Jump to content

πόσο διαβάσατε σήμερα;


tik-tak

Recommended Posts

Αααααααααν είναι δυνατόν!!!!

να λείπει ένα τετοιο τοπικ απο αυτην την ιστοσελίδα!!!!!

λοιπον, φοιτητριες και φοιτητες ,

"πόσο....διαβαστεροι..... είστε

μαζι τους ασχολείστε ;"  (ενν.τα βιβλια)

πόση ωρα μελετήσατε τα βιβλία της σχολής σας ,για τα μαθηματά σας και τις εξετάσεις σας;

Αυτο εδώ δεν είναι τοπικ για να σπειρουμε τον στειρο ανταγωνισμό,την επιδεξιομανία και ματαιοφροσύνη ,

αλλά για να καλλιεργήσουμε την ευγενή άμιλλα  :P

Για να καταγράψουμε με χιουμορ και καλοπροαίρετη διαθεση τον πνευματικό μας κόπο σε χ.λ.(χιλιολεπτά),

να δώσουμε κουράγιο ο ένας στον άλλο...

πείτε μας πόση ώρα διαβάσατε,τι μάθημα,σε ποιο μέρος;

πώς ειναι το κεφαλι σας μετά;σε τι κατάσταση βρίσκεστε;

αν δεν καταφέρατε να κάνετε αποδοτικό διάβασμα, τι σας "εμπόδισε"; ποια δικαιολογια βρήκατε;

:D

 καλό διάβασμα!!!....χιχιιχιχι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν,διάβασα και θα διαβάσω Βιολογία.Προς το παρόν έχω διαβάσει-ασχοληθεί από τις 8:00-11:00 και 16:00-18:00.Συνήθως μέχρι τις 23:00,θα συνεχιστεί το διάβασμα,μέχρι να νυστάξω!!

Που και που,κάνω και κανένα διάλλειμα για να φάω κάτι!Τώρα αν είναι δικαιολογία,εν μέρει,για να σταματήσω το διάβασμα,τί να πω;Who knows?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυο ώρες με το ζόρι! αλλά ποντάρω στο βράδυ! La notte e giovane που λενε και οι φίλοι μας οι Ιταλοί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω 4ωρίτσες.. δίνω Δευτέρα...

Ειμαι κομμάτια απο την Θεραπευτική που διάβαζα περι τις 10-12 ωρίτσες για 7 μέρες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ακόμα δεν έκανα σεφτέ για τον καινουριο χρόνο. λέω να αρχίσω αύριο

γενικά όσο διάβασμα και αν είχα ποτέ δε διάβασα μετά τις 9 το βράδυ και πάνω από 5-6 ώρες/ημέρα σύνολο (εξαίρεση η προηγούμενη εξεταστική όπου έκλεισα και 15ωρο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθόλου σήμερα... Από αύριο πάλι!

Δε δικαιούμαστε και ρεπό;;;

Δηλαδή πρέπει να διαβάζουμε κάθε κάθε μέρα;;;

Εγώ πάλι άλλες φορές σκοτώνομαι στο διάβασμα, σε σημείο που να μη βγαίνω από το σπίτι για μία εβδομάδα (και πλεόν άλλες φορές emblush )....και καμιά μέρα μπορεί και να μη διαβάσω και καθόλου! Να με φάνε οι τύψεις;;; emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι,καθόλου τύψεις.........!

Πάντως εγώ που την έχω πρόσφατη την εμπειρία....οι Πανελλήνιες σε αποδιοργανώνουν και μάλιστα λίγο-πολύ,''είχα'' μέχρι τα τέλη Νοεμβρίου,ρεπό από το διάβασμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το διαβασμα της ειδικότητας είναι περισσότερο! Διάβασα 2 ώρες μετά από 24ωρη εφημερία και νιώθω ευτυχής!!!!!!! Νομίζω πως μόνο στη σχολή και στην αναμονή μπορείς να διαβάσεις πραγματικά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο δίνω Παθ.Αν. αλλά δεν την παλεύω,σήμερα διάβασα ένα 2ωρο,τα παράτησα...Υποτίθεται θα ξεκινούσα 4 Ιανουαρίου αλλά 1 βδομάδα στο νοσοκομείο με πήγε πίσω...Μετά έτρεχα και δεν προλάβαινα... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Σάββατο διάβασα 8 ώρες οφθαλμολογία. :blink: Μου βγήκαν τα μάτια είναι η αλήθεια. :wacko:

Την Κυριακή διάβασα εφημερίδα. emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ ,παιδιά , πάρα πολύ! Έχω χάσει τον λογαριασμό! :wacko::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω διαβάσει κανά τέταρτο, τώρα στην ειδικότητα δεν θα τρελαθώ κιόλας.Το βραδάκυ άλλο κανα ημίωρο και τέλος αύριο πάλι. embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά είσαι εγώ δεν μπορώ με τίποτα να συγκεντρωθώ... ούτε λεπτό... έχει τόσο ωραία ημέρα...που... μόνο το διάβασμα δεν σκέφτομαι

:cool10:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά είσαι εγώ δεν μπορώ με τίποτα να συγκεντρωθώ... ούτε λεπτό... έχει τόσο ωραία ημέρα...που... μόνο το διάβασμα δεν σκέφτομαι

Δεν έχεις άδικο. Να σου πω μάνε καμιά βόλτα και μετά να δείς τι καλά θα σου έρθει ή έμπνευση. Αρχίσαν και οι εκπτώσεις.................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυο ώρες με το ζόρι! αλλά ποντάρω στο βράδυ! La notte e giovane που λενε και οι φίλοι μας οι Ιταλοί!

La notte porta consiglio.....γι'αυτο.... emkafesemkafes:P

Οσο για το ποσο διαβασα σημερα?6 ωρες περιπου...μην κατσει καμια στραβη στο esame di stato :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eν με πάει, εν με πάει...

Εν λέω, εύκολα είναι αλλά ξενέρωσα με πανελλήνιες... Να διαβάσω, αλλά εν γουστάρω βλακείες βαθμούς προφορικούς, άγχη και τα όμοια...

Πάντως, σήμερα εν διάβασα ιδιαίτερα...Φροντιστήριο είχα, γύρισα, αναπαύομαι ες ειρήνην...

Και κατά το βράδυ αργά...γιου νόου....διαβασματέισον...

ΕΡΩΤΗΣΙΣ: Δεν είναι πολύ βάρβαρο την Τετάρτη 7 ωρο σχολείο και απανωτά χωρίς κενά απ'τις 3 το μεσήμέρι έως τις 11 το βράδυ;;

Φλεβάρης και 4, Μάρτης και 3, Απρίλης και 2, Μάης και 1, Ιούνιος και...νενικήκαμεν :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΝΑ 3ΩΡΟ

ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΑ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όλη μέρα στη βιβλιοθήκη...ε κάτι κάναμε σήμερα. Αφού μπαίνω και στο gm από τον υπολογιστή της zivilverfahrensrechtbibliothek...μάλλον είναι σοβαρά τα πράγματα!!! emeleosemgermanyemhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καθόλου....κρίμα...

μια μερα χαμένη... :( :( :( :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καθόλου....κρίμα...

μια μερα χαμένη... :( :( :( :(

μπα, αν δε διάβασες μάλλον κερδισμένη είσαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.