Jump to content

ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ


palaiologos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Last Reply

Να χαρω εγω "σοβαρο" θεμα. Το οποιο ξεκινησε με αφορμη το οτι "και καλα" απ'οπου και να παρει κανεις πτυχιο, παει στις Γιου-Κει και του το αναγνωριζουν. :blink:

Ωραια εφευρεση αυτο το ιντερνετ. Μπορεις να φτιαχνεις μια βιρτσουαλ προσωπικοτητα η οποια να γινεται τελειως νουμερο, αλλα ταυτοχρονα να μην κινδυνευει η υποληψη σου στην κοινωνια !!! :antegeia:

ΥΓ : Μητσαρα σε παω !!! Πρεπει να αποκτησεις δικια σου ιστοσελιδα !!!

ΥΓ2 : Τα παραπανω δεν αναφερονται σε κανεναν εδω μεσα... (απεγνωσμενη προσπαθεια για να μην σβησουν οι μοντς το μηνυμα μου...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην συζήτηση τί ακριβώς πρόσθεσες; Τα εύσημα στον Μητσάρα;

Δημήτρη θα συμφωνήσω σε όσα λες εκτός από την μιζέρια των φοιτητών ιατρικής. Αν μου πεις άγνοια θα συμφωνήσω απόλυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, κι εγώ συμφωνώ: Ο Μητσάρας είναι μορφή.... Αυτή είναι η δικιά μου συνεισφορά στη (μ@λ@κία) συζήτηση: ΕΜΠΑΙΝΕ ΠΑΙΔΑΡΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραια εφευρεση αυτο το ιντερνετ. Μπορεις να φτιαχνεις μια βιρτσουαλ προσωπικοτητα η οποια να γινεται τελειως νουμερο, αλλα ταυτοχρονα να μην κινδυνευει η υποληψη σου στην κοινωνια !!!  :antegeia:

Δεν ξέρω σε ποιόν αναφέρεσαι, αλλά αν δεν απατώμαι, κι εσύ γράφεις ανώνυμα σε αυτό το φόρουμ. Άρα έχεις κι εσύ μια virtual internetική προσωπικότητα? Πάντως, αρκετοί που γράφουν καιρό εδώ μέσα, δεν κρύβονται πίσω από το νικ, κι οι περισσότεροι ξέρουν περί τίνος περίπου πρόκειται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με φώναξε κανείς; Τελικά δεν μπορώ ούτε ένα ΣΚ να μείνω με το γυναικάκι μου να το χαρώ σαν άντρας (όχι σα λουλού), και μου τα κάνετε emkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Παιδάκια το καλύτερο θα είναι ΟΛΟΙ να δίνουν ΔΙΚΑΤΣΑ και τα παιδιά από εκτός ΕΕ και από Ελλάδα

Μασάτε;;;

Μπαααα

Αφού βγάλαμε το Λύκειο με 19+, περάσαμε Ιατρική άρα είμαστε άριστοι!!!

Φαντάζομαι τα θέματα παθολογίας ΔΙΚΑΤΣΑ τα είδατε και σας φάνηκαν παιχνιδάκι...

Όσο για το λάδωμα που πολλή λένε για το ΔΙΚΑΤΣΑ δεν το αμφισβητεί κανένας και να ξέρεται ότι αγωνίζονται όλοι τους για μια Αξιοκρατικότερη διαδικασία…

Για τα Ελληνικά, τα δικά μας πανεπιστήμια έγινε ποτέ λόγος για λάδωμα;;; Μήπως εκεί δεν γίνονται… για να μην σας πω ότι και το σύστημα τον Πανελληνίων εξετάσεων είναι διάτρητο , ελέγχει ποτέ κανείς γιατί ο άλλος έγραψε 19 στην έκθεση;;; Όχι βέβαια , αλλά ο φίλος μου στην μηχανογράφηση το 15 μου το έκανε 19

Τέλος πάντων … Το έλεγα και θα το λέω μακάρι όλοι να είναι καλύτεροι γιατροί από εμένα και να βοηθάν τον κόσμο, προσπαθώ καθημερινά να γίνομαι καλύτερος από αυτούς !!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ πήρα 19,5 έκθεση και δεν έχω φίλο στη μηχανογράφηση, αλλά φαίνεται θα έκανε τάμα η μάνα μου στον Αγ. Ευλάμπιο... Επίσης, όπως γ@μούσα ως μαθήτρια, γ@μαγα και ως φοιτήτρια κι ελπίζω και ως γιατρός, γιατί έχω υπόβαθρο και όχι υπόβοθρο. Κι επίσης βαρέθηκα να έχω εγώ χαμηλή αυτοεκτίμηση, για να μη με πουν ρατσίστρια και σκύλα, και το κάθε φρούτο από το εξωτερικό να νομίζει ότι είναι γιατρός επειδή χρησιμοποιεί hands-free. Κι επειδή βαριέμαι να επαναλάβω τον ίδιο ανούσιο διάλογο... ΔΕ ΜΑΣ Χ@ΖΕΤΕ ΠΙΑ;;; :splaaaats::splaaaats::splaaaats::antegeia:

