Jump to content

home sweet home


Recommended Posts

θέμα για το σπίτι δεν έχουμε, πώς είναι το σπίτι των ονείρων σας? μονοκατοικία ή πολυκατοικία, στο κέντρο της πόλης ή στο χωριό, κλασσικό ή μοντέρνο? το έχετε δει και χρειάζεστε μόνο ... το δάνειο, ή θα το σχεδιάσετε με τα χεράκια σας?

αν το έχετε βάλτε μας και καμιά φωτογραφία για παίρνουμε ιδέες και μεις που ακόμα είμαστε στα σχέδια :rolleyes:

εννοείται ότι μπορούμε να ανταλλάξουμε ιδέες και για το εσωτερικό, επίπλωση - διακόσμηση - οργάνωση ...

όσο για μένα, το ερωτεύτηκα μόλις το είδα ...

post-1594-1189800488.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ , ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέσσερις σανίδες από κόντρα-πλακέ να είναι, με ζελατίνα για στέγη και κουβά να μαζεύει τα νερά που στάζουν...

Αρκεί να είμαι ΜΟΝΟΣ μου εντός...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέσσερις σανίδες από κόντρα-πλακέ να είναι, με ζελατίνα για στέγη και κουβά να μαζεύει τα νερά που στάζουν...Αρκεί να είμαι ΜΟΝΟΣ μου εντός...

emgoal αρκεί να έρχεται κάποιος πού και πού....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέσσερις σανίδες από κόντρα-πλακέ να είναι, με ζελατίνα για στέγη και κουβά να μαζεύει τα νερά που στάζουν...Αρκεί να είμαι ΜΟΝΟΣ μου εντός...

emgoal αρκεί να έρχεται κάποιος πού και πού....

Έρχεται-δεν έρχεται, σ' αυτό το σπίτι θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο... και όχι μόνο.... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.