Jump to content

Κατατακτήριες Εξετάσεις Ιατρικής Σχολής Πατρών


DRU

Recommended Posts

Μπορείτε να κατεβάσετε το φυλλάδιο με την συμπληρωματική ύλη της Βιοχημείας Ι από ΕΔΩ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τη Βιοχημεία Ι δεν λες?

Νομιζω αυτά είναι όλα! emcolgate

biochem

μπορεις μήπως να ξανανεβάσεις το eclass της Βιοχημείας Ι? Εχει απενεργοποιηθει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως έχει κάποιος να ανεβάσει το φυλλάδιο που κυκλοφορεί με τα θέματα οργανικής? Θα ήταν τεράστια βοήθεια !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ο οδηγος μελετηςβιοχημειας ειναι η συμπληρωματικη υλη που λετε??

Όχι. Ο οδηγός μελέτης είναι στα αρχεία που υπάρχουν στο e-class. Η συμπληρωματική ύλη, είναι αυτό που έχω ανεβάσει παραπάνω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο οδηγος μελετηςβιοχημειας ειναι η συμπληρωματικη υλη που λετε??

Όχι. Ο οδηγός μελέτης είναι στα αρχεία που υπάρχουν στο e-class. Η συμπληρωματική ύλη, είναι αυτό που έχω ανεβάσει παραπάνω...

aaa Οκ ευχαριστω ειχα μπερδευτει λιγο...!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Μάγκες καλησπέρα.

Τυγχάνει να έχω τη Βιοχημεία του Lubert Stryer, τον τόμο 1, την έκδοση του 1997. Κάνει για τις κατατακτήριες ή πρέπει να κάνω το έξοδο να αγοράσω το καινούριο βιβλίο;

Ευχαριστώ.

Τροποποιήθηκε από Duke
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωστόσο, η απορία μου σχετικά με τη Βιοχημεία του Lubert Stryer, έκδοση του 1997, παραμένει…

Κάνει για βοηθητικό σύγγραμμα μαζί με τις σημειώσεις ή η νέα έκδοση είναι απαραίτητη;

Αντανακλά την τρέχουσα επιστήμη ή είναι π.χ. σαν να διαβάζει κάποιος βιβλία τις εποχής του Δαρβίνου ή του Αριστοτέλη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γιεά σας παιδιά. Είμαι αποφοιτος βιολογίας και σκέφτομαι σοβαρά να δωσω κατατακτήριες εξετάσεις για την ιατρική της Πάτρας.Πριν ξεκινήσω αυτή την προσπάθεια θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πολύ σημαντικά πράγματα,για να ξέρω που βαδίζω....

1) κατα πόσο είναι αδιάβλητες οι εξετάσεις(μιλαω πάντα για τις εξετάσεις της Πάτρας).Θα ήθελα δηλαδή να ξέρω αν αξίζει τον κόπο να μπώ στην διαδικασία να διαβάσω και να δώσω σε περιπτωση που είναι καθαρά τα πράγματα.

2)Θα ήθελα τις συμβουλές κάποιων παιδιών που έχουν ασχοληθεί με τις κατακτήριες εξετάσεις για την ιατρική Πάτρας,που έχουν δώσει-ενδεχομένως έχουν περάσει τις εξετάσεις.θέλω να πληροφορηθώ για τον τρόπο διαβάσματος,αν πήγαν σε κάποιο φροντιστήριο και αν τους βοήθησε(ποσο κοστίζουν κ.τ.λ.π.)

3)αν έχω καλές πιθανότητες να μπώ εντέλει στην ιατρική με διαφανή τρόπο και προετοιμασία-διάβασμα ενός χρόνου.

