Jump to content

Γυναίκες οδηγοί...


agomahodas

Recommended Posts

γυναίκα1

γυναίκα2

προσοχή που παρκάρετε!!!

καραδοκούν!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Last Reply

Ο Θεός να σε φυλάει απ'τ'άδικο και από κακιά γυναίκα, λέει ο πανμέγιστος Μπουγάς..

Κι από γυναίκα οδηγό θα συμπλήρωνα χωρίς δεύτερη σκέψη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλάκαι τα 2 αν και το 2ο μου φάνηκε στημένο. είναι πολύ τραβηγμενο για να ειναι αληθεια.

ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ, Ο ΧΑΡΟΣ ΣΕ ΖΥΓΩΝΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ, Ο ΧΑΡΟΣ ΣΕ ΖΥΓΩΝΕΙ

emclapemclapemclapemclapemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ σήμερα πάτησα το μπαμπά μου.... του πάτησα το αριστερό πόδι... καθώς μάθαινα να παρκάρω...

αλλά και οι άντρες δεν πάτε πίσω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I like to drive with my knees. Otherwise, how can I put on my lipstick and talk on the phone?

-- Sharon Stone

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ σήμερα πάτησα το μπαμπά μου.... του πάτησα το αριστερό πόδι... καθώς μάθαινα να παρκάρω...

αλλά και οι άντρες δεν πάτε πίσω..

και εγώ σημερα κανω οπισθεν οπότε ακούω ενα χρρααατς! Κατεβαίνω κάτω και τι να δω;

Δυο χοχλιοί είχαν γίνει χαλκομανία :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ σήμερα πάτησα το μπαμπά μου.... του πάτησα το αριστερό πόδι... καθώς μάθαινα να παρκάρω...

αλλά και οι άντρες δεν πάτε πίσω..

και εγώ σημερα κανω οπισθεν οπότε ακούω ενα χρρααατς! Κατεβαίνω κάτω και τι να δω;

Δυο χοχλιοί είχαν γίνει χαλκομανία :P

και μου ζήταγε κι αποζημίωση.... :lol::lol::lol:

καλά..οι άντρες πάντως προκαλούν τα μεγάλα ατυχήματα... από επιπολαιότητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπαρχουν κι οι εξαιρεσεις.... :rolleyes:emcolgate

Δεν αντιλέγω..

Απλά είναι ελάχιστες..

Βρουμμμμμμ

και μου ζήταγε κι αποζημίωση.... :lol::lol::lol:

Εγώ θα σε αποκλήρωνα πάντως..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά..οι άντρες πάντως προκαλούν τα μεγάλα ατυχήματα... από επιπολαιότητα...

αυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που μιλάμε για νέο οδηγό που θέλει να κάνει φιγούρα (σε γυναίκες ως επί το πλειστον).

αλλιώς τα ατυχήματα τα προκαλούν 100% γυναίκες. απλά το μυστικό είναι ότι δεν εμπλέκονται πάντα ως ΦΥΣΙΚΟΙ αυτουργοι.

Για παράδειγμα όταν εχεις 20 λεπτά μπροστά σου μια γυναίκα που οδηγάει με 20χλμ/ωρα στη μεση μεση του δρομου και εχεις κατεβασει οτι καντηλι εχει επινοήσει ο ανθρώπινος εγκέφαλος, ειναι πολύ πιθανό να προκαλέσεις ατύχημα από τα νεύρα σου. Δε φταις εσυ ομως...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή οδηγάω παρα πολύ μου έχουν τύχει διαφορα κούλα από άνδρες και γυναίκες. Αλλα ένα από τα περιστατικά που έχουν συμβεί με είχε τρελάνει!

Πρωί πρωί πάω Πολυτεχνείο και σε ένα δρόμο που θα τον χαρακτήριζες "σαπουνοδρομο" καθώς πηγαίνω με 40χλμ σε κυρια λεωφόρο μια κοπελια από ένα μικρό δρόμο με ένα τεράστιο STOP βγαίνει σαν να μην συμβαίνει τίποτα :o

Την αποφεύγω στο tsak βγαίνοντας στο αντίθετο ρεύμα (γιατί το αυτοκίνητο τhς κάλυψε όλη την λωρίδα μου) και σταματάω. Με το που γυρνάω να την κοιτάξω, με κοιτάει με ύφος δολοφόνου και μου λέει "Aντε γ@μήσου ρε μ@λ@κ@!" emsurprise

Και βάζει πρώτη και φεύγει εκνευρισμένη με σπινιάρισμα προς την αντίθετη κατεύθυνση.

Τώρα για την συνεχεια οι άντρες μπορεί να την φανταστείτε...

@Sleepwalker: θα διαφωνήσω ότι τα ατυχήματα τα προκαλούν μονο γυναίκες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξήγησε ότι δεν είναι πάντα φυσικοί αυτουργοί..

Όταν το κάθε μαλ@##$$%%νο προσπαθεί να "αποδείξει" τη μαγκιά του στη γκόμενα, αποτέλεσμα είναι το "χ νεκροί ΚΑΙ αυτό το ΣΚ"...

Απλά είναι ελάχιστες..

Βρουμμμμμμ

Βικη=θηλυκος Σουμαχερ :splats:

(Σου)μαχαίρα μου εσύ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά είναι ελάχιστες..

