Jump to content

Βοηθεια!


vanessa99

Recommended Posts

Γεια σας! Δεν ηξερα που να γραψω αυτο το θεμα οποτε το γραφω εδω.Ειμαι 16 χρονων.και πηγαινω Α' Λυκειου. Ονειρο μου ειναι να γινω γιατρος. Στη Βιολογια και την Χημεια τα πηγαινω πολυ καλα (και πιστευω ΘΑ τα πηγαινω καλα) Το προβλημα μου το μεγαλο, εινα. στα μαθηματικα... για αυτο το λογο παιρνω το θαρρος να σας ζητησω τη βοηθεια σας. Ξερω πως εχω ακομα 2 χρονια μπροστα μου αλλα ξερω επισης οτι εγω στα μαθηματικα δεν θα γραψω καλα. Δε με νοιαζει απο εκει και περα (στη σχολη Ιατρικης) για αυτο μου αρεσει πολυ! Ακομα και αν δεν παπαγαλλιζω, αν κατσω λιγο παραπανω, μπορω να τα καταλαβω και να γραψω. Και πιστεω και πως οι καθηγητες βοηθουν τους φοιτητες να τα καταλαβουν σωστα? Να μην τα πολυλογω, θα ηθελα τη βοηθεια οποιου μπορει να με βοηθησει στα μαθηματικα (αν καποιος δε θυμαται την υλη, υπαρχει ψηφιακο βιβλιο) Καθε βοηθεια θα ηταν πολυτιμη! Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά εγώ γιατί ήξερα ότι με το νέο σύστημα δε δίνετε μαθηματικά για να μπείτε ιατρική;Ξανάλλαξε;

Ψάξε λίγο πρώτα πριν πάθεις πανικό :) καλή σου επιτυχία όπως και να χει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο υπουργος παιδειας εξηγγειλε παντως οτι καταργουνται απο ΦΕΤΟΣ οι εξετασεις σε α και β λυκειου για εισαγωγη στα πανεπιστημια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.