Jump to content

Ο Άγιος των Ερωτευμένων!


evelina21

Recommended Posts

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες!

Αυτό το τόπικ είναι το πρώτο μου στο site και θέλω με αυτό να ευχηθώ στο Βασίλη μου χρόνια πολλά, ας μην ξέρει ότι τον θέλω!

Βασίλη, θέλω να γίνω η Βαλεντίνα σου!

Εβελίνα

Όλοι εσείς, αφιερώστε στον καλό/ή σας σήμερα....!

Γιατί ο έρωτας φυτρώνει στις καρδιές όλων μας, και τις καίει! :anavwfwties:

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Last Reply

Θα στειλω τα "χαιρετισματα" στο "μεγαλο" μου -κι ανεκπληρωτο ερωτα που..με θυμηθηκε χθες και θελει να ξαναειδωθουμε..Με προσοχη χρυσε μου γιατι μας εχεις καψει τη γουνα.

Μα κυριως θα αφιερωσω σε αυτον που σημερα με εκανε να χαμογελασω εκει που ημουν λιγο "κακοκεφη"...Στο Βαμακι!!!

Να 'σαι παντα ευτυχισμενο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγώ πάλι που είμαι και κακορίζικη από γεννησιμιού μου, θα ευχηθω για την αυριανή μέρα να καούν όλοι οι Βαλεντίνοι και οι Βαλεντίνες απανταχού και ολούθε!! Μου τη δίνει η ερωτική αποβλάκωση της αυριανής μέρας ! ! (Στρουμφίστηκα τώρα) embombemgademisemillemkeratasemnonoemrantingemskawemwhip

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγώ πάλι που είμαι και κακορίζικη από γεννησιμιού μου, θα ευχηθω για την αυριανή μέρα να καούν όλοι οι Βαλεντίνοι και οι Βαλεντίνες απανταχού και ολούθε!! Μου τη δίνει η ερωτική αποβλάκωση της αυριανής μέρας ! ! (Στρουμφίστηκα τώρα) embombemgademisemillemkeratasemnonoemrantingemskawemwhip

Δεν εχεις κι αδικο..οι πολλες συγκινησεις κανουν κακο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπου το ξαναείπα..Κανονικά αυτή η γιορτή θα πρεπε να ανήκει στους μοναχικούς ανθρώπους..

Και γιατί δεν καθιερώνουν και μια γιορτή για τους χωρισμένους?!?!? Για τους απατημένους?!? (Εκεί θα γινόταν τρελό σουξέ, θα γιόρταζε όλη η Ελλάδα μια παρέα!! -με τόσο κέρατο που έχει πέσει,κυριολεκτικά και μεταφορικά το μια παρέα !!!!). Μια γιορτή για τους απανταχού ορκισμένους εργένηδες και αμετανόητες εργένισσες?!?!?!? Ε? Ε??? Γ Ι Α Τ Ι?!?!?!?!? (γιατί φυσικά ΔΕΝ παίζει χρήμα στη μέση...).. Στο διάολο..!!! ΣΤΡΟΥΜΦΟΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπου το ξαναείπα..Κανονικά αυτή η γιορτή θα πρεπε να ανήκει στους μοναχικούς ανθρώπους..

Και γιατί δεν καθιερώνουν και μια γιορτή για τους χωρισμένους?!?!? Για τους απατημένους?!? (Εκεί θα γινόταν τρελό σουξέ, θα γιόρταζε όλη η Ελλάδα μια παρέα!! -με τόσο κέρατο που έχει πέσει,κυριολεκτικά και μεταφορικά το μια παρέα !!!!). Μια γιορτή για τους απανταχού ορκισμένους εργένηδες και αμετανόητες εργένισσες?!?!?!? Ε? Ε??? Γ Ι Α Τ Ι?!?!?!?!? (γιατί φυσικά ΔΕΝ παίζει χρήμα στη μέση...).. Στο διάολο..!!! ΣΤΡΟΥΜΦΟΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!

Στην ιταλια 15 φλεβαρη ειναι η μερα των singles!Ανυπομονω...

Ζητω η επανασταση.Μονο με αυτους που αξιζουν...οι αλλοι addios.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ...παραμένω ερωτευμένη με τον άντρα που παντρεύτηκα, αν και έχουν περάσει κάποια χρόνια. Βαλεντίνους και αηδίες δεν γιορτάζω όμως.

eminlove1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ...παραμένω ερωτευμένη με τον άντρα που παντρεύτηκα, αν και έχουν περάσει κάποια χρόνια. Βαλεντίνους και αηδίες δεν γιορτάζω όμως.

eminlove1

Και στα δικα μας..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΣ ΒΙΚΥ: ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ SINGLES?!?!!?!?!?!?!? ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΩΡΑ!!! ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΓΗ!!! ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΟΥΣ!!! ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΙΚΗ ΜΕΡΙΜΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑ!! ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ..ΤΣ ΤΣ ΤΣ..

ΠΡΟΣ INVITRO:ΚΙ ΕΣΥ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!! ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ?!?!?!?!??!?! Ε ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ... ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΜΟΥ. ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΣ INVITRO:ΚΙ ΕΣΥ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!! ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ?!?!?!?!??!?! Ε ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ... ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΜΟΥ. ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ..

