Jump to content

ΒΙΒΛΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ


tik-tak

Recommended Posts

ΦΕΤΟΣ ΕΦΗΜΕΡΕΥΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ.ΠΡΟΣ ΤΙΣ 3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ,ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ 31 ,ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΚΑΒ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΒΑΘΥ ΘΛΑΣΤΙΚΟ. ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ , ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΓΕΜΑΤΑ ΑΙΜΑ .ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΦΤΑΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΗΠΑΝ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ,ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΚΟΠΗΚΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΓΥΑΛΙΑ.ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΘΛΑΣΤΙΚΟ. ΨΑΧΝΑΜΕ , ΨΑΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΠΩΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.

ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"ποντιακο" περιστατικο.... :lol:

εσεις γελουσατε, η κοπελα ομως...στραβα ξεκινησε η χρονια της :P

καλα αυτη εχασε τις αισθησεις της?δεν μπορουσε να σας πει τουλαχιστον οτι δε χτυπησε?!

κι αν ηταν καμια ρηξη εξωμητριου?..λεμε..-δεν ηταν προφανως B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"ποντιακο" περιστατικο.... :lol:
Emoticon%2026.pngangry2.gifangry2.gif

μα γιατι τα ποντιακα ειναι τα καλυτερα.. :lol::lol::lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Κι εκει που ειμαι εφημερια πακετωμενη Σαββατιατικα και δε μπορω ουτε να βγω να πιω 1 καφε με τη φιλη μου που ηρθε εκτακτα κι εκεινη απ'το χωριο που την εστειλε ο Αβραμο, και τρεχω και δε φτανω να εκτελω χρεη γιατρου (η καινουρια γιαγια με ΚαρδΑνεπαρκ+ΠνευμονΟιδημα δε κανει ακομη Διγοξινη!)-αστυφυλακα- (ο καινουριος με την ανοια εμπαινε στο διπλανο δωματιο του νεφροπαθη... να κατουρησει!) ηλεκτρολογου ( το τηλ ενδοεπικοινωνιας δε λειτουργει... αιντε να το σιαξω με ταινια) κλπ.... Να'σου τηλεφωνακι απ'τη Μοναδα Τεχνητου Νεφρου, ο Πανος, με θελει να μου πει κατι που δε λεγεται απ'το τηλ....?

Παω κατω, στη ΜΤΝ, οπου οι νοσηλευτριες ειναι διαλεγμενες με βαση αξιοκρατικα κριτηρια εμφανισης(!!!), μπαινω στο δωματιο του γιατρου, ο πρωην αγροτικος και νυν σε αναμονη ειδικοτητας περιποιημενος, φρεσκοκουρεμενος συνομηλικος γιατρος με υποδεχεται και αρχιζει το στορυ... "Αυριο πρεπει να πανε 3 ασθενεις με το ΕΚΑΒ για τοποθετηση Υποκλειδιου, στο ΓΝΑθηνων(...ποιο νοσοκομ Αθηνων ειναι, ας το αφησω), γιατι αυριο εφημερευει ο Αγγειοχ/γος με τον οποιον οι συγγενεις εχουν κανει και κρατηση (παρακαλω πολυ!!) κι ο εφημερευων θα πρεπει να γραψει τα διακομηστηρια- να καλεσει το ΕΚΑΒ...κλπ" Και να'σου ονοματα και λεπτομεριες για τον καθε ασθενη και τους συνοδους του... και να σκεφτομαι απο μεσα μου, τωρα αυτος γιατι τα λεει σε μενα ολα αυτα? εγω αυριο δεν εφημερευω... φευγω απ'το δωματιο και παω κατω στο πλανο των εφημεριων, την επομενη εφημερευε ο "Καζακσταν"!!!Χι!Χι!Χι!

Τροποποιήθηκε από neurodiab
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΕΡΟΤΟΝΙΝΗ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΕΣ ΑΥΤΑ?

ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΖΗΣΕΙΣ.

1,300 ΕΥΡΩ + ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.

