Jump to content

Καλοριζικο!!!!!!!!!!!!!!!


doctor-x

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους/ες.

Από σήμερα βλέπω ότι προχωράμε μπροστά,με ένα νέο ανανεωμένο και όμορφο (ως ώρας :P ) site!

Στο χέρι μας είναι να το κρατήσουμε σε ένα επίπεδο,να το νιώσουμε πιο "δικό μας" και να το διαφυλάξουμε από παρατηρηθέντα άσχημα φαινόμενα του τελευταίου καιρού στο παλιό (πια) site.

Συγχαρητήρια και ευχαριστίες σε όσους δούλεψαν για αυτό τον καινούριο διαδικτυακό τόπο,παρότι μεταλλάχτηκαν σε νυχτερίδες για να φέρουν την δουλειά εις πέρας.Ελπίζω να ικανοποιήθηκαν από το αποτέλεσμα ;)

Καλορίζικο λοιπόν,εύχομαι να έχει την επιτυχία του παλιού και σαφώς μεγαλύτερη

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Last Reply

Μπράβο παιδιά, συγχαρητήρια!!!!

Ειναι όντως στο χέρι μας να το κρατήσουμε ελεύθερο από τα κακώς κείμενα του προηγούμενου και διατηρήσουμε τα πλεονεκτήματά του.

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ αισθάνομαι ήδη πιο άνετα εδώ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ!

ΥΓ. Μπράβο στο μάστορα για την καλή δουλειά. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλορίζικο και από εμένα!!!!!!!!!

Εύχομαι κάθε επιτυχία στο καινούριο μας στέκι!!!!!!!!

Πολλά συγχαρητήρια στους μάστορες!!!

:D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια σε όσους ασχολήθηκαν, κουράστηκαν και ξενύχτησαν για να κάνουν τo όνειρό μας πραγματικότητα!!! :)

Ναι στην ανεξάρτητη ιστοσελίδα φοιτητών ιατρικής και νέων ιατρών!!!

Ναι στο greekmeds.gr!!! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια δεν ειναι καταπληκτικο???? Ειμαι πραγματικα ενθουσιασμενη με το νεο site !!

Απ'τη μια ειχα "συνδεθει" με το παλιο φορουμ αλλα αυτη η αλλαγη φερνει νεο αερα και νεα πνοη!! Ενα μεγαλο ευχαριστω σ'οσους εργαστηκαν γι'αυτη τη μεταβαση για να μπορουμε ολοι να εχουμε ενα κοινο χωρο συναντησης καθημερινα!

Προσωπικα αν και δεν ειμαι απ'τους πολυγραφοτερους, μπαινω στο φορουμ καθημερινα και νιωθω σαν να εχω αποκτησει αρκετους καινουριους φιλους και γνωστους! Μ'αρεσει πολυ αυτο το αισθημα! (Εχει αρχισει και η μικρη αδερφη να ρωταει τι εγραψε σημερα η Olive...η tik-tak...Μαριζα...Λιλιαν, ο Φιλιππος, ο Sovereign..trivial_x κλπ κλπ!) Αποκτησατε και fans ρε παιδια!

Καλοριζικο το νεο μας site!!

:D:D:P:wub::wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θερμά συγχαρητήρια!!!!!! Πολλά μπράβο και πολλές ευχές για να δείτε τη δυναμική και δημιουργική ανταπόδοση των κόπων σας!!!!

Πιστεύω ότι η πρωτοβουλία σας αυτή αποτελεί μια αξιόλογη προσφορά τόσο για τους φοιτητές όσο και για τους νέους γιατρούς !!!

Εύχομαι το μεγάλο αυτό βήμα που έγινε να εκτιμηθεί και να…αγαπηθεί ακόμη περισσότερο!!!!!

ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ,ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟ !!!

Υγ: εδώ και τόση ώρα απολαμβάνω το να ψάχνω ανάμεσα στις διάφορες ενότητες και, ομολογώ ότι … μου έχει φουντώσει ακόμη περ/ρο η διάθεση μου για πιο ενεργή συμμετοχή !!!!

τωρα πια .... :wub: τικ-τακ κανει καρδια μου σαν βλεπω το νεο μας σάιτ

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά το ανεξάρτητο και σιγά το πρωτοπόρο! Το παρόν φόρουμ επηρρεάζεται ΑΜΕΣΑ από κάνα-δυο πειραγμένους που δουλειά δεν έχουν να κάνουν (έχουν-έχουν) και ξενυχτάνε (άλλοι αυτοβούλως, άλλοι εκ των αυτοβούλων ανατιναζόμενοι αχάραγα ακόμη!) ώστε να στήνουν... δωματιάκια! Άντε, και γιάφκες εύχομαι στο προσεχές μέλλον.

