθοπράσινο ζευγάρι. Εξετάζεται η προηγούμενή της, λέει βλακείες, τα παίρνει η καθηγήτρια και λέει στην κοπέλα που ήταν επόμενη να φύγει και αυτή γιατί την τσαντίζουν. Έχασε το πτυχίο της χωρίς να ανοίξει το στόμα της. Πιστεύεις ότι σε άλλο σοβαρό περιβάλλον αυτό θα περνούσε έτσι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια ειστε υπερβολικοι.ναι γινονται αδικιες,ναι υπαρχουν συμφεροντα αλλα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.μν βλεπετε το ποτηρι μισοαδειο και μην απαξιωνετε τα παντα.ειναι οτι χειροτερο που μπορειτε να κανετε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια ειστε υπερβολικοι.ναι γινονται αδικιες,ναι υπαρχουν συμφεροντα αλλα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.μν βλεπετε το ποτηρι μισοαδειο και μην απαξιωνετε τα παντα.ειναι οτι χειροτερο που μπορειτε να κανετε

Κοίτα, προσωπικά δεν μπορώ να πω ότι ένιωσα αδικία στο πετσί μου (επειδή είμαι Γιαννιώτης; ίσως...) και ειδικά τώρα που έχουν περάσει και δύο χρόνια από τη σχολή, τα θυμάμαι και γελάω. Αλλά δεν είναι αστεία. Εφ όσον υπάρχουν αδικίες και συμφέροντα (όπως λες), η κατάσταση έχει απαξιωθεί από μόνη της, δεν περιμένει ούτε εμένα ούτε κανέναν άλλον να το βεβαιώσει αυτό. Και το τι δεχόμαστε αντανακλά το τι είδους υγεία και τι είδους κοινωνία επιθυμούμε. Σαφώς δεν είναι όλα έτσι, αλλά όπως θα χαρώ έναν διαβασμένο και δίκαιο καθηγητή, έτσι και θα αγανακτήσω όταν βλέπω ότι κάποιος συνάδελφός μου αδικείται. Δεν υπάρχει όριο διαφθοράς όπου από εδώ και κάτω οι αδικίες είναι καλές και από εδώ και κάτω οι αδικίες είναι κακές. Ούτε με νοιάζει αν "και έξω τα ίδια γίνονται". Η αποδοχή είναι απλά το πρώτο λάθος βήμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΡΟΠΟΙ:

1. ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΠΥΡΟ

2.ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ/Η ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ

3.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ

4.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

5.ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ....ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΔΡΑΣ

6.ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ

7.ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

8.ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ

9.ΕΙΣΑΙ ΝΤΟΠΙΟΣ

10.ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ ΙΑΤΡΟ

11.ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ

12.ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ

13.ΖΗΤΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

14.ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ...?!

15.ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΟΙ "ΚΟΛΛΗΤΟΙ" ΣΟΥ

16.ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ,ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΥΛΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ

17.ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

18.ΝΟΣΗΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ!

19.ΦΕΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ

20.ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

21.ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ

22.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ

23.ΣΥΧΝΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

emiloveyou

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΑΚΟΜΑ....

ΑΥΤΑ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...

ΕΙΣΤΕ "ΑΡΧΟΝΤΕΣ"!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ

παιδια ειστε υπερβολικοι.ναι γινονται αδικιες,ναι υπαρχουν συμφεροντα αλλα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.μν βλεπετε το ποτηρι μισοαδειο και μην απαξιωνετε τα παντα.ειναι οτι χειροτερο που μπορειτε να κανετε

δε ξερω αν ειναι υπερβολικα στη σχολη των ιωαννινων, παντως στη δικη μου εχω δει να γινονται και τα 23 , οχι τα 22 αφου για το 17 δε εχω μαθει... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τόσο χάλια είναι στα Γιάννενα ρε παιδιά? Έχει τη φήμη της δύσκολης ιατρικής αλλά ο διαβασμένος ποτέ δε θα αδικηθεί.
Χαχαχα!!! Νομίζεις!!!
Ως ένα σημείο, σωστά είναι. Όταν με εξέταζαν και έβλεπαν από το όνομα ότι είμαι πατριώτης, είχαν μια θετική προδιάθεση. Όχι ότι θα περνούσα αέρα-πατέρα, αλλά υπήρχε ένα καλό και πολιτισμένο κλίμα... Και όταν με έκοβαν, πάλι πολιτισμένα γινόταν.Αυτό με τη νοσηλεία το έχω δει να πιάνει πάντα! Τώρα μην πάτε να σπάτε πόδια για την ορθοπαιδική... μια γαστρεντερίτιδα για την Παθολογία, δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. Βγάλτε καμια ελιά, αλλά όχι σε ειδικευόμενο - ζητήστε καθηγητή. Μετρήστε τη μυωπία σας. Κάντε ένα τεστ Παπ. Έστω και μια εξέταση αίματος. Το καλύτερο όλων είναι η εγκυμοσύνη, αλλά έχει σοβαρές και μακροχρόνιες παρενέργειες...Αλτέρνατιβ, στα Γιάννενα δεν ήσουν; Το Βουγιουκλάκη το θυμάσαι; Τι τον ένοιαζε αν ήσουν διαβασμένος; Τόσοι και τόσοι αριστούχοι κόπηκαν και δεν κατάλαβαν γιατί...
Σαλόνικα έκανα το πρώτο έτος. Κάτσε όμως. Υπήρξε φοιτητής που κόπηκε ενώ θεωρούσε ότι είχε απαντήσει σωστά? Αν, ναι τότε κακώς δεν κυνήγησε το δίκιο του. Προσωπικά όταν έχω δίκιο μέχρι το φόνο μπορώ να φτάσω. Στη αθήνα συζητάμε για τον βλάχο ακτινολογία, επειδή μας ρωτάει κουφά. Ομως υπήρξαν παιδιά που του απάντησαν και πήραν βαθμό. Δε μπορώ να πιστέψω ότι σας αδικούν. Καταλαβαίνω όμως ότι σας δυσκολεύουν οι τρελές απαιτήσεις που έχουν απο εσάς.
Νά 'ξερες τι αδικίες γίνονται και τι παρασκήνιο υπάρχει!
Και τί έκανες? Είπες ευχαριστώ και έφυγες? Κάκιστα.
Αχ φίλε μου...δεν ξέρεις! Αν αντιδράσεις εδώ, έβαλες αυτόματα ΣΤΟΧΟ πάνω σου και δεν παιρνάς ούτε σε 10 χρόνια! Εγώ αντέδρασα πριν 3 χρόνια σε κάποιο μάθημα - γιατί δεν μου υπολόγισαν σωστά το βαθμό, δεν μέτρησαν σωστά τα διορθωμένα - και όχι μόνο δεν το παραδέχτηκαν αλλά δεν μπορώ ακόμα να το περάσω! Δεν είναι μόνο οι πολλές και δύσκολες απαιτήσεις που μας κουράζουν...εκείνο που είναι ψυχοφθόρο είναι οι αδικίες που γίνονται.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ame arkei ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - epikouro ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - paizei podosfairo ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - apo ptyxiako ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -a.5*5 oloi me epikokourousλοιπον αρκει να παιζεις ποδοσφαιρο με επικουρο και να ειναι απο πτυχιακη εδρα και ολα πανε καλα... ολοι 5*5 λοιπον....και ειδικα αν εισαι και οργανομενος με ΣΟΣ απο το συναφι σου..... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια διαβαζω μηνεσ το γρηκμεδσ και απορω για το επιπεδο αυθαιρεσίας στης εξετάσεις!