ΟΛΟΙ ΤΑ ΓΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΑΠΛΑ Σ ΕΣΑΣ ΤΑ ΚΟΥΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΣ .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΕΡΟΤΟΝΙΝΗ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΕΣ ΑΥΤΑ?

ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΖΗΣΕΙΣ.

1,300 ΕΥΡΩ + ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.

ΟΛΟΙ ΤΑ ΓΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΑΠΛΑ Σ ΕΣΑΣ ΤΑ ΚΟΥΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΣ .

σε ιδιώτη είναι άχρηστε
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εκει που ειμαι εφημερια πακετωμενη Σαββατιατικα και δε μπορω ουτε να βγω να πιω 1 καφε με τη φιλη μου που ηρθε εκτακτα κι εκεινη απ'το χωριο που την εστειλε ο Αβραμο
εγώ απ' όλο το περιστατικό κρατάω το πιο ευχάριστο Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕΡΟΤΟΝΙΝΗ?

ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΣΥ ΑΣΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?

ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑ ΜΙΑ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΩ , ΤΙΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλει πολλά μόρια για να το αποκτήσεις Φωτάρα :D

υ.γ. στην άδεια θα περάσω να με πας στη σερβιτόρα wink.gifγια την διεκπερέωση των διαδικασιών

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σεις παληκαρια μου... πουλατε και σπιτια τωρα????

Ειμαι σε ιδιωτη ΑΕΛ για 3 και εξηντα... για να λεω οτι βρηκα δουλεια με τπ πτυχιο μου... για να μη ξεχασω κι αυτα που εμαθα... για να ξεχασω αυτα που θελω να ξεχασω, απλα δουλευοντας!

ΥΓ:τετοιο ματς ενοουσες Τασο'μ??

Τροποποιήθηκε από neurodiab
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ

ΚΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥ!

Δευτέρα 09 Ιούνη.

Πάλι εφημερία, (...απ'τον άλλο μήνα πρέπει να τις ελαττώσω, αρχίζω και χάνω την αίσθηση του χρόνου!! emdots ) κατά τις 18:30' τηλεφωνάκι απ'το Μαράκι (την νοσηλ. του 6ου) "γιατρέ, έχουμε μια νέα εισαγωγή απ'τη ΜΤΝ και πρέπει να κάνετε ΗΚΓ" (!!Παρδόν!!- Από πότε, έγινα δουλάκι του πρώην αγροτικού-νυν αναμένοντος ειδικότητας-υποψηφίου στις Εκλογές του ΙΣ..-γιατρού της ΜΤΝ???) Ρωτάω στο καπάκι το Μαράκι "Κι ο γιατρός γιατί δεν το έκανε ο ίδιος?" - "Δεν ξέρω, εμένα μου είπε να το πω εσένα" (!!)

Τον παίρνω τηλέφωνο κι έχει το θράσσος να μου το πει κι απ'το τηλ!

Ανεβαίνω στον όροφο, ήταν κι ο γιος του παππού μαζί, τον ρωτάω "Γιατί νοσηλεύεται ο παππούς?" - "Δεν ξέρω. Έτσι μας είπε ο γιατρός της ΜΤΝ, ότι έπρεπε να νοσηλευτεί...!" :blink:

Κάνω το ΗΚΓ του παππού, κατεβαίνω κάτω στη ΜΤΝ και τον βλέπω με τον αέρα του "μέγα-γιατρού" που τον διακρίνει να γυρνάει τα κρεβάτια, του παραδίδω το ΗΚΓ, του λέω και για την ανάσπαση του ST (εγώ το είπα-εγώ το άκουσα) και κατεβαίνω στο γραφείο των γιατρών.

Μετά από κάνα μισάωρο, έχω περιστατικό, είμαι στον ανελκυστήρα, μπαίνει κι ο "Μέγα-γιατρός", βλέπει το Harrison που κρατούσα και τα άλλα βιβλιαράκια μου και πέφτει το σχολιάκι "Τι είναι όλα αυτά τα βιβλία που κουβαλάς διαρκώς?" (...βέβαια, αυτός έχει την εμπειρία!!! emeleos )

Δεν ξέρω βρε παιδιά, ιδέα μου είναι ή μήπως το θεαθήναι πουλάει πολύ μεταξύ των γιατρών?

