Jump to content

Τηλεόραση


Recommended Posts

Με αφορμή τους “Μήτσους ” που ήθελα να δω και ζήτησα να μου τους γράψουν στο βίντεο αλλά το ξέχασαν emcensored (ναι ναι οκ….γράψατε την επανάληψη αλλα και πάλι χάσατε το πρώτο τέταρτο)…είπα να ανοίξω αυτό το τόπικ να ενημερωνόμαστε για την τηλεόραση.

Ταινίες (ξένες και ελληνικές),ενημερωτικές εκπομπές,κινούμενα σχέδια, σειρές που σας αρέσουν ,ματς,GP κτλ κτλ….γράψτε μέρα κανάλι και ώρα.

Να δω τώρα ποια δικαιολογία θα μου βρείτε για τους Μήτσους emdevilemdevilemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Winmx ωραίο θέμα.......Λοιπόν....Οι Μήτσοι είναι όντως πολύ καλοι .Και ο Μητσικώστας έχει πολύ γέλιο . Ο Χαρδαβέλλας επίσης είναι ο,τι πρέπει για ένα χαλαρό βράδυ , ειδικά όταν κάνει εκπομπή για τα ΟΥΦΟ!!!! :splaaaats: Απο σηριαλς κατά τη γνώμη μου πολύ καλό είναι το " Λίστα γάμου" , το "Καφέ της χαράς" ( και της χαζομάρας βέβαια ενίοτε ) και η σειρά του Περάκη που αντιγράφει το Sex and the city.

Απο ξένα το Sex and the city rules!!!!!!!!!!!!!!!!

Και η Εντατική καλή είναι αλλά δεν αντέχω να βλέπω γιατρούς και ασθενείς και όταν θέλω να χαλαρώσω.....:splaaaats::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Kαι μάλιστα νέα επεισόδια όπου τα Στρουμφάκια ταξιδεύουν στο χρόνο!! emstar
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάλι με τα στρουμφάκια... :blink::splaaaats::antegeia:

Εμένα μ'αρέσει το κατς στο Ματζικ όπως και όλα τα αθλητικά!Θες να σου γράψω κανά ματσάκι Winmx??? :P:lol::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο Σκάι Κυριακή μεσημέρι ένας δημοσιογράφος-ταξιδευτής που γυρνάει σε ξένες χώρες-δε θυμάμαι όνομα -πάντως προβάλλεται γύρω στις 2.30

σε παίρνει μαζί του καθώς δεν είναι καθόλου στημένος ,μιλάει όπως θα μίλαγε στην παρέα του και δε μένει μόνο στα τουριστικά αξιοθέατα του τόπου αλλά σε μυεί στην καθημερινή ζωή ,την ιστορία του τόπου ,γεωγραφία ...

φοβερή εκπομπή! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης στο Τιβι-Μακεδονία έχει κάθε Κυριακή βράδυ γύρω στις 10 ταινίες κιν. σχεδίων της Ντίσνεϋ. Χτες είχε την Τοσοδούλα :wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η εκπομπή που περιγράφεις Ήρα είναι οι "Εικόνες" και είναι πράγματι καταπληκτική :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα με προβληματίζει το γεγονός ότι πηγαίνει συνέχεια σε περιοχές γνωστές για τον σεξοτουρισμό τους. Βιετνάμ, Καμπότζη, Άμστερνταμ... Προχθές όλο σε οίκους και οπισθιόμπαρα ήταν πάλι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολύ καλή εκπομπή είναι και το έχει γούστο με τη Μπήλιω Τσουκαλά

ενημερώνει για ότι όμορφο συμβαίνει σε αυτήν την πόλη και έχει πάντα αξιόλογους καλεσμένους

να σημειώσω δε ότι πλέον η παρουσιαστρια μου φαίνεται πολύ πιο άνετη στην κάμερα (σε σχέση με τα πρώτα χρόνια που την παρακολούθησα ) και έτσι διατηρεί και ένα κεφάτο κλίμα όταν έχει τραγουδιστές και φίλους της καλλιτέχνες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαφωνω η Μπιλιω δεν μου αρεσει...

Κανει λαθη πολλα λαθη...

Ειναι λογικο να μην ειναι ειδημων επι παντως επιστητου για καθε εκφανση της καλλιτεχνικης ζωης, αλλα καποιοι κουραζονται να τις γραφουν σημειωσεις, και αυτη διαβαζει λαθος τα ονοματα, τα βιογραφικα στοιχεια και αυτα που κανουν και παρουσιαζουν.

Σε οτι αφορα το Συν και Πλην ηταν ολοι καλυτεροι οταν ηταν μαζι, οταν χαλασε το τριο Τσουκαλα Ροδιτης και Αρωνη( κουιζ απο που ξεκινησε η Αρωνη να κανει τηλεορασή;) δεν ηταν ποτε οι ιδιοι (και φταιει η Τσουκαλα που την ειδε λιγο σταρ και εκανε μια αποτυχημενη δικη της εκπομπη στο Mega.

Η τελεια εκπομπη μετα τα στρουμφακια ειναι το Γιου γκι ο (σχεδον τοσο καλο οσο τα παλια Τρανσφορμερς) ασε που αμα ξερεις απο Γιου γκι ο στην παιδιατρικη σε λατρευουν ολα τα αγορακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όποιος αντέχει να ξυπνήσει σαββατοκύριακο πριν τις 9, ας συντονιστεί στο παιδικό πρόγραμμα της ΝΕΤ, αν είναι τυχερός θα πετύχει το "μια φορά κι εναν καιρό ήταν ο άνθρωπος", μια από τις καλύτερες σειρές κινουμένων σχεδίων που θα μπορούσε ένα παιδί να παρακολουθήσει! Επίσης, αν πετύχετε ποτέ το σετ των επεισοδίων για το ανθρώπινο σώμα, γράψτε τα σε βίντεο, να τα χετε για ιδιαίτερα βιολογίας. Μιλάμε ότι βάζουν κάτω το καλύτερο φροντιστήριο!!!!

