Jump to content

Προσφυγών το ανάγνωσμα


The Healer

Recommended Posts

ισαξιοι αναμεσα σας??!ποιος νομιζεις οτι εισαι,ετσι ωστε να επιθυμω εγω να γινω ισαξιος σου?οταν πραγματοποιουσα τα καλοκαιρια Πρακτικη στο γεν. κρατικο Αθηνων,οι ειδικευομενοι ρωτουσαν να μαθουν τον προφανη κατα τ΄αλλα λογο.μου εξηγησαν επισης πως λειτουργει για τους εδω φοιτητες το συστημα,11 με 12 για καφε στο κυλικειο του νοσοκομειου και αντε γεια.καλλιτερα θα ηταν η ανησυχια σου να περιοριστει στο αν καθιστασαι εσυ ικανος να ασκησεις την ιατρικη οπως επιβαλλεται.ουτως ή αλλως ολοι κρινομαστε και θα κρινομαστε καθημερινα.αναφορικα στο κυρος της ιατρικης,πιστευεις ειλικρινα πως δυναται καποιος απο αυτους που περιγραφεις να το αμαυρωσει?προσωπικα διαφωνω.παντου υπαρχουν καλοι και κακοι,γινεσαι μαλλον και εσυ υπερβολικος.το γεγονος οτι πετυχες στις πανελληνιες εξετασεις,δε σου δινει το δικαιωμα να θεωρεις κατι δεδομενο,κανενας δε θελει να σου περιορισει τιποτα,ουτε και εχει αναγκη να το κανει.ολοι "ριχνομαστε στο στιβο",εχοντας(ελπιζω να το πετυχα τωρα) ισα δικαιωματα(και υποχρεωσεις βεβαια).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Last Reply
Οφείλουμε να αγαπάμε τον πλησίον μας, αλλά να χαϊδέψουμε αυτούς που προσπαθούν να επιτύχουν αποδεικνύοντας sony και καλά την αποτυχία αυτού που τον έταξαν να τους κρίνει;

Σιγά μην είναι και σων και hitachi... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Pele ξαναδιάβασε αυτό που έγραψα με προσοχή και θα δεις σε ποιούς αναφέρομαι και ποιούς αμφισβητώ....

Professore mazda χεις κάνει τσουρέκια :P:Demiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.μου εξηγησαν επισης πως λειτουργει για τους εδω φοιτητες το συστημα,11 με 12 για καφε στο κυλικειο του νοσοκομειου και αντε γεια.καλλιτερα θα ηταν η ανησυχια σου να περιοριστει στο αν καθιστασαι εσυ ικανος να ασκησεις την ιατρικη οπως επιβαλλεται.ουτως ή αλλως ολοι κρινομαστε και θα κρινομαστε καθημερινα.

Εμεις μπορει να ημαστε 11-12 στο κυλικειο για καφε αλλα οι εξετασεις μεσα στη σχολη ειναι δυσκολες και τις περναμε διαβαζοντας. Και οχι αγοραζοντας το καθε μαθημα με εναν ντενεκε λαδι και 100$ οπως με πολλη περηφανεια καποιοι δικοι σας διατυμπανιζουν! :angry::angry: :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τους καλύτερους καφέδες τους ήπια (εκτός από το θρυλικό Στέφανο...):

1) Νευρολογία, απέναντι από το Αιγινήτειο

2) Αγία Σοφία, μέσα στο αλσάκι

3) Πνευμονολογία-Σωτηρία, στο καφενείο στο αλσάκι

4) και το καλύτερό μου, καφές από το σπίτι στο Βρωμοκαΐτειο. Μάης μήνας, ένα μικρό θαύμα της φύσης...

Γαμώ τις Ιατρικές βγάλαμε!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τους καλύτερους καφέδες τους ήπια (εκτός από το θρυλικό Στέφανο...):

1) Νευρολογία, απέναντι από το Αιγινήτειο

2) Αγία Σοφία, μέσα στο αλσάκι

3) Πνευμονολογία-Σωτηρία, στο καφενείο στο αλσάκι

4) και το καλύτερό μου, καφές από το σπίτι στο Βρωμοκαΐτειο. Μάης μήνας, ένα μικρό θαύμα της φύσης...

Γαμώ τις Ιατρικές βγάλαμε!!! :antegeia:

Εγω βαζω μεσα και το Ευαγγελισμο. Εχει και ωραια ντονατς.

Κοντα στο πτυχιο ιατρικης επρεπε να παρουμε και αυτο του εκτιμητη καφε!!!

Θα μπορουσαμε να κανουμε και κριτικη καφε στο Αθηνοραμα και να κερδιζουμε και το ψωμι μας και οχι να τρεχουμε σε αγροτικα, ειδικοτητες κτλ :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ ρε λεφκάντερ. Με φώτισες...

(λες να μην ξέρω από πού είναι το link που ΕΓΩ βάζω; )

Εκτός αν αυτό ήταν η απάντησή σου, εμμέσως πλην σαφώς. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμμέσως? Γιατί εμμέσως? Εδώ θέλουν σκονάκι να γράψουν τη λέξη "μυνήματα" στο site...

Και στον Ευαγγελισμό είχε καλό καφέ, και μάλιστα πριν γκρεμίσουν εκείνον τον ας πούμε κήπο στο τέρμα την ΜΕΘ, αλλά είχα μια σφοδρή ερωτική απογοήτευση, οπότε το έχω διαγράψει από τη μνήμη (έκανα format τη flash)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχεις περάσει από Σισμανόγλειο και φαίνεται.