Αλλά και πάλι, όχι να δουλευόμαστε και μεταξύ μας! embaaa

Τροποποιήθηκε από neurodiab
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το διαβασα γρηγορα και νομισα οτι αναφεροσουν σε εμενα emstupid

στη ΜΤΝ, οπου οι νοσηλευτριες ειναι διαλεγμενες με βαση αξιοκρατικα κριτηρια εμφανισης(!!!),

Απο αυτο και μονο επρεπε να καταλαβω οτι μιλας για ιδιωτικη μοναδα - στη δικια μας ειναι διαλεγμενες με κριτηρια αριθμου διαζυγιων/εξωγαμων παιδιων/προβληματων με το αλκοολ και αλλες ουσιες/ΒΜΙ > 245

μπαινω στο δωματιο του γιατρου,
Αν το λες δωματιο αυτο το αχουρι...
ο πρωην αγροτικος και νυν σε αναμονη ειδικοτητας

νυν ειμαι ακομα, αλλα σε παραταση

περιποιημενος,

δεν ειμαι εγω

φρεσκοκουρεμενος

δεν ειμαι εγω σιγουρα

συνομηλικος

βαλε και τα κρυμμενα-κρατιεμαι καλα ομως

"Αυριο πρεπει να πανε 3 ασθενεις με το ΕΚΑΒ για τοποθετηση Υποκλειδιου, στο ΓΝΑθηνων(...ποιο νοσοκομ Αθηνων ειναι, ας το αφησω), γιατι αυριο εφημερευει ο Αγγειοχ/γος με τον οποιον οι συγγενεις εχουν κανει και κρατηση

ειχαμε 2 τετοιες περιπτωσεις την ημερα που το διαβασα, και τον χειρουργο να γκρινιαζει στη δ/ντρια μας οτι δεν αφησαν ουτε ενα κατοσταρικο ο καθενας τους - τσιπηδες ρε παιδι μου, ολο στο τζαμπα να την βγαλουν!

"Τι είναι όλα αυτά τα βιβλία που κουβαλάς διαρκώς?" ...βέβαια, αυτός έχει την εμπειρία

οχι, απλα παιζει να μην μπορει να τα ξεχωρισει απο ενα τσελεμεντε, ουτε απο το εξωφυλλο ουτε απο το περιεχομενο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup σ'ευχαριστω...

(που δινεις νοημα και λογο υπαρξης.........................................................................

.. στα ποστς της μαριας :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

του λέω και για την ανάσπαση του ST (εγώ το είπα-εγώ το άκουσα) και κατεβαίνω στο γραφείο των γιατρών.

Μετά από κάνα μισάωρο...

Εύλογη απορία:Ο ασθενής έζησε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

του λέω και για την ανάσπαση του ST (εγώ το είπα-εγώ το άκουσα) και κατεβαίνω στο γραφείο των γιατρών.

Μετά από κάνα μισάωρο...

Εύλογη απορία:Ο ασθενής έζησε;

Δεν γνωρίζω... έδωσα εντολή για ο,τιδήποτε να απευθυνθούν στον... Νεφρολόγο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Λοιπόν, γειά σας. Έχω να πω μια ιστορία από το νοσοκομείο.

'Οπως γνωρίζεται είμαι τεχνολογος και οχι ειδικευομενος. Δουλεύω, δυστυχώς και τα απογεύματα μαζί με μία γυναίκα από τα stage. Είμαστε το πρακτικόπουλο και η στεατσού. Μαζί μας έχουμε και έναν ειδικευόμενο μικροβιολόγο και μερικες φορες έχουμε και το διευθυντη του μικροβιολογικού.

Πιάνω δουλεία στις 3 το μεσημερι μέχρι της 11 το βράδυ.

Όλα πηγαίνουν πάρα πολυ καλά, τόσο καλα που είχα χρόνο να δω και λίγο τη Λαμπίρη.

Μόλις 5 άτομα μέχρι της 5. Εγώ, να έχω κάτσει στον υπολογιστή μπροστά , να ακούω το Χατζηγιαννη, χερια ψηλα και να τραγουδω σιγανα ταυτόχρονα, απολαμβάνοντας μια φραπεδούμπα.

