Jump to content

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...


vamos

Recommended Posts

295.gif

καθημερινα ερχομαστε σε επαφη , με πολλα ατομα

καποιες φορες αισθανομαστε την αναγκη ,να πουμε ευχαριστω

για κατι που εκαναν

για κατι που ειπαν

για μια αγκαλια που μας χαρισαν

για κατι που σκεφτηκαν

για μια νυχτα που μας προσφεραν

για κατι που μας εδωσαν

για μια συμβουλη

ακομα και για το οτι ηταν εκει ...οταν χρειαστηκε

και ομως , δεν το λεμε παντα

καποιες φορες κολλαμε

αυτο το forum , μας δινει την δυνατοτητα να το φωναξουμε

να μην ντραπουμε να το πουμε , οπου πιστευουμε οτι οφειλουμε ενα ...

ας ξεκινησουμε ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Last Reply

Θέλω να ευχαριστήσω τον vamos, που παρά το γεγονός ότι δεν τον ξέρω προσωπικά, δεν έχουμε ιδωθεί ούτε γνωριστεί ποτέ, πάντα έχει να μου πει μια καλύ κουβέντα στο msn για να μου φτιάξει τη διάθεση, ενίοτε δε μου τραγουδάει κιόλας για να με ανεβάσει! ! ! :rolleyes:;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστώ όλους τους φίλους μου που στάθηκαν δίπλα μου στις δύσκολες στιγμές μου...αλλά και όσους το έβαλαν στα πόδια, γιατί με έμαθαν πως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι...

και το vamos... για το ωραίο τόπικ που άνοιξε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω το λιμανι μου

που ειναι παντα εκει , σταθερο , απανεμο , γαληνιο

να με ηρεμει μετα απο καθε τρικυμια

και να μου δινει κουραγιο πριν απο καθε νεο ταξιδι ...

θα εισαι ο φαρος μου για μια ζωη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με τη σειρα μου θα θελα να ευχαριστησω την μαμα μου,τον μπαμπα μου,τον αδελφο μου,την γατα μου,την γειτονισσα,τους φιλους μου,τους συμφοιτητες μου....ουπς!!!λαθος!νομιζα οτι επαιρνα βραβειο..

ας σοβαρευτω...

ευχαριστω εναν ανθρωπο που με αντεχει,με αγαπει και με ενα χαμογελο του με κανει να πεταω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με τη σειρα μου θα θελα να ευχαριστησω

την μαμα μου,

τον μπαμπα μου,

τον αδελφο μου,

την γατα μου,

την γειτονισσα,

τους φιλους μου,

τους συμφοιτητες μου....

IMG_7920.jpg

and the oscar goes to ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστω τον αγνωστο που μου μιλησε στο δρομο..ημουν ακεφη, ανησυχη, αγχωμενη..και με εκανε να ξυπνησω, να γελασω, να σκεφτω αλλιως!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω τον καθηγητη κ. Μουντοκαλάκη που με το βιβλίο του Διαφορική Διάγνωση με εκανε φανατικο της Παθολογίας

πάντως δεν ευχαριστω καθόλου την πλειοψηφία των καθηγητων μας για τα βιβλία τους που γράφονται στο πόδι και για τις γνωσεις(?) που μου μεταδωσαν 6 χρονια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω τον καθηγητη κ. Μουντοκαλάκη που με το βιβλίο του Διαφορική Διάγνωση με εκανε φανατικο της Παθολογίας

πάντως δεν ευχαριστω καθόλου την πλειοψηφία των καθηγητων μας για τα βιβλία τους που γράφονται στο πόδι και για τις γνωσεις(?) που μου μεταδωσαν 6 χρονια

Ευχαριστώ και εγώ τους καθηγητές μου της Παθολογίας, που με τον δικό τους ξεχωριστό τρόπο ο καθένας, με βοήθησαν να απόφασίσω ότι θα κάνω ...χειρουργική ειδικότητα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ και εγώ τους καθηγητές μου της Παθολογίας, που με τον δικό τους ξεχωριστό τρόπο ο καθένας, με βοήθησαν να απόφασίσω ότι θα κάνω ...χειρουργική ειδικότητα

emclappingemclapemclappingemclapemclappingemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω το θεο που αποφασισε να με φερουν στη ζωη αυτοι οι ανθρωποι..ευχαριστω το θεο που μου χαριζει υγεια σε μενα και οσους αγαπαω...ευχαριστω το θεο που εστειλε εναν υπεροχο ανθρωπο στην ζωη μου...ευχαριστω το θεο γιατι υπαρχω..και υπαρχουν ολα αυτα..ευχαριστω το θεο γιατι ειναι παντα μεσα μου..

ευχαριστουμε vamos...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραίο τόπικ ρε σύ βάμος. μπραβίσιμο

Θέλω να ευχαριστήσω τον ξάδερφό μου, που μου έκανε δώρο έναν ολοκαίνουριο 250άρι δίσκο για το server μου! <κορυφαία έκπληξη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω τον υπνοβατη και την κλεμενς ,

που σκοτωθηκαν να μου ευχηθουν στα γενεθλια μου

Thankyou2.gif

να στε καλα , δεν θα χαθουμε εμεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ που κατάλαβες και έδειξες ανωτερότητα και ευγένεια ψυχής. Είσαι αυτό που είχα υποπτευθεί απ΄την αρχή: σπάνιος! Νάσαι καλά.

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup κρίμα που δεν μπορεί να το δει (αν κατάλαβα σωστά... )και να απαντήσει...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ και εγώ τους καθηγητές μου της Παθολογίας, που με τον δικό τους ξεχωριστό τρόπο ο καθένας, με βοήθησαν να απόφασίσω ότι θα κάνω ...χειρουργική ειδικότητα

emclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclap

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ το greekmeds που υπάρχει και δεν χρειάζεται να πηγάινω στο καφενείο, αλλά την βγάζω με σπιτικό γαλλικό ;);)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.