Jump to content

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


ΑΝΝΑ

Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ!!!! :rolleyes: ΑΠΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΝΟΜΙΚΗ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΜΑΘΗΜΑΤΑ,ΓΕΛΟΙΑ ΦΥΣΙΚΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΝΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.Η ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΧΕΙ 4.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑΝ 11 ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ(ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΑ).ΟΥΤΕ ΣΕ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΕΣΤΩ ΜΕ 2 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΔΑΞΩ,ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΡΚΕΙΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ,ΧΙΛΙΟΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ,ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ,ΠΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑ.........ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΟ 2007 ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ Ε.Ε ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ,Η ΟΧΙ?ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΙ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ?ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ Ε.Ε,ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ?????? emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΟΥΝ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούτε καινούρια εγγραφή χρειάζεται!

(πέρα από πλάκα, εννοώ απλά ότι μπορούσες να συνεχίσεις στο θέμα που ήδη έθιξες σε άλλο σου post- δεν είναι ανάγκη να αρπάζεσαι!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν και ειναι λιγο emofftopic αλλα το'χω απορια δλδ το Φρουτο κ η Αννα ειστε το ιδιο ατομο;

γινεται να γραφετε με μικρα γραμματα κ να βαζετε καμια παραγραφο για να διαβαζονται ευκολοτερα κ καλυτερα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup να'σαι καλα :)

δε ξαναγραφεις την ερωτηση σου γιατι με το μπαχαλο που εγινε ψιλοχαθηκε :rolleyes: ;

καλως ηρθες κ καλο ποσταρισμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ!!!παλι αργησα να απαντήσω.Σε μερικα θα βάζω τόνους,γιατί σε ολα βαριεμαι,οκ?

το μονο σιγουρο ειναι οτι εγώ κατα λαθος βρεθηκα εδω,στο ΔΙΚΑΤΣΑ είχα μπει να ψάξω,και κατεληξα εδώ :P . Λίγο άσχετη είμαι με το δικό σας αντικειμενο,εγώ αγγλικη φιλολογια τελειωσα και το δικατσα μου εχει βαλει 10 μαθήματα.Αυτο που θα ηθελα να ρωτήσω ειναι,αν οταν μπει το κρατος που τελείωσες στην Ε.Ε το πτυχίο αναγνωρίζετε κατευθείαν.Πρόσφατα εγινε η ένταξη κάποιον κρατων,τι εγινε με τα πτυχία των φοιτητων απο εκεί,ρωτάω εσάς γιατί από ιατρική όλο και κάποιος θα υπάρχει,ενώ απο τον δικο μου κλάδο ζήτημα ειναι να τελείωσαν 7 άτομα(τουλαχιστον εκεί που ήμουν εγω). emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σημερα στο ΒΗΜΑ αναφερει οτι συμφωνα με το καινουριο νομοσχεδιο που προωθειται και σχετιζεται με αναγνωρισεις πτυχιων εξωτερικου,θα απαιτειται 3ετης επαγγελματικη εμπειρια για τις χωρες που θα μπουν τωρα στην ΕΕ.Τωρα αυτο μπορει να σημαινει πολλα και κυριως δεν απαντα τι θα γινεται στις περιπτωσεις που δεν υπαρχει επαγγελματικη εμπειρια( θα δινουν εξετασεις; )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ,ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΡΙΕΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ(ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΩΣ ΕΔΩ,ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ),ΣΤΗΝ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ, ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΔΑΞΕΙ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΙΜΗΝΑ.ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΝΕΒΩ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΝΑ ΔΙΔΑΞΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ?ΤΙ ΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΙ.ΚΑ.ΤΣΑ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΟΥΤΕ ΑΣΕΠ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΩΣΩ,ΤΗΝ ΤΡΙΕΤΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!!!! :blink::huh:

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΤΗΣ ΤΩΡΑ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΣΕΧΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΔΙΚΑΤΣΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.