Jump to content

Ιντερνετικο ραντεβου


ar_pe_tzes

Ιντερνετικο ραντεβου  

56 members have voted

  1. 1. Ποσα ιντερνετικα ραντεβου εχετε βγει??????

    • 1
      8
    • 2
      9
    • 3
      3
    • 4
      1
    • Πανω απο 5
      7
    • Ιντερνετικο ραντεβου?!?!? Τι ειναι αυτο?!?!
      28


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Last Reply

εγώ πάντως δεν έχω βγει.δε μου το έχουν προτείνει ούτε και το έχω προτείνει.ίσως φοβάμαι την απογοήτευση των άλλων και τη δική μου όταν δω κάποιον από κοντά και κυρίως του άλλου φύλου.εξάλλου η ανωνυμία που υπάρχει στο ίντερνετ έχει και τη γοητεία της...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ελεος καημενε !!!!!!!!!!!!Απο τοσο μικρος στο κουρμπετι ! :D

υγ Πλακα πλακα , που το ξερουμε οτι δεν εχεις ξαναβγει ? εσυ τι θα λεγες ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ Τζες .....με αυτα που λες καποιον μου θυμιζεις .....κι αυτος μικρος κι αθωος ηταν οταν ξεκινησε ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εεεεεεεει!δε λεω ψεματα, ενα εχω βγει και απο τοτε δεν το ξαναεκανα. μικρος και αθωος ειμαι ακομα, δεν τα καταφεραν να με διαφθειρουν...χεχεχεχεχεχεχεχεχεχε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα ντε, δε ρωτησαμε αν θα εβγαινε κανενας με -30 βαθμους γυμνος εξω για να αρχισει να τρεχει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα δε μου αρέσει ένα πράγμα στο ιντερνετικό ραντεβού. Ότι δυο άτομα κρύβονται πίσω από την ασφάλεια των υπολογιστών τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φαντασου οτι στην Ιαπωνια βλεπουμε τη γενια των otaku, ή fanboys ελληνιστι... Αγορια κυριως αλλα και κοριτσια δε βγαινουν για μηνες εως και χρονια απο το δωματιο τους και ζουν μονο μεσα απο το pc. Αυτο κι αν λεει πολλα για το τι θα τραβηξει η νεα γενια(ο,τι γινεται στην Ιαπωνια δεν αργει και πολυ να ερθει και δω...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω βγει 2 φορές μόνο λόγω/για rpg. Αλλά ακόμα κ οι dm από ιντερνετική φάση βλάκες ήταν!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί δηλαδή, αποκλείται αυτό το ιντερνετικό ραντεβού να είναι η μοντέρνα έκδοση του προξενιού? Φανταστείτο και έτσι....Εγώ πάντως έχω βγει, μία φορά πριν 4 χρόνια περίπου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να μας πείτε και πώς πήγε το ραντεβού!

Κατέληξε να γίνει πρώην μου.... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραία κατάληξη!

εγώ πάντως έχω ακούσει και ζευγάρι που παντρεύτηκε και είχαν γνωριστεί μέσω ίντερνετ,αλλά φαντάζομαι ότι αυτή είναι μια σπάνια περίπτωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφιτερολ βγηκαμε με το μπουντρουμαρχοντα για να εχουμε ευνοικοτερη μεταχειρηση στα xp και στα level????????? Τς τς τς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.