Υ.Γ. Ο συνάδελφος μου στο αγροτικό ιατρείο έχει σπουδάσει στην Ιταλία και είναι εξαιρετικός γιατρός. Δεν έχει και κανένα κόμπλεξ με αυτά, που ακούγονται, γιατί ξέρει ότι κατά πλειοψηφία είναι αλήθεια και δεν τον αφορούν, γιατί αυτός σκίζει. Αυτά και αφήστε επιτέλους τη μύγα ελεύθερη... emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης, όπως γ@μούσα ως μαθήτρια, γ@μαγα και ως φοιτήτρια κι ελπίζω και ως γιατρός, γιατί έχω υπόβαθρο και όχι υπόβοθρο.

:antegeia:

Γιατί να μην είμαι συνάδελφος σου να δεις πως emcensored και εγώ σαν

γιατρός....

emeleosempleaseembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δηλαδή ως φοιτητής δεν emcensored ;;; Δεν περίμενα πιο έξυπνη απάντηση... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Δηλαδή ως φοιτητής δεν  emcensored ;;; Δεν περίμενα πιο έξυπνη απάντηση... emeleos

Διαφέρει πολύ η δικιά μου από την δικιά σου;;;

Μαθητές και Φοιτητές ξέρουμε πολλούς που έχουν γλώσσα ΝΑ από το πολύ γλείψιμο…Όσο για τους Γιατρούς τους ακούμε στην TV (κρίμα που δεν μας λεν εάν τα πτυχία είναι ντόπια η εισαγόμενα)

Φαντάζομαι ούτε και αυτή η απάντηση είναι τόσο έξυπνη όσο και η δική σου…

Προσπαθώ όμως :D:D:D:D:D:D:Demofftopic

Έχεις απίστευτη όρεξη … Καλή συνεχεία. emofftopic

bc aleg Έτσι ακριβώς… Εξετάσεις .όπως σε όλα τα ευρωπαϊκά κράτη & State exams !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσο για  τους Γιατρούς  τους ακούμε στην TV (κρίμα που δεν μας λεν εάν τα πτυχία είναι ντόπια και η εισαγόμενα)

Κρίμα πράγματι...

Πελεκάνε μου δεν ξέρω πώς φαντάζεσαι τα Πανεπιστήμια των Βαλκανίων (ή της Ελλάδας), αλλά επειδή έχω φίλους που σπουδάζουν (sic) εκεί, σε πληροφορώ ότι λάδωμα δε χρειάζεται καν! Οι φίλοι μου αυτοί ήξεραν πάντα το καλύτερο μπιλλιάρδο, είχαν δεί όλα τα έργα σινεμά, είχαν επισκεφτεί όλα τα μπου emcensored (σκάσε απ'τη ζήλεια σου Μητσάρα!) και πού τους έβρισκες πού τους έχανες, όλο πήγαιναν κάποια εκδρομή εκτός πόλης που σπυδάζανε. Ένας άλλος γνωστός μου που πήρε εδώ μεταγραφή λέει ότι "κακά τα ψέμματα, τα πιο πολλά παιδιά πάνω δεν διαβάζουν". Όσοι κάνουν αγροτικά μαζί τους έχουν μια πολύ καλή εμπειρία. Το "μυστικό" είναι το εξής: Όταν βλέπουν οι εκεί καθηγητές ελληνικό όνομα, καταλαβαίνουν α) ότι θρέφεις οικονομικά την πόλη και το πανεπιστήμιό τους β) ότι δε θα εξασκήσεις ιατρική εκεί. Άρα γιατί να σε ζορίσουν? Αλλά τι σου λέω, εσύ μάλλον θα τα ξέρεις...

