Jump to content

Το γυναικείο στήθος


gret

Recommended Posts

Σε ενα άλλο διαδικτυακό τόπο (το φόρουμ των ηλεκτρολόγων, shmmy.ntua.gr) διάβασα το εξής θέμα: (http://shmmy.ntua.gr/forum/viewtopic.php?f=23&t=6678&st=0&sk=t&sd=a&start=20)

Το γυναικείο στήθος αυξάνει τη ζωή των αντρών

Όταν κοιτάζει ένας άντρας ένα γυναικείο στήθος, του αυξάνεται η σωματική υγεία αλλά και ο μέσος όρος ζωής του. Αυτό προκύπτει ύστερα από επιστημονικές έρευνες που έγιναν στην Γερμανία.

Ύστερα από έρευνα που έγινε σε πάνω από 200 άντρες, διαπιστώθηκε ότι κοιτάζοντας ένα γυναικείο στήθος γύρω στα 10 λεπτά την ημέρα, είναι τόσο υγιές όσο μισή ώρα γυμναστικής. Ενώ πέφτει η πίεση, λιγοστεύουν οι πιθανότητες για καρδιακό επεισόδιο και μειώνονται οι παλμοί της καρδιάς.

Η σεξουαλική διέγερση που προκαλείται κοιτάζοντας ένα ωραίο γυναικείο στήθος, κάνει τους άντρες να ζούνε περισσότερο, σε σχέση με αυτούς που δεν σηκώνουν το κεφάλι τους να δούνε. Ο μέσος όρος ζωής τους αυξάνεται 4 με 5 χρόνια κατά μέσο όρο.

Οπότε μην φοβάστε να κοιτάζεται μια γυναίκα στο στήθος επίμονα, αν σας κάνει παρατήρηση υπάρχει πλέον και επιστημονική απάντηση: θα ζήσω περισσότερο όσο σε κοιτάζω …

Πηγή: http://vyzia.blogspot.com/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Last Reply

Κ πιο κάτω αναφέρει έναν τρόπο :P

Κορίτσια λέτε να δοκιμάσουμε μια τσιχλίτσα? Είναι για το καλό των αρσενικών μας :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπως λεει και το ανεκδοτο, το γυναικείο στήθος έχει και πολλά κοινά σημεία με την εξουσία.

ελκει το λαό και μπορεί εύκολα να γίνει κτήμα σου αν εχεις καλό λέγειν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ρε τί άλλο θα μας πουνε για να κοιτάνε ανενόχλητοι από δω κι από κεί!!!

"Μα μωρό μου, κοιτάω το στήθος της διπλανής γιατί έτσι αυξάνεται ο μέσος όρος ζωής μου, όχι για κανέναν άλλο λόγο!! Έτσι θα με χαίρεσαι περισσότερο!!" Εχω ακούσει δικαιολογίες και δικαιολογίες, αλλά αυτή πια......ήμαρτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοον!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως αντρας δηλωνω πολυ χαρουμενος με την ανακαλυψη αυτη!Κανω που κανω κατι σε συστηματικη βαση( εκτος του οτι καπνζω) τουλαχιστον αυτο με ωφελει!

Γεννηθηκε μια απορια στο μυαλο μου ομως..Για τις γυναικες ισχυει κατι αναλογο...?

B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω φιλε μου.το μονο που ξερω ειναι οτι εγω δε θα πεθανω συντομα...τοσα χρονια εχω θεσει γερες βασεις. . .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα παω αυριο να βρω τον μανατζερ του νοσοκομείου και θα του πω για τη μελέτη. Θα του πω ότι οι νοσοκόμες θα πρεπει να κυκλοφορούν γυμνές από τη μέση και πάνω για το καλό των ασθενών (βέβαια αγγλίδα νοσοκόμα πιθανώς να έχει το αντίθετο αποτέλεσμα αλλά αυτό είναι μια άλλη πονεμένη ιστορία)

ΥΓ. Αρειανέ, το αβαταρ σου...είναι με σιλικόνη. Μη φέρεις αντίρρηση. ΞΕΡΕΙ ο παππους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:antegeia:

Και που επικεντρώνονται δηλαδη οι γυναικες ρε παιδια?

most of the times on other women ;) μια μόνο να δουν καλύτερη τους όμως, μεταμορφώνονται σε σκύλλες αυτόματα ... και ο μέσος όρος και το επίπεδο ποιότητας ζωής τους και των κολλητών τους μειώνεται άμεσα :lol:

pappous χίλιες φορές το avatar του Αρειανού από άλλα πράγματα που ούτε η σιλικόνη μπορεί να διορθώσει :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ύστερα από έρευνα που έγινε σε πάνω από 200 άντρες, διαπιστώθηκε ότι κοιτάζοντας ένα γυναικείο στήθος γύρω στα 10 λεπτά την ημέρα, είναι τόσο υγιές όσο μισή ώρα γυμναστικής. Ενώ πέφτει η πίεση, λιγοστεύουν οι πιθανότητες για καρδιακό επεισόδιο και μειώνονται οι παλμοί της καρδιάς.

457427sowhatmsniconsja6.jpg

Έλα τα αγοράκια μισή ώρα γυμναστική..

Άντε και το καλοκαίρι έφτασε..

Πάω να δω άλλο ένα "ζεύγος" τώρα..

Λέω να γυμναστώ μία ώρα σήμερα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεννηθηκε μια απορια στο μυαλο μου ομως..Για τις γυναικες ισχυει κατι αναλογο...?

