Jump to content

''Μηχανή του χρόνου''


MSC

Γενικά,τί θα προτιμούσατε;  

15 members have voted

  1. 1. Ιατρική ή...........

    • Θα επέλεγα πάλι Ιατρική!
      8
    • Καλύτερα άεργος.
      0
    • Άλλη σχολή.
      7
    • Δεν απαντώ.
      0


Recommended Posts

Μιας κι αρκετοί από εσάς που έχουν τελειώσει την Ιατρική ή κοντεύουν να την τελειώσουν,είστε απογοητευμένοι,αν γυρνούσατε το χρόνο πίσω,τί θα κάνετε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάλι την ίδια πατάτα θα έκανα... Αλλά δεν πειράζει... τόσα χρόνια στη σχολή καλά πέρασα... Αν ήμουν αλλού, ίσως να πέρναγα καλλίτερα... ίσως και χειρότερα... Ποιος ξέρει... Ίδωμεν... Το μέλλον θα δείξει... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα επέλεγα πάλι ιατρική, μόνο που θα έφευγα απ' την αρχή για καμιά Αμερική όπως κάποιοι συμμαθητές μου που θεωρούσα υπερρβολικούς...

Αααχ ρε μνκ, είδα τον τίτλο και θυμήθηκα πάλι τις καλοκαιρινές διακοπές..... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλη σχολή (και ξέρω ποιά συγεκριμένα) αλλά πάλι όταν ήμουν 17 δεν είχα άλλη επιλογή για διάφορους άλλους λόγους, οπότε δεν έχει νόημα η ερώτηση. Ετσι κι αλλιώς κανείς από μας δεν μπορεί να ισχυριστεί ότι βρέθηκε τυχαία στην ιατρική, όλοι είχαμε κάποιους λόγους στα 17 μας που την επιλέξαμε. Αν οι υπόλοιπες συνθήκες της ζωής μου ήταν όπως είναι σήμερα, φυσικά δεν θα ήθελα να ξαναπάω ιατρική. Τότε όμως έπρεπε να το κάνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιατρική και πάλι εννοείται.

σπουδαιότερο είναι να σκέφτεσαι πριν τις πράξεις σου παρά να μετανιώνεις για αυτές (Δημόκριτος).

Δεν ξέρω όμως αν θα προτιμούσα να πάω έξω να φέρω ένα λαδωμένο πτυχίο, αλλά με το χαρακτήρα που έχω το αποκλείω (παρότι είναι της μόδας). Θα ξανατράβαγα τρις το λούκι των πανελληνίων προκειμένου να μην έχω τη στάμπα και να μη φάω κανενα άνθρωπο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.