Επίσης να υπενθυμίσω ότι οι χώρες της πρώην Αυστροουγγαρίας είναι ήδη στην ΕΟΚ, ενώ οι χώρες των πρώην παραδουνάβιων ηγεμονιών μπαίνουν από το 2007 στη μεγάλη, ζεστή, ευρωπαϊκή μας οικογένεια-οπότε τα πτυχία είναι ισότιμα και το ΔΙΚΑΤΣΑ πάει περίπατο. ;)

Υ.Γ.: Για τη δικαιοσύνη του πράγματος, έχω και κάποιο φίλο από εκεί που είναι super!(όχι επειδή είναι φίλος μου) Μιλάμε όμως για εξαιρέσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι φίλοι μου αυτοί ήξεραν πάντα το καλύτερο μπιλλιάρδο, είχαν δεί όλα τα έργα σινεμά, είχαν επισκεφτεί όλα τα μπου emcensored (σκάσε απ'τη ζήλεια σου Μητσάρα!) και πού τους έβρισκες πού τους έχανες, όλο πήγαιναν κάποια εκδρομή εκτός πόλης που σπυδάζανε. Ένας άλλος γνωστός μου που πήρε εδώ μεταγραφή λέει ότι "κακά τα ψέμματα, τα πιο πολλά παιδιά πάνω δεν διαβάζουν". Όσοι κάνουν αγροτικά μαζί τους έχουν μια πολύ καλή εμπειρία.

Φίλε μου έτσι ακριβώς όπως σου τα είπαν είναι και μερικές φορές και χειρότερα!!!!!!!!!

Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν ακούν ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ λένε = σκ@τα@δες… Κάπου εκεί με τρώει το δίκαιο.

Πόσο ακόμα όταν έτοιμη γιατροί σοβαροί άνθρωποι κάνουν ποστ και ρίχνουν καντήλια όπως η Basiliki (παντα γ@μουσε) !!!!! Δεν θα το συνεχίσω αυτό!!!

Όσο για τα νέα κράτη της ΕΕ ένωσης πχ Ουγγαρία , Τσεχία έχουν από τα καλύτερα πανεπιστήμια έτσι και αλλιώς , με την Βουλγαρία, Ρουμανία, Γιουγκοσλαβία τι θα γίνει δεν ξέρω… Γιαυτο λέμε εξετάσεις !!!!!

Και κάποτε να γίνει και ένας έλεγχος και στα δικά μας Πανεπιστήμια, Στους Έλληνες αξίζουν καλύτερα πανεπιστήμια !!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν ακούν ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ λένε = σκ@τα@δες… Κάπου εκεί με τρώει το δίκαιο.

Μήπως όταν ακούν Πανελλήνιες πρέπει να λένε = κορόϊδα?

Εκεί με τρώει εμένα.

:splats:

Δεν αμφισβητώ την ποιότητα των πανεπιστημίων ούτε καν της Αλβανίας ή των Σκοπίων. Ούτε αμφισβητώ την ποιότητα των ντόπιων φοιτητών. Αμφισβητώ τη μεταχείρηση που έχουν εκεί οι Έλληνες. ;)

Έχω υπόψη μου και κάτι μετεγγεγραμμένες κοπελίτσες από Πράγα που αποστηθίζουν μηχανικά 30 ΣΟΣ ανά μάθημα, έχουν αναγάγει την αντιγραφή σε βιομηχανία και στενοχωριούνται που άφησαν τη ρομαντική την Πράγα με την ωραία τη σοφίτα όπου έμεναν. :wub: Πιστεύω ότι οι εκ κεντρικής Ευρώπης μπορεί να είναι κάπως καλύτεροι ως επίπεδο, αλλά α)είναι οι πιο λεφτάδες και βυζματούχοι β)είναι τόσο, μα τόσο εξυπνάκηδες! :wacko::wacko::wacko:

Sorry παιδιά αν πλήγωσα κανέναν... emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμφισβητώ τη μεταχείρηση που έχουν εκεί οι Έλληνες.  ;)

Η ευνοϊκοί μεταχείριση έρχεται από τα τρελά ευρωπουλα που έχουν μερικοί Έλληνες εκεί… σε αντίθεση με την κακή οικονομία των χωρών όπου βρίσκονται… :wacko:

  αλλά α)είναι οι πιο λεφτάδες και βυζματούχοι β)είναι τόσο, μα τόσο εξυπνάκηδες!

Στην Ελλάδα ζούμε… πάντα με τέτοιους θα έχουμε να κάνουμε… :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια αντιμετώπιση από συναδέλφους!

Υποστηρίζετε κάποια πράγματα που στο σύνολο τους δεν ισχύουν ΔΕΝ λέω ότι δεν υπάρχουν ΑΛΛΑ δεν είναι ο κανόνας.

Θα μπορούσα να σας κατακλείσω με γεγονότα από διάφορα πανεπιστήμια ανά την Ελλάδα, που σίγουρα τα ξέρετε ΟΛΟΙ , κανένας όμως δεν τα αναπαραγάγει ή τα επισημαίνει.