Ισχύει και επειδή έχω μεγάλη καρδιά, θα βοηθήσω να γυμναστούμε μαζί και τα αγοράκια και τα κοριτσάκια του φόρουμ..

Ανέβασα λοιπόν μια φωτο μου...

:rolleyes:

0046kb7.jpg

Η επιβεβαίωση της έρευνας..

Κοιτάξτε κορμί που έφτιαξα, κοιτάζοντας εντατικά στήθη.

Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο..

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pappous χίλιες φορές το avatar του Αρειανού από άλλα πράγματα που ούτε η σιλικόνη μπορεί να διορθώσει :)

emarup χεχεχε...καλο! :lol: (βέβαια εδω που τα λέμε υπάρχει πλεον κάτι που να μη διορθώνεται? Χμ...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pappous χίλιες φορές το avatar του Αρειανού από άλλα πράγματα που ούτε η σιλικόνη μπορεί να διορθώσει :)

emarup χεχεχε...καλο! :lol: (βέβαια εδω που τα λέμε υπάρχει πλεον κάτι που να μη διορθώνεται? Χμ...)

Αμέ ... το μυαλό μερικών και μή πεις όχι ... αν πέρναγε σιλικόνη και εκεί θα μένατε χωρίς δουλειά και εσείς :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπα .....η φατσα ειναι πιο σημαντικη .....ασχημη φατσα , ασχημο και κακο μυαλο .....και ΟΧΙ , η πλαστικη δεν τα διορθωνει αυτα , ξεχαστε το .... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pappous χίλιες φορές το avatar του Αρειανού από άλλα πράγματα που ούτε η σιλικόνη μπορεί να διορθώσει :)

emarup χεχεχε...καλο! :lol: (βέβαια εδω που τα λέμε υπάρχει πλεον κάτι που να μη διορθώνεται? Χμ...)

Αμέ ... το μυαλό μερικών και μή πεις όχι ... αν πέρναγε σιλικόνη και εκεί θα μένατε χωρίς δουλειά και εσείς :rolleyes:

μα για αυτό έχουμε τους ψυχίατρους και τους ψυχοθεραπευτές! Dr Lecter, kokni που είστε ρε! Πείτε τίποτες ορε κοπέλια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπα .....η φατσα ειναι πιο σημαντικη .....ασχημη φατσα , ασχημο και κακο μυαλο .....και ΟΧΙ , η πλαστικη δεν τα διορθωνει αυτα , ξεχαστε το .... :rolleyes:

Το παραπάνω είναι απόδειξη πως για τις γυναίκες δεν ισχύει κάτι ανάλογο σε σχέση με την έρευνα. Τουλάχιστον όχι στον ίδιο βαθμό. :anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπα .....η φατσα ειναι πιο σημαντικη .....ασχημη φατσα , ασχημο και κακο μυαλο .....και ΟΧΙ , η πλαστικη δεν τα διορθωνει αυτα , ξεχαστε το .... :rolleyes:

Το παραπάνω είναι απόδειξη πως για τις γυναίκες δεν ισχύει κάτι ανάλογο σε σχέση με την έρευνα. Τουλάχιστον όχι στον ίδιο βαθμό. :anavwfwties::anavwfwties:

εισαι εξυπνος ..... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπα .....η φατσα ειναι πιο σημαντικη .....ασχημη φατσα , ασχημο και κακο μυαλο .....και ΟΧΙ , η πλαστικη δεν τα διορθωνει αυτα , ξεχαστε το .... :rolleyes:

Το παραπάνω είναι απόδειξη πως για τις γυναίκες δεν ισχύει κάτι ανάλογο σε σχέση με την έρευνα. Τουλάχιστον όχι στον ίδιο βαθμό. :anavwfwties::anavwfwties:

εισαι εξυπνος ..... ;)

LOL

Ευχαριστώ, ευχαριστώ......

Να μην περιαυτολογήσω, αλλά ΚΑΙ από φάτσα καλά πάω.......You can use me as a treatment device!!! :anavwfwties: :anavwfwties: :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπα .....η φατσα ειναι πιο σημαντικη .....ασχημη φατσα , ασχημο και κακο μυαλο .....και ΟΧΙ , η πλαστικη δεν τα διορθωνει αυτα , ξεχαστε το .... :rolleyes:

Το παραπάνω είναι απόδειξη πως για τις γυναίκες δεν ισχύει κάτι ανάλογο σε σχέση με την έρευνα. Τουλάχιστον όχι στον ίδιο βαθμό. :anavwfwties::anavwfwties:

εισαι εξυπνος ..... ;)

LOL

Ευχαριστώ, ευχαριστώ......

Να μην περιαυτολογήσω, αλλά ΚΑΙ από φάτσα καλά πάω.......You can use me as a treatment device!!! :anavwfwties: :anavwfwties: :blink:

ααααα...ετσι !!!!!!! και γιατι δεν μας το λεγες τοσο καιρο ?( κακο να χανεται χρονος ;) ....χι χι χι )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο πλαισιο της αλληλεγγύης ,η δίκη μου συνεισφορά στο τοπικ...

για όσους θέλουν να σπάσουν το φράγμα των στατιστικών...,

γιατι απο ό,τι καταλαβα αυτό που σας ενδιαφερει πρωτιστως

είναι η μακροζωία, βρηκα το φιλτρο του Μαθουσάλα:

post-386-1178018423_thumbjpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.