Jump to content

Είναι πολλή αηδία που..??


ΣΑΜΠΟΤΑΖ

Recommended Posts

Εκφράστε ελεύθερα ότι κάνατε και πιστεύετε πως αν βλέπατε ή ακούγατε κάποιον άλλο να το κάνει θα μένατε κάπως έτσι: emeek ..

Μη ντρέπεστε,βγάλτε τα βρωμερά άπλυτα σας στη φόρα-περιστατικά και γεγονότα!! emdevil2:rolleyes:

Είναι πολύ αηδία που..έβαλα μουστάρδα+Ketchup+μαγιονέζα στους ντολμάδες μου??

Είναι πολύ αηδία που..μ'αρέσει να μυρίζω το πως μυρίζουν τα νεκροταφεία?? :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Last Reply

Eιναι πολυ αηδια που μικρος ετρωγα σαντουιτς με μερεντα και τυρι φετα??

Δεν το κανω πια,αλλα μικρος θυμαμαι μου αρεσε :blink::blink::blink: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

excellent-excellent!!Είμαστε σε καλή αρχή!! :D

Ρεζιλευτείτε ελεύθερα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμ γαστριμαργικά θα έλεγα κάτι όχι πολύ εξτρίμ αλλά αρνάκι ψητό με κακάο ή χυμό πορτοκάλι (είχα τρέλα μικρός με το κακάο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω μια φορα ειχα φτιαξει γαλα με κακαο και μου ηρθε η φαεινη ιδεα να προσθεσω χυμο φρεσκοστυμμενου λεμονιου για να το κανω κοκταιλ!

η γευση του μου εχει αφησει ψυχικα τραυματα 15 χρονια μετα. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ας μας πούν οι γυναίκες το φόρουμ τί τρώνε όταν περνάνε περιοδεύον!

Εκεί να δείτε emanakatevomaiemanakatevomaiemanakatevomaiemanakatevomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Eγώ χωρίς να περνάω περιοδεύον τρώω καρότα βουτηγμένα σε μερέντα :P

Επίσης βουτάω στάνταρ τα πατατάκια στη σαντιγύ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην εφηβεία μήλα με μουστάρδα :blink:

Εσχάτως, κοτόπουλο με σοκολάτα :wacko:

H απόλυτη φρίκη για μένα είναι το πιο απλό λάθος που μπορεί να συμβεί στην κουζίνα. Φτιάχνω φραπέ και αντί για ζάχαρη βάζω αλάτι (κλασικά). το θέμα είναι ότι επειδή διψούσα (κατακαλόκαιρο) τραβάω μία γρήγορη ρουφηξιά με πολύ καφέ και ..... emanakatevomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αχαχαχα, Γιώργο μου το έπαθα πριν κανένα διβδόμαδο, φτιάντοντας τσάι...Αυτό ήταν πολύ μπλιαχχχχχ ακόμα και για μένα..
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αχαχαχαχαχιχιχιχοχοχοχεχεχεχε το'παθε η Tangerine (παλιό και εξαφανισμένο μέλος) με ελληνικό καφέ προ αμνημονεύτων ετών.... :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοκολατα στο φαγητο ειναι ....γιαμι γιαμι!!!Οποιος εχει δει και το εργο Σοκαλα ξερει :D

Στη Τοσκανη εχει ενα γλυκο που εχουν σοκολατα,κανελα και πεπεροντσινο (κοκκινες πιπεριτσες)

Βασικα ειναι αηδια το σπιτι μου αφου εχω να καθαρισω απο.... <_< ...... emoops καλυτερα να μη πω emeek

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....τρωω πιτσα special μαζι με χοιρινο ριγανατο?

....στο φρουτοχυμο απο μηλο,αχλαδι και πορτοκαλι κανω βούτες με φρεσκο ψωμι?

ΔΕΝ ΑΗΔΙΑΣΑΤΕ ΑΚΟΜΗ?

....κοτοπουλο ψητο με μερεντα?

....ριζοτο λαχανικων με ζελεδάκι φραουλα?

Το πιο αηδιαστικο ομως δεν ειναι να τα τρως...ειναι να βλεπεις τον αντρα σου να τα τρωει!

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι πολύ αηδία που έπεσε το κινητό μου σε έναν κάδο σκουπιδιών και βούτηξα μέσα για να το πιάσω από τον πάτο; Και μετά μπήκα σε ένα φιλικό αυτοκίνητο χωρίς να τους πω πού ήμουν πριν λίγο; Νταξ, δεν ήταν πολύ βρωμερός κάδος... emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όχι βέβαια!! Τι, έπρεπε να το πετάξεις;;; Αν σου' πεφτε σε καμιά λεκάνη το συζητάμε :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τοσο πολυ αηδια ειναι ρε μαγκες να διαβαζω prof.Wizard και μου σβησατε το ποστ...???? :lol:

δε βλεπω ομως να καθαριζετε τα δικα του ποστ απο τις βωμολοχιες :splaaaats:

συμπατριωτης? :D

απλά είναι ένα εμπρηστικό ποστ που μπορεί να χαλάσει ένα κατά τα άλλα ενδιαφέρον κι αστείο θέμα, έγινα κατανοητός; Όταν λέμε να διαφυλάξετε εσείς οι ίδιοι αυτόν τον χώρο, σημαίνει πέρα από άλλα να μην δημιουργείτε χωρίς λόγο τις προυποθέσεις για να αρχίσουν καυγάδες και να χαλάνε θρεντς. Υπάρχουν αρκετά θέματα στα οποία ο κόσμος δεν μπαίνει γιατί απλά "όλοι τσακώνονται παντού"..... Ας διαφυλάξουμε αυτά που ακόμη "δεν τσακώνονται" .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ώρες ώρες μου θυμίζω Mr. Bean αγαπητέ ΝΜ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ να δεις...που σήμερα πήγα να δώσω στην αδερφή μου το τσιμπιδάκι για τα μαλλιά και το πέταξα μέσα στον καφέ της :P

Μετά με έβαλε και να το πλύνω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ να δεις...που σήμερα πήγα να δώσω στην αδερφή μου το τσιμπιδάκι για τα μαλλιά και το πέταξα μέσα στον καφέ της :P

τον καφε τον ηπιε? αυτο θα ηταν καπως αηδια....βεβαια εξαρταται και απο το τσιμπιδακι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμμμ για να δούμε.

Αυτό που με αηδίαζε όταν ήμουν μικρή ήταν ο αδερφός μου που έτρωγε ψωμί με φέτα και μαρμελάδα.

Τώρα συνειδητοποιώ ότι αυτό ήταν και ο πρόδρομος του τσίζκέικ στο χωριό μας.

(Ποτέ δεν μου άρεσε το τσιζκέικ, έτσι και αλλιώς)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-Ειναι πολυ αηδια που βαζω 2,5 κουταλιες καφε σ ενα κανονικο ποτηρι νες? emkafes

-Ειναι πολυ αηδια που μπορω να φαω ψαρι κ μπριζολα ταυτοχρονα? :blink::blink: (ναι!)

-Ειναι πολυ αηδια που βλεπω Μιικε κ γουσταρω? :splats:

-Ειναι πολυ αηδια που οι πιτζαμες μου ειναι γεματες καφε? emoops (αυτο μαλλον δεν επρεπε να το πω! :P )

-Ειναι πολυ αηδια που οταν διαβαζω ζωγραφιζω με στυλο ποδια κ χερια? :wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σας ελεγα ποσο συχνα αλλαζα καλτσες οταν ημουν μικρος και αν αυτο ηταν αηδια,αλλα αστε το καλυτερα :blink: ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.