Στρουμφάκια, σαφώς και ανελλειπώς.

Το κουτί με τ παραμύθια

και από σειρές ενηλίκων

Τα φιλαράκια

Σαββατογεννημένες (τρελές ατάκες!!!!)

και να τονίσω και κάτι: μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί το ex and the city θεωρείται τόσο πετυχημένο? Εγώ αν είμαι τόσο υστέρω στα 30 μου θα κόψω τις φλέβες μου!!!! έλεος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαφωνω η Μπιλιω δεν μου αρεσει...

Κανει λαθη πολλα λαθη...

Ειναι λογικο να μην ειναι ειδημων επι παντως επιστητου για καθε εκφανση της καλλιτεχνικης ζωης, αλλα καποιοι κουραζονται να τις γραφουν σημειωσεις, και αυτη διαβαζει λαθος τα ονοματα, τα βιογραφικα στοιχεια και αυτα που κανουν και παρουσιαζουν.

Πες τα!!!!

Σε συνέντευξη με μια σοπράνο της είπε "Βλέπω εδώ ότι έχετε και πτυχίο ανώτερων θρησκευτικών..." :blink::huh::wacko:

(αντί ανώτερων θεωρητικών....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω να καταγγείλω τη ΝΕΤ γιατί βάζει τις ξένες σειρές μετά τις 12:00 τα μεσάνυχτα ενώ θα μπορούσε να τις έχει μετά το δελτίο ειδήσεων... emangry

Να τις δούμε κι εμείς σαν άνθρωποι και να κερδίσει και κανά πόντο παραπάνω στα νούμερα της AGB...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοβαρα? Εχει γουστο να ηταν και μαζι με τον Θεμο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Le fabuleux destin d'Amelie Poulen

11 Απριλιου ΝΕΤ 22:00

Μαριιιιιιιιζα που'σαι να το δεις;;;;;

Και κατι κλασικο αλλα παντα καλο....του Φελινι με τον Μαρτσελο Μαστρογιαννι

8 1/2

17 Απριλου ΕΤ1 24:00

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επισης, σημερα αυριο μεθαυριο, νοτ σουρ, εχει το Μπλε του Κισλοφσκι στην ΕΤ3 (κλασικα)

Θα ακολουηθσουν τα Λευκο και Κοκκινο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω να δηλώσω ότι η βαρεμάρα στου χουριό χτύπησε τόσο κόκκινο που είδα ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ τα εβραϊκά σήριαλ "Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ" "Βίβλος: Αβραάμ, Ιακώβ, Ιωσήφ, Δαυίδ, Ιησούς, Αποκάλυψη" "Αγάπη μου παλιόγρια" "Ο Μπλοφατζής" "Το καφέ της χαράς" "Φάρμα Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, ΙV" "Fame Story" καθώς επίσης και μια προϊστορική μ@λ@κί@ του 1988 στο TRT με πρωταγωνιστή τον Κιάνου Ρηβς να υποδύεται το σπασίκλα φυτουκλιασμένο Αντιπρόεδρο της λέσχης Αστρονομίας με μαλλί .... ας πούμε απλά ότι το μαλλί του ήταν μπόλικο και ότι το όνομά του ήταν Ουίνστον!!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο Δευτέρα ως Παρασκευη στο "Seven X" ,στις 6:30μμ , προβάλλεται σε επαναληψη η εκπομπη "Χειροκροτηματα" .

Περιλαμβάνει συνεντεύξεις με ηθοποιούς μαζί με αποσπάσματα απο παραστάσεις τους .

Αγαπημένο μου κομμάτι στην εκπομπή ειναι η προβολή αποσπασμάτων απο παραστάσεις αρχαιας τραγωδίας στην Επίδαυρο με πρωταγωνιστες Μινωτη, Παξινου, Κατσελη, Αρωνη,Κατράκη ,Μπεμπεδέλη κλπ.

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Σημερα:

emarright DOLCE VITA του Φρεντερίκο Φελίνι ET-1 24.00

emarright ΤΟΥΤΣΙ MEGA 01.30

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/5 emarright SEVEN ΝΕΤ 23.00 (κλασικο θριλερακι B) )

ΠΕΜΠΤΗ 13/5 για τον Azrai emarright ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΤ-3 22.00 Η τελευταία ταινία του Κισλόφσκι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωωω ευχαριστω πολυ winny :).... Εχω βεβαια τα ντι-βι-ντι, αλλα θα το δω και στην τβ μαλλον (αν η ΕΤ3 δεν μου κανει χιονια :( )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά απο διαδοχικές αναβολές ( μια οι εκλογες στην Κύπρο , μια η επίσκεψη του Τούρκου πρωθυπουργού ) θα προβάλει τελικά σήμερα η ΕΤ-3 στις 10 ή 11μ.μ. (δεν θυμάμαι ακριβώς) το βραβευμένο ντοκιμαντέρ «Η άλλη πλευρά», που γυρίστηκε τον Απρίλιο του 2003 στη Λευκωσία και καταγράφει την εμπειρία των Τουρκοκυπρίων από το 1963 ώς το 1974 .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.