Μήπως σας λέει κάτι το σκάνδαλο της οδοντιατρικής εδώ στην Ελλάδα? Πληρωμένα πτυχία!!! Ή μήπως κάνω λάθος?

Θέλετε να συνεχίσω? Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος!

Νομίζω ότι καταλάβαμε όλοι σε τι αναφέρομαι.

Δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε!

Δεν ζητάμε κάτι που εσείς σαν φοιτητές Ελληνικού πανεπιστήμιου δεν το έχετε

ΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ

Ένα συγκεκριμένο σύγγραμμα για να εξεταστούμε από το ίδιο συγκεκριμένο σύγγραμμα [ΥΛΗ]

Ζητάμε οι δεσμεύσεις δεκαετιών να γίνουν πράξη

Τόσο παράλογο είναι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα συγκεκριμένο σύγγραμμα για να εξεταστούμε  από το ίδιο συγκεκριμένο σύγγραμμα [ΥΛΗ]

αυτο λεγεται αγγλιστι: ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ

:antegeia:

εχετε η θα εχετε δεξαμενη 3000 γνωστων ερωτησεων στην παθολογια

τι θα γινει αν ο ασθενης εχει καποια παθηση εκτος υλης???

embaaa

αυτο ειναι αυτονοητο η παραλογο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.dikatsa.gr/medicine_paid_2004.php

http://www.dikatsa.gr/medicine_path_2003.php

η υλη της παιδιατρικης και της παθολογιας του ΔΙΚΑΤΣΑ

τι δεν καταλαβαινετε που χρειαζεστε και συγκεκριμενο συγγραμμα να παπαγαλισετε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θες να πεις πως εσεις δεν εχετε συγκεκριμενη υλη και συγγραματα απο τα οποια δινετε?

Μεχρι και σος παιζουν και ειναι και εδω στο φορουμ.

Το να ζηταμε συγγραμα απο το οποιο θα μπαινουν οι ερωτησεις δεν ειναι παραλαγο ,απλα μπορει να ενοχλει η πιθανοτητα να επυτιγχανουν σε νορμαλ αριθμους οι υποψηφιοι.

Οσον αφορα την υλη που υπαρχει στο σαιτ.....ναι υπαρχει υποψια οτι παιζεται απο παπαδημητριου.Οταν ομως τα θεματα δεν ειναι απλη κατανοηση ενος νοσηματος αλλα ζητανε μια βλακεια που υπαρχει σε μια γραμμουλα ε τοτε δεν μπορεις να μελετας οτι βιβλιο υπαρχει στο εμποριο.

Οσον αφορα την ερωτηση που θετει καποιος παραπανω αν δηλ.ενας ασθενης εχει κατι εκτος υλης......ρωτα λιγο και τον εαυτο σου!.

Εσυ ξερεις ολη την παθολογια?¨)

Ακουγεται ακρως γελοιο.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εδω καθημερινα ακουμε ιατρικα λαθη απο επιμελητες και υποδυευθυντες......τερατα γνωσεων και ναι δεν ξερανε τη συγκεκριμενη περιπτωση.

Αν υπαρχει καποιος εδω μεσα που υποστηριζει οτι ξερει ολλη τη παθολογια ....μαλον πρεπει να επισκεφτει συναδελφο ψυχιατρο !

Αν θελει καποιος να σπουδασει και να κατεχει σοβαρη ιατρικη μπορει να το κανει σε οποια χωρα αντιπαθει ο καθενας.Αν και απο τι βλεπω ψιλο εχετε προβλημα με καποιες χωρες οι οποιες εχουν παλαιοτερα παν/μια απ'αυτα της ελλαδος.Αν δεν ηταν η Ελλαδα στην Ευρωπη τι κυρος αραγε θα ειχε?Χχχμμμ.Αυτο πρεπει να σκεφτουν ολοι πριν καταδικασουν τον οποιοδηποτε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάντως συμφωνώ να δινουμε τα ίδια.

εγώ περασα 52 μαθήματα ?(δεν θυμαμαι ακριβώς , καπου εκεί δεν ειναι )για να πάρω πτυχίο στην Ελλάδα.

Ας τροποποιηθεί ο νόμος και αν τα περνάνε όλα αυτά (στις ιδιες έδρες και κλινικές ανα την Ελλάδα) να αναγνωρίζονται ώς ισοτιμα τα πτυχία απο τις χωρες εκτός ΕΕ.

αυτό δεν εννοούμε τα ίδια????

γιατί αν εννοούμε μονο τις 2 παθολογίες και τις 2 χειρουργικές , τότε "τα ίδια" θα σήμαινε οτι εγώ θα εξεταζόμουν μόνο σε αυτά και τα υπολοιπα θα τα παρακολουθούσα (ή και ούτε καν αυτό).

