Jump to content

UK GreekMeds meeting


towelie

Recommended Posts

Έχει κλείσει λόγω ιστοριών του ιδιοκτήτη με ναρκωτικά. Αν έχετε να προτείνετε κάτι που το αντικατέστησε... Μήπως πρέπει να κάνουμε ένα North West greekmeds meeting? Βλέπω υπάρχει λαός...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Last Reply

Ανοίγω ξεχωριστό θέμα για να μην μπαχαλεύουμε το θέμα για την ειδικότητα στην Αγγλία.

Έχω δεχθεί μέχρι στιγμής 5 προσωπικά μηνύματα σχετικά με την επικείμενη συνάντηση. Για να δούμε πού και πότε θα το κάνουμε, αναφέρω ότι μέχρι στιγμής έχουμε 2 συμμετοχές από Λονδίνο, 1 από Birminigham και 2 από Manchester. Οι του Λονδίνου μπορούν μόνο Λονδίνο. Οι υπόλοιποι είμαστε πιο βόρειοι και λαϊκοί τύποι και μπορούμε οπουδήποτε. Συνεχίστε να λέτε όσοι ενδιαφέρεστε, για το πού και μετά θα βρούμε και το πότε.

Θα χει πλάκα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι Βελγιο.....pls!!!!!

Τεσπα.....καλα να περασετε κι εδω :) Θα ειναι και Χαλουγην ......μουχαχαα θα μασκαρευτειτε;

Ουψ!Λαθος......31/10 ειναι της κολοκυθας κ εσεις λετε για 27-28/10

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια, η συναντηση πρεπει να γινει οπωσδηποτε Λονδινο για να δουνε οσοι ειναι εκτος Λονδινου και λιγο πολιτισμο... :lol:

Υ.Γ. Εκει στο Μαντσεστερ, Μπερμινγκχαμ κτλ εχει δρομους, ηλεκτροδοτηση, υδρευση κτλ η βρισκονται ακομα στην εποχη των Ρωμαιων ? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω αυριο παω Ελλαδα για δυο βδομαδες (επιτελους καλοκαιρινες διακοπες!) αλλα αμα βολευει ολους τους αλλους συναντηθειτε στις 27-28 και εγω θα ερθω στην επομενη συναντηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλο ένα pm από Lancaster που προτιμάει Manchester.

Για να δούμε :)

Ως τώρα έχουμε οριακή πλειοψηφία για πρώτη συνάντηση στα βόρεια!

Το 27/28/10 πώς προέκυψε; Δύσκολο να κατέβω Λονδίνο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βασικα το ειπα με βαση την αλλη συναντηση που εχει τεθει να πραγματοποιηθει εκεινη την περιοδο στην Ελλαδα.

Καλα να περασετε οπου κ αν βρεθειτε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλη μία συμμετοχή από North West (Bolton συγκεκριμένα).

Κάτι μου λέει ότι αν οι μισοί μπορούν Λονδίνο και οι άλλοι μισοί βόρεια, πρέπει να κάνουμε δύο συναντήσεις :)

Λοιπόν, για να κάνουμε μια αρχή:

10 Νοεμβρίου, ημέρα Σάββατο. Οι του Lancaster, Bolton, Manchester, Liverpool, Birmingham, ενδιαφέρεστε για συνάντηση στο Manchester; Από τα μηνύματα υπολογίζω ότι είμαστε προς το παρόν 7-8 άτομα. Είμαι σίγουρος ότι θα ενδιαφέρεται κι ο drkot, οπότε 9.

Φαντάζομαι απογευματάκι για να γυρίσετε σπιτάκια safe οι λίγο πιο μακρινοί;

Έβγαλα την ημερομηνία από αυτά που μου είπατε οι περισσότεροι σε πμ και mail.

Περιμένω νέα σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι ώρα και ημερα θα συναντηθείτε?

αν είναι για την πέμπτη με βολεύει γιατί έχει ματς η ΑΕΛΑΡΑ με την εβερτον και θα έρθω αυθημερόν αγγλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου πρότειναν να βγάλουμε και δεύτερη ημερομηνία.

Λοιπόν, πόσοι θέλετε 27-28/10 και πόσοι 10-11/11; Εγώ προτιμώ το δεύτερο. Γράψτε εδώ τις απόψεις σας να δούμε πόσοι είμαστε. Έπίσης γράψτε αν θέλετε ένα συμβιβασμό ένθεν και ένθεν για να έρθουν και οι Λονδρέζοι, πχ στο Birmingham.