Ελληνικός στη χόβολη και άλλα πολλά. Τρελή καντινίτσα!

Μήπως να ανοίγαμε ένα thread "Καφέδες στις γιατροκοπάνες" να δείχναμε και ένα επίπεδο βρε αδερφέ στους απέξω που μας τη λένε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4) και το καλύτερό μου, καφές από το σπίτι στο Βρωμοκαΐτειο. Μάης μήνας, ένα μικρό θαύμα της φύσης...

Νόμιζα ότι είμαι η μόνη. Με θέα την Αγία Μαρκέλα αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως να ανοίγαμε ένα thread "Καφέδες στις γιατροκοπάνες" να δείχναμε και ένα επίπεδο βρε αδερφέ στους απέξω που μας τη λένε;

ΝΑΙ!ΝΑΙ!ΝΑΙ! :D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμεις μπορει να ημαστε 11-12 στο κυλικειο για καφε αλλα οι εξετασεις μεσα στη σχολη ειναι δυσκολες και τις περναμε διαβαζοντας. Και οχι αγοραζοντας το καθε μαθημα με εναν ντενεκε λαδι και 100$ οπως με πολλη περηφανεια καποιοι δικοι σας διατυμπανιζουν!

αυτοι οι 'καποιοι' που εσυ αναφερεις,υπαρχουν παντου.με τον εναν ή αλλον πλαγιο τροπο να 'καθαριζουν' μαθηματα.ισως εκει που σπουδασαν "καποιοι δικοι μας" να ειχαν αναγκη το λαδι(πραγμα που ακομα και εσυ δεν το πιστευεις).αλλου,ενεκα δημοκρατιας,υπαρχει αμεση και εντονη αναγκη ψηφων.μην εξαπτεσαι.οσο για την επιτηρηση στις εξετασεις σας,εγραψα πιο πανω.κυκλοφορει και ενα χαρακτηριστικο poster.εαν παλι μιλας για δυσκολια θεματων,τραβα 'δωσε' ΔΙΚΑΤΣΑ,αφου τελειωσεις με τη σχολη σου.μαλλον θα πρεπει να 'ξεσκονισεις' καποια βιβλια,και ισως τα καταφερεις.

Προς Ten Ten:προσεκτικα το διαβασα,περιμενω και απο εσενα το ιδιο.

εννοειται πως,προσωπικα εγω, δεν εχω κατι σημαντικο να χωρισω με φοιτητες της ημεδαπης,και εννοειται πως,προσωπικα εγω,δε θελω να θιξω κανεναν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως για τη φωτό, τα έδρανα είναι πολύ καινούργια... Δεν ξέρω αν έχουν ανακαινίσει έτσι εντυπωσιακά κανένα αμφιθέατρο τον τελευταίο 1,5 χρόνο, αλλά νομίζω πως δεν είναι από την Ιατρική Αθήνας τουλάχιστον.

Άσχετο: Αμφιθέατρο της Ιατρικής Αθήνας είχαν δείξει στην ταινία "Αιώνιος Φοιτητής", άλλη μια υπερπαραγωγή που μας ανέβασε σε επίπεδο στα μάτια των κοριτσιών άλλων σχολών :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σπάσε πλάκα μια μέρα να βρουν αποδείξεις ότι στη φωτογραφία είστε: :P

εσύ (Σαράντος) κάτω κάτω, η NIKITA από πίσω με το σκονάκι στον μηρό, δίπλα η πεταλουδίτσα, και παραδίπλα η ten-ten, πίσω ο Παλαιολόγος να κλέβει απ'τον μαλλιά τον Κωνσταντίνο, και τέλος ανώτατο έδρανο 2 άγνωστοι με τον lefkander!

emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι κακία............................................

Σκονάκι και μάλιστα στον μηρό;;;

Δηλώνω: Εγώ με την αξία μου και τις δικές μου πλάτες περνούσα τα μαθήματα. Στους κακοπροαίρετους θα δώσω την αναλυτική μου.

edit: Ο Σαράντος έπαιζε μπάλα λέει όταν εγώ έδινα. Α, και άκουγε Νάνσυ που δεν είχα την τιμή να γνωρίσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η φωτογραφία δεν πρέπει να είναι απο κάποιο αμφιθέατρο της Ιατρικής Αθήνας...Τώρα δεν ξέρω αν είναι αμφιθέατρο κάποιου νοσοκομείου...(άσχετο,αλλά είδατε το αμφιθέατρο Μικροβιολογίας πώς το κάνανε??καμία σχέση με το παλιο...σαν να το ξαναχτίσανε..πολύ χλίδα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εσύ είσαι αυτός που γυρίζει; :)

Το κατάλαβα και έχεις χιούμορ ο άνθρωπος. :P Αφορμή έψαχνα για την Νάνσυ, αλλά δεν μου βγήκε καλό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εσύ είσαι αυτός που γυρίζει; :)

Α μη νομίζεις ότι γελάω (ROFLMAO) απλά τρίβω τον πισινό μου κάτω γιατί έχω Enterobius Vermicularis... emhehe

Λοιπόν, κλείνω το PC γιατί άρχισα να λέω βλακείες. Τα λέμε αργότερα m8s.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν έχω τον αυτοέλεγχό σου, πάντως να 'σαι καλά, ήταν ΤΕΛΕΙΟ :P:P:P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.