Jump to content

Από Αλεξανδρούπολη προς Λάρισα


IreneAl

Recommended Posts

Χαίρετε συνάδελφοι! Πρωτόετο ψαράκι εδώ πέρα δηλώνει αρκετά προβληματισμένο και χρειάζεται τη σοφία σας. Βλέπετε, πέρασα Ιατρική Αλεξανδρούπολης, ήρθα κανονικά, διαμένω στην πόλη και παρακολουθώ τη σχολή εδώ και έναν μήνα και αποφάσισα να κάνω αίτηση μετεγγραφής για Αθήνα και μετά Λάρισα αλλά ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα γίνει δεκτή.  Στο μεταξύ γνώρισα την πόλη και τους συμφοιτητές μου και περνάω υπέροχα εδώ στην Αλεξανδρούπολη. Ελάτε όμως που η μετεγγραφή βγήκε θετική για Λάρισα. Και η μητέρα μου λέει να κάνω ένσταση για Αθήνα, αλλιώς να πάω Λάρισα που είναι πιο κοντά στο μόνιμο τόπο κατοικίας μου, την Αθήνα. Εγώ, να είμαι ειλικρινής, δεν πολυθέλω να έρθω Λάρισα. Αν είναι να σπουδάσω επαρχία, ας είναι στην Αλεξανδρούπολη που έχω προσαρμοστεί. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά με τις ενστάσεις μετεγγραφών, θα ήταν πολύ βοηθητικό να με ενημερώσει. Θα ήθελα επομένως να με κατατοπίσετε σχετικά με την Ιατρική της Λάρισας και γενικότερα την πόλη, όσοι είστε πρόθυμοι, και εν τέλει, αν θέλετε, να μου πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το τι πρέπει να κάνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.