Γράψτε καλύτερα εδώ για να μου φύγει λιγουλάκι ο ρόλος του οργανωτή γιατί ξέρετε ποιον παίρνει η μπάλα σε μια αποτυχημένη οργάνωση :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσοι καμμένοι προσέλθετε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσοι καμμένοι προσέλθετε :)

Παρών.

10-11 βόρεια.

Αμα καταδεχτούν οι πρωτευουσιάνοι πάμε κ λίγο πιο κάτω.

Αμα είναι φόλα όλοι θα κατηγορήσουμε τον Sov!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοβ, πόσα CME credits έχει η συνάντηση;

θα δοθούν και πιστοποιητικά σε όσους συμμετάσχουν;

:lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοβ, πόσα CME credits έχει η συνάντηση;

θα δοθούν και πιστοποιητικά σε όσους συμμετάσχουν;

:lol: :lol:

χαχαχα γειααα σου ρε σλιπ με τα ωραια σου

σοβ αν με φιλοξενησεις σπιτι σου για να μην πω στο δωματιο σου χεχε εεεερχομαι κι εγωωωωω :P:P:D;):lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς το παρόν για 10/11 έχουμε:

1) drkot

2) cadaver

3) towelie

4) Nick

5) myself

Έλα, μην ντρέπεστε και οι υπόλοιποι!

ΥΓ: Sleepwalker θα σε βάλω να κάνεις παρέα στη shlia. Έχεις μεγάλο κρεβάτι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aν και ομολογουμενως θα με βολευε το Λονδινο (και to Birmingham!) απειρως περισσοτερο :rolleyes: , λογικα θα ερθω Manchester, εφοσον γινει λογικη ωρα ωστε κατα τις 8-9 να την κανω για πισω...

Επισης θα ψηφιζα το 27/28, αλλα και το 10/11 μπορω νομιζω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς το παρόν για 10/11 έχουμε:

1) drkot

2) cadaver

3) towelie

4) Nick

5) myself

Έλα, μην ντρέπεστε και οι υπόλοιποι!

ΥΓ: Sleepwalker θα σε βάλω να κάνεις παρέα στη shlia. Έχεις μεγάλο κρεβάτι;

αααχ βρε σοβ

μου φαινεται απο την αμηχανια σου μπρος στις ανηθικες προτασεις μου,μπουρδουκλωθηκες

που κολλαει ο σλιπ τωρα??για αγγλια δε λεμε?κρητη δεν ειναι ο σλιπ???

εγω ΕΣΥ θελω να μου κανεις παρεα :D εκει στη μουντηηηη φουυυυλ στην υγρασια ινγκιλτερα

και να σου πω...με το μεγαλο κρεβατι τι εννοεις ???οτι ειμαι κρεβατογεμιστρα???χααααααααααααχαχ χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία, να το κάνουμε Birmingham, κανένα απολύτως πρόβλημα. Δέχονται οι δύο πλευρές το συμβιβασμό; Άντε παιδιά, εννοείται ότι κανένας δεν θέλει να ξεβολευτεί, αλλά αν είναι να συναντηθούμε, κάποιοι θα χρειαστεί να το κάνουν!

Λοιπόν, ας πει ο καθένας πού μπορεί και πού δεν μπορεί για να δούμε αν θα το κάνουμε ή όχι.

Ημερομηνία: 10/11/2007

Μέρος

1) London?

2) Birmingham?

3) Manchester?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία, να το κάνουμε Birmingham, κανένα απολύτως πρόβλημα. Δέχονται οι δύο πλευρές το συμβιβασμό; Άντε παιδιά, εννοείται ότι κανένας δεν θέλει να ξεβολευτεί, αλλά αν είναι να συναντηθούμε, κάποιοι θα χρειαστεί να το κάνουν!

Λοιπόν, ας πει ο καθένας πού μπορεί και πού δεν μπορεί για να δούμε αν θα το κάνουμε ή όχι.

Ημερομηνία: 10/11/2007

Μέρος

1) London?

2) Birmingham?

3) Manchester?

τς τς τς

αυτο θα πει επιτηδευμενο φτυσιμο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.