Jump to content

Most wanted Δικατσάδες


lefkander

Recommended Posts

Όποιος βρει ποιός είναι ο εικονιζόμενος Δικατσάς κερδίζει το αυτοκίνητο που έφερε από τη Δημοκρατία της Σλοβακίας (δεν τον έχω ικανό να σπούδασε Τσεχία...)

Ποιός είναι????

(εντιτ-> Εδώ υπήρχε κάποτε ο gpelekanos)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγνώμη,αν και δεν ξέρω ποιος είναι ο εν λόγω κύριος,ούτε τί διαφορές έχετε, ούτε τέλος πάντων τον λόγο που έβαλες την φωτό του, θεωρώ απαράδεκτη την ενέργεια αυτή! Που ζούμε; Ακόμα και αν υπάρχει σε Pathfinder site (παρόλο που το άνοιξα βιαστικά και δεν την είδα) δεν κατάλαβα τί είδους νταβατζιλίκι είναι αυτό που κάνεις. 'Και ποιος είναι, και most wanted' και άλλα τέτοια καραγκιοζιλίκια. Και ο Πάσσαρης να είναι, εσύ γιατί τον εκθέτεις έτσι; Μαζέψτε οι mods την φωτό γιατί ζούγκλα γίναμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ απόλυτα με την notbad. Το αφήνω έτσι μέχρι να το κάνεις edit από μόνος σου (τουλάχιστον για λίγο).

Έχουμε ξεφύγει μερικοί. Η υστερία που σας έχει πιάσει μόνο πατήματα για την επιχειρηματολογία των άλλων δίνει και το επίπεδο του φόρα κατεβάζει.

Το τι η φωτό είναι σε δημόσια έκθεση σε δημόσιο site..δεν σημαίνει απολύτως τίποτα και καλό είναι να μην κάτσουμε να το αναλύσουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και αναρωτιόμουν τι είναι το GRAND RESEARCHER κάτω από το nick σου, τώρα ξέρουμε !!!

:antegeia:

Τις φωτογραφίες μπορείς να τις κάνεις ότι θέλεις γιαυτο άλλωστε υπάρχουν και εκεί που υπάρχουν … αλλά να ξέρεις ότι είναι κακόγουστα τα σχόλια που παραθέτεις και να φανταστείς ότι είσαι μορφωμένος άνθρωπος …

Δεν θα σχολιάσω αυτό που λες ότι δεν με έχεις ικανό να σπουδάσω στην Τσεχία…Εάν με ήξερες θα γνώριζες!!!!

Δεν νομίζω να γνωριζόμαστε αλλά και να γνωριζόμαστε δεν μας έχεις πει το όνομα σου.

Ευχαριστώ σε όσους απάντησαν πριν από εμένα!!!! emthanx

Λίγες πληροφορίες για τις φωτογραφίες … Εγώ είμαι αυτός δίπλα στο αυτοκίνητο (βέβαια έχω μερικά κιλά παραπάνω χεχε), ο φιλος μου ο Louk είναι αυτός με τα γυαλιά δεξιά από την κακάσχημη , ο τύπος αριστερά είναι Ούγγρος φίλος …

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όντως, υπερβάλλων ζήλος η δημοσίευση των δημόσιων φωτογραφιών. Παρεπιπτόντως, η κυρία στη μέση απέχει από το να είναι άσχημη.

Μια και τις είδαμε, τις αποσύρω διακριτικά. Εχεις και χούμορ, πανάθεμά σε.

Όντως, η έρευνα είναι το χόμπυ μου. Η δουλειά μου είναι Δικατσοφάγος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupemarup Αν κανείς βρει το σήμα του καραγκιόζη, να μου το στείλει να το βάλω για σήμα εκπομπής....

μπουαχαχαχαχαααχ

Αφήνω την άλλη να φανεί και μια βλεπίσιμη ξαθιά σε τούτο το φόρουμ. Κάνουμε που κάνουμε εξαγωγές (που τους επανεισάγουμε τρομάρα μας), ας εισάγουμε και κανένα προϊόν που να βλέπεται (και να είναι και χρήσιμο...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  emarup  emarup Αν κανείς βρει το σήμα του καραγκιόζη, να μου το στείλει να το βάλω για σήμα εκπομπής....

μπουαχαχαχαχαααχ

Αφήνω την άλλη να φανεί και μια βλεπίσιμη ξαθιά σε τούτο το φόρουμ. Κάνουμε που κάνουμε εξαγωγές (που τους επανεισάγουμε τρομάρα μας), ας εισάγουμε και κανένα προϊόν που να βλέπεται (και να είναι και χρήσιμο...)

Η κοπέλα έχει πεθάνει σε τροχαίο… :(

Μην τις βγάζεις αλλά να είσαι πιο προσεκτικός.

Τα πάντα έχουν ένα μέτρο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Bravo...ξεπέρασες τον κακό εαυτό σου.Και εις ανώτερα...πάντα τέτοια...σε βλέπουμε και σε χαιρόμαστε....να πω κι άλλα ή είναι λίγα.GreekMeds.....να τον χαίρεστε τον ''συνάδελφο''. :mellow:

Απλώς απαράδεκτος....once more!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Λίγες πληροφορίες για τις φωτογραφίες … Εγώ είμαι αυτός δίπλα στο αυτοκίνητο (βέβαια έχω μερικά κιλά παραπάνω χεχε), ο φιλος μου ο Louk είναι αυτός με τα γυαλιά δεξιά από την κακάσχημη , ο τύπος αριστερά είναι Ούγγρος φίλος …

μπουαχαχαχαχαααχ

Αφήνω την άλλη να φανεί και μια βλεπίσιμη ξαθιά σε τούτο το φόρουμ. Κάνουμε που κάνουμε εξαγωγές (που τους επανεισάγουμε τρομάρα μας), ας εισάγουμε και κανένα προϊόν που να βλέπεται (και να είναι και χρήσιμο...)

Η κοπέλα έχει πεθάνει σε τροχαίο… :(

Μην τις βγάζεις αλλά να είσαι πιο προσεκτικός.

Τα πάντα έχουν ένα μέτρο!

:wacko::withstupid::splaaaats::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για καιρό δεν έμπαινα να δω τί γραφόταν σε αυτά τα θέματα, μιας και είχα πιο σημαντικά πράγματα εκείνη την περίοδο να κάνω....

η φωτογραφία έφυγε με παρέμβασή μου.....

τέλος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.