αραγε μονο στην ιατρικη εξεταζουν ΚΑΙ προφορικα?

εγω τελείωσα φυσικό και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα! εννοειται οτι εδινα μονο γραπτα!

σαν σαλταρισμένοι μου φαινονται οι δόκτορες! τι να πω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα γουστάρω τα προφορικά. Αν εξαιρέσεις το Σιταρά ο οποίος είναι εντελώς αλλόκοτος στη βαθμολόγηση (αλλά και αυτόν τον κανόνισα μια φορά), οι υπόλοιποι καθηγητές ψυχολογούνται εύκολα. Απλά θέλουν κόλπο και βασικές γνώσεις στο μάθημα. Αν κατέχεις το βασικό κορμό του μαθήματος, η επιτυχία είναι σίγουρη. Γι'αυτό δεν χρειάζεται να μαθαίνεις κάθε λεπτομέρεια.

Πρέπει να είμαστε η μοναδική σχολή με τόσες πολλές προφορικές εξετάσεις, αλλά εδώ που τα λέμε, σε μερικά μαθήματα όπως π.χ. παθολογία,καρδιολογία επιβάλλονται. Δίνεις στον εξεταστή μια σφαιρική εικόνα για την ποιότητα των γνώσεων σου. Και στην ιατρική δε μετράει η ποσότητα, αλλά η ποιότητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΡΟΠΟΙ:

1. ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΠΥΡΟ

2.ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ/Η ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΤΟΣ

3.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟ

4.ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

5.ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ....ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΔΡΑΣ

6.ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ

7.ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

8.ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΑ

9.ΕΙΣΑΙ ΝΤΟΠΙΟΣ

10.ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ ΙΑΤΡΟ

11.ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ

12.ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ

13.ΖΗΤΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

14.ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ...?!

15.ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΟΙ "ΚΟΛΛΗΤΟΙ" ΣΟΥ

16.ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ,ΧΩΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΥΛΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ

17.ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

18.ΝΟΣΗΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ!

19.ΦΕΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ

20.ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ

21.ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ

22.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ

23.ΣΥΧΝΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

emiloveyou

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΑΔΙΑ ΑΚΟΜΑ....

ΑΥΤΑ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...

ΕΙΣΤΕ "ΑΡΧΟΝΤΕΣ"!

ΑΥΤΑ ΣΑΣ

ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Η ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΕΙΠΕΣ?

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΛΕΜΕ

ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ 23 ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Δ Ε Ν Γ Ι Ν Ε Τ Α Ι Λ Ε Μ Ε Μ Η Ν Μ Α Σ Τ Η Ν Σ Π Α Σ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΓΩΝΙΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ Η ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΕΙΠΕΣ?

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΛΕΜΕ

ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ 23 ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Δ Ε Ν Γ Ι Ν Ε Τ Α Ι Λ Ε Μ Ε Μ Η Ν Μ Α Σ Τ Η Ν Σ Π Α Σ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΓΩΝΙΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γελασαμε παλι..δεν ξερω τι γινεται βουλγαρια και ρουμανια,αλλα φιλε μου εδω γινονται αυτα..και δεν μπορει να μην το εχεις καταλαβει??αφου ολοι μια οικογενεια ειναι στη σχολη μας..ερχονται ατομα απο βουλγαρια,ιταλια,ρουμανια κτλ και τελειωνουν με πτυχιο κοντα στο 9..και σε πολυ συντομα χρονικο διαστημα..τοσο καλοι φοιτητες ειναι ολοι αυτοι?μη μου πεις οτι δεν το γνωριζεις αυτο??Αμα δεν θες να το πιστεψεις ειναι αλλο θεμα..

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΙΛΕ ΧΟΝΤΡΕ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΛΑΣΠΗ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.