Jump to content

When I grow up I wanna be a USA surgeon...


WannabeUSAsurgeon

Recommended Posts

Νιώθω ότι πρέπει να τρολλάρω κι εγώ!!!

Με 19 ούτε φαρμακευτική δεν περνάς! Και αν πάρεις 19 με την "Ελένη του Ευριπίδης" (sic) θα καταδειχθούν τα ζητήματα του εκπαιδευτικού μας συστήματος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νιώθω ότι πρέπει να τρολλάρω κι εγώ!!!

Με 19 ούτε φαρμακευτική δεν περνάς! Και αν πάρεις 19 με την "Ελένη του Ευριπίδης" (sic) θα καταδειχθούν τα ζητήματα του εκπαιδευτικού μας συστήματος...

LOL! Θέλεις να με βοηθήσεις πραγματικά; Thank you.

Νιώθω ότι πρέπει να τρολλάρω κι εγώ!!!

Με 19 ούτε φαρμακευτική δεν περνάς! Και αν πάρεις 19 με την "Ελένη του Ευριπίδης" (sic) θα καταδειχθούν τα ζητήματα του εκπαιδευτικού μας συστήματος...

Λάθος μου sorry "Ελένη του Ευριπίδη". Πως κάνετε έτσι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Καλή Χρονιά (έστω και αργά ^^) σε όλους και εύχομαι να πετύχετε αυτό που θέλετε :D!!!

Ξέρετε ποιός είμαι. Αυτός που έφαγα απανωτά bans.

Τέλος πάντων μην ανησυχείται δεν θα σας πρήξω μπορεί να κάνω μία ερώτηση στις τόσες.

Θα με ξανακάνετε ban;;;;;;;; Μόνο αυτό πείτε μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Θα ήθελα να σας πω ευχαριστώ σε όλους :)! Ειδικότερα σε αυτούς που με βοήθησαν και μου φέρθηκαν πολύ σωστά. Ευχαριστώ και τους άλλους -οι οποιοί δεν μου απάντησαν σε κάποια μηνύματα που τους έστειλα-. Συγνώμη αν σας κούρασα και σας παίδεψα. Να σας τονίσω, ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος για να σας trollάρω. Αν το σκεφτείτε θα το καταλάβετε. Δεν υπάρχει πραγματικά κανένας λόγος. Όνειρα κάνω!!! Τίποτε άλλο!!!

Μερικοί κάνατε να πιστέψω το όνειρο μου και μου δώσατε ελπίδες! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ :-)! Τέλος πάντων σας ευχαριστώ όλους σας και σας εύχομαι να έχετε ό,τι επιθυμειτε. Πραγματικά αν ήταν του χεριού μου να κάνω το όνειρό σας πραγματικότητα θα το έκανα!!! Επειδή μπορώ να πω πώς καταλαβαίνω τη θέση κάποιου όταν κάνει όνειρα.

Καλή επιτύχια και σε όσους αγωνίζονται για ειδικότητα στις Η.Π.Α (mixmavros και λογικά κάποιοι άλλοι)! Θα πετύχετε!

Με εκτίμηση, Γιάννης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.