Βρουμμμμμμ

Βικη=θηλυκος Σουμαχερ :splats:

Βίκη τι τούτου οδηγάς?...Και πως είσαι βέβαιη ότι ξέρεις πως οδηγάει ο Μιχαλάκης?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πριν κανένα μήνα μια χάλια βροχερή μέρα ένας (συνάδελφος όπως ανακάλυψα μετά) βγαίνει αμέριμνος και παρά το τεράστιο στοπ και μου κάνει το αμαξάκι μ κουκλί ... όσο ακόμα τα αυτοκίνητά μας σε πολύ ερωτική στάση ήταν ακόμα σφιχταγκαλιασμένα με φως φανάρι ποιος παραβίασε τί, σταματάει ένα τυχαίος αργόσχολος τυπικός νεοέλληνας από το αντίθετο ρεύμα και τί γυρίζει και μου λέει ...

καλά εσύ δεν κοιτάς πού πας???

κρίμα που δεν ήταν μια κάμερα να καταγράψει την απάντησή μου - άφαντος ο τύπος :lol:

η λογική του άντρα πως ό,τι και να έχει γίνει, αν εμπλέκεται γυναίκα οδηγός τότε σίγουρα εκείνη φταίει, έχει και τα όριά της. άσε που οι διεθνείς στατιστικές δεν επιβεβαιώνουν τη @@ που διάβασα παραπάνω για τα τροχαία ατυχήματα.

ο θεός να μας φυλάει από τους ανεγκέφαλους. και των 2 φύλων :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πριν κανένα μήνα μια χάλια βροχερή μέρα ένας (συνάδελφος όπως ανακάλυψα μετά) βγαίνει αμέριμνος και παρά το τεράστιο στοπ και μου κάνει το αμαξάκι μ κουκλί ...

οι λογική του άντρα πως ό,τι και να έχει γίνει, αν εμπλέκεται γυναίκα οδηγός τότε σίγουρα εκείνη φταίει, έχει και τα όριά της.

το παράδειγμα που λες δεν επιβεβαιώνει τίποτα.

μπορείς να αποδείξεις ότι εκείνη την ώρα δεν του πρηζε τα @@ η γυναίκα του στο κινητό;

οχι

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χτες στο πηλιο μια κυρία είπε στην φίλη της να της κάνει "κουμαντο" στο παρκάρισμα ε μπέρδεψε λίγο το γκάζι με το φρένο , άλλωστε είναι τόσο κοντά τα άχρηστα πως να μην τα μπερδέψεις , και πάει η φίλη και κουμπαρά την καθάρισε...

το τραγικό είναι πως η θανούσα φίλη και κουμπαρά της οδηγού σαν χτες 16 απριλιου είχε χάσει το γιο της σε τροχαίο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πριν μερικά χρόνια, στη δροσοπούλου γωνία με πιπίνου, πάλι αδιαφορώντας για το (γνωστό) στοπ, άλλος ερωτευμένος κόντεψε να με θωπεύσει ... σταμάτησε στο παρά 5 και τί να δω ... οδηγός + συνοδηγός άντρες και οι 2 και ακόμα και μετά σαν να μην πήραν χαμπάρι :lol:

άστα να πάνε, κάπου ήσασταν και εσείς λίγο καλύτεροι, αλλά πάει κι αυτό ... τί σας ήρθε να δώσετε ψήφο και άδειες οδήγησης σε γυναίκες ... μεγάλο λάθος :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το παράδειγμα που λες δεν επιβεβαιώνει τίποτα.

μπορείς να αποδείξεις ότι εκείνη την ώρα δεν του πρηζε τα @@ η γυναίκα του στο κινητό;

οχι

Τώρα δεν πιστεύω να σοβαρολογείς έτσι?

Πάντως πιστεύω ότι τα θανατηφόρα ατυχήματα κατά μέσο ορο μάλλον πρέπει να τα προκαλούν οι άντρες σε μεγαλύτερο βαθμό.

Τώρα για το παρκάρισμα των γυναικών έχω ακούσει γιατρό ειδικό στο θέμα να λέει ότι ο γυναικείος εγκέφαλος δεν μπορεί να αντιληφθεί το τρισδιάστατο και το χώρο όσο καλά ο αντρικός. Μάλιστα θυμάμαι έφερνε και αλλα παραδείγματα από αθλήματα (τερματοφύλακες)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το κολλημα κυριως των γυναικων με το κινητο ολη την ωρα στο αυτι,μπορει να μου το εξηγησει καποιος?

μιλαμε για τηλεφωνικη αρμενικη βιζιτα!χωρια τα SMS που απασχολουν και τα 2 χερια και τα 2 ματια!.Πραγματικος χαρος!

Τωρα ξεπαρκαρουν κιολας ενω παιρνουν τηλεφωνο!μαγικο,ε?(δεν περιμενει να μιλησει παρκαρισμενη...)

Βικη,παρε bluetooth για την FERRARI!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα για το παρκάρισμα των γυναικών έχω ακούσει γιατρό ειδικό στο θέμα να λέει ότι ο γυναικείος εγκέφαλος δεν μπορεί να αντιληφθεί το τρισδυατατο και το χώρο όσο καλά ο αντρικός. Μάλιστα θυμάμαι έφερνε και αλλα παραδείγματα από αθλήματα (τερματοφύλακες)

Αυτο περι χωρου το πιστευω..απλα γινομαστε καλες με την προσπαθεια και την δουλεια...οπως παντου αλλωστε... :rolleyes:

Βικη,παρε bluetooth για την FERRARI!

Η Βικη καθοτι "φρεσκια" δεν απανταει ενω οδηγει...Προσεχουμε για να εχουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.