Jump to content

Ξεπούλημα λόγω διάλυσης (ή συνταξιοδότησης)


Amelie

Recommended Posts

ΠΡΟΣΟΧΗ: Να μην το διαβάσει ο Αντρέας- θα με κυνηγάει μετά :P

Θα μου επιτρέψετε να χαρίσω και να μην πουλήσω. Θα ήθελα εξασφαλισμένη βεβαιότητα πως δεν θα μου μείνει κάτι αμανάτι ;)

-Ένα μπαούλο με αναμνήσεις- κακές και καλές. Συνοδεύονται από φωτογραφικό υλικό και παντός τύπου αξεσουάρ αληθινά και faux. Το σφίξιμο που προκαλούν στο στομάχι δεν είναι θανατηφόρο (έτσι τουλάχιστον μου εγγυήθηκαν εμένα οταν τις αποκτούσα). Πέφτουν ίσως λίγο βαριές στο στομάχι για τους ευαίσθητους, αλλά με ένα Losec είσαι πασάς και δεν χαμπαριάζεις τίποτα.

-Ένα συρτάρι υποσχέσεις-και το συρτάρι πάει πακέτο. Είναι λιγάκι προβληματικό το πομολάκι, αλλά το υπόλοιπο κομμάτι είναι από ξύλο καρυδιάς και αξίζει τον κόπο. Ιδιαίτερα χρήσιμο και πρακτικό τώρα που εχουμε χειμώνα και αναμένονται και νεα χιόνια (καυσόξυλα χρειάζονται ;) )

-Λόγια, λόγια, λόγια, λόγια ψεύτικα. Η διαφήμιση "καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς" είχε κάποια βάση όταν δημιουργήθηκε. Υπάρχει δυνατότητα χρήσης τους ξανά και ξανά, σε κάθε περίπτωση και με όποιες καιρικές συνθήκες. Υποθέτω πως αφού τα πούλησαν σε μένα, θα πουλήσουν και αλλού.

-Μια μπλούζα με τον Goofy. Μου μοιάζει πολύ το τυπάκι της στάμπας. Τη φάτσα μου έτσι κι αλλιώς τη μοστράρω, θέλοντας και μη...

-Ένα γεύμα στο EVENT που εξοικονόμησα από μια εορτάζουσα. Δώρο πακέτο με το γεύμα και τα επιπλέον κιλά που σερνω χρόνια τώρα..

-Μην ξεχάσετε να ρίξετε μια ματιά και στις διάφορες κατασκευές του διπλανού πάγκου (μπουκάλια χρωματισμένα με μεράκι, πινακάκια..) τις οποίες επινόησα για το άδειασμα του εγκεφάλου μου. Εδώ μπορείτε να αφήσετε ό,τι έχετε ευχαρίστηση. Τα έσοδα θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό.

-Τέλος.. Χαρίζεται σε πολυτελή συσκευασία, άλικη, βελούδινη και κεντημένη με διαμαντάκια, ένα μούδιασμα. Ικανό να θανατώσει κουνούπι ώσπου να πεις κίμινο και να ακινητοποιήσει ελέφαντα σε μερικές ώρες. Χτυπάει πρώτα την καρδιά και στη συνέχεια απλώνεται σε όλο το σώμα. Καταστροφικό και με βέβαια αποτελέσματα. Δυστυχώς αγνοώ ακόμα το αντίδοτο- ωστόσο, όποιος το ανακαλύψει, να επικοινωνήσει μαζί μου στο 210 64....... Δίνω όσα-όσα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Last Reply

Θα πάρω αυτό με τον Γκούφυ, αν και θα μου πέφτει λίγο μεγάλο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα επίσης να ξεφορτωθώ αυτό το σπαστικότατο ΝΟΚΙΑ 3230 που κάνει τα δικά του, και αντί να εξυπηρετεί την κάτοχό του, παίρνει πρωτοβουλίες <_<

Άμα σε βάψω μπλε και σε πετάξω στη θάλασσα, θα σου πω εγώ παλιο-σύγχρονη τεχνολογία που μου σήκωσες κεφάλι και πήρες ψηλά τον αμανέ! emcensored:antegeia::angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενδιαφέρομαι για το κινητο γιατί τέτοια κινητά είναι χρυσάφι. Παρακαλάω να χαλάει που κ που το δικό μου αλλά ΔΕΕΕΕΕΕν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμμ... Σόρρυ παιδιά, αλλά μάλλον κάνατε λάθος σε κατιτίς... :mellow: Το θέμα ρωτάει "τι θέλετε να ξεφορτωθείτε" :P όχι τι θέλετε να φορτωθείτε από αυτά που θα ήθελα να ξεφορτωθώ εγώ :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για εξαφάνιση-ξεπούλημα θέλω να στείλω

μάλλον τους φρονιμίτες μου που έχουν αρχίσει να με ενοχλούν...