Εγώ λοιπόν θα συμφωνούσα να δινονται "τα ίδια" !!

Επιπλέον στις κλινικές που ήμουν παθλογία και χειρουργική (ειχα μόνο στην χειρουργική του 4ου "ύλη" ,επειδή ήταν με προόδους , και αυτή η ύλη δεν ηταν συγκεκριμένο βιβλίο ή συγκεκριμένες σελίδες, ηταν της λογικής ¨

"ηπαρ-χοληφόρα-σπλην κλπ." για την 1η προοδο , "αγγεία-δέρμα" για τη 2η κλπ.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θες να πεις πως εσεις δεν εχετε συγκεκριμενη υλη και συγγραματα απο τα οποια δινετε?

Μεχρι και σος παιζουν και ειναι και εδω στο φορουμ.

Το να ζηταμε συγγραμα απο το οποιο θα μπαινουν οι ερωτησεις δεν ειναι παραλαγο ,απλα μπορει να ενοχλει η πιθανοτητα να επυτιγχανουν σε νορμαλ αριθμους οι υποψηφιοι.

Οσον αφορα την υλη που υπαρχει στο σαιτ.....ναι υπαρχει υποψια οτι παιζεται απο παπαδημητριου.Οταν ομως τα θεματα δεν ειναι απλη κατανοηση ενος νοσηματος αλλα ζητανε μια βλακεια που υπαρχει σε μια γραμμουλα ε τοτε δεν μπορεις να μελετας οτι βιβλιο υπαρχει στο εμποριο.

Οσον αφορα την ερωτηση που θετει καποιος παραπανω αν δηλ.ενας ασθενης εχει κατι εκτος υλης......ρωτα λιγο και τον εαυτο σου!.

Εσυ ξερεις ολη την παθολογια?¨)

Ακουγεται ακρως γελοιο.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εδω καθημερινα ακουμε ιατρικα λαθη απο επιμελητες και υποδυευθυντες......τερατα γνωσεων και ναι δεν ξερανε τη συγκεκριμενη περιπτωση.

Αν υπαρχει καποιος εδω μεσα που υποστηριζει οτι ξερει ολλη τη παθολογια ....μαλον πρεπει να επισκεφτει συναδελφο ψυχιατρο !

αυτες οι αποψεις δειχνουν ποσο εκτος τοπου και χρονου βρισκεστε!!!!

ουτε στις πανελληνιες δεν ισχυουν αυτα ποσο μαλλον στο πανεπιστημιο και δη στην ιατρικη-

αλλα ξεχασα: εσεις τις πανελληνιες τις πηδηξατε!

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηξερες παντα ομως απο που να διαβασεις για το καθε μαθημα.Αντε να ειχες 1-2 στα οποια δεν σου ζητησανε καποιο συγκεκριμενο βιβλιο.

52 μαθηματα?Καλη συνεχεια και καλη προοδο!!

Οτι καλητερο σου ευχομαι.

Εγω αν τα υπολογιζω σωστα ειναι τα βασικα λιγο πανω απο 70 + τα επιλογης.

Ασχετο ομως.

Το να ειναι ολλα τα εξεταστικα συστημα δικαια και σωστα για ολλους πιστευω οτι ειναι βασικη προυποθεση σε μια χωρα που θελει να λεγεται δημοκρατικη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.dikatsa.gr/medicine_paid_2004.php

http://www.dikatsa.gr/medicine_path_2003.php

η υλη της παιδιατρικης και της παθολογιας του ΔΙΚΑΤΣΑ

τι δεν καταλαβαινετε που χρειαζεστε και συγκεκριμενο συγγραμμα να παπαγαλισετε?

http://9900.med.uoa.gr/books.htm

ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΓΑΛΙΖΕΤΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΤΕΙΣ ΕΤΣΙ). ΔΕΙΤΕ ΤΟ LINK!

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΦΩΤΟΤΥΠΑΔΙΚΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ MCQ ΑΠΟ ΠΑΘΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ!!!!

ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΟΣΤ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΛΛΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ...

ΤΡΑΠΕΖΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ !!!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΔΕ ΡΩΤΑΓΕΣ;;;

Ptca ΑΣΤΕΙΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ; ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ; ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ;;; emeleos

ΕΑΝ ΠΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΙΣΟΤΗΜΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΟ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΧΤΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΧΩΡΕΣ ΟΠΩΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ-ΓΑΛΙΑ-ΤΣΕΧΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ !!! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ !!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.