Ήρθε η ώρα να παει ο ειδικευόμενος για ύπνο, αλλά επάνω στο εφημερίο, δεν είχε ερκοντισιόνε, για αυτό κοιμάται στους καναπέδες δίπλα στο μικροβιολογικό που είχε εγκατεστημένο το ερκοντισιονε, με ανοιχτεί τη τηλεόραση. Μου τονίζει πριν αποσυρθει πως θα λύψει δύο ώρες, θα πάει να κοιμηθει δίπλα γιατί έχει και νυχτερίνο. ΌΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝΙΖΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚAΝΩ VALIDATE. Δηλ, έγκυρα και πως έχουν ελεγχθεί και είναι ετοιμα να δωθούν.

Εκτός απο τα αποτελέσματα των καρκινικων δεικτων και των ορμονών, τα οποία θα τα έλεγχε ο ίδιος μολις ξυπνήσει ή ο διευθυντης μολις έρθει.

Δε περνά μισή ώρα και αξάφνου βλέπω να έρχεται προς το μέρος μου ένας ειδικεύομενος απο τα ΤΕΠ.

αφου χαιρετιόμαστε τον ρωτάω τι θέλει. Με λεέι πως θα ήθελε τα αποτελέσματα της τάδε και ειδικά τους καρκινικους δείκτες. Θα μου τα δώσεις με ρωτάει.

Τι να κάνω τωρα τι γκανεμια μου μέσα? Να του τα δώσω, αλλά ο άλλος με είπε πως θέλει να τα δει.

Περίμενε του λέω. Γύρνάω το κεφάλι μου αργά, προς τα δεξιά και με βλέμμα πονηρο σαν της νυφίτσα, σηκώνομαι και προχωρώ με αργα βήματα σαν της αλεπούς, πάω προς το διπλανό δωμάτιο που κοιμότανε ο ειδικεύομενος. Ανοίγω σιγά σιγά την πόρτα και βαζω μονο το μισο κεφάλι μέσα, σαν τα μικρά παιδιά που ειναι έτοιμα για ζαβολιές. Τον βλεπω και τον ακουω να κοιματε με λίγο ροχαλητο, σε πληρη ειρήνη.

Αμα τον ξυπνήσω σκέφτομαι θα περασω το υπολοιπό απογευμα μία κόλαση.

Κλείνω αργά τη πόρτα και προχωρω προς τον Υ/Π αφήνωντας τον ειδικευομενο να συνεχίσει το όμορφο όνειρο του.

Δε βαριεσαι εγώ θα το δώσω θα κάνω και τις γνωστες ερωτήσεις, τις έχω μάθει από εξω αφού παρακολουθω συνέχεια τις συζητησεις τους. Εξάλλου γιάτρος ειναι και ο άλλος, το ίδιο μου κανει.

Τις έκτυπώνω και του τις δίνω. Ενταξει τελειώσαμε λέω. Πάει και αυτό.

Την υπολοιπη βάρδια τη πέρασα ήσυχα, αφου ο ειδικευομενος δεν με ρώτησε για τους καρκινικους δείκτες,

Προφανως θα το ξέχασε, άραγε τι να ονειρεύοταν?

Την άλλη μέρα είμαι πρωι, δύσκολες εποχες για τους ήρωες.

Ο ειδικευόμενος την έκανε για το σπίτι και τον είχαν αντικαταστησει άλλες ειδικεύομενοι.

Ωραια λεω το έχουν ξεχάσει. Στις 11 με φωναζει μια ειδικευομενη. Ελα εδώ. Μήπως έδωσες τιποτα καρκινικούς δεικτες τις τάδε. Είναι unvalidate και έχουν δωθεί.

Όχι ρε πούστη μου ξεχασα να τις κάνω validate σκέφτηκα και τώρα δε μπορω να υποστηρίξω οτι τα έδωσε ο ειδικευόμενος και μαλιστα αυτός, κοιμοτανε την ώρα εκείνη.