Οχι, νομίζω πως θέλει τρόπο. (επίσης δεν το συνιστώ για τις κάτω των 30). Και στα δικά σας...αργότερα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΣ ΒΙΚΥ: ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ SINGLES?!?!!?!?!?!?!? ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΩΡΑ!!! ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΓΗ!!! ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΟΥΣ!!! ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΙΚΗ ΜΕΡΙΜΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑ!! ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ..ΤΣ ΤΣ ΤΣ..

Αν υπαρχει λεει...και μαλιστα βγαινουν εξω ολοι οι singles -μιλαμε λυσσα κακια -οπως αντιστοιχως οι ερωτευμενοι την προηγουμενη.Ειναι μερα γνωριμιων..Τεσπα υπερβολες αλλα οι ιταλοι εχουν πλακα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ...παραμένω ερωτευμένη με τον άντρα που παντρεύτηκα, αν και έχουν περάσει κάποια χρόνια. Βαλεντίνους και αηδίες δεν γιορτάζω όμως.

eminlove1

Ινβίτρο μπράβο κι εγώ που σε είχα για αναίσθητη έκανα λάθος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΣ ΒΙΚΥ: ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ SINGLES?!?!!?!?!?!?!? ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΧΩΡΑ!!! ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΓΗ!!! ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΟΥΣ!!! ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΙΚΗ ΜΕΡΙΜΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑ!! ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ..ΤΣ ΤΣ ΤΣ..

Εμεις οι Ελληνες singles δε χρειαζομαστε ειδικη μερα... γιορταζουμε καθε μερα! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμεις οι Ελληνες singles δε χρειαζομαστε ειδικη μερα... γιορταζουμε καθε μερα! emcolgate

Αντε τοτε χρονια μας πολλα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω γιατί τα στρουμφάκια του forum συνχίζεστε? Και γιατί να μην γιορτάζουν όσοι το θέλουν? Έχουμε κάποιο complex? Δεν σας ζήτησε κανείς να συμμτέχετε σε κάποια γιορτή αν δεν θέλετε.

Ααα...επίσης δεν κατάλαβα γιατί δεν συνιστάται να παντρευονται οι γυναίκες κάτω από τα 30? Για να ακούσουμε και κανένα λόγο? Γιατί τότε οι μισές Ελληνίδες μανάδες έχουν κάνει λάθος κάπου αλλά δεν το πήραν πρέφα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι, νομίζω πως θέλει τρόπο. (επίσης δεν το συνιστώ για τις κάτω των 30). Και στα δικά σας...αργότερα!

Ναι ινβίτρο.Για ρίχτα,μ'ενδιαφέρει πολύ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμεις οι Ελληνες singles δε χρειαζομαστε ειδικη μερα... γιορταζουμε καθε μερα! emcolgate

Γιατρέ μου!!! Φύγαμε για βότκες!!!!!! (ή ό,τι άλλο θες, χατήρι δε θα σου χαλάσω!!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να πάρουμε πτυχιο πρωτα και μετά γυναίκες και ερωτές..περασαν ολα σε 2η μοιρα κάτω απο ιστολογίες,φυσιολογίες κτλ!!!!!!!!!!!

το μόνο που θυμίζει γυναικες η γυναικολογία...και αυτη το Μαρτη emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη... δεν λέω να μη γιορτάσουν, αλλά τόση σοκολάτα και τόσο τριαντάφυλλο μέσα στη μούρη μας καταντάει ενοχλητικό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη... δεν λέω να μη γιορτάσουν, αλλά τόση σοκολάτα και τόσο τριαντάφυλλο μέσα στη μούρη μας καταντάει ενοχλητικό...

Νομίζω ότι μόλις ερωτεύτηκα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύετε στον έρωτα?Αποτελεί κινητήριο δύναμη στη ζωή μας?Ή τελικά μας απασχολούν άλλα κι ο έρωτας φθίνει όσο μεγαλώνουμε?

Περιμένω απαντήσεις 25άρηδων και άνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς λέμε "δέχομαι μόνο σοβαρές προτάσεις"?!?!?!? Ε, κάτι τέτοιο!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύετε στον έρωτα?Αποτελεί κινητήριο δύναμη στη ζωή μας?Ή τελικά μας απασχολούν άλλα κι ο έρωτας φθίνει όσο μεγαλώνουμε?

Περιμένω απαντήσεις 25άρηδων και άνω.

στον ερωτα φυσικά και πιστευουμε...

ωστοσο:

-όσο μεγαλώνεις ειναι όλο και πιο δυσκολο να ερωτευτεις

-σπάνια μιλαμε για πραγματικό ερωτα σημερα -οι σχεσεις κατα κανονα εχουν επίκεντρο το σεξ και την ηδονη

πάντως αυτο που παρατηρω με τον εαυτο μου ως προς τις ερωτευσιμες γυναικες ειναι οτι χρονο με το χρόνο η πλάστιγγα ρεπει προς τα πνευματικά σε σχεση με τα σωματικα χαρισματα αυτων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.