και τη σκόνη από το σπίτι :P

Και τη θέληση να σου ρίξω μια μπουνιά στη μούρη αν ποτέ σε δω στο δρόμο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε γειά στα συναισθηματά μου και τις ανασφάλειές μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αυτό ξαναπέστο...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ξεφορτωθώ όλα τα φυλλάδια ΓΕΡΜΑΝΟΣ/ ΝΟΚΙΑ/ΠΛΑΙΣΙΟ που γεμίζουν το σπίτι σαν από μόνα τους και μου ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. emcensored

Επίσης θέλω να ξεφορτωθώ όλα όσα είναι πάνω στο γραφείο μου.

(Να διευκρινήσω Amelitsa: Θέλω να ξεφορτωθώ τα άχρηστα! Τα χρήσιμα θέλω να μπουν ωραία ωραία σε μία θέση που να είναι πρακτική και βολική και θα μπορώ να τα βρίσκω αμέσως μόλις τα χρειαστώ) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορώ τα χρέη που έχω σε τρεις τράπεζες να τα εξαφανίσω;;

ΤΙΜαλακίες λέω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για εξαφάνιση-ξεπούλημα θέλω να στείλω

μάλλον τους φρονιμίτες μου που έχουν αρχίσει να με ενοχλούν...

και τη σκόνη από το σπίτι :P

Και τη θέληση να σου ρίξω μια μπουνιά στη μούρη αν ποτέ σε δω στο δρόμο..

Εμένα;;;;; :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχχχχ αυτα τα καταραμενα τα μαθηματα θελω και εγω :splats:

α ναι ..και αν γινεται τον σπιτονοικοκυρη και την σπιτονοικοκυρα που μενουν ακριβως διπλα και κανουν φασαρια ...(καποιος να τους παρει ακουστικα βαρυκοιας ..για να σταματησουν να βαζουν στη διαπασων την τηλεοραση ) :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επισης εκεινα τα κωλοσκυλα της γειτονισσας θελω να ξεφορτωθω :blink: !!

Την εχουν πεσει σε ολους και αυτα δεν παθαινουν τιποτα,ειναι κορακοζωητα!!Χιονια,βροχες τιποτε δεν τα αγγιζει <_< ...Τι πρεπει επιτελους να γινει για να τα ντεντεκορδιασουνε emrip:lol: ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ψψψψψψτ κύριος... <_< θα σε μπατσίσω λέμε....

emarright Εγώ θέλω να ξεφορτωθώ μερικά πραγματάκια αλλά θα γράψω άλλη ώρα γι'αυτά, γιατί πρέπει να ξαναβγώ και δεν προλαβαίνω, άσε που πρέπει να απαντήσω στον Ιωνάθαν Λίβινγκστον για κάτι που είπε σε άλλο τοπικ... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ξεφορτωθώ ένα κοντοπίθαρο πλάσμα που περνιέται για μούρη και χαρακτηρίζεται από την απόλυτη κακεντρέχειεα! emcensoredemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά δεν είναι ο βαφτισιμιός, αλλά κάποιος τον έχει βαφτίσει και αυτόν που θες να ξεφορτωθείς πάντος

Χμμμ θέλω να ξεφορτωθώ το πλύσιμο των ρούχων

<_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ξεφορτωθώ όσους με υποτιμούν με οποιονδήποτε τρόπο.

Θέλω να ξεφορτωθώ και μια αλυσίδα γεγονότων που με οδήγησαν ως εδώ... και να ξαναγυρίσω στα τέλη Αυγούστου του 2004 (βέβαια δε μετανιώνουμε ποτέ για κάτι που κάναμε, μόνο για κάτι που δεν κάναμε)..

Θέλω να ξεφορτωθώ 154 άτομα από τον εργασιακό μου χώρο....

Θέλω να ξεφορτωθώ τη μυωπία μου emnerd

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ξεφορτωθώ ένα άτομο που έχει μπεί στη ζωή μου και γιούχου γιούχου.. :anavwfwties:

Επίσης, τον τελευεταίο χρόνο που με έχει κάνει άνω κάτω... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.