Jump to content

ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ


ΜΑΙΡΗ

Recommended Posts

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ Γ4α/Γ.Π. 97082 12/12/2018 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ......ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ 2Η Η 3Η ΕΠΙΛΟΓΗ.......ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

7 ώρες πριν, ΜΑΙΡΗ said:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Η ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ Γ4α/Γ.Π. 97082 12/12/2018 ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ......ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ 1Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ 2Η Η 3Η ΕΠΙΛΟΓΗ.......ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛΟ

αν το πεις με παραδειγμα υπαρκτο ή μη

θα ειναι πιο ευκολο να σ απαντησουν.

εστω οτι ενας εχει πεντε μορια και εχει 1η επιλογη το λαικο.

και ο αλλος που εχει χιλια μορια εχει το λαικο 2η επιλογή και 1η εχει το Ελπίς.

 

αυτος με τα χιλια μορια παει στο Ελπίς.

και ο αλλος με τα πεντε μορια παει λαικο εαν οι αλλοι υποψηφιοι εχουν ας πουμε λιγοτερα μορια (πχ τεσσερα, τρια δυο και ενα μόριο)

 

οπως ειπε και ο iceman στην παιδιατρικη ηταν ολοι και ολοι τεσσερα ατομα σε μια προκηρυξη (των οποιων η βαθμολογία αναρτήθηκε προσφατα στον αρχικό πινακα καταταξης, ενώ η προκηρυξη ηταν προ ετους).

 

υγ: φανταζομαι δεν εισαι τεπατζου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλαω για την περιπτωση που ενας(α) εχει 5 μορια και 1η επιλογη το λαικο, ενας αλλος(Β) 500 μόρια με 1η επιλογη το ελπις και 2η το λαικο και ενας αλλος(Γ) 1000 μόρια και 1η επιλογη το ελπις.....αυτος με τα 1000 μόρια ο (Γ) θα παρει το ελπις, αυτος με τα 5 μόρια (Α) θα παρει το λαικο γιατι το εχει πρωτη επιλογη και δε θα το παρει ο (Β) παρολο που εχει περισσοτερα μόρια γιατι το εχει 2η επιλογη. Για να καταλαβετε αυτο που λεω πρεπει να βρειτε το Γ4α/Γ.Π. 97082 12/12/2018 και να δειτε πως δινει το παραδειγμα με τον πινακα στο τελος.......(το εχω επισυναψει απο κατω)

 

 

10..doc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το εχουμε ξανασυζητησει σε αλλο τοπικ.

Αυτο το σκελος της εγκυκλιου δεν εφαρμοστηκε τελικα , καθοτι ανακληθηκε απο το Υπουργειο (ηταν και αντιθετο στο νομο εξαλλου).

Προηγειται οποιος εχει τα περισσοτερα μορια ΠΑΝΤΑ!

Τροποποιήθηκε από iceman
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΕΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ....ΜΗΠΩΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ SITE TOY ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΓΡΑΠΤΩΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.