Jump to content

Ασύμμετρη απειλή....


tik-tak

Recommended Posts

Ασύμμετρη απειλή....

Ας καταγράψουμε εδώ τα πράγματα, τις καταστάσεις ή τους ανθρωπους

που θεωρούμε... ασυμμετρες απειλές!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασύμμετρη απειλή ειναι....η καραμέλα , που τρωγα χθες βραδυ, και μου σπασε/ράγισε το σφράγισμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασσύμετρη απειλή ήταν χθές ένας τύπος στην αττική οδό που με πέρασε από δεξιά ενώ είχα πιάσει τη δεξιά λωρίδα. Φοβερό θράσος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασύμμετρη απειλή είναι η βλακεία του νεοέλληνα ...

Πάνω που νόμισα ότι κατάλαβε την ανικανότητα των κρατούντων και θ' άλλαζε σελίδα αρνούμενος την αυτοδυναμία στους γαλάζιους και πράσινους καραγκιόζηδες να σου 40% στον μπούλη !

Απελπίσθην (ξανά) ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασύμμετρη απειλή είναι ο συνδυασμός ημιμάθειας, ξερολίασης, ισχυρογνωμοσύνης, θράσους, απειθαρχίας, τεμπελιάς, ωχαδερφισμού, αγνωμοσύνης, φυγοπονίασης, τζαμπαμαγκίασης και κουφαλίασης του Νεοέλληνα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup με κάλυψες πλήρως....δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα.....αυτό το mix είναι όντως ασύμμετρη απειλή!!! emgoal
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασσύμετρη απειλή ήταν χθές ένας τύπος στην αττική οδό που με πέρασε από δεξιά ενώ είχα πιάσει τη δεξιά λωρίδα. Φοβερό θράσος.

στην αττικη οδο?συγγνωμη Alternative μου ,ηταν μεγαλη η βιαση μου. :P

ασυμμετρη απειλη ειναι οι φρονιμητες μου που κανουν ηρωικη εξοδο ολοι μαζι και κατι πηρε το αυτι μου οτι αποφασισαν να στραβωσουν τους υπολοιπους συγκατοικους τους και για αυτο πρεπει (λεει) να τους επιτεθω πρωτα εγω. emno αλλα μπριτς!!

ασυμμετρη απειλη για το στομαχι μου ειναι να πεινας πολυ , να βγαινεις για φαγητο με ατομα που δεν ντρεπονται να επιτιθενται σε διπλανα πιατα ,και τελικα να ξαναπεινας μετα το γευμα!!!κλοτσια κατω απο το τραπεζι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασσύμετρη απειλή ήταν χθές ένας τύπος στην αττική οδό που με πέρασε από δεξιά ενώ είχα πιάσει τη δεξιά λωρίδα. Φοβερό θράσος.

στην αττικη οδο?συγγνωμη Alternative μου ,ηταν μεγαλη η βιαση μου. :P

Αααααααα εσύ ήσουνα ε? :-) Θα σου δώσω 10 πόντους στο point system και αφαίρεση 1000 πόστ από το φόρουμ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.