Δεν είπα σε κανένα ότι κοιμοτανε για να τον σώσω (τρόπος του λέγειν).

Δε σε έιπα, δε θα δίνεις καρκινικους δείκτες χωρις έγκριση. Μα σε γιατρό της έδωσα, όχι σε συνοδο.

Σε κανένα μου λέει αυστηρα. Όλες είναι ανεβασμένες και θέλει να της δει ο διευθυντης που καθονταν στο διπλανο γραφείο. Τι θα κανουμε τώρα?. Εφυγα γρηγορα

ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΑΘΑΚΙ.

Τελικα τη γλυτωσα επειδη είμαι μικρος και νεος στο μικροβιολογικο και συνήθως την πληρώνει ο στεατσης

ή ο μόνιμος. ΟΥΦ

ΦΙΛΙΚΑ Ο ΔΙΚΑΙΟΣ

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

........ emarup ...απο το παραπανω ποστ και μονο καταλαβαινει καποιος ποσο μπουρδελοποιημενο ειναι το Ελληνικο

συστημα υγειας..... :lol::huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναγκαστηκα να το κάνω αφου ο άλλος με πιεζε να του τις δώσω.

Απο το πρωι την έχαν τη γυναικα και κανεις δεν έκανε το κοπο να τα δει. Ηταν επειγον!!!

Εσυ τι θα έκανες στη θέση μου?

Αμα έχεις άποψη πες την τωρα!!!!

Για να δω τωρα ποιος έχει αποψη σοβαρη επί του θέματος και ποιος όχι.

Παρακαλουντε οι ασθενεις να μη μαλώνουν με τους τεχνολογους και τις νοσοκομες αλλά να πανε να πιασουνε τους ειδικευόμενους και να τα πουνε ένα χερακι. Ντροπη. Να βαρατε συνεχεια αυτους που σχιζονται στη δουλεια και οι αλλοι να τη γλυτώνουν. ΑΙΣΧΟΣ!!!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

Αναγκαστηκα να το κάνω αφου ο άλλος με πιεζε να του τις δώσω.

Απο το πρωι την έχαν τη γυναικα και κανεις δεν έκανε το κοπο να τα δει. Ηταν επειγον!!!

Εσυ τι θα έκανες στη θέση μου?

Αμα έχεις άποψη πες την τωρα!!!!

Ανοίγω σιγά σιγά την πόρτα και βαζω μονο το μισο κεφάλι μέσα
θα έβαζα και το υπόλοιπο κεφάλι μέσα! :lol:

dikaios τα δεν με είπες, δεν σε είπα κόφτα.....

δεν μου είπες, δεν σου είπα....

και το "ανοιχτεί" τηλεόραση ......διόρθωσέ το, κάντο "κλειστεί" :splats:

Υ.Γ. στην επόμενη άδεια που θα ανέβω επάνω θα περάσω από Βέροια.....εγώ τέτοιο γέλιο δεν θα το γεύομαι μόνο μέσω διαδικτύου!

πόσα edit θα κάνεις ρεεεεεεεεεεεε? :angry:

Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

Αναγκαστηκα να το κάνω αφου ο άλλος με πιεζε να του τις δώσω.

Απο το πρωι την έχαν τη γυναικα και κανεις δεν έκανε το κοπο να τα δει. Ηταν επειγον!!!

Εσυ τι θα έκανες στη θέση μου?

Αμα έχεις άποψη πες την τωρα!!!!

Ανοίγω σιγά σιγά την πόρτα και βαζω μονο το μισο κεφάλι μέσα
θα έβαζα και το υπόλοιπο κεφάλι μέσα! :lol:

dikaios τα δεν με είπες, δεν σου είπα κόφτα.....

δεν μου είπες, δεν σε είπα....

και το "ανοιχτεί" τηλεόραση ......διόρθωσέ το, κάντο "κλειστεί" :splats:

Υ.Γ. στην επόμενη άδεια που θα ανέβω επάνω θα περάσω από Βέροια.....εγώ τέτοιο γέλιο δεν θα το γεύομαι μόνο μέσω διαδικτύου!

Τασο δεν καταλαβα για δωσε παλι καμια αναλυτικη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.