Jump to content

Ακτινολογία ΙΙ & Βιολογία ΙΙ για επι πτυχίω


astropeleki09

Recommended Posts

Γειά σας.'Οπως πιθανότατα έχετε διαπιστώσει και τα δύο μαθήματα ειναι ίδια μέρα 8/2 και ίδια ώρα 8:30 το πρωί.Συμφωνείτε να ζητήσουμε, κατόπιν συνεννοησης μεταξύ των δύο εδρών, ένα απο τα δύο να πάει απόγευμα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σημερα που πηγα να δηλωθω για ακτινες 2 η γραμματεας μου ειπε οτι δεν ειναι σιγουρη η ημερομηνια και οτι μπορει ο Τσαμπουλας να το αλλαξει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σου είπε μήπως αν πρόκειται να το βάλει εντός ή εκτός εξεταστικής περιόδου;Μη τρέχουμε όπως το Σεπτέμβρη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει και την 1; Ελπίζω τουλάχιστον να μην το βάλει στο τέλος της εξεταστικής και πρέπει να ανεβοκατεβαίνω Γιάννενα :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μου ειπε ακριβη ημερομηνια, απλα μου ειπε οτι δεν συνεννοηθηκε ακομα με τον Τσαμπουλα για τον αν μπορει εκεινη την ημερα για να κανει τισ εξετασεις.

Οσο για την 1 δεν ξερω, δεν νομιζω κιολας γιατι εξεταζεται τωρα και το 4ο ετος!Αλλα για σιγουρα παρε ενα τηλ στη γραμματεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακτίνες ΙΙ θα δοθούν κανονικά 8/2 σύμφωνα με το πρόγραμμα της γραμματείας. Σήμερα πήγα και ρώτησα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ρε παιδια,δεν παμε αυριο να πουμε σε ενα απ'τα 2 να αλλαξουν την ωρα?Ας πουμε την βιολογια γιατι ακτινες δε νομιζω να αλλαξει τοσο ευκολα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν από λίγο που πήρα τηλέφωνο για να γραφτώ με ενημέρωσαν ότι και η Ακτινολογία 1 πήγε 8/2 (ίσως μόνο για τους επί πτυχίο). Βιολογία 2 ή Ακτινολογίες πρέπει να πάνε 11.30 ή μεσημέρι 13.30, κρίμα είναι να χάσουμε μάθημα έτσι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην ανακοίνωση για επί πτυχίο λέει ότι οι Ακτινολογίες είναι στις 10. Ίσα ίσα προλαβαίνουμε να γράψουμε Βιολογία 1.5 ώρα και μετά να πάμε και ακτίνες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.