Jump to content

ΔΙΑΦΑΝΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΓΓΕΙΑ ( ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ )


Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω τις διαφανειες του κ. Ματσάγκα για τα ΑΓΓΕΙΑ σχετικά με το μάθημα της Χειρουργικής?

Τις χρειάζομαι άμεσα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήγαινε στη σελίδα My link

Στο αριστερό μέρος της σελίδας πάτα το σύνδεσμο Βιβλία-σημειώσεις.

Εκεί υπάρχουν οι διαφάνειες με τίτλο "Χειρουργική ΙΙ:Παθήσεις αρτηριών Ματσάγκας 2009" και "Χειρουργική ΙΙ:Παθήσεις φλεβών Ματσάγκας 2009".

Νομίζω ότι οι διαφάνειες δεν έχου αλλάξει από τότε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήγαινε στη σελίδα My link

Στο αριστερό μέρος της σελίδας πάτα το σύνδεσμο Βιβλία-σημειώσεις.

Εκεί υπάρχουν οι διαφάνειες με τίτλο "Χειρουργική ΙΙ:Παθήσεις αρτηριών Ματσάγκας 2009" και "Χειρουργική ΙΙ:Παθήσεις φλεβών Ματσάγκας 2009".

Νομίζω ότι οι διαφάνειες δεν έχου αλλάξει από τότε.

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Είχα κοιτάξει αλλά δεν τα είχα δει μες στην βιασύνη μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι διαφάνειες των αγγείων (οι καινούργιες -2011) είναι εδώ https://sites.google.com/site/medicaluoi/cheirourgike-pathologia-ii-1

Δεν κατεβαινουν...

κατεβαίνουν.. απλά είναι σε rapidshare... πατάς εκεί που λέει "free download", περιμένεις 5 λεπτά και μετά κατεβαίνουν... για το επόμενο αρχείο πρέπει να περιμένεις πολύ περισσότερη ώρα... αυτη ειναι η βλακεία... ή κλείνεις το ρούτερ και το ξανανοίγεις ;)

ο κωδικος για το extract ειναι med_uoi

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι διαφάνειες των αγγείων (οι καινούργιες -2011) είναι εδώ https://sites.google.com/site/medicaluoi/cheirourgike-pathologia-ii-1

Δεν κατεβαινουν...

κατεβαίνουν.. απλά είναι σε rapidshare... πατάς εκεί που λέει "free download", περιμένεις 5 λεπτά και μετά κατεβαίνουν... για το επόμενο αρχείο πρέπει να περιμένεις πολύ περισσότερη ώρα... αυτη ειναι η βλακεία... ή κλείνεις το ρούτερ και το ξανανοίγεις ;)

ο κωδικος για το extract ειναι med_uoi

Σ'ευχαριστώ anonymous!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.