Jump to content

τι θα ησουν αν δεν ησουν γιατρος


Laiono

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Last Reply

Εκ των υστέρων θεωρώ ότι δε θα μπορούσα να είμαι τίποτα άλλο...

Τώρα, αν μιλήσουμε για σκέψεις του παρελθόντος, θα μπορούσα να είμαι αθλήτρια ή βιολόγος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νεγρα τραγουδιστρια στη νεα ορλεανη emnative ή βουλγαρα αθλητρια της ενοργανης emjump

:splaaaats::antegeia:

ααα!και γκαλεριστα ή στη νεα υορκη ή στο βερολινο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

try not to think let it come to you.. let the matrix pass.. or flow through it..

εγω βασικα δεν ειμαι αλλα αν δεν ημουν γιατρος.. θα ημουν νεγρος βασιλειας του υποκοσμου στη νεα ορλεάνη

ναι ναι με γουνες νεγρες κορμια και πολυ χιπ χοπ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γυναικα εργοστασιαρχη.Εννοειται πως ακομα το προσπαθω... :P

Σοβαρα?Λοιπον δεν χρειαζεται να προσπαθεις αλλο!Εργοστασιαρχης ειμαι!Ενταξει σπουδασα και ιατρικη για την κουλτουρα μου.Μαλιστα πηγα Ιταλια για σπουδες για να κανω πολυεθνικη την εταιρια μου emcolgateemcolgate .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γυναικα εργοστασιαρχη.Εννοειται πως ακομα το προσπαθω... :P
Σοβαρα?Λοιπον δεν χρειαζεται να προσπαθεις αλλο!Εργοστασιαρχης ειμαι!Ενταξει σπουδασα και ιατρικη για την κουλτουρα μου.Μαλιστα πηγα Ιταλια για σπουδες για να κανω πολυεθνικη την εταιρια μου emcolgateemcolgate .

Καλά ρε Βίκη, εσύ δε διαμαρτυρόσουν κάποτε ότι οι άντρες που μπαίνουν στο GM ψάχνουν γυναίκα;

Κι όμως εσύ βρήκες μόλις τον άντρα των ονείρων σου! Εύγε! :anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ, όταν ήμουν δύο χρονών, ήθελα να γίνω τηλεφωνήτρια του ΟΤΕ :splaaaats: γιατί λάτρευα το τηλέφωνο και ήθελα να μιλάω συνέχεια.... :antegeia:

Μετά αποφάσισα να γίνω γιατρός.... :)

Δεν θυμάμαι άλλο στάδιο που να πέρασα μεταξύ ΟΤΕ και Ιατρικής... emblush

Υ.Γ όσοι με ξέρουν από μωρό μου το λένε ακόμα και σήμερα....πως όλα τα παιδάκια λέγανε γιατρός , δικηγόρος, αστροναύτης κι εγώ τηλεφωνήτρια στον ΟΤΕ!!! emphone

Τι να πω....;! :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aυτό δεν το ήξερα Στελλίτσα.... :rolleyes::lol::lol: όχι, εδώ καλά εισαι... ;)

Θα ήμουν γυμνάστρια ή μουσικός

εγω θα μουνα πιανιστα η χορευτρια η θα ασχολουμουν με art η ηθοποιος θεατρου η φωτογραφος και θα τριγυρνουσα τον πλανητη και θα απαθανατιζα στιγμες της ανθρωποτητας η θα διδασκα στην οξφορδη κλασικες σπουδες ιστορια και φιλοσοφια η διακοσμητρια εσωτερικων αλλα και εξωτερικων χωρων(αν επαιρνα στο χερι μου την αθηνα για κανα τριμηνο οι δρομοι τα κτιρια τα παρκα και γενικοτερα ολοι οι δημοσιοι εξωτερικοι χωροι της θα μετατρεπονταν σε κατι που θα σας τρελλαινε μεταφορικα αλλα....και κυριολεκτικα υπο8ετω! :wacko::lol:)η βιολογος η ενα σωρο αλλα..................................................

ααααααααααααααααααααααααααααααααχ!!!βαθυς ο αναστεναγμος !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:rolleyes: Οδηγός επαγγελματίας....

Κι αν δε με παίρνανε στη Formula 1 και δη στη Ferrari, θα ήμουν ικανοποιημένος και ως απλός...ταξιτζής!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα έπεζα τσελλο στην Φιλαρμονική του Βερολίνου, όπου και θα γνώριζα τον άντρα της ζωής μου, ο οποίος θα έπεζε κόρνο. Για την ώρα μπορώ ακόμα να ονειρεύομαι απλά παρακολουθώντας τις συναυλίες αλλα βέβαια να ελπίζω ακόμα στον κορνίστα :wub: Άντε αν παίζει και σε καμία άλλη ορχήστρα ίσως και να συμβιβαστώ embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευτυχισμενη

γιατι ρε συ amanda ετσι? γονεις σε πιεσαν η το μετανιωσες στην πορεια?

η κατι αλλο? :blink:

βαρέθηκα να πλακώνομαι για τα αυτονόητα (νομοθεσία, δικαιώματα κτλ)

και να βλέπω να ξεφτυλίζουν ανθρώπους για να πάρουν φακελάκια που ποτέ δεν είναι αρκετα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.