Jump to content

Κάντε τις προτάσεις για την ιστοσελίδα μας


KonstantinosMD

Recommended Posts

συγγνώμη για τα greeklish μου, κακή συνήθεια από το msn. Μπορεί κανείς να μου πει πως διαγράφουμε δικά μας post it;; αν γίνεται αυτό.

Δε γίνεται να διαγράψεις δικό σου post, αλλά μπορείς να κάνεις report (το "κουμπάκι" είναι κάτω αριστερά στο post) και να ζητήσεις να το διαγράψει κάποιος διαχειριστής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να φιλτραρεται η ιστοσελιδα καλυτερα και σε καποιες περιπτωσεις απλα να φιλτραρεται,διοτι υπαρχουν φορες που ο καθενας γραφει οτι του καπνισει και γενικα συμπεριφερεται λες και του ανηκει ο χωρος η βρισκεται στο σπιτι του.καλως η κακως,σενα forum υπαρχουν κανονες λειτουργιας(για μενα καλως κανουν και υπαρχουν)και θα πρεπει να ειναι σεβαστοι απο ολους η απο κανεναν.μην μπερδευουμε τις εννοιες "δημοκρατια και ελευθερια" με την εκφραση "σας γραφω ολους στα τρυφερα μου".υπαρχουν και καποια ορια.

κατα τα αλλα,μια χαρα ειναι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατα τα αλλα,μια χαρα ειναι

και δυο τρομάρες (ξέχασες να συμπληρώσεις)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Ασχετο: Μια καλή ιδέα θα ήταν να δημιουργηθεί ένα topic απολεσθέντων αντικειμένων εντός σχολής... π.χ. έχω βρεί κάτι τώρα σε ένα αμφιθέατρο και δεν ξέρω πού να το πάω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασχετο: Μια καλή ιδέα θα ήταν να δημιουργηθεί ένα topic απολεσθέντων αντικειμένων εντός σχολής... π.χ. έχω βρεί κάτι τώρα σε ένα αμφιθέατρο και δεν ξέρω πού να το πάω...

Παιδιά συγγνώμη, είμαι λίγο άσχετη αλλά τελικά το βρήκα... Οπότε γράψτε λάθος για το υπερκείμενο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Αν ήμουν σαν το άτομο που έσβησε το θέμα που άνοιξα και στο οποίο δήλωνα ότι είναι επείγον και χρειάζομαι συστάσεις για καρδιοχειρουργό,

θα ευχόμουν αν ποτέ χρειαζόταν το ίδιο συστάσεις για γιατρό και το περιστατικό ήταν επείγον και θεωρούσε λογικό να έμπαινε σε ένα φόρουμ συμφοιτητών και μελλοντικών συναδέλφων του να ζητήσει μια άποψη, να του το σβήσουν και το δικό του. Και πολλά άλλα θα ευχόμουν...

Επειδή δεν είμαι όμως, δηλώνω αγανακτισμένη που σβήστηκε το θέμα μου και θεωρώ και ντροπή από πλευράς υπευθύνων ότι συνέβη.

Πρόκειται για ένα φόρουμ φοιτητών Ιατρικής και γιατρών, τι πιο λογικό από το να μπω και να ζητήσω απόψεις και συστάσεις από συμφοιτητές μου και μελλοντικούς συναδέλφους μου; Δεν το κάνετε στη ζωή σας αυτό, όταν προκεύπτει ένα περιστατικό; Δε ρωτάτε γνωστούς και κυρίως συναδέλφους για συστάσεις? Γιατί, λοιπόν, είστε τόσο υποκριτές ώστε να σβήσετε το θέμα μου; Για να μπω να ρωτήσω και να δηλώσω επείγον σημαίνει ότι κάτι χρειάζομαι.

Πέραν της δεοντολογίας σχετικά με τη δημοσιευση συγκεκριμενων ονοματων/διαφημισης-δυσφημισης, ζήτημα το οποιο καλυπτεται απολυτα από την υπαρξη του προσωπικου μηνυματος, υπάρχει και η συναδερφικοτητα και η ανθρωπια, φιλοι μου και προσωπικα θεωρω αυτα πιο σημαντικά απο το πρωτο. Και το οτι σβηστηκε το θεμα μου και το οτι μονο 3 ατομα φιλοτιμηθηκαν να μου απαντησουν απο τα 200 που διαβασαν το θεμα, μονο συναδερφικοτητα και ανθρωπια δε δειχνει. Για ακόμη μία φορά νιώθω αηδία για το συνάφι μου.

Περαστικά μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Θελω να κανω μια παρατηρηση οσον αφορα τις αγγελιες για πωληση/ αγορα βιβλιων.

Τους τελευταιους μηνες κυριαρχουν οι αγγελιες αυτες στο new content. Νομιζω οτι κατανταει το φορουμ απο ιατρικο σε φορουμ πωλησης βιβλιων...

Καταλαβαινω οσους εχουν αναγκη να τα πωλησουν η να τα αγορασουν. Αλλα ειναι σπαστικο καθε φορα που μπαινω στο φορουμ, τα 10 ποστ να ειναι αγγελιες για βιβλια και 1-2 μονο να ειναι κατι αλλο!

Νομιζω οτι βλαπτει το GM αυτη η κατασταση... Μια προταση ειναι να μην εμφανιζονται οι αγγελιες στο new content... ή να υπαρχει η επιλογη να μην εμφανιζονται οι αγγελιες στο view new content, ή να εμφανιζεται μονο η τελευταια αγγελία, ώστε να μην κατανταει η πλειοψηφια των ποστ να ειναι αγγελίες.

Εσεις τι λετε?

Τροποποιήθηκε από Foreas
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομιζω οτι βλαπτει το GM αυτη η κατασταση... Μια προταση ειναι να μην εμφανιζονται οι αγγελιες στο new content... ή να υπαρχει η επιλογη να μην εμφανιζονται οι αγγελιες στο view new content, ή να εμφανιζεται μονο η τελευταια αγγελία, ώστε να μην κατανταει η πλειοψηφια των ποστ να ειναι αγγελίες.

Εσεις τι λετε?

Ακριβώς το ίδιο παρατήρησα κι εγώ. Είναι εφικτό αυτό που λέει ο Foreas, να μην εμφανίζονται, δηλαδή, αγγελίες στο View New Content;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει επιλογή "Filter by forum", κάτω αριστερά.

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.