Ηθικόν δίδαγμα: Όταν δουλεύουμε δε μιλάμε, γιατί άμα μιλάμε γίνεται Server Error.

Ηθικόν δίδαγμα Νο 2: Τι σου είναι η τεχνολογία...

Άντε και με το καλό στα 100.000 posts (να ξεπεράσουμε το 1 GB, να ταλαιπωρούμε τους μοδερατορς). Μπράβο Βλοοδυ και Sarandos :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(Εχει αρχισει και η μικρη αδερφη να ρωταει τι εγραψε σημερα η Olive...η tik-tak...Μαριζα...Λιλιαν, ο Φιλιππος, ο Sovereign..trivial_x κλπ κλπ!) Αποκτησατε και fans ρε παιδια!

Εγώ κλασικά στην απ' έξω :angry: ...Δε βλέπω καμία αλλαγή! :angry: ...Τα ίδια και τα ίδια...και εδώ από τα πρώτα posts δείχνετε πώς τρώτε τη νεολαία μας...<Ταμπελάκι έλεος!>...Δε βαριέσαι...Θα το πιω και το ποτήρι τούτο!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Συγχαρητήρια στα μαστόρια που -παρά τις αντίξοες συνθήκες-κατάφεραν να αποπερατώσουν αυτό το έργο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια στους μάστορες!!Το νεο φόρουμ αισθητικά είναι ανώτερο του προηγουμένου και καλό είναι να το κρατήσουμε και σε ένα επίπεδο!!Καλορίζικο και Καλό Γράψιμο! Καλή Αρχή!!! :ph34r:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά συγχαρητήριααααα!!! :)

Τι ωραία.....πάει το παλιό το forum...ας γιορτάσουμε παιδιάααα...λαλαλα....

ΥΓ. μεγάλο είναι και έχω αποσυντονιστεί!!!!!!!!!!!! :blink:

ΥΓ.παιδιαααααααααααααααααα τι έπαθε το μωράκι μου....γιατί το βλέπω τόσο μεγάλο και παραμορφωμένο???????????? :huh::(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Super! Χαίρομαι διπλά, μια και βλέπω και το "Ανεξάρτητη" σε περίοπτη θέση..

Εύχομαι να τηρηθεί αυτό, όσο το δυνατό, γιατί έτσι θα πάρει νέα ώθηση ετούτος ο χώρος. Γεμίστε τη Σχολή αφίσες, έστω και αυτοσχέδιες παιδιά! Μπαίνετε σε sites και άλλα fora; Βάλτε το link στην υπογραφή σας! Κάντε αυτό το χώρο γνωστό. Όλοι έχουμε να επωφεληθούμε από αυτό.

Hail to the Greekmeds.Gr :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλορίζικο! Εύχομαι να έχει την απήχηση που του πρέπει, από όλους!!!

Εύχομαι επίσης να σταθεί στο ύψος του και να μην παρασυρθεί σε... "παιχνίδια"!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Halelujah!!!

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί το αδελφάκι του gl, καλά ξεκίνησε πάντως!

More smilies!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήθελα να (ξανα) πω ότι χαίρομαι πολύ για την καινούργια μας ιστοσελίδα!!!!!!!!!(ναι, το ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι)

Επίσης, ήθελα να στείλω πολλές ευχές σε μια φίλη μου που έχει γενέθλια σήμερα!!!

Επίσης, ήθελα να αναφέρω ότι είμαι συνδεδεμένη εδώ και 425265256 ώρες και προσπαθώ να μάθω τα καινούργια "κατατόπια" του forum!!!!

Αυτάαααααα.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχα μέρες να μπω και ... τα είδα όλα! Καλή αρχή κι όλα θα βρουν τη φυσική τους πορεία ;)B)B)B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια και από εμένα παιδιά για αυτή την εξαιρετικά αξιόλογη προσπάθεια που κάνατε!!!Εύχομαι η ανταπόκριση που θα βρει αυτό το νέο φοιτητικό-υπερκομματικό site να φτάσει ή ακόμα και να ξεπεράσει αυτή του αντίστοιχου site της νομικής σχολής(greeklaws)!!! :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Halelujah!!!

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί το αδελφάκι του gl, καλά ξεκίνησε πάντως!

More smilies!!!