Παρακαλώ αν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία ή γνωρίζει κάποιον που έχει δώσει-και καλύτερα που έχει περάσει τις κατακτήριες εξετάσεις στην ιατρική Πάτρας τον εκληπαρώ να μου δώσει μια μικρή βοήθεια.Είμαι σε κρίσιμη καμπή και χρειάζομαι πληροφορίες απο κάποιον που γνωρίζει καλά το θέμα.Εαν κάποιος έχει την προθυμη διάθεση να με βοηθήσει, παρακαλώ ας μου στείλει το e-mail του ή το τηλέφωνο του για να επικοινωνήσω μαζί του.Το δικό μου e-mail είναι kapsisnik@windowslive.com. Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα παιδια, για κατατακτηριες ιατρικης Πατρων και ιωαννινων θα βοηθηθειτε αρκετα απο το φροντιστηριο ΓΝΩΜΟΝΑΣ...εκει πηγαν καποιοι γνωστοι μου και εμειναν πολυ ευχαριστημένοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα παιδια, για κατατακτηριες ιατρικης Πατρων και ιωαννινων θα βοηθηθειτε αρκετα απο το φροντιστηριο ΓΝΩΜΟΝΑΣ...εκει πηγαν καποιοι γνωστοι μου και εμειναν πολυ ευχαριστημένοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα παιδια, για κατατακτηριες ιατρικης Πατρων και ιωαννινων θα βοηθηθειτε αρκετα απο το φροντιστηριο ΓΝΩΜΟΝΑΣ...εκει πηγαν καποιοι γνωστοι μου και εμειναν πολυ ευχαριστημένοι.

Γεια σου φιλε/η μου.βασιζομαι στην καλη σου διάθεση να βοηθήσεις εναν μολις πτυχιούχο που ψαχνεται...μπορεις να μου δωσεις περισσότερες πληροφοριες ή να με φερεισ σε επαφη με καποιον απο τους γνωστούς σου που ανεφερες?ειναι άμεση ανάγκη να μάθω κάποια πράγματα...μπορεισ να μ δώσεις το μαιλ σ?ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα παιδια, για κατατακτηριες ιατρικης Πατρων και ιωαννινων θα βοηθηθειτε αρκετα απο το φροντιστηριο ΓΝΩΜΟΝΑΣ...εκει πηγαν καποιοι γνωστοι μου και εμειναν πολυ ευχαριστημένοι.

Κι ένιωσες την ανάγκη έτσι αυθόρμητα και ανιδιοτελώς να βοηθήσεις τους συνανθρώπους σου ποστάροντας το ίδιο πράμα σε 3 τοπικ... Τι έγινε? Αναδουλειές?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

Οι ενδιαφερόμενοι για τις κατατακτήριες στην Ιατρική Πατρών μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου για πληροφορίες σχετικά με τις εξετάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι ενδιαφερόμενοι για τις κατατακτήριες στην Ιατρική Πατρών μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου για πληροφορίες σχετικά με τις εξετάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ BLOG http://katataktiries-iatrikis.blogspot.gr/!!! ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! emthumbsup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ BLOG http://katataktiries...is.blogspot.gr/!!! ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! emthumbsup

Τροποποιήθηκε από anna87
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα σας! Μόλις αποφοίτησα από το τμήμα της Νοσηλευτικής του Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑΣ και ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες στην Ιατρική. Θα ήθελα όποιος γνωρίζει και έχει την καλοσύνη να μου μεταφέρει κάποιες πληροφορίες για αυτό μου το εγχείρημα. Γίνεται αρχικά να δώσω κατατακτήριες και για την Ιατρική Αθηνών και για την Ιατρική Πάτρας (που με ενδιαφέρει) ; Γνωρίζει κάποιος πως είναι διαμορφωμένα τα θέματα των κατατακτήριων εξετάσεων (της πάτρας ή της αθήνας); Που μπορώ να βρω παλαιότερα θέματα, σημειώσεις και όλα τα απαραίτητα στοιχεία; Αν οποιοσδήποτε από εσάς έχει κάποιες σημειώσεις, θέματα ή πληροφορίες για τις κατατακτήριες εξετάσεις θα είμαι πολύ ευγνώμων!! Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...
  • 8 months later...

Οι ενδιαφερόμενοι για τις κατατακτήριες στην Ιατρική Πατρών μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου για πληροφορίες σχετικά με τις εξετάσεις.

θα ηθελα μια βοηθεια σχετικα με τις κατατακτηριες στην Ιατρικη Πάτρας καθως έχω δυσκολευτεί αρκετά να αντιστοιχήσω την ύλη του βιβλίου του alberts, με την ύλη που ανακοινώνει το πανεπιστήμιο Ιατρικής.. Αν μπορείς, επικοινώνησε μαζί μου στο helenpitta@hotmail.com. Ευχαριστώ προκαταβολικά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.