Jump to content

Προς ΑΝΤΙΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ το αναγνωσμα


MEDuser

Recommended Posts

?

5ον αν δεν έχεις καταλάβει εδώ και χρόνια ζούμε σε τρομερούς ρυθμούς ανάπτυξης και σε ένα νέο σύστημα που καλείται ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗ ξέρεις τις βασικές αρχές του? Ελεύθερη διακίνηση προϊόντων και επαγγελμάτων……

6ον να είσαι σίγουρος ότι αν το ελληνικό κράτος μου έλεγε όταν ξεκινούσα να σπουδάσω στο εξωτερικό μην πας δεν θα πήγαινα ποτέ αλλά αντίθετα όλοι και όλα μου λεγανε να πας δεν είναι κακό δεν πειράζει κανένα.

1st: Every country that respects herself gives priority to the local graduates

2nd: In the free world you already admitted we are living it is not the government's responsibility to inform you about where to go or not

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...
  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Last Reply

kαι ποιος εισαι εσυ μεγαλε?

ο δικηγορος των δικατσαδων?

και εγω εχω σπουδασει στη ρουμανια και δε με ενοχλει η κριτικη

αλλωστε <<φοβου τουσ Δαναους και δωρα φεροντας>> η γνωστη φραση ελπιζω να σε καλυπτει και ειναι γνωστη απο αρχαιοτητας η φυλη μας και τι κανει για να κερδισει δοξα τιτλους και τιμη....

σιγουρα καποιοι ειναι κακοπροαιρετοι αλλα με τον υβριστικο τους λογο μειωνουν και την αξια των επειχηρηματων τους εξαλλου ειδου η Ροδος ειδου και το πηδημα στο malmö ειναι ενας ελληνας που εχει σπουδασει ρουμανια και διαπρεπει σαν ειδικευομενος

δτο norrköping ειναι μια χιλιανη που εχει σπουδασει Ρουμανια επι τσαουσεσκου και ειναι διευθυντρια μου στη ψυχιατρικη κλινικη,

η συγκεκριμενοι κυρια ειναι ενας απο τους πιο καταξιωμενους ψυχιατρους στη Σουηδια

ονοματι vargas μαρια

και αλλη πολλοι μυρια φανταζομαι που δε μπορω να ξερω

δε νομιζω οτι ηταν ευστοχο το σχολιο σου για το σειτ

γιατι το ε-δοαταπ ειναι πολυ της πλακας και εχω τους λογους μου που το λεω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.