:P:P:P

όχι και αδερφάκι!!! ;) ....ξαδερεφάκι!!! :D:D:D:D

πάντως είδες? στην κάναμε τη χάρη!! η Γενική αρθρογραφία είναι εδώ !!!!!! :lol::lol::lol:

Ευχαριστούμε πολύ παιδιά!!! θέλει δουλειά ακόμη ο χώρος, αλλά ελπίζω σε λίγο καιρό όλα να λειτουργούν μια χαρά!!!!

όσο για περισσότερα smilies .... πάω τώρα να δω!!! ;):P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλορίζικο και από μένα! :wub:

Είναι λιγάκι σα να μετακομίσαμε σε καινούριο σπίτι... προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας στο νέο χώρο (μόνο να γνωρίσεις τα νέα emoticons, θέλεις λίγο χρόνο!) αλλά νομίζω ότι είμαστε όλοι ενθουσιασμένοι.

Πολλά ευχαριστώ σε όσους δούλεψαν για το νέο φόρουμ emiloveyou

Επαφίεται σ'εμάς να διατηρήσουμε το επίπεδό του ψηλά.

Υ.Γ. Ρε μάστορα, αθλητικά δε βρήκα ακόμη! emofftopicemstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραίο site! Mπράβο στα παιδιά που δούλεψαν γι' αυτό... Ελειψα για λιγο καιρό γιατί περίμενα αυτή τη στιγμή. Και μπάι δε γουέι κομίζω και ειδήσεις...

Πήρα αγροτικό ρε παιδιά. Από το Μάρτιο και στο εξής θα αποδεκατίζω τον πληθυσμό της Καρδίτσας.

Καλορίζικο και να κρατηθούμε, να το μπαχαλέψουμε δλδ από βδομάδα. Οχι αμέσως, ε;

embounce8 (πλάκα έχει αυτό)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στρουμφο-καλημέρα! emsmurf Κι από μένα καλορίζικο το σαιτ γιατρέ! emclap Βλέπω ότι εδώ υπάρχει στρουμφο-εμοτικον :P

Ελπίζω μόνο να μη σε χάσουμε από το GL :lol:

ΥΓ: Εδώ επιτρέπεται το μπαχάλεμα???? embaaa

emkissemkissemkiss

ΥΓ2: Fast reply θα βάλεις για μας που βαριόμαστε να φορτώνουμε ολόοοοοοοκληρη τη σελίδα με τα εμοτικονς???? emevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemsmurf το fast reply έχει ενεργοποιηθεί για μερικά τόπικς και θα ενεργοποιηθεί στα περισσότερα...

όσο για μπαχάλεμα παραπέμπω στον υπότιτλο του φόρουμ Τσιτ-τσατ ;):lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελεος!!!

Εχω να κανω τις εξης παρατηρησεις:

1) Γιατι βαλατε αγγλικα;;; Κι εγω που δεν εχω ουτε λοοερ πως θα καταλαβαινω;

2) Γιατι κλεισατε το αντε γεια (που ηταν και προταση μου) και θελει πασγουορντ για να μπω να δω;

3) Γιατι εμφανιζεται το ονομα μου κατω κατω με μπλε γραμματακια; Θελω να ανηκω στον λαο και να βγαινει με μαυρα

4) Γιατι δεν εξηγει καπου τι ειναι αυτα τα φακελακια με την τρυπα στην μεση και ποια η διαφορα με τα ατρυπητα;

5) Γιατι αφου βαλατε τσιτ τσακ δεν βγαλατε το γενικα και ανενταχτα;

6) Γιατι δεν εξηγει καπου τι κατηγοριες μελων υπαρχουν ωστε να ξερω που ανηκω;

7) Γιατι καταργησατε τις ομαδες τυπου κυβερνησης, διεφθαρμενων κλπ;

Υ.Γ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΟΟΟ. ΑΣΤΕΡΑΤΟ emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στρουμφο-καλημέρα! emsmurf Κι από μένα καλορίζικο το σαιτ γιατρέ! emclap Βλέπω ότι εδώ υπάρχει στρουμφο-εμοτικον  :P

Ελπίζω μόνο να μη σε χάσουμε από το GL :lol:

ΥΓ: Εδώ επιτρέπεται το μπαχάλεμα???? embaaa

emkiss  emkiss  emkiss

ΥΓ2: Fast reply θα βάλεις για μας που βαριόμαστε να φορτώνουμε ολόοοοοοοκληρη τη σελίδα με τα εμοτικονς???? emevil

Ολε!!!!κυρια μου τα σεβη μου κ απο δω!!! :D

Μπαχαλεμα;;;σουυυυ θα μας φαει ο γιατρος :P:P:P

Δε εχουμε κ γαμω τις φατσουλες;! Μεχρι κ το κατσουλι μου emcat !!!

Καλοριιιιζικο....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.